Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
    john uzmirsai prideti kad UK tempia ir farmacine bei biotechnologiju industrija. O siaip sutinku su tavim
    Labai atsiprasau. Sito gal nereikejo pamirsti. Tau, ko gero, tai nuskambejo ypac nemandagiai is mano puses.

    Manau, UK is dalies atspindi pavyzdys su dviem ciaupais, silto ir salto vandens... visiskai nereikalinga, beprasmiska ir kvaila, bet visviena taip daroma... panasiu "ciaupu" galima aptikti daugelyje sriciu.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Manau, UK is dalies atspindi pavyzdys su dviem ciaupais, silto ir salto vandens... visiskai nereikalinga, beprasmiska ir kvaila, bet visviena taip daroma... panasiu "ciaupu" galima aptikti daugelyje sriciu.
      "Ciaupo" pavyzdys - vairas desineje puseje ir eismas kaire kelio puse.

      Comment


        Didįjį penktadienį - vyrų striptizas
        http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=16396390
        Sumanymu rengti čempionatą per gavėnią pasipiktino Katalikų Bažnyčia. Anot dvasininkų, žmogaus orumą žemina ne tik nuogybių demonstravimas, bet ir tai, kad tokie dalykai vyksta laukiant Velykų.
        ka dabar pagavos... hmm, Vatikanas?

        Comment


          Lietuva reklamuosis britų kelionių žurnale

          Parašė VZ.lt
          Lietuva reklamuosis Didžiosios Britanijos kelionių žurnale "Sunday Times Travel Magazine". Lietuvos turizmo reklama bus spausdinama 3 mėnesius iš eilės – kovą, balandį ir gegužę.

          "Visa reklaminė kampanija kainuos 30.000 Lt, t.y. po 10.000 Lt už vieną puslapį. Tačiau tokią kainą mes išsiderėjome, nes paprastai puslapio kaina 30.000 Lt", - sako Indrė Trakimaitė, turizmo informacijos centro (TIC) Londone direktorė.

          Reklamoje Lietuva pristatoma kaip "nauja kryptis 2008-iems metams" (angl. "Lithuania – your new destination for 2008"). Trijuose skirtinguose maketuose rodomas pajūris, Vilnius – Europos Kultūros Sostinė 2009 bei Vilnius ir pajūris kartu. Kampanijos tikslas paskatinti britus apsilankyti Lietuvoje bei populiarinti Lietuvą kaip turizmui patrauklią šalį.

          "Kaip tik šiuo metu Didžiosios Britanijos gyventojai spendžia, kur praleisti pavasario ir vasaros ilguosius savaitgalius bei atostogas, todėl šiai reklaminei kampanijai pasirinktas ankstyvas pavasaris", – sako p. Trakimaitė.

          "Sunday Times Travel Magazine" mėnesinė auditorija siekia daugiau nei 120.000 skaitytojų, pagrindinė amžiaus grupė - 35-54 metų. 86% jų yra žmonės, gaunantys aukščiausias pajamas. Per metus jie vidutiniškai 24 dienas praleidžia keliaudami, kelionėms išleisdami vidutiniškai daugiau 50.000 Lt per metus.

          Pernai lapkritį ir šiemet sausį kelionių paieškos interneto svetainių www.lastminute.com vykdyta Lietuvos turizmo reklaminė kampanija buvo labai efektyvi. Lietuvos reklaminiai baneriai pasirodė daugiau negu 1 mln. kartų, Lietuvos kaip produkto pardavimas šioje svetainėje kampanijos metu išaugo 43%, TIC Londone svetainės lankomumas – 50%. Pirmosios šioje šalyje reklaminės kampanijos internete tikslas buvo paskatinti britus į Lietuvą keliauti ne sezono metu. Per mėnesį šioje svetainėje apsilanko virš 7 mln. vartotojų.
          Būtų visai smagu ir įdomu, jeigu kas nors turintis galimybę, pasitaikius progai nufotografuotų/nuskenuotų tą reklamą .
          Paskutinis taisė pauliaK; 2008.03.26, 09:08.

          Comment


            Niekaip negaliu suprast ka dauguma mato tame Pajuryje, kad vis nori nustebint uzsieniecius, lyg jie nebutu mate juros. Na Kursiu nerija tai dar dar, ten dar yra kazkas idomaus, bet Palanga ir Sventoji? Ka ten veikt uzsienieciams? Jeigu jau vaziuot prie juros, tai i siltus krastus, o ne prie Baltijos juros.

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Niekaip negaliu suprast ka dauguma mato tame Pajuryje, kad vis nori nustebint uzsieniecius, lyg jie nebutu mate juros. Na Kursiu nerija tai dar dar, ten dar yra kazkas idomaus, bet Palanga ir Sventoji? Ka ten veikt uzsienieciams? Jeigu jau vaziuot prie juros, tai i siltus krastus, o ne prie Baltijos juros.
              O tai galbūt šiame straipsnyje Pajūris = Neringa?

              Neringa juk tikrai yra objektas, kurį verta pamatyti - pakankamai išskirtinis ir pakankamai gražus.

              Stebiuosi (ir džiaugiuosi!!!), kad straipsnyje liks išsamiai neaprašytos Lietuvos istorinės kančios nuo viduramžių iki 1991 m. Nes Lietuva dažniausiai prisistato būtent taip (griuvėsiai, lavonai, tankai, trėmimai ir pan.), o paskui stebimės, kodėl Estija atrodo patraukli šalis, o mes ne.

              Comment


                Ka raso apie Lietuva pasaulio ziniasklaida (Google news paieska)

                Forbes
                Lithuania economy grew 8.8 percent in 2007
                http://www.forbes.com/markets/feeds/...fx4826617.html

                Reuters
                Stockmann to open a department store in Lithuania
                http://www.reuters.com/article/rbssC...LB905820080327

                BBC
                Lithuania slams Belarus arrests
                http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7315292.stm

                Xinhua
                Lithuania opposes politicalizing Tibet issue, boycotting Beijing Olympic Games
                http://news.xinhuanet.com/english/20...nt_7868461.htm

                Comment


                  http://www.timesonline.co.uk/tol/new...cle3654980.ece

                  THE TIMES
                  31.03.2008

                  Orgies through the ages, by Karen Bartlett
                  Dressing up as a concentration camp guard and being checked for lice might be far from most people's idea of a good time but the practices reportedly enjoyed by Formula One chief Max Mosley at a Nazi style orgy are not unusual. Here's our top ten guide to orgies through the ages.

                  The Greek Orgy

                  The orgy has been with us since the ancient Greeks convened the first “orgion” as a secret religious rite to worship fertility God Dionysus. Participants worked themselves into a frenzy: crashing cymbals, dancing and tearing live animals apart with their hands and teeth.

                  Tiberius

                  The crazy king of the orgy. The Roman Emperor whose 23-year rule was characterised by wild parties on the island of Capri that involved making young boys swim through his thighs and nibble his legs. Tiberius was allegedly so aroused by one sacrifice he assaulted the victim, his brother and a nearby musician. When one complained Tiberius had his legs broken.

                  The Lithuanian Orgy

                  A northern European variation. In the late 13th century Grand Duke Vytenis of Lithuania ordered his three wives to strip and be pleasured by hill-goats while he and his court watched.


                  Papal Orgies

                  Despite promoting general sexual repression, Burgo Partridge claims in his History of Orgies that early Popes also indulged in group sex parties. Pope Leo I was described as a sadistic torturer, child Pope Benedict IX was alleged to throw wild bisexual orgies and was described as a “Demon from hell in the guise of a priest” and Pope John XII was such a womaniser it was said monks believed he had introduced sins “Unknown since the beginning of the world”.

                  The Hellfire Club

                  The Hellfire Club was an English group of 18th-Century aristocratic hedonists. Describing themselves as “monks” the members ferried prostitutes dressed as masked nuns down the Thames in barges. They also reportedly celebrated Black Mass over the naked bodies of aristocratic ladies. Suspected members of the club included the Earl of Sandwich and William Hogarth.

                  The Wig Club

                  Scotland in the 18th century was also a land of swinging upper class sex. One notorious club The Beggar's Benison encouraged members to keep their pleasures to themselves so to speak, while the The Wig Club gave the Scottish Tory elite a place to gamble and relax — in the company of a wig supposedly made of the pubic hairs of the mistresses of Charles II.

                  Casanova

                  Giacomo Casanova, the bodice ripping Italian womaniser whose name is synonymous with seduction. A man of many talents, apart from claiming to have more than two hundred lovers he introduced the lottery to France, translated Homer's Iliad into Italian and wrote what might be the world's first science fiction novel. But that wasn't what gave him the greatest pleasure: "It is precisely by virtue of my coarse tastes that I am happier than other men, since I am convinced that my tastes make me capable of more pleasure," he wrote.

                  The Marquis de Sade

                  The exploits of Donatien Alphonse François, the Marquis de Sade, led to him spending long periods of time in a French prison and have entered our vocabulary for cruelty and punishment. In one well known incident he debased a local prostitute with a communion chalice and then demanded she whip him with a cat o nine tails.

                  Aleister Crowley

                  Englishman, accomplished mountaineer and founder of various mystical sects promoting “magical” sexual practices. Crowley has been credited for introducing tantric sex — a means of controlling physical impulses by thought. In the late 19th century he retreated to Amsterdam to write various volumes of erotic poetry which were seized and destroyed by British customs.

                  The Clivedon Set

                  1963. The orgy that brought down a government. John Profumo, the Conservative Minister for War, the call girl Christine Keeler, and Yevgeny Ivanov, a Soviet naval officer. The Profumo Affair shocked Sixties Britain with its accounts of upper class gentlemen and good time girls frolicking in the swimming pool of Clivedon House, Lord Astor's Buckinghamshire mansion. Though their exploits were comparatively tame, without it we never would have heard Mandy Rice-Davies reply in court to David Astor's denial that he knew what was going on at his house: “Well he would say that wouldn't he?"

                  Comment


                    nice
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      You don't survive the mafia and corruption-filled Eastern European markets without developing a mean business streak.
                      Kalba apie Lietuva, http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/foot...an/4396338.stm
                      I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

                      Comment


                        „Reuters“ reportaže - savižudybių ir girtavimo slegiama Lietuva
                        http://www.delfi.lt/news/economy/Med...hp?id=16617953
                        www.donatas-mazeika.lt

                        Comment


                          kažkada čia buvo panaši tema, tai gal lips:

                          Pernai, automobiliu trankydamiesi po Suomiją, apsistojome Helsinkyje. Viename informacijos centre darbavosi rusas.

                          Vos išvydęs mano Taline pirktą žieminę kepurę, vyriškis puolė sveikintis rusiškai. Išgirdęs, kad aš geriau kalbu angliškai, truputį įsižeidė: "Ei, aš buvau Vilniuje, VISI lietuviai moka rusiškai!".
                          http://www.delfi.lt/archive/article.php?id=16565132

                          Comment


                            Man visą laiką tokios rašliavos visiškai bevertės buvo, tik įteigia tautiečiams, kad niekas net neįsivaizduoja kas ta Lietuva, kur jin ir su kuo valgoma. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad tikrai taip nėra. Tiesa, kad dalis žmonių tikrai nežino kur jin, tačiau niekada niekas man nesakė, kad tai Maskvos priemestis ar kažkas panašaus. Man įdomu kaip gerai eilinis tautietis ar tiesiog eilinis europietis žino kur kokia JAV valstija yra ar tarkim kokia nors Pietų Amerikos valstybė ar Azijos šalis. Nereikėtų net jokių klaidinančių klausimų uždavinėt, užtektų pagrindinių valstijų/valstybių paklaust ir neabejoju, kad daugumai būtų pakankamai kėblumų. Todėl nereikia stebėtis, kad koks nors eilinis amerikietis nežino kur yra Lietuva ar kas yra jos sostinė, nebijokit toks greičiausiai nežinos ne tik kur mūsų kraštas, o ir apskritai sunkiai orentuotųsi žemėlapyje. Vienu žodžiu, mažiau dėmesio į tokias rašliavas reikėtų kreipti.

                            Comment


                              /\ kad vargiai tame esmė to straipsnio.

                              Aš sukonkretinčiau tai į rusų požiūrį į Lietuvą, tikrai ne geografinį. Ir tai anaiptol ne pirmas toks mano girdėtas pavyzdys. Pats su tuo susidūręs nesu (anų laimė, nes savo poziciją be skrupulų išdėstyčiau iki kitos pusės žagsėjimo ir kitų refleksų), tačiau švelnesnis atvejis yra buvęs.

                              Vienas iš pavyzdžių: ne taip seniai yra tekę skaityti straipsnį, kuriame vieno prekybos centro kasininkė pasakojo, kad rusakalbė ją išplūdo už tai, jog ji nemokėjo rusiškai (kokie žodžiai jai sakomi suprasti gebėjo). Čia, žinoma, istorija ne iš Archangelsko, iš Vilniaus.
                              Paskutinis taisė ; 2008.04.30, 20:38.
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Parašė Rodyti pranešimą
                                /\ kad vargiai tame esmė to straipsnio.

                                Aš sukonkretinčiau tai į rusų požiūrį į Lietuvą, tikrai ne geografinį. Ir tai anaiptol ne pirmas toks mano girdėtas pavyzdys. Pats su tuo susidūręs nesu (anų laimė, nes savo poziciją be skrupulų išdėstyčiau iki kitos pusės žagsėjimo ir kitų refleksų), tačiau švelnesnis atvejis yra buvęs.
                                Tiesą pasakius nesupratau aš tokios reakcijos. Teiginys, kad visi lietuviai moka rusų kalbą nėra kažkoks įžeidžiantis, tuo labiau, kad tai yra daugiau ar mažiau tiesa.

                                Parašė Rodyti pranešimą
                                Vienas iš pavyzdžių: ne taip seniai yra tekę skaityti straipsnį, kuriame vieno prekybos centro kasininkė pasakojo, kad rusakalbė ją išplūdo už tai, jog ji nemokėjo rusiškai (kokie žodžiai jai sakomi suprasti gebėjo). Čia, žinoma, istorija ne iš Archangelsko, iš Vilniaus.
                                Kur straipsnis?

                                Comment


                                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                  Tiesą pasakius nesupratau aš tokios reakcijos. Teiginys, kad visi lietuviai moka rusų kalbą nėra kažkoks įžeidžiantis, tuo labiau, kad tai yra daugiau ar mažiau tiesa.
                                  Esmė yra ne pačiame pasakyme, bet jo intencijoje. Taip pat pasipiktinime gavus neigiamą atskymą rusų kalbos mokėjimo atžvilgiu.

                                  Akivaizdu, kad koneveikti žmogų dėl to, jog jis nemoka rusų kalbos, yra išsišokimas. Nors tai pateikiama tarsi atvirkščia situacija - tu esi išsišokėlis, nes jos nemoki, kaip tu drįsti. Turbūt ir taip aišku, kas tuo bandoma išsakyti, koks požiūris (aš neįvardinsiu, kiekvienas interpretuokim savaip).

                                  Kur straipsnis?
                                  Laikraštyje, kiek pamenu
                                  Paskutinis taisė ; 2008.04.30, 22:19.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Koneveikti? Tiek to. O dėl straipsnio - jei toks straipsnis iš tiesų buvo, būtų įdomu paskaityti, kolkas manykim, kad nebuvo.

                                    Comment


                                      Parašė Rodyti pranešimą
                                      Esmė yra ne pačiame pasakyme, bet jo intencijoje. Taip pat pasipiktinime gavus neigiamą atskymą rusų kalbos mokėjimo atžvilgiu.

                                      Akivaizdu, kad koneveikti žmogų dėl to, jog jis nemoka rusų kalbos, yra išsišokimas. Nors tai pateikiama tarsi atvirkščia situacija - tu esi išsišokėlis, nes jos nemoki, kaip tu drįsti. Turbūt ir taip aišku, kas tuo bandoma išsakyti, koks požiūris (aš neįvardinsiu, kiekvienas interpretuokim savaip).

                                      Laikraštyje, kiek pamenu
                                      Kiek man teko susidurt su rusais uzsienyje(ne Rusijoj), visi zino, kad Lietuva turi ir sneka savo lietuviu kalba. Tik kai kurie nustemba, kad mano gimtoji kalba ne rusu, nes gerai kalbu rusiskai.

                                      Comment


                                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                        O dėl straipsnio - jei toks straipsnis iš tiesų buvo, būtų įdomu paskaityti, kolkas manykim, kad nebuvo.
                                        Manyti galima ką tik nori. Reikėtų kalbėti kitaip, pavyzdžiui, netikiu, kad toks straipsnis buvo ir pan..

                                        Tačiau man tas nelabai rūpi, man savęs įtikinėti nereikia, o tu dvejok į valias Nors tai ir netiesioginis kaltinimas melavimu.

                                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                        Kiek man teko susidurt su rusais uzsienyje(ne Rusijoj), visi zino, kad Lietuva turi ir sneka savo lietuviu kalba. Tik kai kurie nustemba, kad mano gimtoji kalba ne rusu, nes gerai kalbu rusiskai.
                                        Kalbu rusiškai gan prastai, skirtingai nė angliškai. Tačiau yra pakankamai daug kartų tekę mėginti kalbėti rusiškai, kai pašnekovas neturėjo alternatyvos nepalikdamas jos ir man. Kalbėjau (mėginau) ir liežuvis nenupuvo ir principo nekalbėti šia kalba neturiu. Tačiau man nepriimtina, kai rusų kalbos nemokėjimas laikomas kažkokiu nusižengimu ar pan..
                                        Paskutinis taisė ; 2008.04.30, 23:00.
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          Parašė Rodyti pranešimą
                                          Kalbu rusiškai gan prastai, skirtingai nė angliškai. Tačiau yra pakankamai daug kartų tekę mėginti kalbėti rusiškai, kai pašnekovas neturėjo alternatyvos nepalikdamas jos ir man. Kalbėjau (mėginau) ir liežuvis nenupuvo ir principo nekalbėti šia kalba neturiu. Tačiau man nepriimtina, kai rusų kalbos nemokėjimas laikomas kažkokiu nusižengimu ar pan..
                                          Tai, kad tas "nusizengimo" atvejis man panasesnis i isgalvota. Nes tam straipsni kiti "mitai" panasus i bukas autoriaus/autores fantazijas, nes ten pateikiami ne tik neapsisvietimo, kvailumo, bet dar ir stebetino nusisnekejimo fantazijos pavyzdziai. Arba ten viskas isfantazuota arba bent jau visur smarkiai prikurta, ko nebuta is tikruju.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X