Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dariuks Rodyti pranešimą
    todel tegu nekisa tu savo nesamoniu.
    Turiu lietuviska pasa todel kisiu savo 'nesamones' kiek noresiu.

    Comment


      Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
      Turiu lietuviska pasa todel kisiu savo 'nesamones' kiek noresiu.
      burbek kiek nori, gyvenk, kaip nori, ale man savo gyvenymo budo neprimetinek.
      ir mano vaikam taipogi.
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        Parašė Perfect Rodyti pranešimą
        Todėl ir negyvena...
        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
        ....Kas gal?Gyvenu ten kur noriu.
        Aš ne apie tai, galima ar negalima tau gyvent kur tu nori, gyvenk, kad ir mėnulyje. Aš noriu pasakyti, kad tu negali adekvačiai vadovautis vien savo iš šalies susidaryta nuomone ir teisti žmonių bendrijos kurioje tu nesi ir jai nepriklausai. Anglijoje savos taisyklės ir norai, lietuvoje savi. Kažkaip man toks arogantiškumas prasilenkia su tolerancijos turinčio žmogaus įvaizdžiu.

        Žinoma tai taikoma ir man pačiam. Aš negaliu teisti gėjų kitose valstybėse jeigu jiems ten gerai ir aplinkiniams tai netrukdo šaunu. Bet mano visuomenė to nenori, tai kodėl jie turi pataikauti kažkieno nuomonei, kuris gyvena kur jis nori, bet ne toje visuomenėje, kuria jis smerkia ?

        Svetimam kieme pranašu nebusi.
        Paskutinis taisė Ežiukas; 2009.07.16, 23:19.

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Parašė adebisi Rodyti pranešimą
          Pakutiniai keli šio thread'o puslapiai kaip iš anekdoto: Aš esu tolerantiškas, bet gėjų, žydų ir negrų nekenčiu!
          Juokai juokais, bet aš nesuprantu vieno: kodėl homoseksualai nori būti "lygesni" už kitus...?
          "Tolerancija" daugeliu atvejų yra tik neapibrėžtas buzzwordas. Pvz., gali būti "tolerantiškas" - t.y., patyliukais grieždamas dantimis, kažką tyliai pakęsti. O kartais turi kažkam entuziastingai pritarti, nes kitaip būsi "netolerantiškas" ir
          gal netgi koks nors -phobas.

          Aš asmeniškai sunkiai toleruoju agresyvų bukumą, kai kas nors susikuria kokią nors įsivaizduojamą problemą lygioje vietoje, o iš esmės -- šmėklą (kokią-nors-fobiją ir pan.) ir paskui aktyviai su ja kovoja, stengdamasis sukurti kuo daugiau erzelynės visuomenėje; tuo pačiu tikros problemos pasislepia tame triukšme, niekas jų nebepastebi, bet jos išlieka. Paimkime kad ir tą patį visų mylimą Įstatymą. Nepaisant to, kad jis kelia asociacijas su skyreliu "Usher-II" iš R.Bradbury "Marso kronikų", niekam daugiau jis neužkliuvo: niekas neprotestuoja dėl nepilnamečių teisės gauti savo siaubų ir pr0nografijos porciją, be kurių neužaugo nė viena karta; žinių tarnybos neprotestuoja dėl siaubingų žinių uždraudimo; televizijos neprotestuoja dėl debilizavimo uždraudimo; McDonald's ir CocaCola neprotestuoja dėl nesveiko maisto ir nutukimo uždraudimo; religinės bendruomenės, raganos ir satanistai neprotestuoja dėl paranormalių reiškinių uždraudimo... kas ten dar? (Jei ką praleidau -- atleiskite). Tuo tarpu dėl t.v. "homophobijos" sukilo net tolimiausi svieto pakraščiai. Įdomu, kodėl?

          Beje, ar atkreipėte dėmesį į 4.12 straipsnį (http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpai...uery=&p_tr2=):

          12) kuria tyčiojamasi ar niekinama dėl tautybės, rasės, lyties, kilmės, neįgalumo, seksualinės orientacijos, socialinės padėties, kalbos, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų;

          Comment


            Parašė dariuks Rodyti pranešimą
            ale man savo gyvenymo budo neprimetinek.
            ir mano vaikam taipogi.
            Kur as tau ka primetinejau?

            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
            Aš ne apie tai, galima ar negalima tau gyvent kur tu nori, gyvenk, kad ir mėnulyje. Aš noriu pasakyti, kad tu negali adekvačiai vadovautis vien savo iš šalies susidaryta nuomone ir teisti žmonių bendrijos kurioje tu nesi ir jai nepriklausai. Anglijoje savos taisyklės ir norai, lietuvoje savi.
            Kitaip tariant norejai pasakyt 'uzsiciaupk'.Vargsas.

            Comment


              argi ne primetinejimas - tos reklamos stumimas visais imanomais kanalais. net vaiku darzelin bruka knygutes apie du princus. sulauks sesiolikos, pats sugalvos - kur eit ir kuom tapti. o dabar nuo mazens smegenis pudrina. Lietuvoj gyventoju mazeja. o cia dar tie neveisliniai durnesnius is kelio veda. gal pagaliau iteisinkim daugpatyste, o eunuchu vieton pedikus paskirkim?
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Parašė dariuks Rodyti pranešimą
                argi ne primetinejimas - tos reklamos stumimas visais imanomais kanalais. net vaiku darzelin bruka knygutes apie du princus. sulauks sesiolikos, pats sugalvos - kur eit ir kuom tapti. o dabar nuo mazens smegenis pudrina. Lietuvoj gyventoju mazeja. o cia dar tie neveisliniai durnesnius is kelio veda. gal pagaliau iteisinkim daugpatyste, o eunuchu vieton pedikus paskirkim?
                Kai kurie sako, kad ir teletabiai yra homoseksualūs, o kur dar "Vėžliukai-nindzės", Batman'as su Robinu, Robino Hood'o svingerių šaika ir t.t. ir t.t.

                Comment


                  Parašė dariuks Rodyti pranešimą
                  argi ne primetinejimas - tos reklamos stumimas visais imanomais kanalais. net vaiku darzelin bruka knygutes apie du princus. sulauks sesiolikos, pats sugalvos - kur eit ir kuom tapti. o dabar nuo mazens smegenis pudrina. Lietuvoj gyventoju mazeja. o cia dar tie neveisliniai durnesnius is kelio veda. gal pagaliau iteisinkim daugpatyste, o eunuchu vieton pedikus paskirkim?
                  Cia nereklama.Tiesiog jei pradesi su vaikais kalbet apie tuos dalykus nuo ankstaus amziaus jie uzaugs su mintim kad homoseksualumas nera kazkas nenormalaus/nenaturalaus (taipogi isvengsi kitu problemu).Tai nereiskia kad jie visi iki vieno pasidarys homoseksualiais.Visgi nebuna taip kad vyrukas viena ryta atsikelia ir sumasto 'O busiu gejus'.

                  Comment


                    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                    Cia nereklama.Tiesiog jei pradesi su vaikais kalbet apie tuos dalykus nuo ankstaus amziaus jie uzaugs su mintim kad homoseksualumas nera kazkas nenormalaus/nenaturalaus (taipogi isvengsi kitu problemu).Tai nereiskia kad jie visi iki vieno pasidarys homoseksualiais.Visgi nebuna taip kad vyrukas viena ryta atsikelia ir sumasto 'O busiu gejus'.
                    Per vieną dieną nebūna, bet per ilgą laiką taip gali atsitikti, kaip rodo statistika. Tame ir problema, jei visi homoseksualai būtų tokiais iš prigimties, šitos temos apskritai nebūtų.
                    http://www.balsas.lt/naujiena/295446...gn=savireklama
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Per vieną dieną nebūna, bet per ilgą laiką taip gali atsitikti, kaip rodo statistika. Tame ir problema, jei visi homoseksualai būtų tokiais iš prigimties, šitos temos apskritai nebūtų.
                      http://www.balsas.lt/naujiena/295446...gn=savireklama
                      Asmeniškai susidūręs su homoseksualumu ir tai patyręs, tiesiog negaliu patikėti tuo, kas rašoma, nes iš esmės mano asmeninė patirtis prieštarauja kai kuriems mano įsitikinimams, kurie grindžiami objektyviai patirta praktika.

                      Beje, ši tema jau ganėtinai pabodo... Manau moderatorius Romas padarė didelę klaidą, užrakinęs temą "Tolerancija Lietuvoje", nes dabar su tolerancija susijusiais klausimais diskutuojame (o tiksliau tai jau pilstome iš tuščio į kiaurą ir dar kai kas spjaudo ir keiksnojasi) visiškai netinkamoje temoje "Lietuvos įvaizdis užsienyje". Temos tik kontekstas galėtų būti toks, apie ką dabar diskutuojame, bet tik ne šitiek temos puslapių turėtų būti visai ne į temą. Tai manau reikia susitvarkyti pirmiau savam darže ir tik po to kuistis po svetimą. Sukurkit naują temą, atrakinkit senąją arba užtilkit amžiams, nes dabar jaučiuosi lyg buitinių ir statybinių prekių parduotuvėje neužsičiaupdamas kalbėčiau apie bulves ir burokus.

                      Kiekvienas turime savo nuomonę, kiekvienas esame pakankamai gudrūs ir protingi, kad sugebėtume plius minus apgint savo nuomonę ir ją argumentuoti, bet nebūtina žaisti svarstyklių: kas daugiau užlips į mano pusę, tuo didesniu skirtumu laimėsim. Nesąmonių muziejus prasidėjo. Manau šios temos potemė (apie homoseksualumą) kažkiek skaldo mūsų bendruomenę, todėl skatinu susitaikyti su mintimi, kad negali visi mąstyti taip, kaip mąstai tu ir ne visi gali būti atlaidūs, nuolaidūs ir kalbėti kaip tu nori.

                      Susitaikyk, kolega, kad esi išskirtinis mąstytojas ir kartais apturėk savo mintis savyje ir su savim.

                      Kviečiu grįžti prie tikrosios temos ir nebegėdinti forumo, jog nesugebame laikytis tvarkos.
                      Paskutinis taisė Ametistas; 2009.07.17, 00:04.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Asmeniškai susidūręs su homoseksualumu ir tai patyręs, tiesiog negaliu patikėti tuo, kas rašoma, nes iš esmės mano asmeninė patirtis prieštarauja kai kuriems mano įsitikinimams, kurie grindžiami objektyviai patirta praktika.
                        Tu iš savo patirties gali patvirtinti, kad gėjai tėvai išaugino pilnaverti heteroseksualų vaiką ? ??

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                          Žinot, kolegos, turiu pasiūlymą. Nesu katinas Leopoldas, bet visgi kreipiuosi į visus siūlydamas nors laikinai susitaikyti. Kolegos, ar galėtume nors 48h nuo šio pranešimo momento paskelbti šiame forume moratoriumą, kurio metu visi sutartinai vengsime homotemų? Tai galiotų visiems — ir tolerantiškiems, ir netolerantiškiems. Tai nėra cenzūra, o tik visuotinis susitarimas, kad iki 2009-07-18 24h šiame forume neplatinsime pranešimų, susijusių su minėtomis temomis. Žinau, kad kai kuriems be galo norisi pasisakyti, taigi prašau tik pakentėti 2 paras, tai tikrai nėra daug. Kas už? Kas turite komentarų/korekcijų šiam pasiūlymui?
                          Kaip matome, per valandą šito pranešimo praktiškai niekas neperskaitė, arba tiesiog ignoravo. Nėra taikos Marijos žemėje...
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                            Tu iš savo patirties gali patvirtinti, kad gėjai tėvai išaugino pilnaverti heteroseksualų vaiką ? ??
                            Iš patirties, kad aplinka negali taip smarkiai paveikti žmogaus apsisprendimo. Yra du homoseksualumo identitetai: 1. prigimtinis biologiškai ir įgimtasis psichologiškai ir kitas 2. pavyzdinis (mėgdžiojimas), sąmoningas, valingas, bet kartu dirbtinis. Atsiranda kartos, kai heteroseksualai dirbtinu būdu norėdami išsiskirti mėgdžioja homoseksualus ir propaguoja jų gyvenseną. Tai nenatūralu. Matyt apie tai straipsnyje ir rašoma - apie pavyzdinį mėgdžiojamąjį, dirbtiną homoseksualumą. Būti tokiu nusprendžia pats ir supranta, ką daro, bet nesuvokia padarinių ateityje.

                            Čia kažkas panašaus į paauglius, įklimpusius į madų liūną - svarbu išorė, bet ne vidus.

                            Homoseksualų šeimoje užaugę vaikai tampa homoseksualais dėl mėgdžiojimo, bet jei vaikų tėvai homoseksualai vaiką skatins mąstyti ir išmokti pažinti save, tada vaikas jau paauglystėje sugebės atrasti tikrąją savo prigimtį ir tada suvoks kas jis yra pagal orientaciją. Iki jis nesugebės suprasti savo biologinės traukos ir psichologinio ryšio, tol jis bus tuo, ką dažniausiai matė kaip pavyzdį.
                            Paskutinis taisė Ametistas; 2009.07.17, 00:13.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              is vaiku namu prisivaikins (jei kada nors homoseksualam bus leista tai daryti) alkoholiku ir narkomanu palikuoniu, iteigs jiems "zydros" gyvensenos filosofija ir paleis visus tuos brudus Lietuvoj ganytis. jau geriau bomzu kastravimo linija kokioj Krekenavoj atidarytu, maziau bukasmegeniu gimtu.
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                Parašė dariuks Rodyti pranešimą
                                is vaiku namu prisivaikins (jei kada nors homoseksualam bus leista tai daryti) alkoholiku ir narkomanu palikuoniu, iteigs jiems "zydros" gyvensenos filosofija ir paleis visus tuos brudus Lietuvoj ganytis. jau geriau bomzu kastravimo linija kokioj Krekenavoj atidarytu, maziau bukasmegeniu gimtu.
                                O kam tiek vargo, jei ir taip daug buksmegenių sadistų gimsta? Pvz. tu. Tavo mintys tokios žiaurios, kad atrodo su nuteistais bendrauji. Būtent toks lietuvių įvaizdis yra susiformavęs užsienyje. Ir tokiai nuomonei susidaryti peno duoda tokie lietuviai kaip tu.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  O kam tiek vargo, jei ir taip daug buksmegenių sadistų gimsta? Pvz. tu. Tavo mintys tokios žiaurios, kad atrodo su nuteistais bendrauji. Būtent toks lietuvių įvaizdis yra susiformavęs užsienyje. Ir tokiai nuomonei susidaryti peno duoda tokie lietuviai kaip tu.
                                  kol kas neteko su gejais mustis...
                                  ne del to, kad ju nesu sutikes, o del to, kad sutikdavau normalius zmones, kuriem tie paradai, ar ivaikinimai - do lampecki. as pries bet koki iskrypeliu lindima i svietimo sistema. uzaugs zmogus - pats nutars, kaip jam geriau.
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                    Per vieną dieną nebūna, bet per ilgą laiką taip gali atsitikti, kaip rodo statistika. Tame ir problema, jei visi homoseksualai būtų tokiais iš prigimties, šitos temos apskritai nebūtų.
                                    papasakok man ar tu tarkim ne per viena diena ar tarkim per kelias ar per menesi net ar per metus pataptum nuo geju reklamos zydru? Itariu ne. Ir itariu nei vyriski lyt. organai staiga nepradetu patikt nei siaip 'pasismagint' su vyrukais nenoretum. Gal greciau nuo reklamos begtum pas paneles issigydyti nuo negeru mincu ir frustraciju. Tai kodel gi taip nepasitiki kitu zmoniu oreantacija ir sugebejmais apsispresti kas jiems patinka kas ne?
                                    Paskutinis taisė DeSadas; 2009.07.17, 01:20.
                                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                    - George W. Bush President of the USA

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Iš patirties, kad aplinka negali taip smarkiai paveikti žmogaus apsisprendimo. Yra du homoseksualumo identitetai: 1. prigimtinis biologiškai ir įgimtasis psichologiškai ir kitas

                                      Iki jis nesugebės suprasti savo biologinės traukos ir psichologinio ryšio, tol jis bus tuo, ką dažniausiai matė kaip pavyzdį.
                                      Ar esi diplomuotas ir licenzijuotas psichologas? Patariu pirmai pasiskaityti kognityvinės psichologijos pagrindus, prieš teigiant tokius diletantiškus ir abstrahuotus teiginius. Nėra atrasta "gėjiškumo" genų kolkas, tad apie Pavlovinius išvedžiojimus apie priežasties-pasėkmės ryšius geriau patylėti; o tas dangstymasis "biologine" kauke iš kur atsiranda gėjai, nemanau, jog padeda net įtvirtinti toleranciją tarp pačių homoseksualų. Taip save, kaip bendruomenę, pasmerkiat kaip stigmatizuotą paliegelius ne tik visuomenėje, bet ir savo galvose...
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        Gyvenimo paradoksas: Nepaisant to, kad gėjai natūraliai nesidaugina, jų kiekvienais metais daugėja
                                        "I killed the Bank" - Andrew Jackson

                                        Comment


                                          Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                          Kodel ne?UK tai ir yra daroma.Kalbejimas apie situos dalykus padetu isvengti kruvos problemu - nuo nepilnameciu nestumo ir ivairiausiu ligeliu iki geju kaltinimo nebutais dalykais.
                                          Kaip kalbejimas apie homoseksualius santykius pades isvengti nestumo ?
                                          Man tai nesuvokiamas tas begalinis noras vaikams kalbet apie lytinius santykius. Toks milziniskas spaudimas ir noras. Manau noredami sutvarkyt visas tas problemas su ankstyvais lytiniais santykiais ir visomis is to isplaukianciomis problemomis, visa tai tik dar labiau kurstom. Vietoj to, kad propogave susilaikyma, dalina vaikams prezervatyvus.
                                          Reiktu pradet, kad ir nuo pop muzikos kur seksizmas tiesiog plauna musu vaikams protus. Paziurekit kas rodoma per mtv. Kiekvienas klipas - tai striptizo seansas. Ir visa tai prieinama vaikams. Manau apskritai vaikams nereikia nei apie seksa nei apie homoseksualuma kalbet. Leiskit jiem dziaugtis jaunyste. Ju asmenybes dar nesusiformavusios ir visos tos kalbos ir vaizdai tik sujaukia ju protelius. Ir del visu tu nesamoniu dabar kiekviena dvylikamete vaiksto aptemtais dzinsais ir apnuoginta bamba.
                                          .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X