Parašė Tomas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
EURO įvedimas
Collapse
X
-
Parašė nomad Rodyti pranešimąKaip nebūtų keista, šiai dienai tikras business case ir maža konkurencija Vilniuje yra tik mažesnių, specializuotų ir brangesnių prekybcentrių segmente - ir ypač miesto centre, kur išskyrus Gedimino 9 ir Vaikų Pasaulį nieko nėra iš viso. Tas pats liečia mažesnes/brangesnes maisto parduotuves centre - kol kas tik IKI suprato, kokia tai aukso kasykla ...
Comment
-
Parašė nomad Rodyti pranešimąMokus vilnietis gyvena Senamiestyje arba Centre ir niekur iš ten (išskyrus į oro uostą) net nejuda ...
Comment
-
Parašė Torkas Rodyti pranešimąDalis. Bet daug turi vaikų ar hobių, nesusijusių su senamiestyje esančiomis galimybėmis. Galiausiai net jei tai bus vienas krepšys, niekas nenorės jo tįsti rankose kilometrą. Lieku prie savo nuomonės: nėra susisiekimo - nėra ir biznio.
Parašė nomad Rodyti pranešimąĮ kokia 'valgyklą' dažniausiai vaikštai, įdomu?It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąMokus vilnietis galintis gyventi senamiestyje yra gėjus ir eina valdiškas pareigas ES struktūrose.There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).
Comment
-
Parašė nomad Rodyti pranešimąSuvokiu, kad tavo supratimas apie 'mikro' faktorius ekonomikoje ir visuomenėje - nesusijusius su pinigų spausdinimu, palūkanų normomis ar Star-Treko visatos valdymo pultu - yra panašus kaip mano šuns supratimas apie stalo etiketą. Bet manau, kad netgi tu turėtum žinoti, kad 'ES struktūra' visoje Lietuvoje (ne tik Vilniuje) yra tik viena ir jinai vadinasi 'Lyčių lygybės institutas'. Ko jau ko, bet gėjų, ten tikrai nėra - nors lesbiečių ten tikrai pilna ...
Comment
-
Parašė nomad Rodyti pranešimąBet manau, kad netgi tu turėtum žinoti, kad 'ES struktūra' visoje Lietuvoje (ne tik Vilniuje) yra tik viena ir jinai vadinasi 'Lyčių lygybės institutas'. Ko jau ko, bet gėjų, ten tikrai nėra - nors lesbiečių ten tikrai pilna ...It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Va ir naujienos Statistikos departamentas paskelbė, kad užfiksuota 1,5% metinė defliacija, lyginant su gruodžiu - 1,3%. Brango paslaugos, metinė infliacija 2,6%. Nuostabu, kaip kažkas ir rašė, jeigu paslaugos brangsta, o importas pinga, tai labai gerai. taip ir įvyko.
Va jums ir viskaz brankz.
Comment
-
Parašė pliumbum Rodyti pranešimąVa ir naujienos Statistikos departamentas paskelbė, kad užfiksuota 1,5% metinė defliacija, lyginant su gruodžiu - 1,3%. Brango paslaugos, metinė infliacija 2,6%. Nuostabu, kaip kažkas ir rašė, jeigu paslaugos brangsta, o importas pinga, tai labai gerai. taip ir įvyko.
Va jums ir viskaz brankz.
Comment
-
Parašė Torkas Rodyti pranešimą
Man labai įdomi statistika "neskaitant mineralinio kuro".
Comment
-
Parašė nomad Rodyti pranešimąMokus vilnietis gyvena Senamiestyje arba Centre ir niekur iš ten (išskyrus į oro uostą) net nejuda ...
Aš pats pažįstu pvz. gyvenančių Mindaugo g. ir į Vokiečių g. esančią kavinę važinėjančių automobiliu. Su kokiu sporto klubu irgi tas pats, šiaip Lietuvoje labai svarbu yra pasistatyti savo auto prie kavinės, sporto klubo ar parduotuvės lango, kad jį visi matytų.Paskutinis taisė Lettered; 2015.02.13, 14:58.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąLidlas yra pašalinis veiksnys, neturintis nieko bendra su euru. Bet Lietuva galės girtis, kad prekės atpigo dėl euro .
Buvo aiškinančių, kad Lietuvos maisto prekių rinkoje yra konkurencija. Pirmosios užuomazgos tik ima atsirasti.
RIMI ne tik atpigina, bet dar ir atskirai sužymi
Plačiau: http://vz.lt/article/2015/2/12/rimi-...#ixzz3RXIJiHtD
Galbūt reikalas ne tik kainoje - žmonės jau pasisotino masine produkcija ir ieško kokybės, išskirtinumo, natūralumo.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Defliacija po euro įvedimo – 1,5%
Metinis vartotojų kainų pokytis Lietuvoje po euro įvedimo buvo -1,5%, penktadienį paskelbė Statistikos departamentas. Tokios defliacijos Lietuvoje nebuvo nuo 2003 m.
„Lietuvoje euro įvedimas šiuo požiūriu buvo sėkmingiausia iš visų kitų šalių“, – teigia ji.
Kita vertus, ne viskas įvendant eurą pigo. Prekių kainoms sausį, palyginti su pernai metų pradžia, mažėjus 2,8%, paslaugos brango 2,6%. Restoranų ir viešbučių kainos didėjo net 4,3%, tuo metu transportas atpigo 11%.
Ponia Genytė-Pikčienė taip pat pažymi, kad, skirtingai nei Vakarų Europos valstybėms, Lietuvai nereikia bijoti defliacijos, nes ją „importuojame“. Todėl mažėjančios kainos kaip tik turėtų paskatinti vidaus vartojimą.
Paskutinį kartą tokio dydžio defliacija Lietuvoje fiksuota 2003 m. vasarį.
Grėsmė biudžetui
Palyginti su gruodžiu, sausį kainos sumažėjo 1,3%. Vilija Tauraitė, SEB banko vyr. analitikė, pažymi, kad toks skaičius buvo netikėtas ir jai, ir statistikams, prognozavusiems nulinę infliaciją.
„Mėnesinė defliacija buvo tikrai didesnė, nei tikėjomės. Ko gero, ji tokia nebeišliks. Nebus to degalų kainų nuosmukio, sausio mėnesio sezoninių išpardavimų. O vėliau metinę defliaciją dar fiksuosime, bet mėnesinė greičiau vienkartinė“, – sako p. Tauraitė.
Ekonomikai, anot jos, toks kainų sumažėjimas – naudingas, nes skatina vidaus vartojimą. Svarbu, kad defliacija nebūtų ilgalaikė. Kita vertus, dėl valstybės biudžeto reikėtų susirūpinti.
„Biudžetas buvo sudarytas remiantis pakankamai optimistiškomis prielaidomis, o dabar dar turime defliaciją. Tai reiškia mažesnę mokesčių bazę, ypač degalų, nuo kurių mokame akcizus“, – sako p. Tauraitė.
Plačiau: http://vz.lt/article/2015/2/13/defli...#ixzz3RdL9Gpw2
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąTai reiškia, kad realiai viskas pigo dar labiau.
Comment
-
Parašė Torkas Rodyti pranešimąPala, bet juk degalai pigo labiausiai ir šitoj statistikoj viską tempia.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė Torkas Rodyti pranešimąPala, bet juk degalai pigo labiausiai ir šitoj statistikoj viską tempia.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąO kur vilniečiai gyvenantys brangiuose namuose užmiestyje?
Aš pats pažįstu pvz. gyvenančių Mindaugo g. ir į Vokiečių g. esančią kavinę važinėjančių automobiliu. Su kokiu sporto klubu irgi tas pats, šiaip Lietuvoje labai svarbu yra pasistatyti savo auto prie kavinės, sporto klubo ar parduotuvės lango, kad jį visi matytų.There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimą
O ką prekybos tinklų akcijų karas turi bendro su euru?
Iš asmeninės praktikos - kirpykla pabrango ~5% (kol kas), valgykla kurioje pietauju - keliolika %, dantistė paslaugas pabrangino gal trečdaliu.
Barai irgi pabrangino, tai įkaliau jiems baudelę - nuo naujų metų nebeinu į barus, arba nuėjęs beveik nieko neužsisakau. Iš manęs nebeuždirbs pinigų, bent jau kurį laiką. Jeigu daugiau žmonių kovotų, kainos atsistatytų. Nors čia laikinai ir pakilo, greitu laiku konkurencija privers jas nusileisti, jei jos dirbtinai užkeltos.
Comment
Comment