Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos įvaizdis užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė innuendo Rodyti pranešimą

    Pasiimi šeimą ir važiuoji, kaip kažkas sakė. Tu manai užsienyje lietuvių šeimos nešvenčia švenčių ir į gamtą nevažiuoja? Mano šeima su savais draugais vos ne kas savaitgalį į gamtą važiuoja, visus vaikus pasiėmę. O ir saugumo jausmas man Airijoje yra kur kas didesnis nei Lietuvoje. Net jei ir mama prarastų darbą, ji gautu pašalpą. Jei aš nesusirasiu darbo, žinau, kad gausiu stipendiją už kurią tuos mokslo metus galiu laisvai pragyventi.
    Visų pirma, kad pasiimti visą šeimą ir viską čia mesti, tai turi būti labai svarūs argumentai bent jau man, pvz. karas, okupacija, nepakeliamos gyvenimo sąlygos, etc. arba reikia būti avantiūristu. Kolkas mums visai neblogai sekasi ir čia, galėčiau ir dar geriau gyventi aukodamas vakarus ir savaitgalius darbui, bet man užtenka. Man šeima, laikas praleistas su ja yra prioritetas Nr.1. Visgi, jei pasiimti visą šeimą, tai nebent emigruoti visam laikui, nes kitaip gaunasi ir vaiko traumavimas, tas lakstymas pirmyn-atgal.
    Man asmeniškai tai ir kelių savaičių atostogos nusibosta užsienyje ir vėl išsiilgsti tos mūsų šaltos, lietingos Lietuvėlės .

    Todėl, jei nežinai nereikia rėkauti, nesijaučiame nei nuskriausti, nei dirbam po 20 valandų per dieną. Greičiau atvirkščiai, leidžiame sau tai kam greičiausiai nebūtumėm turėję lėšų gyvendami Lietuvoje.
    Valio, niekas čia ir nerėkauja, tiesiog žiūrim TyVy, skaitom spaudą, pasiklausom ir grįžusių pasakojimų. Aš ir pirmam poste neteigiau, kad visi ten nuvažiavę gyvena bomžinėm sąlygom ir minta pigiena, bet reikia pripažinti, kad tokių nemažai.
    gera gyventi gerai

    Comment


      Parašė praetor Rodyti pranešimą
      Su savo skurdo riba ir tokiu stilium, eik komentuot kur kitur Būčiau moderatorius, trinčiau velniop tokius pranešimus.
      nu va, matai... o kazkas kalba kad Lietuvoje gerbiama zmogaus nuomone . Del skurdo ribos tai tu teisus. gerai gyvenant kartais sunku suprast kaip kiti gyvena blogiau. O su siuntinejimais , tai gal tu man asmeniskai i kais pasakyk
      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

      Comment


        Parašė Kema Rodyti pranešimą
        Visų pirma, kad pasiimti visą šeimą ir viską čia mesti, tai turi būti labai svarūs argumentai bent jau man, pvz. karas, okupacija, nepakeliamos gyvenimo sąlygos, etc. arba reikia būti avantiūristu. Kolkas mums visai neblogai sekasi ir čia, galėčiau ir dar geriau gyventi aukodamas vakarus ir savaitgalius darbui, bet man užtenka. Man šeima, laikas praleistas su ja yra prioritetas Nr.1. Visgi, jei pasiimti visą šeimą, tai nebent emigruoti visam laikui, nes kitaip gaunasi ir vaiko traumavimas, tas lakstymas pirmyn-atgal.
        Man asmeniškai tai ir kelių savaičių atostogos nusibosta užsienyje ir vėl išsiilgsti tos mūsų šaltos, lietingos Lietuvėlės .



        Valio, niekas čia ir nerėkauja, tiesiog žiūrim TyVy, skaitom spaudą, pasiklausom ir grįžusių pasakojimų. Aš ir pirmam poste neteigiau, kad visi ten nuvažiavę gyvena bomžinėm sąlygom ir minta pigiena, bet reikia pripažinti, kad tokių nemažai.
        Kema, puikiai tave suprantu. tau cia gerai, todel nereikia niekur vaziuot. O va mano tevai isvaziave jau beveik 10 metu. Jiems jau virs 50..ka jiem cia veit? tokiam amziuj darba sunku gaut. Isvaziavo, dirba svarius darbus, gyvena tokiom salygom, kokiom Lietuvoj mazai kas gyvena. Iki emigracijos negalejo sau leist pakeliaut, dabar aplnako bent po pora Europos valstybiu per metus, finansiskai padeda savo tevams ,kurie visa gyvenima dirbe nepragyvena is pensijos. Tiesiog normaliai gyvena, patenkinti kad juos gerbia, valdiskose istaigose puikiai susikalba ir nereikia lakstyti is kabineto i kabineta. Tiesiog isvaziavo , nes Lietuvoje negalejo pragyvent.
        Tavo situacija kitokia, tau cia gerai, kazka pasiekes, turi pagrinda . Nevaziuok. Tau to nereikia. Nes isvaziaves viska pradesi nuo nulio. ( va kas man patinka "ten" kad pradejes nuo 0 gali savo jegom ir ziniom labai geit tapt kazkuo, nereikia jokiu pazinciu ir panasiai). Emigrantu yra kelios rusys. Yra tokie,kam isvaziuot reikejo ,nes neturejo Lietuvoj darbo ar kito pragyvenimo saltinio, o jei ir turejo tai alga buvo labai maza. Kita rusis...kazka turejo, bet norejo geriau. Cia jau reikia gerai pasverti ar emigruot ar ne. Tode ,jei tau cia gerai,- lik Lietuvoj. Bet reikia suprast ir tuos ,kam Lietuvoj sunku pragyvent. Nesakau ,kad nera imanoma pragyvent, bet tiesiog sunku. O kai finansines problemos kamuoja atsiranda ir nesutarimai seimose ir sveikata suslubuoja . Visur yra emigrantu, visada ju buvo ir visada ju bus. Asmeniskai as galiuosi ,kad grizau i Lietuva. gailiuosi ,kad nusprendziau baigti studijas cia, uzuot mokesis uzsienyje. Bet yra kaip yra.
        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

        Comment


          Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
          Tode ,jei tau cia gerai,- lik Lietuvoj. Bet reikia suprast ir tuos ,kam Lietuvoj sunku pragyvent. Nesakau ,kad nera imanoma pragyvent, bet tiesiog sunku. O kai finansines problemos kamuoja atsiranda ir nesutarimai seimose ir sveikata suslubuoja . Visur yra emigrantu, visada ju buvo ir visada ju bus. Asmeniskai as galiuosi ,kad grizau i Lietuva. gailiuosi ,kad nusprendziau baigti studijas cia, uzuot mokesis uzsienyje. Bet yra kaip yra.
          Tai aš suprantu ir nesmerkiu išvažiavusių, bet sakau, kad man tai būtų labai sunku, turėtų būti ypatingai svarbios priežastys, o ne tai, kad noriu blizgesnių blizgučių. Ir mano manymu, kad jei emigruoti, tai visai šeimai. Kiek per tą emigraciją iširusių šeimų, kiek paliktų vaikų pas močiutes ar kaimynes? Koks tas vaikas išaugs, kokie jausmai pas jį bus? Ar tą kompensuos atsiųstas $ ar nupirktas skanesnis dešros gabalas?
          gera gyventi gerai

          Comment


            Parašė Kema Rodyti pranešimą
            Tai aš suprantu ir nesmerkiu išvažiavusių, bet sakau, kad man tai būtų labai sunku, turėtų būti ypatingai svarbios priežastys, o ne tai, kad noriu blizgesnių blizgučių. Ir mano manymu, kad jei emigruoti, tai visai šeimai. Kiek per tą emigraciją iširusių šeimų, kiek paliktų vaikų pas močiutes ar kaimynes? Koks tas vaikas išaugs, kokie jausmai pas jį bus? Ar tą kompensuos atsiųstas $ ar nupirktas skanesnis dešros gabalas?
            jeigu vaziuot ,tai su visa seima. Visur yra savi pliusai ir minusai, kiekvienas atsirenka kas jam geriau. Siaip tai nukrypta nuo temos. Turetume diskutuot apie ivazdi
            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Tai aš nekalbu apie TVF, galime ir patys primti sprendimus kada skolintis ir kiek. Beje, ne tik didelės šalys gerai gyvena, tas pats Airijos atvejis, gana panaši šalis į Lietuvą pagal gyventojų skaičių, bet pasižiūrėk į skolą. Tik kažkodėl į ją visi bėga iš Lietuvos. Ir Estija tikrai nėra kažkokia labai turtinga šalis. Galu gale ir į vidaus rinką galime pažiūrėti. Aukščiausiai ekonomika buvo kai paskolų tiek gyventojams, tiek verslui buvo suteikiama daugiausiai. Tada irgi viskas buvo blogai? Tas pats galioja ir visai valstybei. Geriau gyventi iš pilnos skolintos kišenės, negu iš tuščios, bet savos.
              Aišku geriausia gyvenant Olandijoje džiaugtis ekspertų teigiamais vertinimais šaliai, kad gyvena pagal galimybes, mažina išlaidas ir t.t.
              Kad vaizdas būtų aiškesnis derėtų pažvelgti kokios šalys kokį procentą moka už skolintus pinigus. Pavyzdžiui Didžiojsios Britanijos rekordas yra 1.6 proc., o Lietuva skolinas už 6, 7, 8 proc.?

              Comment


                Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                Kad vaizdas būtų aiškesnis derėtų pažvelgti kokios šalys kokį procentą moka už skolintus pinigus. Pavyzdžiui Didžiojsios Britanijos rekordas yra 1.6 proc., o Lietuva skolinas už 6, 7, 8 proc.?
                Tame ir problema, kad liekame kvailio vietoje bet kokiu atveju, nes litas nėra pasaulinė valiuta kaip doleris ar svaras. Taip sakant veržtis diržus turi patys liesiausi...
                Flickr

                Comment


                  Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                  18 procentu nedirba, 50 procentu gyvena zemiau skurdo ribos.
                  Ne 50, o 20. Ir, be to, tas skaičius visiškai nieko nepasako apie valstybės pragyvenimo lygį. Mažiausiai žemiau skurdo ribos gyvenančių yra Čekijoje (9 proc.), nors tai toli gražu nėra turtingiausia Europos valstybė.
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                    nu va, matai... o kazkas kalba kad Lietuvoje gerbiama zmogaus nuomone . Del skurdo ribos tai tu teisus. gerai gyvenant kartais sunku suprast kaip kiti gyvena blogiau. O su siuntinejimais , tai gal tu man asmeniskai i kais pasakyk
                    Tai kad nuomonė turi būtį tvarkingai išreikšta. O kas dabar? Raidžių normalių nesugebėta išspaust, skaičiai paimti iš lempos ir dar atsitiktinio komentatoriaus stilium. Pasitempt reiktų. O dėl gero gyvenimo, tai kai nori gerai gyvent ir gyveni. Žinau žmonių, kurie ir kaimuose sugeba gerai gyvent, kai jų kaimynai kažkodėl nelabai.
                    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                    Comment


                      Parašė praetor Rodyti pranešimą
                      Tai kad nuomonė turi būtį tvarkingai išreikšta. O kas dabar? Raidžių normalių nesugebėta išspaust, skaičiai paimti iš lempos ir dar atsitiktinio komentatoriaus stilium. Pasitempt reiktų. O dėl gero gyvenimo, tai kai nori gerai gyvent ir gyveni. Žinau žmonių, kurie ir kaimuose sugeba gerai gyvent, kai jų kaimynai kažkodėl nelabai.
                      Vieni geria alkoholį be saiko, kiti ne, vieni rūko, kiti ne, vieni perka brangesnius maisto produktus, neva kokybiškesni, kiti - vidutinės kainos, vieni dažniau maitinasi kavinėse, kiti - namuose... Štai nepastebi kiti ir net nesusimąsto, kad galėtų sutaupyti ir gyventi geriau - sutaupytus pinigus leisti papildomiems poreikiams, o ne tų pačių poreikių "geresnei kokybei" (išreklamuotoms prekėms) leistų.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Vieni geria alkoholį be saiko, kiti ne, vieni rūko, kiti ne, vieni perka brangesnius maisto produktus, neva kokybiškesni, kiti - vidutinės kainos, vieni dažniau maitinasi kavinėse, kiti - namuose... Štai nepastebi kiti ir net nesusimąsto, kad galėtų sutaupyti ir gyventi geriau - sutaupytus pinigus leisti papildomiems poreikiams, o ne tų pačių poreikių "geresnei kokybei" (išreklamuotoms prekėms) leistų.
                        Dar vienas ne pagal temą, bet susijęs dalykas: "ne uonaras" (matyt liaudiškas vertinys iš "no honour" - pats sugalvojau) dirbt tam tikrus darbus arba valgyt tam tikrus produktus, arba nepalikinėt arbatpinigių, arba kapų neaptaisyt.
                        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                        Comment


                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Vieni geria alkoholį be saiko, kiti ne, vieni rūko, kiti ne, vieni perka brangesnius maisto produktus, neva kokybiškesni, kiti - vidutinės kainos, vieni dažniau maitinasi kavinėse, kiti - namuose... Štai nepastebi kiti ir net nesusimąsto, kad galėtų sutaupyti ir gyventi geriau - sutaupytus pinigus leisti papildomiems poreikiams, o ne tų pačių poreikių "geresnei kokybei" (išreklamuotoms prekėms) leistų.
                          Čią totaliai jau ne į temą.
                          Bet kokiu atveju, ne tau spręsti kur ir kam savo pinigus kiti leidžia.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Bet kokiu atveju, ne tau spręsti kur ir kam savo pinigus kiti leidžia.
                            Stiprus argumentas iš tamstos pusės. Atsakysiu už kolegą: tada ne tokiem pinigų leidėjam ir spręst gerai ar blogai gyvena šalis ir jos žmonės.
                            Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                            Comment


                              Parašė praetor Rodyti pranešimą
                              Stiprus argumentas iš tamstos pusės. Atsakysiu už kolegą: tada ne tokiem pinigų leidėjam ir spręst gerai ar blogai gyvena šalis ir jos žmonės.
                              Tai nesusiję dalykai. Kas daugiau taupo geriau negyvena.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Tai nesusiję dalykai. Kas daugiau taupo geriau negyvena.
                                Jo jo. Aplinkybės kažkaip parodo, kas kaip gyvena ir kaip prisitaiko prie tų aplinkybių pokyčių.
                                Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                Comment


                                  Čia kokios atmintinos dienos proga toks straipsnelis per visą CNN svetainę atsirado ?

                                  http://edition.cnn.com/2010/WORLD/eu...ex.html?hpt=C1
                                  .

                                  Comment


                                    Izraeliui rimtai svyla padai dėl nesenų įvykių, tai anas naudoja psichologinius metodus, kad sugraudintų publiką ir pasikeltų savo smukusius reitingus. Visada taip buvo - jeigu Izraelis turi problemų, tai, žiūrėk, tuoj paleis į darbą Holokausto temą

                                    Comment


                                      Nelabai seku šią temą, bet galiu patvirtinti, jog emigrantų iš Lietuvos įvaizdis užsienyje yra nekoks. Pavyzdžiui, Švedijoje labai daug lietuvių nuteista už narkotikų gabenimą keltais. Ir kuo toliau, tuo vis blogiau - mūsų piliečiai Skandinavijoje jau garsėja vagystėmis, sukčiavimu, kontrabanda (ypač psichotropinių medžiagų).
                                      Kadangi artimas žmogus dirba vertėju šioje srityje, teko nemažai liūdnių faktų apie lietuvių veiklą sužinoti.

                                      Comment


                                        Tai jo, kažkur čia skaičiau, kad 30% emigravusiųjų yra banditai ir nusikaltėliai - gerai Lietuvai...

                                        Comment


                                          Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                                          Izraeliui rimtai svyla padai dėl nesenų įvykių, tai anas naudoja psichologinius metodus, kad sugraudintų publiką ir pasikeltų savo smukusius reitingus. Visada taip buvo - jeigu Izraelis turi problemų, tai, žiūrėk, tuoj paleis į darbą Holokausto temą
                                          Zuroff'as, aišku, savo elgesiu ir manieromis elgiasi kaip niekšelis. Visgi kai kurios mintys, išsakytos tame straipsnyje (bent jau prof. Donskio) yra teisingos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X