Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Referendumas dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo įgyjant draugiškos šalies pilietybę

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    OECD tikrai ne "random" šalys, tai yra pagrinde grynai Vakarų + jų sąjungininkų organizacija, ir norint pakliūti į ją, reikia peršokti tam tikrą kartelę, kurią Lietuva peršoko tik 2018 metais (tik po 14 metų ES ir NATO narystės). Būtent todėl ten tiek mažai Lotynų Amerikos šalių - tik pažangiausios, ir provakarietiškos krypties. Būtent todėl nėra tradiciškai labai provakarietiškų Filipinų - nes neperšoka išsivystymo kartelės.

    Jeigu kas ir priima random narius be atrankos, tai tikrai ne OECD.

    Sąmokslo teorijose būtent šita organizacija vadinama "auksinio milijardo klubu"
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2024.08.17, 22:51.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
      jo todėl ir sakau, kad nesąmonė. logiškiau būtų tiesiog įtraukti Izraelį ir Australiją (manau tik dėl to ir buvo traukiam OECD, kad greičiausiai nenorėjo tiesai įvardinti Izraelį kaip šalį kuria reik įtraukti). Kas dėl Izraelio tai teoriškai jie nėra draugiška šalis, ju priešas Iranas, ir kaip matėm ilga laiką jie gali daryti nuolaidžiavimus mūsų priešams tai yra Rusijai (beje ir su ES šalimi Vengrija tas pats). žinoma tu piliečių ne taip daug bus, kad jie kažkokia įtaka darytų, todėl bendrai aplamai ta dviguba pilietybė apie nieką. dviguba pilietybė yra tam, kad dalis lietuvių turėtų moralinį pasitenkinimą, kad vą pasą dar turiu tai gal dar grįšiu į Lietuva. esmė norėsi grįši nenorėsi niekas nepadės.

      Man tie "moraliniai pasitenkinimai" ar kad "dviguba pilietybė yra apie nieką" skamba keistai.
      Sunku kažką ir sakyti kai niekaip nepagrįsta. Žvilgtelkit:

      https://www.miestai.net/forumas/foru...15#post2090015

      Comment


        Parašė DJ+ Rodyti pranešimą


        Man tie "moraliniai pasitenkinimai" ar kad "dviguba pilietybė yra apie nieką" skamba keistai.
        Sunku kažką ir sakyti kai niekaip nepagrįsta. Žvilgtelkit:

        https://www.miestai.net/forumas/foru...15#post2090015
        skaičiau aš tą jūsų "beletristiką". apart to, kad norėtumėt turėti 3 pilietybes ir, kad Jasonas Sudeikis yra grynakraujis lietuvis supratau dar, kad Lietuvoje tu gali jaustis pilnaverčių žmogumi, net atvažiavęs kaip turistas, tik turint pasą. beje jūsų komentaras kaip ir sutinka, kad šitas referendumas yra apie nieką.

        Comment



          Kai neišeina pamatyti miško pro visus medžius...

          Comment


            Parašė DJ+ Rodyti pranešimą

            Kai neišeina pamatyti miško pro visus medžius...
            nesureikšminkyt, , geriau pats paskaitykit ką parašėt ir pagalvokit dar kartą, ypač tą dalį kur Sudeikį (ji labai infantili).

            Comment


              Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

              svarbų, nes karo metais tokių nemobilizuosi. tai vadinasi aš gyvenantis Lietuvoje turiu tokias pat teisės kaip ir emigrantai, bet karui esant tikėtina mirsiu tik aš (žinoma keli šimtai savanorių gal bus kurie grįš).
              Biški gali man paaiškinti, kaip šita logika veikia?
              t.y. yra lietuvis, sakykime, Petras, gyvena Ispanijoje, turi žmoną ispanę, 2 vaikai lietuviai, Pablas ir Migelis. Atsisakė Luetuvos pilietybės, turi ispanišką pilietybę. Tai prasidėjus karui, jis mobilizuosis ir grįš kariauti į Lietuvą? O jeigu turėtų dvigubą pilietybę, tada į Lietuvą negrįžtų? Ar dabar neima Ispanijos pilietybės, nes bijo netekti lietuviškos, ir jeigų kiltų karas, paliktų viską, ir važiuotų kariuoti, bet jei turėtų dvigubą pilietybę, nevažiuottų kariauti?
              Kažkaip man čia nesusidėlioja logika dėl kariavimo ir dvigubos pilietybės.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                Biški gali man paaiškinti, kaip šita logika veikia?
                t.y. yra lietuvis, sakykime, Petras, gyvena Ispanijoje, turi žmoną ispanę, 2 vaikai lietuviai, Pablas ir Migelis. Atsisakė Luetuvos pilietybės, turi ispanišką pilietybę. Tai prasidėjus karui, jis mobilizuosis ir grįš kariauti į Lietuvą? O jeigu turėtų dvigubą pilietybę, tada į Lietuvą negrįžtų? Ar dabar neima Ispanijos pilietybės, nes bijo netekti lietuviškos, ir jeigų kiltų karas, paliktų viską, ir važiuotų kariuoti, bet jei turėtų dvigubą pilietybę, nevažiuottų kariauti?
                Kažkaip man čia nesusidėlioja logika dėl kariavimo ir dvigubos pilietybės.
                karui pasidėjus Petras kuris tikriausiai atvažiavo kokių dantų pasigydyt,( nes kodėl gi ne), išmes lietuviška pasą ir važios su savo Ispaniškų namo.

                Comment


                  Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                  karui pasidėjus Petras kuris tikriausiai atvažiavo kokių dantų pasigydyt,( nes kodėl gi ne), išmes lietuviška pasą ir važios su savo Ispaniškų namo.
                  Kaip tas įmanoma? Lietuva laiko dvigubus piliečius ne užsieniečiais.

                  Comment


                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                    karui pasidėjus Petras kuris tikriausiai atvažiavo kokių dantų pasigydyt,( nes kodėl gi ne), išmes lietuviška pasą ir važios su savo Ispaniškų namo.
                    Na kažkaip nelaiko vandens man šitas argumentas dėl karo ir mobilizacijos.
                    If a lion could speak, we could not understand him.

                    Comment


                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                      Na kažkaip nelaiko vandens man šitas argumentas dėl karo ir mobilizacijos.
                      Man apskritai siurrealistiškai skamba „bėgimo iš Lietuvos karo atveju“ istorijos. Bėgimo kur – į Rusiją/Baltarusiją? Ar valtele per jūrą?

                      Comment


                        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                        Man apskritai siurrealistiškai skamba „bėgimo iš Lietuvos karo atveju“ istorijos. Bėgimo kur – į Rusiją/Baltarusiją? Ar valtele per jūrą?
                        Dvigubapiliečiams nerezidentams nereiks niekur bėgt.

                        Comment


                          Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                          Kaip tas įmanoma? Lietuva laiko dvigubus piliečius ne užsieniečiais.
                          Parodys ispanišką pasą, o lietuvišką bus sudeginęs. Kas terliosis ant sienos įrodyti, kad Petras Petraitis su tokiu ir tokiu ispanišku asmens kodu yra lietuviškas Petras Petraitis neatsisakęs pilietybės? Pirštų atspaudus tikrins? Nusidegint nėra sunku kai reikia tept slides.

                          Comment


                            Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                            Man apskritai siurrealistiškai skamba „bėgimo iš Lietuvos karo atveju“ istorijos. Bėgimo kur – į Rusiją/Baltarusiją? Ar valtele per jūrą?
                            Taigi net valstybė sako, kad reikia ruoštis tokiam scenarijui, jog gali tekti bėgti. Prisiminkim, kaip Ukrainoje buvo karo pradžioje, kokie kamščiai, degalų trūkumas ir pan. Lietuvos atveju tai yra ta pati Lenkija.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                              Na kažkaip nelaiko vandens man šitas argumentas dėl karo ir mobilizacijos.
                              čia pavyzdys buvo, bendrai aš turėjau omenyje, kad dvigubos pilietybės savininkai turi mažiau įsipareigoji valstybei nei turintis vieną ir to labiau gyvenantys čia. šiaip diskusija yra beprasme aš bendrai nesu prieš dvigubą pilietibe (kartais norėtųsi kad sportininkams lengviau dalintu), bet esmė bendrai šis klausimas 0 vėrties ir jam yra eikvojama per daug resursų (jau antras referendumas kuri neįvyks, tada ką trečia darysim?), kai valstybėje yra daug kitų problemų. šiaip Lietuva nepatrauki vatnikistano (iki karo) ir lotinų amerikos šiknaskylių lietuviams, kurie gali per 1990 išimti gauti pilietybę, tai ką mes laimėsim padalindami EU piliečiams tuos pasus? tik tai, kad dalis jautruolių gaudami kitos šalies pasą, nesijau ale praradę tėviškes.

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                Taigi net valstybė sako, kad reikia ruoštis tokiam scenarijui, jog gali tekti bėgti. Prisiminkim, kaip Ukrainoje buvo karo pradžioje, kokie kamščiai, degalų trūkumas ir pan. Lietuvos atveju tai yra ta pati Lenkija.
                                Tai Suwałki gap nėra?

                                Comment


                                  Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                                  Tai Suwałki gap nėra?
                                  Yra, bet tokią teritoriją užimti labai sunku, laukuose esančią mažą Andrijivką rusai užiminėja tuoj bus 2 metai kaip, nors ten NATO pajėgos net nedalyvauja. Bet miestas aišku yra nebetinkamas gyventi ir civiliai iš ten turėjo pasitraukti.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                    Yra, bet tokią teritoriją užimti labai sunku, laukuose esančią mažą Andrijivką rusai užiminėja tuoj bus 2 metai kaip, nors ten NATO pajėgos net nedalyvauja. Bet miestas aišku yra nebetinkamas gyventi ir civiliai iš ten turėjo pasitraukti.
                                    ir per ten būtų galima laisvai bėgti be apšaudymo rizikos? Labai sunku tuo patikėti.

                                    Comment


                                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

                                      ir per ten būtų galima laisvai bėgti be apšaudymo rizikos? Labai sunku tuo patikėti.
                                      Rizika visada yra, Ukrainoje, kurie bėgo irgi žuvusių, bet tų, kurie liko liko mariupoliuose žuvo dar daugiau. Plius karas neprasideda visiškai netikėtai, kad reiktų bėgti paskutinę minutę, ypač po Ukrainos patirties.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Labai įdomu, kad nėra praktiškai jokių viešų diskusijų apie dvigubą pilietybę turinčių "piliečių" teisę balsuoti renkant Seimą ar Prezidentą. Radau atsakymą referendumo puslapio FAQ, bet tai tiek. Nors mano nuomone čia kertinis klausimas, būtent dėl kurio balsuosiu prieš. O žiniasklaidos portaluose ieškant beveik nieko..

                                        Comment


                                          Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                                          Labai įdomu, kad nėra praktiškai jokių viešų diskusijų apie dvigubą pilietybę turinčių "piliečių" teisę balsuoti renkant Seimą ar Prezidentą. Radau atsakymą referendumo puslapio FAQ, bet tai tiek. Nors mano nuomone čia kertinis klausimas, būtent dėl kurio balsuosiu prieš. O žiniasklaidos portaluose ieškant beveik nieko..
                                          O kas čia ne taip? 2020 kaip tik buvo padaryta Pasaulio lietuvių apygarda.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X