Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    oranger As visa laik ziuriu i rezultatus, nes nusiklatimai visa laik tokiais atvejais budavo is abieju pusiu:

    >90% zydu nuzudyta
    <10% lietuviu.

    Cia Kembridge as visa laik gerai pagalvoju, pries sakydamas zydams (o cia ju yra daug) is kur esu.
    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


    - George W. Bush President of the USA

    Comment


      Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
      Cia Kembridge as visa laik gerai pagalvoju, pries sakydamas zydams (o cia ju yra daug) is kur esu.
      Nesąmonė absoliuti Ką čia galvot? Vokiečiai galvoja? Rusai galvoja? Idiotizmas. Aš sakyčiau iš kur esu, jei kažkokiam mulkiui visi lietuviai asocijuojasi su nusikaltėliais, tai būtų pasiųstas taip toli, kad imtų asocijuotis ir su nepraustaburniais

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Kita situacija su ivairiu mazumu zmonemis. Jeigu jie, budami is tos salies ir tos tautos, savo namuose yra niekinami ir engiami, as visiskai suprantu, kad jiems tokia salis pasidaro nemiela ir negalima kaltinti ju uz tai, kad tam krastui jie nejaucia dideliu simpatiju. Nieko nera blogiau, kaip zmogaus "isvarymas" is salies vien uz tai, kad jis yra, pvz., gejus. Va tokia mase buduliu, kurie ivedineja tokia "tvarka" (apraisku matosi ir siame forume) labiausiai kenkia Lietuvos ivaizdziui ir gerovei.
        Pritariu. Tikrai nieko nera blogiau kaip zmogaus "isvarymas" vien tik uz tai kas esi arba kokia tavo prigimtis. (Taip labai didele dalis mano apsisprendimo isvaziuoti sudare mano prigimtis ir pastovus konfliktas su aplinka.)

        Zinoma i Lietuva gryzti gyvent negalesiu ir vien tik del kvailu stereotipu ir 'tradiciju' (cia taip paskutiniu metu vadinama homofobija).

        O del Lietuvos ivaizdzio. Pats asmeniskai esu pritraukes milijonines sumas i mokslo sistema ( pats is to negaudamas nei lito naudos), Cia Kembridge (kur studijuoja busimi lyderiai) pasakoju apie Lietuva (tik is gerosios puses), kvieciu aplankyt, svenciam nepriklausomybes diena, rengiam formal hall ta proga.
        Paskutinis taisė DeSadas; 2008.02.20, 14:24.
        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


        - George W. Bush President of the USA

        Comment


          Parašė rat Rodyti pranešimą
          Nesąmonė absoliuti Ką čia galvot? Vokiečiai galvoja? Rusai galvoja? Idiotizmas. Aš sakyčiau iš kur esu, jei kažkokiam mulkiui visi lietuviai asocijuojasi su nusikaltėliais, tai būtų pasiųstas taip toli, kad imtų asocijuotis ir su nepraustaburniais

          As sakau pagalvoju , bet po to sakau, visu poziuris labai teigiamas netgi 'askenazi' .
          ps. tik viena kart susilaukiau neigiamos reakcijos, bet turbut tai buvo skaudi tema tam asmeniui.
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
            As sakau pagalvoju , bet po to sakau, visu poziuris labai teigiamas netgi 'askenazi' .
            ps. tik viena kart susilaukiau neigiamos reakcijos, bet turbut tai buvo skaudi tema tam asmeniui.
            jau išsigandau
            Nereikia taip galvoti... nes iškart iškreiptas bendravimas gaunasi.

            Comment


              Parašė Irmux Rodyti pranešimą
              Niekas neneigia istorijos. Taip, lietuviai prisidejo prie naikinimo, bet ne taip masiskai, kaip bande parodyti John. ”
              Lietuviau masiškai neprisidėjo prie žydų tautos naikinimo, bet lietuviai prisidėjo prie masinio žydų tautos naikinimo Lietuvoje. Ir jei jau pats Adamkus atsiprašė žydus už tai, tai prašau nenurašykite to kaip nereikšmino lietuvių istorijos fakto.
              Antra vertus, nepamirštant, kad nemažai lietuvių slėpė žydus rizikuodami savo gyvybe.
              www.scriptorium.ie

              Comment


                Na Užgavėnės dar iki šiol nesibaigia, dabar lauksim Velykų...
                gera gyventi gerai

                Comment


                  Parašė C5 Rodyti pranešimą
                  Lietuviau masiškai neprisidėjo prie žydų tautos naikinimo, bet lietuviai prisidėjo prie masinio žydų tautos naikinimo Lietuvoje. Ir jei jau pats Adamkus atsiprašė žydus už tai, tai prašau nenurašykite to kaip nereikšmino lietuvių istorijos fakto.
                  Antra vertus, nepamirštant, kad nemažai lietuvių slėpė žydus rizikuodami savo gyvybe.
                  Brazauskas atsiprašė, ne Adamkus. Berods dar 1995 metais.

                  O bet tačiau šitokius diskusijos tikrai nieko gero nežada LT įvaizdžiui. Kažkoks laikraštpalaikis sužinojo, kad per lietuvių užgavėnes vaikšto personažai "žydas" ir "čigonas", dar pridėjo eilėraštuką, ir visa tai ištraukę iš konteksto sukurpė sensacingą straipsniūkštį.

                  Į tokius straipsniūkščius reikia reaguoti oriai. Jeigu puolame aklai gintis (niekas nieko niekada niekur nežudė, ir išvis tie žydai patys kalti) - tuo tik prisipažįstame, kad straipsniūkščio durni teiginiai buvo teisingi.

                  Comment


                    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                    O ką? Neduodavo? Tai sarkastiškas atsakas į visiškai idijotišką agitaviamą atsisakyti šimtametės tradicijos vien dėl kažkokio užjūrio laikraščio pirstelėjimo.
                    Niekas nesiūlo atsisakyti visos tradicijos. Siūlo tik atsisakyti tų tradicijos dalių, kur yra akivaizdžiai įžeidinėjamos kitos tautybės. Šimtametės tos tradicijos ar tūkstantmetės, jų atsisakyti reikia ne dėl "užjūrio laikraščio pirstelėjimo", o dėl savo moralinių normų, pasvėrus visus argumentus, kurie jau buvo ne kartą išdėstyti.

                    Kai kurie žmonės dar, matau, nepripratę prie tokios tvarkos. Jiems vis dar reikia, kad kas nors jiems "lieptų" kažko atsisakyti ar kažką padaryti. Turbūt net jei viena lietuvių tradicijų būtų su beisbolo lazdom daužyti kokios nors tautybės žmones reprezentuojančias iškamšas, dainuojant tą tautybę žeminančias dainas, vytauc nematytų tame nieko blogo iki tol, kol neateitų atitinkamas įsakymas iš Maskv.... t.y. iš aukščiau. Ką gi ta vakarų spauda, remiama prakeiktų kapitalistų, gali mums padaryti?

                    Viva homo sovieticus
                    Paskutinis taisė blitz; 2008.02.20, 21:08.
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                      vytauc nematytų tame nieko blogo iki tol, kol neateitų atitinkamas įsakymas iš Maskv.... t.y. iš aukščiau. Ką gi ta vakarų spauda, remiama prakeiktų kapitalistų, gali mums padaryti?

                      Viva homo sovieticus
                      Menkysta ir šmikis. Su tamsta mano diskusijos baigtos.
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        Vytauc, ko jau ko, bet is taves tokiu apibudinimu tikrai nesitikejau

                        Comment


                          Parašė blitz Rodyti pranešimą
                          Niekas nesiūlo atsisakyti visos tradicijos. Siūlo tik atsisakyti tų tradicijos dalių, kur yra akivaizdžiai įžeidinėjamos kitos tautybės. Šimtametės tos tradicijos ar tūkstantmetės, jų atsisakyti reikia ne dėl "užjūrio laikraščio pirstelėjimo", o dėl savo moralinių normų, pasvėrus visus argumentus, kurie jau buvo ne kartą išdėstyti.

                          Kai kurie žmonės dar, matau, nepripratę prie tokios tvarkos. Jiems vis dar reikia, kad kas nors jiems "lieptų" kažko atsisakyti ar kažką padaryti. Turbūt net jei viena lietuvių tradicijų būtų su beisbolo lazdom daužyti kokios nors tautybės žmones reprezentuojančias iškamšas, dainuojant tą tautybę žeminančias dainas, vytauc nematytų tame nieko blogo iki tol, kol neateitų atitinkamas įsakymas iš Maskv.... t.y. iš aukščiau. Ką gi ta vakarų spauda, remiama prakeiktų kapitalistų, gali mums padaryti?

                          Viva homo sovieticus
                          Kazkodel tai prisimine scena is Borato
                          Nu bet ten,aisku gi buvo Kazachstanas,ne Lietuva

                          Comment


                            John ir Blitz, vakarai su savo ideologija ir vertybemis yra geris. Taciau ne viskas auksu.. Dalindami emigrantus i dvi grupes (budulius ir atvirus kitoms kulturoms) pamirsote ir trecia. I sia kategorija patenka tie, kurie kiek per daug apakinti spindesiu ir gerokai brain-washed kapitalistiniu vertybiu.
                            Neneigiu, ir pats kartais pasielgiu ar leptelnu zodi, kuris veliau vercia susigesti. Taciau judu savo drastiskais pasisakymais retkarciais ir patys nuklystate i treciaja kategorija.

                            Kaip bebutu keista, linkiu tapti labiau open-minded. Ironiska, bet esu to palinkejes ir kai kuriems homoseksualiems pazistamiems.


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              Parašė blitz Rodyti pranešimą
                              Niekas nesiūlo atsisakyti visos tradicijos. Siūlo tik atsisakyti tų tradicijos dalių, kur yra akivaizdžiai įžeidinėjamos kitos tautybės. Šimtametės tos tradicijos ar tūkstantmetės, jų atsisakyti reikia ne dėl "užjūrio laikraščio pirstelėjimo", o dėl savo moralinių normų, pasvėrus visus argumentus, kurie jau buvo ne kartą išdėstyti.

                              Kai kurie žmonės dar, matau, nepripratę prie tokios tvarkos. Jiems vis dar reikia, kad kas nors jiems "lieptų" kažko atsisakyti ar kažką padaryti. Turbūt net jei viena lietuvių tradicijų būtų su beisbolo lazdom daužyti kokios nors tautybės žmones reprezentuojančias iškamšas, dainuojant tą tautybę žeminančias dainas, vytauc nematytų tame nieko blogo iki tol, kol neateitų atitinkamas įsakymas iš Maskv.... t.y. iš aukščiau. Ką gi ta vakarų spauda, remiama prakeiktų kapitalistų, gali mums padaryti?

                              Viva homo sovieticus
                              Tautos tradicijos nėra klubo vakarėlio tema - šiandien tokia, rytoj anokia... Tradicijos pačios kinta priklausomai nuo visuomenės pasirenkamų vertybių ir dar tūkstančių visokių aplinkybių. Tikriausiai pamažu pasikeis ir dabartinės Užgavėnių tradicijos. Aš jau minėjau, kad dabartiniai vaikai ne būtinai dainuoja apie žydus ir čigonus...

                              Ir atleisk, blitz, bet jie man atrodo šiek tiek išmintingesni už tave...

                              Comment


                                Parašė alonso Rodyti pranešimą

                                Kaip bebutu keista, linkiu tapti labiau open-minded. Ironiska, bet esu to palinkejes ir kai kuriems homoseksualiems pazistamiems.
                                lengva sneketi kai pats esu heteroseksualus, arba labiau linkes I heteroseksualuma.
                                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                - George W. Bush President of the USA

                                Comment


                                  Norėčiau paklausti John ir Blitz ar jie tą patį šnekėjo ir jiems visa tai užkliuvo iki to kažkokio neiaškaus laikraščio straipsnio ???

                                  Kaip teisingai alonso paminėjo, kai kurie pasisakymai patenka ir į tą trečią kategoriją ...
                                  Propoganda ir penas mintims >>>

                                  Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                  www.ted.com

                                  Comment


                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    Tautos tradicijos nėra klubo vakarėlio tema - šiandien tokia, rytoj anokia... Tradicijos pačios kinta priklausomai nuo visuomenės pasirenkamų vertybių ir dar tūkstančių visokių aplinkybių. Tikriausiai pamažu pasikeis ir dabartinės Užgavėnių tradicijos. Aš jau minėjau, kad dabartiniai vaikai ne būtinai dainuoja apie žydus ir čigonus...

                                    Ir atleisk, blitz, bet jie man atrodo šiek tiek išmintingesni už tave...
                                    Is esmes pritariu blitz. Jei kazkas yra musu tradicija, nereiskia, kad tai teisinga ir nepajudinama ir kad to nereikia keisti, apie tai diskutuoti. Daznai visiskai pamirstama, kad Lietuva kaip ir rytu europa yra atsilikusi, ne tik ekonomiskai, bet ir kutluriskai, pilietiskai nuo vakaru pasaulio. Visa pasauleziura yra atsilikusi. Ir niekas kazkodel neuzima pozicijos, kad cia reikia vytis kitas salis, kad kartais reikia tiesiog patiketi(jei tai nera akivaizdu) patarimais apie tolerancija ir kitus panasius dalykus. Jeigu norime pokyciu reikia, kazkokia prasme, 'tradiciju reformu'.
                                    Pas mus labai placiai nuskamba kitu saliu spaudos ar izimybiu pasisakymai apie lietuviu tauta. Kai mes vadinami laukiniais(Mel Gibson atvejis), vagimis(UK spauda), prostituciu tauta(UK) tai sukelia pykti ir nesupratima. Bet musu salyje, tai ne pavieniai skandalingi tabloidu ar isprotejusiu izimybiu pasisakymai, o norma. Kalba butent ne apie kazkokius saliu uzsienio santykius, istorinius konfliktus bet apie nerasyta, nusistovejusia tvarka, kas priimtina, o kas ne. Cia, tiesiog, sviecia musu provincialumas.
                                    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                    Comment


                                      Mano argumentas visoje šitoje diskusijoje apie užgavėnes buvo vienas - reikia atsisakyti kitas tautybes įžeidinėjančių motyvų šioje šventėje, nes jie nėra etiški (faktas). Viskas. Tai, ar aš esu "trečios grupės emigrantas", homoseksualistas ar marsietis neturi su tuo nieko bendro. Jei kas nors nesutinka - pateikit normalius argumentus prieš, o ne diskutuokite apie mano gyvenamąją vietą ar socialinį statusą. Kol kas vienintelis argumentas prieš - "tai yra šimtametė tradicija" - yra akivaizdžiai per silpnas.
                                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Tautos tradicijos nėra klubo vakarėlio tema - šiandien tokia, rytoj anokia... Tradicijos pačios kinta priklausomai nuo visuomenės pasirenkamų vertybių ir dar tūkstančių visokių aplinkybių. Tikriausiai pamažu pasikeis ir dabartinės Užgavėnių tradicijos. Aš jau minėjau, kad dabartiniai vaikai ne būtinai dainuoja apie žydus ir čigonus...

                                        Ir atleisk, blitz, bet jie man atrodo šiek tiek išmintingesni už tave...
                                        Pirmoje pastraipoje iš esmės pritari man - tradicijos turi keistis, nes normos keičiasi. Tą aš ir turiu omeny - normos jau pasikeitė, todėl laikas keistis ir tradicijom. Tai akivaizdu.

                                        Dėl antros pastraipos - jei tie vaikai tikrai yra tokie protingi - labai džiugu. Vėl man pritari - vadini protingais tuos, kurie nedainuoja dainų apie žydus ir čigonus. Sveikinu perėjus į mano pusę.
                                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                        Comment


                                          Parašė alonso Rodyti pranešimą
                                          John ir Blitz, vakarai su savo ideologija ir vertybemis yra geris. Taciau ne viskas auksu.. Dalindami emigrantus i dvi grupes (budulius ir atvirus kitoms kulturoms) pamirsote ir trecia. I sia kategorija patenka tie, kurie kiek per daug apakinti spindesiu ir gerokai brain-washed kapitalistiniu vertybiu.
                                          Neneigiu, ir pats kartais pasielgiu ar leptelnu zodi, kuris veliau vercia susigesti. Taciau judu savo drastiskais pasisakymais retkarciais ir patys nuklystate i treciaja kategorija.

                                          Kaip bebutu keista, linkiu tapti labiau open-minded. Ironiska, bet esu to palinkejes ir kai kuriems homoseksualiems pazistamiems.
                                          Cha cha, kaip pralinksminai
                                          Kaip ir sakiau (jau, berods, du kartus), kokiu tikslu tai rasau siame forume, ir kam tai skirta.

                                          Gali nesijaudinti del mano paziuru ir ju atvirumo. Esu grieztas kritikas daugelio dalyku, kurie yra blogi ir D.Britanijoje. Tais klausimais labai panasiai ir arsiai gincyjuosi su atitinkama auditorija vietoje, atitinkamais klausimais... ir taip pat esu daznai "kaltinamas" visokiais nelabai pagristais dalykais ... visiems juk neitiksi. Nors tai jau kita tema.
                                          Paskutinis taisė John; 2008.02.21, 14:40.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X