Parašė senasnamas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
EURO įvedimas
Collapse
X
-
Aš prisidėsiu prie tų, kuriem Vytis labai patinka ir ant euro monetos su žvaigždutėmis aplink žiūriusi tiesiog tobulai. Nežinau kiek čia sentimentas, kiek realiai jis man labai gražus, bet neįsivaizduoju nieko geriau už šitą simbolį ir visiškai pritariu jo naudojimui ant visų nominalų monetų.
Visokios karalių ir karalienių galvos ir kitokie įžymūs žmonės is as boooooring as it gets.
P.S. Nebuvau niekada estų monetos matęs iki šiol, dabar pagooglinau ir garsiai juoktis pradėjau.
Paskutinis taisė pauliaK; 2015.01.07, 11:43.
Comment
-
Ką besakytų tas ąžuolo lapas vokiečiams, jis vienas iš neįdomiausių.
Rinkodariniu-reklaminiu požiūriu geriausiai ant monetų tinka koks nors architektūrinis simbolis ir šalies pavadinimas. Visokie žymių žmonių portretai reikšmingi tik konkrečios šalies gyventojams. Išimtis tik Vatikanas, nes popiežiaus atvaizdą atpažįsta visi.
Lietuvos vytis visai geras sprendimas. Tai visiems lengvai suprantamas ir įsimenamas simbolis.
Comment
-
Estai irgi galėjo dėti tiesiog savo herbą, bet gal jiems teritoriniai klausimai labai svarbūs. Sulaukė net prieštaravimų, kad kai kurios dalys netiksliai atvaizduotos.
Ethnic Setos have protested the design of the coin, claiming that the outline of the map of Estonia does not include the former south eastern region of Estonia that constituted a part of the Seto homeland annexed by Stalin during the occupation of the Baltic states. On the other hand, a Russian lawyer Sergei Seredenko claimed that the outline included Russian controlled areas. The Russian embassy was prompted to issue a statement that the euro coins do indeed depict the current borders of the country's territory.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąTaip, vaizduoti augalus irgi fantazijos trūkumas. Būtų suprantama, nebent jei ąžuolai augtų tik Vokietijoje.
Rinkodariniu-reklaminiu požiūriu geriausiai ant monetų tinka koks nors architektūrinis simbolis ir šalies pavadinimas. Visokie žymių žmonių portretai reikšmingi tik konkrečios šalies gyventojams. Išimtis tik Vatikanas, nes popiežiaus atvaizdą atpažįsta visi.
Lietuvos vytis visai geras sprendimas. Tai visiems lengvai suprantamas ir įsimenamas simbolis.Paskutinis taisė Eisinas; 2015.01.07, 12:05.
Comment
-
Parašė marivs Rodyti pranešimą
O šiaip tai kolekcionuojant reikia žinoti kad leidžiama iki 2 per metus išleisti proginių 2 Eur monetų kiekvienai šaliai. Jų jau tiek yra, kad ...Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
O kodėl skelbia kad Lietuva yra 19-ta euro zonos šalis kai pateiktoje nuotraukoje yra 23?
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąIš tikro tas labiausiai priklauso nuo turistų kiekių. Spėju, kad bus daugiausia latviškų, airiškų (šitų jau gavau grąžos) ir gal dar vokiškų su olandiškomis ir belgiškomis. Ir iš tikro kitų šalių eurų monetos bus sąlyginė alternatyvi priemonė stebėti turizmo srautams.
Pvz. esu kažkiek laiko praleidęs Paryžiuj - dauguma monetų kurios man pakliūdavo vis tiek buvo prancūziškos, nors ten turbūt kas antras žmogus gatvėj užsienietisIt's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
Comment
-
Parašė ONV_ Rodyti pranešimąO tai Andoros monetos ar galioja kitur? Juk ji neoficialiai
Comment
-
Parašė Gnoss Rodyti pranešimąVisos mini šalys turi teisę kalti savo pinigus, tai vadinas jie ir galioja.
Comment
-
Parašė Zorro Rodyti pranešimą
Comment
-
Parašė Gnoss Rodyti pranešimątai ir jos galios visoj eurozonoj.
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąNa, kol neatsibosta kolekcionuoti skirtingų šalių monetas yra šiokia tokia pramoga.Aš pats iki šiol būdamas Eurozonos šalyse pažiūrėdavau kokią monetą išleisti, o kokią pasiimti į kolekciją. Dabar, manau, kurį laiką tą darysiu ir čia.
Iš tikro tas labiausiai priklauso nuo turistų kiekių. Spėju, kad bus daugiausia latviškų, airiškų (šitų jau gavau grąžos) ir gal dar vokiškų su olandiškomis ir belgiškomis. Ir iš tikro kitų šalių eurų monetos bus sąlyginė alternatyvi priemonė stebėti turizmo srautams.
Comment
-
Parašė Eisinas Rodyti pranešimąMan atrodo, kad ateityje lietuviškų monetų bus daug mažiau negu nelietuviškų.
P.S. vakar pirmą latvišką gavau ir pirmą portugališką!
Comment
Comment