Ir kur matote mln. Lt.? Kiek žinau jį yra ant garažų pastatyta.
Gal Maxima'i, IKI, Rimi, Prisma'i, Lidl'ui.
Taip didelė yra Norfa XXL.
Lidl visai netoli statosi parduotuvę, Prisma Oze yra, kuri irgi visai netoli, be to kažin ar plotas jiem tinkamas ten būtų, vienam per daug, kitam matyt mažokai. Panašiai ir su IKI, labai nedaug jų didelių. Maxima man rodos išvis nesinuomoja, o savo statosi ir kitiems dar papildomas patalpas nuomoja. Rimi tikriausiai realiausia būtų, vykdo plėtrą, visai neseniai atidarė visai naują parduotuvę kitapus BIG'o, stato nauja Justiniškėse, be to berods Panevėžyje vietoj didžiausios ten buvusios Norfos atidarė Rimi. Čia jei tikrai tą Norfą kažkuris kitas centras įsikels.
Kaip manote, ar nesigavo iš valdžios noro "užtikrinti skaidrų" perėjimą prie euro taip, kad dauguma pakeitė kainas jau rugpjūčio mėn. į didesnę pusę taip, kad gautusi daug maž apvalios ar x,y9 Eur po perėjimo. Dėl valdžios pompastikos "kontroliuosime" tokios skambios pradėjome mokėti didesnes kainas kokius 4 mėn. anksčiau. Nebūtų trimitavę, tai visi paliktų iki euro 2015m kaip buvo, o tik tada suapvalintų? Aišku egzistuoja ilgalaikė infliacija ir be euro.
Greičiausiai taip ir nutiko. Tačiau kažkokio dideli kainų augimo Lietuvoje nėra jau kurį laiką. Infliacija visiškai minimali, tam tikrais mėnesiais net defliacija.
Arba tris nulius rašai arba trumpinį tūkst. Jeigu naudoji abu reiškia turi galvoje šešis nulius, arba kitaip - milijoną.
Jeigu nori parašyti, kad kainuoja tūkstantį, rašai arba 1 tūkst. Lt arba tiesiog 1000 Lt
60 tūkst. rašyti, o ne 60000 tūkst.
O šiaip ne delfis, visi suprato, kad 60 tūkst, o ne 60 mln. žmogus turėjo mintyje, kam tą forumą teršt bereikalingais pataisymais
Tai po euro įvedimo visi taip turtingai užgyvensim, kad ženkliai išaugs pajamos ir nuomos kainos bus nebebaisios? Valio, čia dar geriau nei atpigusi nuoma.
Tai po euro įvedimo visi taip turtingai užgyvensim, kad ženkliai išaugs pajamos ir nuomos kainos bus nebebaisios? Valio, čia dar geriau nei atpigusi nuoma.
Kavinei svarbiausia ne tai, ar viskas bus brangiau, ar pigiau (jau išsiaiškinom, kad viskas brangiau nebus, nes nuoma pabrango iš anksto, avansu). Tam, kad kavinės galėtų uždirbti daugiau, reikia, kad žmonės turėtų daugiau pinigų. Kitaip nieko nebus, jie paprasčiausiai negalės įpirkti tų pietų. Man asmeniškai netgi labai tinka turėti daugiau pinigų ir brangiau mokėti už pietus, taksi ar kokias nors kitas paslaugas, nes kinietiškas televizorius parduotuvėje tai ir toliau kainuos tiek pat. Bus visai kaip išsivysčiusiose Vakarų valstybėse, džiaugiuosi, kad euro įvedimas taip padarys. Iki šiol maniau, kad esate euroskeptikas, bet dabar suprantu, kaip giliai klydau.
Eurozona turi tris išeitis. Pirma - politinė eurozonos sąjunga, su euroobligacijomis, fiskaline sąjunga, bankų sąjunga ir pinigų pervedimo tarp narių mechanizmais. Antra - priimti visuotinę ekonomikos stagnaciją (didelį nedarbą, augantį skurdą, mažėjantį realų ir nominalų darbo užmokestį, prastėjančias valstybės sektoriaus paslaugas ir mažėjančias valstybės investicijas). Trečia išeitis - eurozonos išardymas. Kadangi politinės sąjungos kelias yra griežtai atmestas, lieka pasirinkimas - depresija arba žlugimas. Arba ir tas, ir tas."
/\ Tikiuosi supranti, kad straipsnio target auditorija yra Vokietijos, Olandijos ir kitų labiau išsivysčiusių Vakarų Europos šalių policy-makeriai, bet ne Lietuvos, kurios pajamų vidurkis kol kas sieka tik 80% ES vidurkio? Jei EUR gyvuos bent 10 metų, per kuriuos Lietuva beveik garantuotai peržengs 100% ES (ir vėliau eurozonos) GDP per capita vidurkį nepriklausomai nuo galimos eurozonos stagnacijos, tada bus galima padiskutuoti ar narystė tenai Lietuvai vis dar yra naudinga, ar ne. O kol kas, savo išvedžiojimų atžvilgiu eilinį kartą blogai pasirinkai timingą ...
There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).
/\ Manau Lietuva ES vidurkį pasieks po kokių 6-7, o eurozonos - 10 metų. O kol kas mes iš tos jų 'stagnacijos' neblogai pramisime. Čia kaip su Rusija - kiekvieną kartą, kai rusas net pats nesuprasdamas to pats sau nusileidžia kraujo, mums nuo to tik geriau tiek ekonomiškai, tiek politiškai.
There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).
Comment