Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Tai niekas ir nekalba apie visumą, kuri gana abstrakti, bet pažiūrėkite į šitą rodiklį, koks buvo prieš 20 metų ir dabar. Tai akivaizdu, kokią pažangą padarėm. Jeigu nepatinka vartojimo statistika, tai galite lyginti pajamų (BMW jų net negeneruoja, priešingai nei investicijos), tendencija tokia pati.
    tai gi nieks nesiginčija, kad gyvenimas gerėja, mes ginčijamės, kad mes jau Nordikai, o mano mintys kad esam rytų Europa, ir esam artimi kitom rytų Europos šalim (beje jūsų grafikas rodo, kad esam net arčiau Lenkijos/Rumunijos, nei latvių ir estų).

    Comment


      Šiaip gerai gyvenant irgi nordikais nebūtina būt. Ar Šveicarija irgi nordikai, nes gerai gyvena?

      Comment


        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
        tai gi nieks nesiginčija, kad gyvenimas gerėja, mes ginčijamės, kad mes jau Nordikai
        Nemeluokit. Niekas čia nesiginčija, "kad mes jau Nordikai". Ginčijamės, kad mes artėjame prie nordikų, o ne "neturime nieko bendro su jais" (VLR).

        Comment


          Parašė digital Rodyti pranešimą
          Nemeluokit. Niekas čia nesiginčija, "kad mes jau Nordikai". Ginčijamės, kad mes artėjame prie nordikų, o ne "neturime nieko bendro su jais" (VLR).
          visa rytų Europa kuri yra nuo rytų Vokietijos iki Šalčininkų, artėja, nes tai natūralus dalykas, jei ne sėkmingas Žiemos karas Suomija (kuri ir dabar vos ne arčiau Estijos nei Švedijos pagal pajamas) būtų didelė Estija. O bet tačiau, mes dar turim daug š. kuri turim susitvarkyti (mentaliteto dalykus išvis pergyvent per kartų pasikeitimą) ir turim nesigėdyti kad esam rytų Europa.

          Comment


            Tai ir nesigėdijam. Tik man nepatinka, kai parašo kaip VLR.

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Tai ir nesigėdijam. Tik man nepatinka, kai parašo kaip VLR.
              visa rytų Europa gėdijasi, todėl ir yra vidurio Europa ar vis įrodinėja kas nors kad Baltijos šalis šiaurės Europa.

              Comment


                Gal tamsta ir gėdijiesi ir įrodinėji. Aš tai ne.

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Gal tamsta ir gėdijiesi ir įrodinėji. Aš tai ne.
                  lenkui/estui pasakykite, kad jie rytų Europa. pažiūresim ką jie atsakys

                  Comment


                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                    mes ginčijamės, kad mes jau Nordikai.
                    Niekas savęs "nordikais" nelaiko, su šiaudinėm baidyklėm kovoji. Faktas kaip blynas.




                    Comment


                      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                      Niekas savęs "nordikais" nelaiko, su šiaudinėm baidyklėm kovoji. Faktas kaip blynas.



                      Parašė Lettered
                      Geografinis, aiškiai parašyta. Bet mes patys beabejo galim laikyti save
                      new nordics,nes ir pragyvenimo lygis jau atitinkamas. Bet čia jau nebe geografija, o politika.

                      na gal "new nordics" yra tik metafora. ok

                      Comment


                        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                        Parašė Lettered
                        Geografinis, aiškiai parašyta. Bet mes patys beabejo galim laikyti save
                        new nordics,nes ir pragyvenimo lygis jau atitinkamas. Bet čia jau nebe geografija, o politika.

                        na gal "new nordics" yra tik metafora. ok
                        Lettered nesiskaito nes jis dažnai grybą pjauna.

                        Comment


                          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                          Parašė Lettered
                          Geografinis, aiškiai parašyta. Bet mes patys beabejo galim laikyti save
                          new nordics,nes ir pragyvenimo lygis jau atitinkamas. Bet čia jau nebe geografija, o politika.

                          na gal "new nordics" yra tik metafora. ok
                          Metaforiškai aš save jau seniai laikau kanadiečiu

                          Comment


                            Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                            tai gi nieks nesiginčija, kad gyvenimas gerėja, mes ginčijamės, kad mes jau Nordikai, o mano mintys kad esam rytų Europa, ir esam artimi kitom rytų Europos šalim (beje jūsų grafikas rodo, kad esam net arčiau Lenkijos/Rumunijos, nei latvių ir estų).
                            Lenkija, Rumunija irgi nestovi vietoje, ir buvimas ta rytų Europa dabar jau nebėra keiksmažodis, kurio reiktų bijoti ar kratytis, kaip buvo prieš 20 metų ir seniau.

                            Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

                            Metaforiškai aš save jau seniai laikau kanadiečiu
                            Kuo save laikote, tuom ir būsite. LT tikrai nemažai piliečių, kurie save laiko nordicais ir ne be reikalo. Man asmeniškai netrukdo ir buvimas vidurio ar rytų europiečiu.
                            Paskutinis taisė Lettered; 2024.09.17, 14:14.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė digital Rodyti pranešimą
                              Tai ir nesigėdijam. Tik man nepatinka, kai parašo kaip VLR.
                              O ką mes turime bendro su jais ES šalių kontekste ko neturime su kitomis Europos dalimis? Vienintelis, ką sugalvojai, tai, kad artėjame prie jų pagal pajamas ir mokslą. Bet lygiai taip pat artėjame prie centrinės Europos pagal pajamas ir mokslą, tad negalioja šitas. Bandyk dar kartą Ir ne, tai, kad ir ten žmonės vidutiniškai turi dvi kojas, ir čia, irgi nesiskaito (dėl tų pačių priežasčių).

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Kuo save laikote, tuom ir būsite. LT tikrai nemažai piliečių, kurie save laiko nordicais ir ne be reikalo. Man asmeniškai netrukdo ir buvimas vidurio ar rytų europiečiu.
                                Nebent transnordikais. Bet čia kaip ir kitais panašiais atvejais neretai yra diskusijų objektas kiek aplinkiniams reiktų kreipti dėmesį į tokius save laikančius napoleonais, sraigtasparniais, boksininkėmis ir t.t.

                                Comment


                                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                  Nebent transnordikais. Bet čia kaip ir kitais panašiais atvejais neretai yra diskusijų objektas kiek aplinkiniams reiktų kreipti dėmesį į tokius save laikančius napoleonais, sraigtasparniais, boksininkėmis ir t.t.
                                  Kuom koks nors statistinis tų pačių skandinavų kapitalo įmonėje dirbantis progresyvių pažiūrių žmogus skiriasi nuo kolegos skandinavo?
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                    Kuom koks nors statistinis tų pačių skandinavų kapitalo įmonėje dirbantis progresyvių pažiūrių žmogus skiriasi nuo kolegos skandinavo?
                                    Skandinavai nežiūri filmai in

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      Kuom koks nors statistinis tų pačių skandinavų kapitalo įmonėje dirbantis progresyvių pažiūrių žmogus skiriasi nuo kolegos skandinavo?
                                      O kuo skiriasi nuo kolegos iš Austrijos ar Čekijos?

                                      Comment


                                        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                        Skandinavai nežiūri filmai in
                                        Šitie lietuviai irgi nebe, žiūri tą patį Netflix. Manau net vyresni, kurie iš užsienio kalbų moka tik rusų, nebežiūri, nes yra visokie go3.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                          O kuo skiriasi nuo kolegos iš Austrijos ar Čekijos?
                                          Niekuom, pasaulis globalus. Net vaikšto su tais pačiais rūbais iš Zaros ar H&M, valgo tą patį McD, atostogauja tuose pačiuose viešbučiuose, važinėja tais pačiais automobiliais ir tais pačiais iphonais kalba.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X