Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Edd, nenuvertink taip Kauno. Nepamirsk, kiek pergaliu pasieke Zalgiris (jeigu buciau zalgirio fanas, cia pat driokstelciau koki simta eiluciu su komandos pasiekimais!), juk tai neplyginamai svarbiau, nei kokie nors ekonominiai ar kulturiniai niuansai. Ne visokiems Vilniams su tuo lygintis ir juo labiau ne Klaipedai su savo smirdanciu uostu
    Tavo pizoniskumas jau senai akivaizdus, gali nebesireklamuot.

    Comment


      Kaunaz, tai ne mano pizoniskumas, tai labiau tavo neinformuotumas, del kurio tau atrodo, kad tai mano pizoniskumas
      Taip sakant, kuo daugiau zinai, tuo labiau supranti, kiek mazai zinai. Kai zinai mazai, atrodo, kad zinai daug, kas labai jau akivaizdu paties atveju

      Beje, kaunaz... mano ziniomis, blitz yra igijes gana rimta aukstojo mokslo studiju kvalifikacija ekonomikos srityje D.Britanijoje ir siuo metu tobulina savo zinias dar aukstesnei kvalifikacijai... Britanijos, JAV ar kitu pazangiausiu saliu didziausios ir geriausios kompanijos bei bankai yra pasiruose moketi labai labai didelius pinigus uz galimybe pritraukti tokiu darbuotoju... Todel tavo palinkejimai "niekada negristi" yra mazu maziausiai nelabai korektiski Lietuvos (o ne blitz) atzvilgiu. Taigi, baik kompromituoti save tokiais pasakymais. Beje, blitz netgi nera gejus (na bent jau mano ziniomis), del ko mane dar labiau stebina tavo poziuris ir santykis su sveiku protu
      Paskutinis taisė John; 2007.11.01, 01:52.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Kaunaz, tai ne mano pizoniskumas, tai labiau tavo neinformuotumas, del kurio tau atrodo, kad tai mano pizoniskumas
        Taip sakant, kuo daugiau zinai, tuo labiau supranti, kiek mazai zinai. Kai zinai mazai, atrodo, kad zinai daug, kas labai jau akivaizdu paties atveju

        Beje, kaunaz... mano ziniomis, blitz yra igijes aukstojo mokslo studiju kvalifikacija ekonomikos srityje ir siuo metu tobulina savo zinias dar aukstesnei kvalifikacijai... Britanijos, JAV ar kitu pazangiausiu saliu didziausios geriausios kompanijos ir bankai yra pasiruose moketi labai labai didelius pinigus uz galimybe pritraukti tokiu darbuotoju... Todel tavo palinkejimai "niekada negristi" yra mazu maziausiai nelabai korektiski Lietuvos (o ne blitz) atzvilgiu. Taigi, baik kompromituoti save tokiais pasakymais
        Isdavikai yra parazitai, kad ir kurioje srityje jie besisuktu, siekiantys tik asmenines naudos.
        Galu gale tai tik tavo teiginys, ka jis baige ir kokios jo perspektyvos, niekas cia negali to nei paneigti, nei patvirtinti. Be to, kad ir kas jis bebutu, tai dar nereiskia, kad Lietuvoj nera kam uzimti jo vieta. Tokiu kaip jis gali buti daug, kaip ir geresniu uz ji. Is vis atprask, is saves ir kitu tavo bendraminciu sitam forume, daryti sventom karvem. Apgailetinai atrodo...

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Beje, blitz netgi nera gejus (na bent jau mano ziniomis), del ko mane dar labiau stebina tavo poziuris ir santykis su sveiku protu
          Prie ko cia tie gejai is vis? Man net neidomu gejus jis ar ne gejus

          Comment


            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
            Isdavikai yra parazitai, kad ir kurioje srityje jie besisuktu, siekiantys tik asmenines naudos.
            Galu gale tai tik tavo teiginys, ka jis baige ir kokios jo perspektyvos, niekas cia negali to nei paneigti, nei patvirtinti. Be to, kad ir kas jis bebutu, tai dar nereiskia, kad Lietuvoj nera kam uzimti jo vieta. Tokiu kaip jis gali buti daug, kaip ir geresniu uz ji. Is vis atprask, is saves ir kitu tavo bendraminciu sitam forume, daryti sventom karvem. Apgailetinai atrodo...
            Belieka pasakyti "Amen!"

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Kuom tu matuoji ta skirtuma labai idomu? Nebent nauju projektu skaiciumi, daugiausi daugiabuciu statyboj. O tiek dydziu, tiek pasiekimais ivairiose srityse, Kaunas lygiavertis Vilniuj, o ne Klaipeda Kaunui.
              Dėl dydžio šiaip jau skirtumas tarp Vilniaus ir Kauno 196 298, o skirtumas tarp Kauno ir Klaipėdos - 172 175 gyventojų. Kur geriau su ekonomika, investicijom, kuris miestas geriau tvarkosi ir pan. - ir pats žinai. Tą ir turėjau omeny.

              Comment


                /\ užtat kauniečių pim**lai ilgesni.

                Baikit tas nesąmones.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Edd, nenuvertink taip Kauno. Nepamirsk, kiek pergaliu pasieke Zalgiris (jeigu buciau zalgirio fanas, cia pat driokstelciau koki simta eiluciu su komandos pasiekimais!), juk tai neplyginamai svarbiau, nei kokie nors ekonominiai ar kulturiniai niuansai. Ne visokiems Vilniams su tuo lygintis ir juo labiau ne Klaipedai su savo smirdanciu uostu
                  Kuo toliau tuo dažniau Tu man pats į pižoną panašėji
                  Labai dažnai pradedi save "iškelti" aukščiau kitų čia rašinėjančių. Bandai parodyti koks Tu esi protingas ir pan. Iš pradžių viskas atrodė kaip geri juokeliai, bet dabar jau kažkaip atsibosta
                  Paskutinis taisė Tomkis; 2007.11.01, 12:32.

                  Comment


                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                    Dėl dydžio šiaip jau skirtumas tarp Vilniaus ir Kauno 196 298, o skirtumas tarp Kauno ir Klaipėdos - 172 175 gyventojų. Kur geriau su ekonomika, investicijom, kuris miestas geriau tvarkosi ir pan. - ir pats žinai. Tą ir turėjau omeny.
                    O tu procentaliai vertink dydziu skirtumus, o ne skaiciais.

                    Comment


                      Aš suprantu, jog esu neišmanėlis, bet ar nebūtų geriau vyraujančias tiek forume, tiek Lietuvoje nuotaikas Kaunas vs Vilnius pakeist į Kaunas + Vilnius + Klaipėda vs Ryga (pavyzdžiui)?

                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Edd, nenuvertink taip Kauno. Nepamirsk, kiek pergaliu pasieke Zalgiris (jeigu buciau zalgirio fanas, cia pat driokstelciau koki simta eiluciu su komandos pasiekimais!), juk tai neplyginamai svarbiau, nei kokie nors ekonominiai ar kulturiniai niuansai. Ne visokiems Vilniams su tuo lygintis ir juo labiau ne Klaipedai su savo smirdanciu uostu
                      Kauniečiai nemano, kad Klaipėdos uostas yra smirdantis, taip mano Jonas. Taip pat Jonas, tai parašęs sakys, jog vyksta kažkas panašaus į „Kaunas vs pasaulis“, nors dabar jis pats už kauniečius sprendžia, jog jiems kažkuo nepatinka vienas ar kitas miestas taip kurdamas naujus stereotipus.

                      Ar negana tų kliedesių?
                      Paskutinis taisė ; 2007.11.01, 12:40.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Parašė Rodyti pranešimą
                        Aš suprantu, jog esu neišmanėlis, bet ar nebūtų geriau vyraujančias tiek forume, tiek Lietuvoje nuotaikas Kaunas vs Vilnius pakeist į Kaunas + Vilnius + Klaipėda vs Ryga (pavyzdžiui)?
                        Ziurint kaip tu supranti ta vs. ir kokios to priezastys, ar tikslas.

                        Comment


                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                          Ziurint kaip tu supranti ta vs. ir kokios to priezastys, ar tikslas.
                          Ne kaip Rygos gyventojų menkinimą ar idiotiškų stereotipų klijavimą, kas vyksta tarp mūsų, bet vietoj piktdžiugiško požiūrio į Vilniaus ar Kauno prastesnę situaciją vienas kito atžvilgiu žiūrėkim kaip dirbant tarpusavy su kaimynais konkuruot (tas „vs“ tegul pasireiškia ekonomine ir socialine gerove).

                          Aišku, teks atsisakyti nepagarbos vieni kitiems ir nepamatuotos ironijos siekiant sumenkinti, vargu ar sugebėsit... Be to panašius dalykus reikėtų daryti tik nuoširdžiai, bandant save prievartaut įteigiant, kad tas kitas miestas nėra toks jau blogas, tikrai nieko neišeis.

                          Nieko realiai čia taip staiga nepakeisi, bet retkarčiais apmąstykit tokį variantą, manau, pradžiai to pakaks.
                          Paskutinis taisė ; 2007.11.01, 12:52.
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            Parašė Rodyti pranešimą
                            Ne kaip Rygos gyventojų menkinimą ar idiotiškų stereotipų klijavimą, kas vyksta tarp mūsų, bet vietoj piktdžiugiško požiūrio į Vilniaus ar Kauno prastesnę situaciją vienas kito atžvilgiu žiūrėkim kaip dirbant tarpusavy su kaimynais konkuruot (tas „vs“ tegul pasireiškia ekonomine ir socialine gerove).

                            Aišku, teks atsisakyti nepagarbos vieni kitiems ir nepamatuotos ironijos siekiant sumenkinti, vargu ar sugebėsit... Be to panašius dalykus reikėtų daryti tik nuoširdžiai, bandant save prievartaut įteigiant, kad tas kitas miestas nėra toks jau blogas, tikrai nieko neišeis.

                            Nieko realiai čia taip staiga nepakeisi, bet retkarčiais apmąstykit tokį variantą, manau, pradžiai to pakaks.
                            Nuo ko sikart viskas prasidejo? liutass tiesiog idejo naujiena kurioje paskelbta kaip kazkoks italu laikrastis nezino kas yra Lietuvos sostine. Nieko pikto kitu miestu atzvilgiu. Bet is kazkur atsiranda kazkoks blitz ir pradeda destyt koks meslas palygint su Vilnium yra Kaunas ir kaip jam nera jokiu galimybiu pasivyt Vilniu.
                            O siaip konkurencija tarp salies miestu padeda pakelti ir bendra lygi. Tik aisku jeigu ta konkurencija pasireiskia miesto pletra ir vystymusi, o ne kenkimu kitiems ir tyciojimusi.

                            Comment


                              Na paverkim paverkim...
                              Iskart pasidarysim konkurencingesni

                              Comment


                                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                Nuo ko sikart viskas prasidejo?
                                Ir esi visiškai teisus, išskyrus tai, kad karštakošis ir taip suteiki papildomos motyvacijos kitiems rašyti/kalbėti tai, ką jie dabar rašo/kalba. Aš taip pat daug norėjau pasakyti, bet susilaikiau, bet, jei jau norisi atsikirst, padaryk tai taip, kad kalbėdamas teisingai ir liktum teisus.

                                Ir galų gale, jei kažkas elgiasi klaidingai, tai nebūtina sekti iš paskos.

                                O siaip konkurencija tarp salies miestu padeda pakelti ir bendra lygi. Tik aisku jeigu ta konkurencija pasireiskia miesto pletra ir vystymusi, o ne kenkimu kitiems ir tyciojimusi.
                                Tiesa, bet dabar ši konkurencija duoda ne naudą, bet žalą. Taip prieinama iki dirbtinių kliūčių vieni kitiems, konkurencija suvokiama kaip oponento (pabrėžiu - tik sąlyginio) vystymosi stabdymas ar nepagarba, bet ne kaip sava plėtra, viršijanti oponento plėtrą.

                                Kad ir kaip bendradarbiautume konkurencija buvo ir bus, ji natūrali. Bet šiuo metu ji yra kažkokia perdėta ir išsigimus.

                                Lygiai tas pats galioja ne vien konkurencijai tarp miestų (bent jau dviejų), bet ir politikoje. Tarppartinė konkurencija turėtų būti naudojama tam, kad miestus ar šalį valdytų patys geriausieji. Realiai jaučiant, kad toks nesi ir kad nesugebėsi pasiekti to, ką sugebės kitas, netgi turėtum užleisti jam kelią, bet čia, žinoma, utopija. Dabar gi bandoma konkuruoti ne kuriant realius savus darbus ir jais save „reklamuojant“, bet dergiant oponentus, kritikuojant jų darbus ir trukdant jiems juos vykdyti.

                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Na paverkim paverkim...
                                Iskart pasidarysim konkurencingesni
                                Ką ten apie pižonus kalbėjai?
                                Paskutinis taisė ; 2007.11.01, 13:27.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Parašė blitz Rodyti pranešimą


                                  Haha, perskaitei mano mintis. Norėjau lygiai tą patį parašyt

                                  Britų policininkams mokytis iš Rusijos milicijos tai tas pats, kas Gordon'ui Brown'ui mokytis iš Lukašenkos.
                                  Su tais britu policininkais, tu gal geriau nejuokink. Prisiklausiau as istoriju is draugu grizusiu is Anglijos apie ju bukuma. Ko gero nedaug atsilieka nuo JAV policininku, tie tai is vis nepranokstami...

                                  Comment


                                    kaunaz, kaip matau, tu zinai apie viska ir visur...
                                    O kaip apie ufonautu policininkus Marse ir Veneroje? Ka gero apie juos tau draugai papasakojo?

                                    No offence, bet pastebejau, kad megsti sneketi apie dalykus, apie kuriuos neturi net menkiausio supratimo

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      kaunaz, kaip matau, tu zinai apie viska ir visur...
                                      O kaip apie ufonautu policininkus Marse ir Veneroje? Ka gero apie juos tau draugai papasakojo?

                                      No offence, bet pastebejau, kad megsti sneketi apie dalykus, apie kuriuos neturi net menkiausio supratimo
                                      Bent jau neskleidziu melagingos propogandos kaip tu.

                                      Comment


                                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                        Su tais britu policininkais, tu gal geriau nejuokink. Prisiklausiau as istoriju is draugu grizusiu is Anglijos apie ju bukuma. Ko gero nedaug atsilieka nuo JAV policininku, tie tai is vis nepranokstami...
                                        O aš per daugiau nei du metus darbo Anglijos policijai esu išvažinėjęs dešimtis policijos stočių ir su policija dirbu iki dabar. Iš patirties (ne iš pasakojimų) galiu pasakyti, kad Anglijos policininkai - kur kas profesionalesni, nei Lietuvos (kur dar šią vasarą teko duoti kyšį), o tavo draugeliams kriminalams tai aišku jie atrodys buki: kaip galima neimti butelio už kyšį?! Gal jie nesveiki?!
                                        Paskutinis taisė blitz; 2007.11.01, 14:15.
                                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                        Comment


                                          O kaip apie ufonautu policininkus Marse ir Veneroje? Ka gero apie juos tau draugai papasakojo?
                                          aš nelabai suprantu, kas tau suteikia teisę būti tokiu naglu? tai, kad dingai iš Lietuvos ir per atstumą bandai čia mus mokyti kažko?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X