Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė blitz Rodyti pranešimą
    Pirmoje pastraipoje iš esmės pritari man - tradicijos turi keistis, nes normos keičiasi. Tą aš ir turiu omeny - normos jau pasikeitė, todėl laikas keistis ir tradicijom. Tai akivaizdu.

    Dėl antros pastraipos - jei tie vaikai tikrai yra tokie protingi - labai džiugu. Vėl man pritari - vadini protingais tuos, kurie nedainuoja dainų apie žydus ir čigonus. Sveikinu perėjus į mano pusę.
    Ai, nereikia čia tų primityvių vadybos gudrybių ir kitos kazuistikos...
    Tradicijos savaime kinta ir be mūsų reguliavimo - kas atseit tinka, o kas netinka.
    Dėl argumentų, juos pakankamai kantriai dėstė vytauc, kam čia kartotis. Gali neatsakinėti... Peace!

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Ai, nereikia čia tų primityvių vadybos gudrybių ir kitos kazuistikos...
      Tradicijos savaime kinta ir be mūsų reguliavimo - kas atseit tinka, o kas netinka.
      Dėl argumentų, juos pakankamai kantriai dėstė vytauc, kam čia kartotis. Gali neatsakinėti... Peace!
      kietas argumentas

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        kietas argumentas
        Ne "kietesnis" už jūsų.

        Comment


          Parašė pablonis
          Užguiti ir komplekstuoti tie mūsų emigrantai...
          Todėl jie ir emigrantai
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Užguiti ir komplekstuoti tie mūsų emigrantai... "Pagalvoju prieš sakydamas iš kur esu"... pff...

            Kai tuo tarpu tam pačiam, jų, tolerancijos ir visko kito rojui, dar ir baisesnių nei mūsų "buduliai" devynios galybės

            Comment


              Parašė pablonis Rodyti pranešimą

              Kai tuo tarpu tam pačiam, jų, tolerancijos ir visko kito rojui, dar ir baisesnių nei mūsų "buduliai" devynios galybės
              Tik kad lietuvių spauda apie juos nerašo ...
              Propoganda ir penas mintims >>>

              Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
              www.ted.com

              Comment


                Parašė blitz Rodyti pranešimą
                <...> tradicijos turi keistis, nes normos keičiasi. Tą aš ir turiu omeny - normos jau pasikeitė, todėl laikas keistis ir tradicijom. Tai akivaizdu.
                Ne keistis turi tradicijos, o grįžti. Šiaip pirmą kart išgirdau, kad kas rengtųsi žydais , čigonais taip.
                Tiesa, pagal jūs Helovynas irgi netikusi šventė? O išties mūsų Užgavėnių senosios tradicijos labai panašios į Helovyną: persirengėliai turi simbolizuoti ne šio pasaulio gyventojus (jau ankščiau buvau įdėjus straipsnį apie tai).
                Atsisakyti savo tradicijų būtų nesąmonė. Turim branginti ką turim savito. Nesam beveidė tauta, kuri neturi jokio protėvių palikimo. Ir išoriniai veiksniai padarė įtaką, kad ir persirengimas čigonais, gal dar atsiras tradicija persirengt mūsų lietuviais emigrantais, juk tai irgi būtų kažkoks tradicijų pokytis
                *******
                Miestai.net Fb

                Comment


                  Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                  gal dar atsiras tradicija persirengt mūsų lietuviais emigrantais, juk tai irgi būtų kažkoks tradicijų pokytis
                  labai konkretus pasiūlymas etnologams.

                  Comment


                    Reiktu atgaivinti "tradicijas" moterims neleisti rinktis uz ko teketi, taip pat musti zmonas, kai neklauso na ir baudziava butu galima atgaivinti... kokie butume turtingi kulturiskai, puoseletume savo simtametes tradicijas

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Reiktu atgaivinti "tradicijas" moterims neleisti rinktis uz ko teketi, taip pat musti zmonas, kai neklauso na ir baudziava butu galima atgaivinti... kokie butume turtingi kulturiskai
                      lyg yra skirtumas ar Lietuvoj gyvenantys ar emigrantai musa zmonas?

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Reiktu atgaivinti "tradicijas" moterims neleisti rinktis uz ko teketi, taip pat musti zmonas, kai neklauso na ir baudziava butu galima atgaivinti... kokie butume turtingi kulturiskai, puoseletume savo simtametes tradicijas

                        /\ Žiūriu mėgsti kraštutinumus
                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          Lietuvių požiūrį į žydus ilgus metus formavo ir primityvus, stabmeldiškas krikščionybės (pati katalikybė iš principo yra stabmeldystės forma) supratimas. Juk žydai nužudė Jėzų Kristų, tai blogi žmonės ...
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Reiktu atgaivinti "tradicijas" moterims neleisti rinktis uz ko teketi, taip pat musti zmonas, kai neklauso na ir baudziava butu galima atgaivinti... kokie butume turtingi kulturiskai, puoseletume savo simtametes tradicijas
                            O šias "tradicijas" siulai atgaivinti tik Lietuvoje ar ir visoje Europoje ?
                            Propoganda ir penas mintims >>>

                            Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                            www.ted.com

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                              Lietuvių požiūrį į žydus ilgus metus formavo ir primityvus, stabmeldiškas krikščionybės (pati katalikybė iš principo yra stabmeldystės forma) supratimas. Juk žydai nužudė Jėzų Kristų, tai blogi žmonės ...
                              /\ taip, antisemitizmas atėjo iš vakarų kartu su krikščionybe
                              *******
                              Miestai.net Fb

                              Comment


                                Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                                /\ Žiūriu mėgsti kraštutinumus
                                Karta (t.y. visai neseniai) siaip juokais paklausiau vieno musulmono (pakistaniecio, issilavinusio) ar jis mustu savo zmona. Jis man labai rimtai atsake, kad esant reikalui - taip. T.y. jeigu zmona meluotu ar padarytu dar ka nors negero... ten tai visiskai normalu ir tradiciska. Anksciau ir pas mus taip buvo, taigi, kodel neatgaivinus tokiu tradiciju? Pvz, per Uzgavenes ar kokia kita svente visi vyrai eitu musti (tegul ir "nerimtai") savo zmonu? Kaip linksma butu

                                Comment


                                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                  Lietuvių požiūrį į žydus ilgus metus formavo ir primityvus, stabmeldiškas krikščionybės (pati katalikybė iš principo yra stabmeldystės forma) supratimas. Juk žydai nužudė Jėzų Kristų, tai blogi žmonės ...
                                  Manau, kad tavimi galima tikėti. Ne veltui turbūt savo niku pasirinkai apaštalo vardą.

                                  Comment


                                    Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                                    /\ taip, antisemitizmas atėjo iš vakarų kartu su krikščionybe
                                    Deja, ir uzsiliko jis pas mus kur kas labiau, nei Vakaru Europoje...

                                    Comment


                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Manau, kad tavimi galima tikėti. Ne veltui turbūt savo niku pasirinkai apaštalo vardą.
                                      Oranger, kodel tu taip daznai apeliuoji ne i argumenta, bet i pati zmogu, kuris ji sako? Jeigu man nepatinka tavo pasakyta mintis, imsiu kritikuoti ne ideja, bet, pvz., tavo nosi... argi tai gerai?

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Anksciau ir pas mus taip buvo, taigi, kodel neatgaivinus tokiu tradiciju? Pvz, per Uzgavenes ar kokia kita svente visi vyrai eitu musti (tegul ir "nerimtai") savo zmonu? Kaip linksma butu
                                        Prašom, mielai Tik per velykas, su verbom
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Oranger, kodel tu taip daznai apeliuoji ne i argumenta, bet i pati zmogu, kuris ji sako? Jeigu man nepatinka tavo pasakyta mintis, imsiu kritikuoti ne ideja, bet, pvz., tavo nosi... argi tai gerai?
                                          Būtų labai originalu.
                                          O šiaip, tu gal nesupratai - Tomas kritikuoja krikščionybę. Aš esu paradoksų mėgėjas ir šiaip, laisvas žmogus. Matau tame smagų paradoksą ir tiek. O ką reiškia "dažnai"?

                                          p.s. savo nosies nuotrauką galiu padaryti ir atsiusti, jei nori.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X