Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    Tavo slapivardis taip pat (kuris yra beje ganėtinai įžeidžiantis) .. tai dar nieko nesako. Ir toliau vadovaujatės steriotipais: Lietuviškas pasas = šliundra, Rusiška pavardė = nelietuvė, išvada: jinai vienakojė ukrainietė prostitutė nusipirkusi lietuvišką pasą, kad galėtu dulkinti anglijos vyrus, ją dabar reikia apspjaudyti ir sumalti su šudais.
    šitas postas make my day
    Kairiarankių klubas - Left.lt

    Comment


      kažkaip žiūriu pastaruoju metu jau ima formuotis vis stipresnis įvaizdis, kad jei lietuvė, tai kekšė, mažų mažiausiai, jei ne elitinė kekšė. su vyrais jau seniai aišku, visi bandziūgos.. galėtume bent tai išnaudoti, nes vis niekaip per 20 metų savęs nesugebam supozicionuot.. pvz, kaip puikiai skambėtų šūkis "If she's elite hooker, she's gotta be from Lithuania" arba "If for elite - try Lithuania"

      dar čia neseniai buvo straipsnis mūsų žiniasklaidoje, kad lietuvaitės studentaitės, kuri pas mus kas trečia modeliu prisisistato, visai ne modelis, kaip kad sako tėveliams, o savaitgaliais uždarbiauja Europoje elitinėmis.. kas toms mūsų mergoms iš Marijos krašto pasidarė??
      Jūsų,
      Analitikas PlėtRa™

      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

      Comment




        Toli gražu mums dar iki : http://www.googlefight.com/index.php...huanian+hooker

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          tai kad čia russian hookers toli iki musu.. pagal gyventojų skaičių santykinai lyginant pas mus potencialių hookers beveik 42 kartus mažiau, o results tik 9 kartais mažiau
          Jūsų,
          Analitikas PlėtRa™

          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

          Comment


            Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
            tai kad čia russian hookers toli iki musu.. pagal gyventojų skaičių santykinai lyginant pas mus potencialių hookers beveik 42 kartus mažiau, o results tik 9 kartais mažiau
            taigi čia ne vienetais hookerius rodo O pagal Google užklausas, tai praktiškai 9 kartus daugiau ieškoma rusiškų mergaičiu negu lietuviškų netgi tendencijos "prastos" :

            http://www.googlefight.com/index.php...huanian+hooker

            http://www.googlefight.com/index.php...huanian+hooker

            P.S: kitaip sakant galvose jūms šitas įsivaizdavimas, kad mūsų emigrantės moterys visos kekšės, o ne kažkuom paremtas faktas.
            Paskutinis taisė Ežiukas; 2009.05.27, 09:45.

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą

              Taip pabukime ne ką geresnės moralės emigrantų pavyzdžiais ir papi@%^vokime savo tautietę. Kokia ji kekšė, baidyklė ir durnė. Labai "gražu".
              Eziuk, nepriimk kaip nors neteisingai. Nezinau, kas ji tokia ir man nelabai rupi. Gal ji labai geras ir puikus zmogus? Tiesiog pastebejau, kad man sunku suprasti, kaip kas nors tokios kuklios isvaizdos moteriai gali moketi uz draugija. Toks mano pastebejimas, ko gero, labiau apeliuoja ne i ta moterele, bet i jos klientus.
              Paskutinis taisė John; 2009.05.27, 17:40.

              Comment


                P.S: kitaip sakant galvose jūms šitas įsivaizdavimas, kad mūsų emigrantės moterys visos kekšės, o ne kažkuom paremtas faktas.
                UK kaime, kuriame ilgai gyvenau ir vis dar dažnai lankausi, pažįstu apie 10 lietuvių moterų, ištekėjusių už žymiai vyresnių turkų. Klausimas - kodėl jos taip daro? Atsakymą išsiaiškinau praeitą penktadienį iš vienos, vos prieš porą savaičių iš LT atvažiavusios, panos. Ji papasakojo, kaip du turkai (vienas ką tik išsiskyręs su lietuvaite) buvo ją pasikvietę į namus ir klausė ar ji nori darbo. Kai ji pasakė taip, jie pradėjo ją visaip glamonėti, o jai atsisakius, buvo labai nustebę, maždaug "nori darbo mūsų picerijoje/kebabinėje, tai kame problemos".

                Juokingiausia tai, kad žinau daugybę lietuvių panų, kurios dirbo toje jų kebabinėje Praktiškai visos jaunesnės ir padoresnės išvaizdos panelės ten yra dirbusios. Londone tokių įvykių skalė yra dar gerokai didesnė. Ten yra paklausa ne tik iš turkų, kebabinių vadybininkų, bet ir iš gerokai turtingesnių klientu, pasiruošusių mokėti didelius pinigus už bet ką, kas neturi kiaušų. To nedaryti gražiai panai paprasčiausiai neapsimoka.

                Anglės turi savigarbos ir to nedaro, lietuvės yra neturtingos ir dažnai išvažiavusios vien tam, kad užsidirbti. Joms tokie moraliniai barjerai neegzistuoja. Dėl to į JK gyvenančias lietuves man labai sunku rimtai žiūrėti. Aš drįsčiau teigti, kad apie pusė gražesnių lietuvaičių, gyvenančių UK ar bent Londone, yra tuo užsiiminėjusios vienu ar kitokiu būdu.
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  Parašė blitz Rodyti pranešimą

                  Aš drįsčiau teigti, kad apie pusė gražesnių lietuvaičių, gyvenančių UK ar bent Londone, yra tuo užsiiminėjusios vienu ar kitokiu būdu.
                  Sprendžiant iš to, kaip atrodė lietuvaičių "Mis Didžioji Britanija" (ar kaip jis ten vadinosi) konkurso dalyvės, drįsčiau teigti, kad vis dėlto gražios merginos liko Lietuvoje ir savo savigarbos neprarado

                  Comment


                    Lietuva pateko ir į Gizmodo, vieno populiariausių techno-blogų, akiratį, nors ir ne pačiomis rimčiausiomis aplinkybėmis Tik antraštė šiek tiek be ryšio

                    http://gizmodo.com/5273899/lithuania...laptop-scandal

                    Comment


                      http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=22456157

                      Su tuo kulturos sostines vardu tai man atrodo persistenge

                      Comment


                        Parašė Jony Rodyti pranešimą
                        http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=22456157

                        Su tuo kulturos sostines vardu tai man atrodo persistenge
                        Tai viena priežasčių, kodėl čia atvykau. Tai neatitiko mano lūkesčių, iki kultūros sostinės dar toli
                        Bingo, pakaks kažkam spręsti kad kultūros sostinė yra skiriama tik kultūriniams renginiams. Sprendžiant iš nekurių piliečių elgesio, iki KULTŪROS sostinės mums toli kaip iki Marso.
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Net sunku patiketi, kad tai, ka ji sako gali buti tiesa... jei tikrai tiesa, tai tikrai kraupu. Visgi dar esame labai gudi provincija.

                          Comment


                            Parašė Jony Rodyti pranešimą
                            http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=22456157

                            Su tuo kulturos sostines vardu tai man atrodo persistenge
                            Graži mergina, ir visai ne juoda (bent jau nuotraukoje). Gaila man jos, bet niekuo padėti negaliu, nes jos net nepažįstu. Kvailiausia yra tai, kad tolerancija užsieniečiams padidėtų, jeigu daugiau jų atvyktų į Lietuvą, tada vietiniai pajustų, kokią jie neša naudą, ypač viešbučiams, barams, kurortams, Vilniaus senamiesčiui, suvenyrų pardavėjams, net ir aviacijos kompanijoms. Beje, didžiausia problema ir yra ta pati aviacija. Susisiekimas jūra pas mus dar neišvystytas, traukiniu pasiekti Lietuvą iš Vakarų Europos mhm (be komentarų), autotransportu problemų sukelia ne tik atstumas, bet ir prasti Lenkijos keliai. Taigi patogiausias būdas atvykti lieka lėktuvu, tačiau kaip tyčia pas mus nuo sausio vidurio aviacinis štilis, plius dar turime ambicijų tapti Europos kultūros sostine. Kažkoks uždaras ratas. Tokiam kontekste neprieštaraučiau, jeigu LR valstybė dotuotų ar kitais būdais kompensuotų LR oro uostų veiklą ir skrydžius į/iš Lietuvą (nors apskritai aš esu kategoriškai prieš bet kokias dotacijas, lengvatas ir dempingavimą). Nežinau ar taip galima, bet aviakompanija, per metus į LTU atskraidinusi tarkim per 100.000 keleivių yra visiškai atleidžiama nuo kilimo/tūpimo mokesčio bei kitų administracinių mokesčių (sumokėti mokesčiai pasibaigus metams yra grąžinami). Būtų logiška dotuoti laikiną lėktuvų maršrutą Vilnius-Lincas, juk šįmet abu miestai yra Eurokultūros sostinės.
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              tenka sutikti su jonu

                              Comment


                                Prieš pora metų buvo porai dienų atvažiavus pažįstama iš pietų afrikos. Nežinojau ką jai pasakyti kai Gedimino prospekte vienoj kavinėj prišokio kelios 17-18 metės ir mokėdamos vos pora zodžių angliškai ėmė aplink visaip strikinėti. Sako paklausk ar ji nieko prieš kad mes paliesim jos veidą, plaukus. Mes iš elektrėnų ir neesam gyvenime matę juodaodės. Ji neprieštaravo, bet pasijautė labai nemaloniai.

                                Comment


                                  Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                  Prieš pora metų buvo porai dienų atvažiavus pažįstama iš pietų afrikos. Nežinojau ką jai pasakyti kai Gedimino prospekte vienoj kavinėj prišokio kelios 17-18 metės ir mokėdamos vos pora zodžių angliškai ėmė aplink visaip strikinėti. Sako paklausk ar ji nieko prieš kad mes paliesim jos veidą, plaukus. Mes iš elektrėnų ir neesam gyvenime matę juodaodės. Ji neprieštaravo, bet pasijautė labai nemaloniai.
                                  Na situacija komiška, tai pažįstamai nemaloni. Kaip jau ir minėjau, tam yra tik keli būdai išspręsti: arba prisikviesti daugiau užsieniečių į Lietuvą; arba daugiau vietinių išvežti į užsienį (Vakarų Europą arba Šiaurės Ameriką, na gal dar Turkiją, Kiprą ar Izraelį/Libaną). Visa tai tiesiogiai susiję su finansais, o jais dabar kaip niekada nebyra. Lieka tik pasirinkti prioritetus.
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                    Prieš pora metų buvo porai dienų atvažiavus pažįstama iš pietų afrikos. Nežinojau ką jai pasakyti kai Gedimino prospekte vienoj kavinėj prišokio kelios 17-18 metės ir mokėdamos vos pora zodžių angliškai ėmė aplink visaip strikinėti. Sako paklausk ar ji nieko prieš kad mes paliesim jos veidą, plaukus. Mes iš elektrėnų ir neesam gyvenime matę juodaodės. Ji neprieštaravo, bet pasijautė labai nemaloniai.
                                    Jei man nuvaziavus i kokia idomia sali (tarkim Japonija ar Koreja) prie manes prisoktu dvi 17-18 metes ir paprasytu paliesti veida ir plaukus, tikrai neatsisakyciau ir pasijausciau netgi labai patogiai

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Jei man nuvaziavus i kokia idomia sali (tarkim Japonija ar Koreja) prie manes prisoktu dvi 17-18 metes ir paprasytu paliesti veida ir plaukus, tikrai neatsisakyciau ir pasijausciau netgi labai patogiai
                                      O jei kokios murzinos dručkės tu vistiek labai patogiai ir maloniai jaustumeisi?

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Jei man nuvaziavus i kokia idomia sali (tarkim Japonija ar Koreja) prie manes prisoktu dvi 17-18 metes ir paprasytu paliesti veida ir plaukus, tikrai neatsisakyciau ir pasijausciau netgi labai patogiai
                                        Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                        O jei kokios murzinos dručkės tu vistiek labai patogiai ir maloniai jaustumeisi?
                                        Aš iš to problemos nedarau. Jeigu prie manęs Pietų Afrikoje, Japonijoje, Korėjoje ar bet kurioje kitoje tolimoje šalyje prieitų nepažįstami žmonės ir paklaustų iš kur aš, pasisiūlytų nusifotografuoti ar tegu ir mane paliesti, nusišypsočiau ir dar pakviesčiau juos/jas aplankyti Lietuvą. Pasakyčiau, kad ten daug tokių kaip aš...
                                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment


                                          Kaip galima neatskirti juodaoždio, indo, arabo ir pietiečio. Nebent esi aukščiausios klasės runkelių valdovas. Kaimuva...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X