Matosi, kad kai kurios šalys arba visai be fantazijos, arba visai neturi ką parodyt. Pirštais nerodysiu kurios
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
EURO įvedimas
Collapse
X
-
Nesąžininga - kai kurių šalių visų monetų aversas vienodas, o kai kurių - skirtingas. Daug darbo surinkti visas skirtingas monetas . Latviai irgi turi kelis variantus. Labiausiai "išsidirbinėja" San Marinas, Austrija, Slovėnija, Italija ir, žinoma, Graikija . Jų visų nominalų visos monetos skirtingos. Pas graikus averse nurodyta ir monetos vertė. Išsišokėliai nuo pat pradžių .
Matosi, kad kai kurios šalys arba visai be fantazijos, arba visai neturi ką parodyt.Paskutinis taisė senasnamas; 2015.01.07, 11:16.
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąMatosi, kad kai kurios šalys arba visai be fantazijos, arba visai neturi ką parodyt. Pirštais nerodysiu kurios
Comment
-
Parašė Eisinas Rodyti pranešimąLietuva irgi fantazija nepasižymi. Galima turėti skirtingus aversus, o pas mus tik vienas.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąIr dar tas vytis.Paskutinis taisė Eisinas; 2015.01.07, 11:17.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąKai kurios šalys aversus kūrė galvodamos tik apie savo gyventojus.
It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė balietis Rodyti pranešimąO labiausiai išsidirbinėja tai Olandija, 10 metų kalė moteriškę, o dabar pradėjo kažkokį diedą.
Willem-Alexander - Reign 30 April 2013 – present
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąNesąžininga - kai kurių šalių visų monetų aversas vienodas, o kai kurių - skirtingas. Daug darbo surinkti visas skirtingas monetas . Latviai irgi turi kelis variantus. Labiausiai "išsidirbinėja" San Marinas, Austrija, Slovėnija, Italija ir, žinoma, Graikija . Jų visų nominalų visos monetos skirtingos. Pas graikus averse nurodyta ir monetos vertė. Išsišokėliai nuo pat pradžių .
Graikai nominalą užsirašė averse todėl, kad būtų užrašas graikų abėcėle ir kalba (lepta, o ne centas).
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąJei averse nėra šalies pavadinimo, tai kai kurių šalių simbolika daugeliui visai nieko nesako. Pvz., Vokietijos Brandenburgo vartus atpažinti galima, bet iš kur žinoti, kad monetos su ąžuolo irgi vokiškos? Kai kurios šalys aversus kūrė galvodamos tik apie savo gyventojus.
Parašė balietis Rodyti pranešimąGreičiausiai nėra tokio reikalavimo, kad monetoje privalo aiškiai būt nurodyta valstybė.
O labiausiai išsidirbinėja tai Olandija, 10 metų kalė moteriškę, o dabar pradėjo kažkokį diedą.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimą
Graikai nominalą užsirašė averse todėl, kad būtų užrašas graikų abėcėle ir kalba (lepta, o ne centas).
Comment
-
Parašė Eisinas Rodyti pranešimąLietuva irgi fantazija nepasižymi. Galima turėti skirtingus aversus, o pas mus tik vienas.
Tačiau pamačius lietuviškas monetas - kaip ir tinka tas pats atvaizdas.
Parašė Lettered Rodyti pranešimąIr dar tas vytis.Parašė Eisinas Rodyti pranešimągalėjo M.K. Čiurlionio atvaizdą ant dviejų eurų uždėti.
Tuo tarpu vytis atskleidžia mūsų tautos charakterį ir yra aliuzija į galimai daugiametę praitį / istoriją, o ne asocijuojasi su vieno žmogaus trumpo gyvenimo istorija ar nuopelnais.
Pats raitelis galingai ir tikrai gerai atrodo. Dar ir su istorine vėliava sutampa, kas didina atpažystamumą Lietuvos.♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚
Comment
-
Parašė Zorro Rodyti pranešimąEstai ant visų monetų žemėlapį uždėjo, o airiai - arfą.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Man asmeniškai euromonetos su Vytimi - yra vienas iš labiausiai pavykusių o gal net ir pats geriausias dizaino pavyzdys tarp visų šalių euromonetų dizaino pavyzdžių.
O tai, kad Vytis yra ant visų lietuviškos kilmės euromonetų nepriklausomai nuo nominalo - tai yra ne trūkumas bet privalumas.
Reikalas tame, kad dažnai perkrovimas informacija (primygtinis noras suteikti kuo daugiau informacijos naudotojams apie savo šalį kaldinant monetas ir t.t.) yra žalingas ir dažniausiai duoda atvirkštinį efektą. T.y. jeigu informacijos labai daug (skirtingas piešinys ant skirtingo nominalo euromonetų ir dar priedo piešiniai su perdaug dideliu kiekiu smulkių detalių ant monetų) - tuomet labai tikėtina, kad užsienio šalių naudotojai nelabai skirs kokios šalies monetą jie turi rankoje.
O Vytis - yra Vytis ant visų lietuviškos kilmės monetų. Tai yra Lietuvos simbolis ir tokią euromonetą rankoje laikant yra labai nesudėtinga netgi užsieniečiui įsiminti jos kilmės šalį (Lietuvą) nepriklausomai nuo monetos nominalo.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąTomai, kokius ten pfenigus rodai? Koks jų ryšys su eurais? Ant eurų irgi galėjo užrašyti Deutschland.
Aš pats jau išleidau beveik visus nemūsiškus metalinius eurocentus kuriuos turėjau, atgal grįžo tik lietuviški. Tiesa sakant nemanau, kad pas mus cirkuliacijoj bus labai daug užsieninių monetų.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimą
Beveik neabejoju, kad absoliučiai daugumai europiečių yra visai dzin kokios šalies monetas jie turi.
Parašė Tomas Rodyti pranešimąTiesa sakant nemanau, kad pas mus cirkuliacijoj bus labai daug užsieninių monetų.Paskutinis taisė index; 2015.01.07, 11:47.Post in English - fight censorship!
Comment
Comment