Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Eitynės visų pirma skirtos ne patiems homoseksualams ar jų vidiniam pasitenkinimui numalšinti, bet tam, kad homoseksualai pademonstruotų savo paprastumą ir neišskirtinumą, išsklaidytų baimes ir mitus, sklandančius visuomenėje. Kai kur Vakaruose homoseksualų eitynės mutavo ir tapo paradais, kurių tikslas jau visai kitas.
    XXIa. visiškai nebebūtina "stoti ant bačkos", tam yra diskusijų laidos per masinę žiniasklaidą. Pamenu, kažkada buvo tokia laida "Prieštarauk" ir joje buvo kalbama šia tema. Vat būtent tą laidą žiūrėjau visą, nes joje gėjai atrodė taip pat kaip ir kiti — normaliai apsirengę, jokių durnų kikenimų ar paploninto balso. Taip ir turėtų būti daromas mitų griovimas, o ne eitynėmis ar paradais.

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Dėl žydrosios laimės. Aš vis dar nesuprantu, kodėl homoseksualai vadinami žydraisiais? Visiškai nerandu sąsajų, kaip ten bebūtų, mąstyk ką kalbi, nes tave galiu vadinti kad ir rožiniu moliūgu su liemenėle, bet tai nieko nereikštų.
    O jeigu būčiau parašęs "rožinės laimės" tai jau būtų visiškai kitaip?
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Eitynės visų pirma skirtos ne patiems homoseksualams ar jų vidiniam pasitenkinimui numalšinti, bet tam, kad homoseksualai pademonstruotų savo paprastumą ir neišskirtinumą, išsklaidytų baimes ir mitus, sklandančius visuomenėje. Kai kur Vakaruose homoseksualų eitynės mutavo ir tapo paradais, kurių tikslas jau visai kitas.
      Dėl žydrosios laimės. Aš vis dar nesuprantu, kodėl homoseksualai vadinami žydraisiais? Visiškai nerandu sąsajų, kaip ten bebūtų, mąstyk ką kalbi, nes tave galiu vadinti kad ir rožiniu moliūgu su liemenėle, bet tai nieko nereikštų.
      Esu labai tolerantiškas ir šiaip kultūringas žmogus, tačiau tos eitynės man visiškai nesuprantamas dalykas, duodantis priešingą poveikį homoseksualių žmonių atžvilgiu. Aš to nepalaikau. Manau, perdėtas savo orientacijos nesureikšminimas turi būti svarbiausias tokių žmonių ginklas. Lygiai taip, kaip ir heteroseksualų - jie juk neina skelbdami žinią, jog yra nomalūs. O homoseksualų itynės, mano nuomone, reiškia jų netoleranciją heteroseksualams.
      Jau daug apie tai kalbėta...
      N N N

      Comment


        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
        O as manau kad burbuliuoji.
        Patikinu tave dar kartą, kad tikrai neburbuliuoju


        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
        Nieko nesakiau apie mylejima ir glostyma.Kalbu apie ju teisiu gerbima (laisve ir lygybe).Nei tu nei valstybe neturi jokios teises aiskinti kokie jie turi buti ir ka daryti.
        Asmeniškai pavienių individu kiek aš suprantu teisės niekaip nėra varžomos (išskyrus norus įsivaikinima, čia jau apsaugomas vaikas greičiau nuo traumavimo)

        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
        Taip Vakarai yra labai svarbu nes visgi ju deka esame kur esame - ES & NATO.Lietuva yra maza ir nereiksminga valstybe ir jai reikia dideliu draugu.
        Mano manymu geriau sedet Vakaru siknoj (nors ten gal ir ne visad malonu bet uztat silta) negu Rusijos.
        Beto liberali salis yra daug patrauklesne uzsienio investuotojams (kuriu deka galime gyvent gera ir silta gyvenima) negu atsilikusi ir provinciali.
        Nemanau, kad palankumas žydrosiom mažumoms yra bent kiek esminis rodyklis investicijoms Lietuvoje. Apskritai, ne tik lietuvoje, kitaip jei tai padėtu pritraukti investuotojus ir pinigu Latvija jau seniai būtu nusižydravus visa.


        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
        Nesvarbu ko nori dauguma tautos.Valdzios darbas yra rupintis valstybes ivaizdziu ir jos gerove.Raganu medziokles ir diskriminacijos jokios naudos mums neatnes.Atvirksciai.
        Niekas nieko nemedžioja ir nešaudo. Nereikia perdėti.

        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą

        Na as juk sakiau arba busime modernus ir liberalus krastas priemes Vakaru vertybes arba niekam neidomi atsilikusi provincija.Antrasis variantas mus nuves tik i Rusijos gleby.O ten nelabai idomu.
        Yra dar sunkiausias kelias. Nei per daug lindėti vakarų šiknoje, nei atsiduoti Rusijai. Variantas dar išlikti nepriklausomiems ir kurti savo indentifiketą, pagaliau pradėti tvarkytis savo valstybėje patiems.

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          Čia man kaip suprast?
          Priklauso, kokie norai ir poreikiai. Jeigu Tamstai nesinori dalyvauti mažumų paraduose — tada ne tau skirta ir nereaguoti.
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Kiek aš suvokiu, tai tie gėju paradai vakaruose apskritai mažai ką bendro turi su tikrais kasdieniais gėjais. Tai tiesiog dar viena galimybė pasiausti, pagerti, ir padurniuoti viešai Tai daugiau šventė ir karnavalas nei kažka rimto reprezentuojantis dalykas.

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              Tačiau poveikį turi milžinišką. Tai propaganda
              N N N

              Comment


                Parašė LBP Rodyti pranešimą
                Tačiau poveikį turi milžinišką. Tai propaganda
                Na dėl tokio didelio poveikio tai aš suabejočiau. Juk kiekvienas sugeba atsirinkt tai kas jam naudinga.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                  Na dėl tokio didelio poveikio tai aš suabejočiau. Juk kiekvienas sugeba atsirinkt tai kas jam naudinga.
                  Tikrai ne kiekvienas

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                    Patikinu tave dar kartą, kad tikrai neburbuliuoju
                    Na ziurek.

                    Asmeniškai pavienių individu kiek aš suprantu teisės niekaip nėra varžomos (išskyrus norus įsivaikinima, čia jau apsaugomas vaikas greičiau nuo traumavimo)
                    Sitas istatymas paradai isivaikinimas ir pan.

                    Nemanau, kad palankumas žydrosiom mažumoms yra bent kiek esminis rodyklis investicijoms Lietuvoje.
                    Palankumas mazumoms (ir visa kruva kitu dalyku) parodo ar valstybe liberali ar ne.O liberalios valstybes yra patrauklesnes.

                    Niekas nieko nemedžioja ir nešaudo. Nereikia perdėti.
                    Nereikia taip tiesiogiai priimti to ka pasakiau (raganu medziokles ty).Turejau omeny kad homoseksualai yra kaltinami nebutais dalykais - gimstamumas mazeja - gejai kalti.Tikrai maciau toki komentara sitame forume.Bene ne pac busi tai parases?

                    Yra dar sunkiausias kelias. Nei per daug lindėti vakarų šiknoje, nei atsiduoti Rusijai. Variantas dar išlikti nepriklausomiems ir kurti savo indentifiketą, pagaliau pradėti tvarkytis savo valstybėje patiems.
                    Jei Lietuva butu didesne ir svarbesne gal ir iseitu tavo pirma pasiulyma igyvendint.Deja esame mazi ir nereiksmingi.
                    Paskutinis taisė El_Greco; 2009.07.16, 00:35.

                    Comment


                      Parašė LBP Rodyti pranešimą
                      Tačiau poveikį turi milžinišką.
                      Tikrai.Nuejau i Londono Pride ir staiga tapau gejum.

                      Comment


                        ne tokia ir bloga mintis surengti geju eitynes Vilniuje - gal, gave i skudurus, apsiramintu tie nenuoramos?
                        bet kiek kainuotu gatviu valymas - juk reiktu is gatviu ir kiemu visas palaidas plytas ir akmenis isrinkt pries si rengini
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Parašė dariuks Rodyti pranešimą
                          ne tokia ir bloga mintis surengti geju eitynes Vilniuje - gal, gave i skudurus, apsiramintu tie nenuoramos?
                          bet kiek kainuotu gatviu valymas - juk reiktu is gatviu ir kiemu visas palaidas plytas ir akmenis isrinkt pries si rengini
                          Nemanau, kad viskas pasibaigtų taip vienareikšmiškai. Egzistuoja ir homoseksualų, stipresnių už heteroseksualus šiaip tai... Bet gal geriau reikėtų ne apie vaikiškas peštynes kalbėt (tokios kalbos tikrai prastina mūsų įvaizdį), bet geriau įsigilint į Lietuvos įvaizdį užsienyje. Pvz., dabar Kaune prasidėjo Europos lengvosios atletikos iki 23 metų amžiaus čempionatas, atvyko labai daug užsieniečių. Įdomu, kuo mes, eiliniai miestiečiai, prisidedame prie įvaizdžio gerinimo? Kaip bendraujame su užsieniečiais? Ar pagelbėjame, paklausti kaip rasti stotį?
                          Paskutinis taisė Ametistas; 2009.07.16, 00:41.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                            Turejau omeny kad homoseksualai yra kaltinami nebutais dalykais - gimstamumas mazeja - gejai kalti.Tikrai maciau toki komentara sitame forume.Bene ne pac busi tai parases?
                            Apie gimstamumą aš rašiau, bet gėjų dėl to nekaltinau. Tik iškėliau klausimą: kas visuomenei yra svarbiau — atsinaujinimas (gimstamumas) ar asmens (t.y. gėjų) teisės?
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              Parašė El_Greco Rodyti pranešimą

                              Palankumas mazumoms (ir visa kruva kitu dalyku) parodo ar valstybe liberali ar ne.O liberalios valstybes yra patrauklesnes.
                              Tai gal pas mumis su "visa kruva kitu dalyku" labai teigiami rezultatai, dėl to gėju klausimas šiuo aspėktu yra menkavertis.

                              Parašė El_Greco Rodyti pranešimą

                              Nereikia taip tiesiogiai priimti to ka pasakiau (raganu medziokles ty).Turejau omeny kad homoseksualai yra kaltinami nebutais dalykais - gimstamumas mazeja - gejai kalti.Tikrai maciau toki komentara sitame forume.Bene ne pac busi tai parases?
                              Ne, tai ne aš buvau parašęs. Ir gėjiškumas dabartiniu metu apskritai neturi įtakos gimstamumui mano nuomone. Bet tai dar nereiškia, kad ateityje tai jis negali įgyti įtakos.

                              Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                              Jei Lietuva butu didesne ir svarbesne gal ir iseitu tavo pirma pasiulyma igyvendint.Deja esame mazi ir nereiksmingi.
                              Čia jau kompleksų rinkinys, kad atseit mes maža valstybė todėl šuda sugebėsim be kitu padaryti. Gal geriau liaukymės visas viltis ir lukesčius dėti į kažkokius "gelbėtojus" iš pašonės ir pradėkime daryti save "didelius ir reikšmingus" savo pačiu darbu ir protu. Yra pavyzdžių rodančiu, kad tai nėra iš piršto laužta fantazija.

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                Apie gimstamumą aš rašiau, bet gėjų dėl to nekaltinau. Tik iškėliau klausimą: kas visuomenei yra svarbiau — atsinaujinimas (gimstamumas) ar asmens (t.y. gėjų) teisės?
                                Geju teises.Nes del gimstamumo nieko nepadarysi - jis krenta bene visuose Vakaru valstybese.

                                Comment


                                  Parašė dariuks Rodyti pranešimą
                                  ne tokia ir bloga mintis surengti geju eitynes Vilniuje - gal, gave i skudurus, apsiramintu tie nenuoramos?
                                  bet kiek kainuotu gatviu valymas - juk reiktu is gatviu ir kiemu visas palaidas plytas ir akmenis isrinkt pries si rengini
                                  Ne nu bet kodėl jūs visur matot muštynes? Čia gal lietuviškas-buduliškas mentalitetas pradeda reikštis ar kaip?
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                    Nemanau, kad viskas pasibaigtų taip vienareikšmiškai. Egzistuoja ir homoseksualų, stipresnių už heteroseksualus šiaip tai...
                                    Jau įsivaizduoju populiaraus Vokietijos ar Anglijos dienraščio antraštę: "Per riaušes Lietuvos sostinėje Vilniuje į ligonines paguldyta 15 homoseksualų ir 13 heteroseksualų." Po to eina poantraštė: "Dar 3 heteroseksualų ieško policija, o 2 homoseksualų — giminės."
                                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                    Comment


                                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                      Apie gimstamumą aš rašiau, bet gėjų dėl to nekaltinau. Tik iškėliau klausimą: kas visuomenei yra svarbiau — atsinaujinimas (gimstamumas) ar asmens (t.y. gėjų) teisės?
                                      Svarbiausia, kad mūsų iš vakaru "subinės" neiškrapštytu.

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                        Apie gimstamumą aš rašiau, bet gėjų dėl to nekaltinau. Tik iškėliau klausimą: kas visuomenei yra svarbiau — atsinaujinimas (gimstamumas) ar asmens (t.y. gėjų) teisės?
                                        Nesuderinama. Gimstamumas sietinas su primityviuoju žmonijos išlikimo klausimu, kuris didėjant pasaulyje gyventojų skaičiui, nėra toks aktualus kaip kitai problemai - socializacijai, humaniškumui ir žmonijos santarvei - trumpai tariant - žmonijos gyvenimo gerovės ir vienybės stiprinimui. Dabar svarbiau ne kaip išlikti, bet kaip pagerinti gyvenimo kokybę.

                                        Turbūt priėjome išvadą kodėl Lietuvoje vis tik homoseksualų teisės atidedamos į šoną - nes Lietuvoj, skirtingai nei pasauliniu mastu, gyventojų skaičius mažėja, todėl atsiranda potekstinės nesantaikos ir iškyla kitokie - svarbesni klausimai.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                          Jau įsivaizduoju populiaraus Vokietijos ar Anglijos dienraščio antraštę: "Per riaušes Lietuvos sostinėje Vilniuje į ligonines paguldyta 15 homoseksualų ir 13 heteroseksualų." Po to eina poantraštė: "Dar 3 heteroseksualų ieško policija, o 2 homoseksualų — giminės."
                                          Man širdies neskauda ir man neįdomu ką rašo, aš dažniau vadovaujuosi savo, o ne žurnalisto nuomone.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X