Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Visi pranešimai apie toleranciją iškelti ten, kur jiems ir vieta:
    http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=3058
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Dar vienas dalykas, kuris man patinka, yra tai, kad vis labiau Baltijos šalys yra priskiriamos Šiaurės Europos, o ne Rytų Europos, regionui. Tenka vis dažniau žemėlapiuose išvysti tokį Europos regionų pasiskirstymą:




      Taip pat buvau maloniai nustebintas, kad esant Rytų Europos forumui SSC, Baltijos šalys priskirtos prie Skandinavijos forumo Manau, lygiuotis į juos yra ir mūsų pareiga ir garbė.
      Paskutinis taisė ; 2007.01.25, 23:23.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
        Dauguma tokių knygų yra "baltic states" bendrai.
        As kalbejau apie atskiras valstybes, o ne Baltic states

        Comment


          Į lietuvišką filmą festivalyje Nyderlanduose renkasi pilnos salės

          http://www.lrytas.lt/?id=11699695731167783569&view=4

          Ištikro įdomu kas per filmas. Pirmą kartą girdžiu

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
            Į lietuvišką filmą festivalyje Nyderlanduose renkasi pilnos salės

            http://www.lrytas.lt/?id=11699695731167783569&view=4

            Ištikro įdomu kas per filmas. Pirmą kartą girdžiu
            Teko matyti - neprastas kūrinys. Yra ir DVD išleistas
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              tikra tiesa, Estija dažniau nei Lietuva minima bent jau interneto puslapiuose, o ypač instaliuojant kokias nors programėles (jos dažnai turi estų kalbos variantą).
              Ekonomiškai Estija yra "krūtesnė" nei Lietuva (Estonia - GNI per capita: US $9,100, World Bank, 2006; Lithuania - GNI per capita: US $7,050, World Bank, 2006). Sovietiniais laikais Talinas taip pat buvo vakarietiškesnis. O šiandien iš Talino į Stockholmą plaukia 10 aukštų laivai, arba iki Helsinkio yra tik kelios valandos plaukimo - turėti tokius kaimynus ir aš labai norėčiau :-)
              Lietuva mano akimis yra proamerikietiška valstybė, kurioje staiga iš socializmo peršokta į kapitalizmą, tačiau be jokio natūralaus pamato, todėl sutikti kitą lietuvį Londone yra nemalonu, nes mes tiesiog nemėgstame vienas kito... Estai, migracijai prieškario - pokario metais pasirinkę ne Ameriką, o Kanadą, šiandien irgi labiau orientuojasi į skandinavišką gyvenimo modelį - "visi gyvena gerai ir vienodai".
              Iš esmės man tas pats kokia Vakaruose ar Rytuose nuomonė apie lietuvius. Protingi žmonės juk supranta, kad visur yra visokių žmonių. Nėra reikalo visiems įtikti, o draugų galima rasti visur, net jei esi afrikietis ar mongolas...

              Comment


                Parašė Ash Rodyti pranešimą
                Dar vienas dalykas, kuris man patinka, yra tai, kad vis labiau Baltijos šalys yra priskiriamos Šiaurės Europos, o ne Rytų Europos, regionui.
                man irgi tai labai patinka :-) tik ar tu nepastebejai, kad patys lietuviai, o ypač Vyriausybės lygmeny, save vadina "iš Rytų Europos"? verta būtų pasimokyti iš estų...

                Comment


                  Parašė arun' Rodyti pranešimą
                  man irgi tai labai patinka :-) tik ar tu nepastebejai, kad patys lietuviai, o ypač Vyriausybės lygmeny, save vadina "iš Rytų Europos"? verta būtų pasimokyti iš estų...
                  Jie save vienu metu vos skandinavais nepradėjo vadinti

                  O šiandien iš Talino į Stockholmą plaukia 10 aukštų laivai,
                  Denių...
                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                  Comment


                    Lietuvos pajūris – tarp 100 geriausių atostogų vietų pasaulyje

                    "„Sunday Times“ kasmet paskelbia „Vasaros 100“ („Summer 100), Lietuvos pajūriui čia skirta 22 vieta."

                    Comment


                      Parašė Ash Rodyti pranešimą
                      Dar vienas dalykas, kuris man patinka, yra tai, kad vis labiau Baltijos šalys yra priskiriamos Šiaurės Europos, o ne Rytų Europos, regionui. Tenka vis dažniau žemėlapiuose išvysti tokį Europos regionų pasiskirstymą:




                      Taip pat buvau maloniai nustebintas, kad esant Rytų Europos forumui SSC, Baltijos šalys priskirtos prie Skandinavijos forumo Manau, lygiuotis į juos yra ir mūsų pareiga ir garbė.
                      man irgi tai labai patinka :-) tik ar tu nepastebejai, kad patys lietuviai, o ypač Vyriausybės lygmeny, save vadina "iš Rytų Europos"? verta būtų pasimokyti iš estų...
                      Visiškai sutinku, kad Lietuvos ateitis priklauso nuo to, kaip sėkmingai kultūriškai/ekonomiškai susisiesime su skandinavais. Būtų neatleistina nepasinaudoti faktu, kad gyvename visai šalia bene pažangiausių pasaulio visuomenių ir ekonomikų.

                      Tik vienas mano bendras pastebėjimas.

                      Neseniai teko grįžti iš Oksfordo, kur buvo susirinkę penkių šalių studentų delegacijos: Lietuvos, Suomijos, Norvegijos, Slovėnijos ir Vengrijos. Galiu drąsiai teigti, kad žmogiškajame lygyje bendravimas lietuviams sklandžiausiai ėjosi su vengrais ir slovėnais, o suomiai su norvegais truputį liko kultūriniame "užribyje". Vis dėlto, kultūriškai artimesnės mums centrinės Europos šalys nors tu ką - estams šiuo atveju lengviau

                      Gal pagaliau tas emocinis ryšys su Centrine Europa ir nėra blogai, tik bėda, kad kelias į ją veda per neproporcingai didelę Lenkiją - tuo tarpu su geranoriškais "Nordikais" galime turėti tiesioginį konktaktą

                      Comment


                        Dabar sėdžiu Akropolyje, kur Maksimoje yra trys muzikos lentynos: lietuviška muzika, rusiška muzika ir užsienietiška muzika. Nuostabu. Ką jau bekalbėt apie "lietuviškas" televizijas, kur originalo kalba transliuojamo rusiško šlamšto daugėja kasmet.

                        Ne į šiaurės ar centrinę Europą mums, o į Rusijos Federaciją ar bent NVS.
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment



                          Ziauru, bet nesutikti negalima

                          Comment


                            Parašė blitz Rodyti pranešimą
                            Dabar sėdžiu Akropolyje, kur Maksimoje yra trys muzikos lentynos: lietuviška muzika, rusiška muzika ir užsienietiška muzika. Nuostabu. Ką jau bekalbėt apie "lietuviškas" televizijas, kur originalo kalba transliuojamo rusiško šlamšto daugėja kasmet.

                            Ne į šiaurės ar centrinę Europą mums, o į Rusijos Federaciją ar bent NVS.
                            Jo. Rusai yra "savi", visai ne uzsienieciai
                            Viena karta pirkau ukrainietiskos grupes CD Akropolyje. Kai paklausiau, kodel tas CD patalpintas skyruje "rusiska muzika", pardaveja nustebo ir pasake, kad turbut todel, kad si grupe rusiska
                            pasakiau jai, kad niekada gyvenime daugiau nedetu ukrainieciu, baltarusiu, moldavu, gruzinu, kazachu ir t.t. muzikos i "rusiskos muzikos" skyreli, o jei dar pamatysiu, atvesiu Migracijos departamento tautiniu mazumu kontrolieriu. Atrodo, suveike, nezinau ar ilgam...

                            Comment


                              Parašė tadux Rodyti pranešimą
                              Lietuvos pajūris – tarp 100 geriausių atostogų vietų pasaulyje

                              "„Sunday Times“ kasmet paskelbia „Vasaros 100“ („Summer 100), Lietuvos pajūriui čia skirta 22 vieta."
                              22-a vieta labai jau dosniai duota. Aišku, išskirtinumo mes turime. Toksai įvertinimas tikrai teigiamai turi atsiliepti turizmo verslo srity, tik reikia Palangos aerouostą geriau išnaudoti.
                              Lietuvoj geras pigus alus ir simpatiškos panos - ko britam daugiau norėti
                              beg, borrow and steal

                              Comment


                                Parašė Budulis Rodyti pranešimą
                                22-a vieta labai jau dosniai duota. Aišku, išskirtinumo mes turime. Toksai įvertinimas tikrai teigiamai turi atsiliepti turizmo verslo srity, tik reikia Palangos aerouostą geriau išnaudoti.
                                Lietuvoj geras pigus alus ir simpatiškos panos - ko britam daugiau norėti
                                Aš duočiau pirmą vietą, bet kam idomi mano nuomonė...
                                Jei kas nežino, nesu lietuvis ir negimiau Lietuvoje...

                                Comment


                                  Siaip Lietuvos pajuris nera blogas, nors del top-100 (juo labiau del 22-os vietos) geriausiu vietu atostogauti gal ir galima suabejoti
                                  Nors be Vilniaus, Palanga taip pat gali buti turistu megstama vieta Lietuvoje. Vien Palangos parkas su Tiskeviciu rumais ko vertas.

                                  O Pirma vieta pasaulyje as duociau Pattaya pajurio kurortui Tailando karaysteje (gal ir nelabai skoninga, bet labai praktiska)

                                  Comment


                                    Gan issamus straipsnelis Sunday Times'e

                                    Baltic beauty: basking on Lithuania's coast
                                    http://www.timesonline.co.uk/article...544181,00.html

                                    Siaip vargiai pamenu kita toki pozityvu straipsni apie Lietuva. Ir nieko apie tarybini palikima ar sovietinius paminklus

                                    Comment


                                      Parašė Budulis Rodyti pranešimą
                                      Lietuvoj geras pigus alus ir simpatiškos panos - ko britam daugiau norėti

                                      Laikai sali matyt vieta geriausia lebautojam?
                                      Kas cia per dziaugimaisi ir sakymai populiarus kraste siame kontekste apie tas grazias panas, nesusimasto ka sneka.
                                      Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                      Comment


                                        Parašė Budulis Rodyti pranešimą
                                        22-a vieta labai jau dosniai duota. Aišku, išskirtinumo mes turime. Toksai įvertinimas tikrai teigiamai turi atsiliepti turizmo verslo srity, tik reikia Palangos aerouostą geriau išnaudoti.
                                        Lietuvoj geras pigus alus ir simpatiškos panos - ko britam daugiau norėti

                                        Anglu (butent anglu, o ne visu britu... reiktu nepamirsti, kad D.Britanija isties yra labai multirasine ir multikulturiska salis) moterys yra tokios baisios, kad normaliam anglui vyriskiui "simpatiska" turetu atrodyti ir karve, besigananti pievoje. Tikrai pagailejo dievulis graziu moteru sitai tautai

                                        Comment


                                          Parašė praetor Rodyti pranešimą
                                          Laikai sali matyt vieta geriausia lebautojam?
                                          Kas cia per dziaugimaisi ir sakymai populiarus kraste siame kontekste apie tas grazias panas, nesusimasto ka sneka.
                                          Hmm, o kodel ne? As irgi noriu vaziuoti ten, kur nebrangu, grazios panos, saugu, draugiski zmones ir t.t. Nejau siulai susikurti negraziu panu, brangaus alaus ir piktu zmoniu ivaizdi?
                                          Uzteks vietos ir lebautojams ir seimoms su vaikais bei seneliais

                                          Comment

                                          Working...
                                          X