Parašė Tomas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Sankcijos Rusijai pradėjus karą Ukrainoje (nuo 2022.02)
Collapse
X
-
Выпуск легковых машин в РФ в апреле рухнул в 7 раз
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąMatote, visos jūsų prielaidos paremtos tuo, kad karas tęsis dar max kelis mėnesius. Aš "planuoju" bent penkis karo metus ir milijonus (su civiliais) žuvusių.
Comment
-
ES ir JK neleis apdrausti rusišką naftą gabenančių tanklaivių https://www.vz.lt/pramone/energetika...ius-tanklaiviu
Europos Sąjunga ir Jungtinė Karalystė susitarė dėl suderinto draudimo apdrausti rusišką naftą gabenančius tanklaivius, skelbia britų verslo leidinys „Financial Times“, remdamasis savais šaltiniais. Anot leidinio, toks žingsnis uždarytų Maskvai didžiausią draudimo rinką „Lloyd's of London“, „smarkiai apribotų naftos eksporto galimybes“ ir „verstų ieškoti draudikų nedidelėse, mažiau išsivysčiusiose rinkose“. „Financial Times“ pašnekovai pažymėjo, kad Graikija, Kipras ir Malta – aktyviosios laivyboje ES narės – sutiko su tokia nauja baudžiamąja priemone prieš Ukrainą kariaujančiai Rusijai po to, kai JK pažadėjo pasekti jų pavyzdžiu ir „neilgai trukus apie tai paskelbti“.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
- 3 patinka
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąES ir JK neleis apdrausti rusišką naftą gabenančių tanklaivių
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąReiškia, transportuos be draudimo.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąSpėk iš 3 kartų ar leis visos kitos ne ES šalys įplaukti tankeriams be draudimo į savo teritorinius. O jei kokia avarija? Ir niekas neapmokės?
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Manote Rusijai naudingas 5 metų karas?
Žinant koks tai nutrūktgalviškas karas, tai viskas įmanoma, net tokie Navys ir Sejunas prognozavo Pergalės dienos mobilizaciją, kurios nebuvo, ir toliau vyksta nebent slaptai.
Kiek truks karas, tai čia nebent tik Palmira gali tiksliausiai pasakyti, tik nustatė, kad ne 5 m., gal dviejų užteks...Paskutinis taisė PoDV; 2022.06.02, 00:52.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąManote Rusijai naudingas 5 metų karas?
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Manote Rusijai naudingas 5 metų karas?
- 1 patinka
Comment
-
Parašė digital Rodyti pranešimąTomas pabijojo atsakyti, bet aš galiu - be abejo.
Comment
-
Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
Invazija į Krymą, deja, nesukėlė tokio psichologinio efekto, kokį turėjo sukelti. Pagrinde dėl to, kad įvyko be aukų ir be šūvių.
Net karas Donbase nesukėlė, nes ten RF akivaizdžiai dangstėsi, vaidino kad "ten mūsiškių nėra", nedrįso veikti atvirai, tik per visokias opolčenijas, o kontroliuojama teritorija - vos kampas valstybės. O dangstymasis yra tam tikro silpnumo požymis, tai aiškiai signalizuoja "mes šiuo metu neturim resursų, galios, įtakos ir t. t. veikti tiesiogiai ir atvirai". Kas nėra stiprus, tas kažkaip (atrodo) ir didelio pavojaus nekelia...
Rimtai išsigąsta buvo jau tik tada, kai šiemet RF užpuolė Ukrainą tiesiogiai ir atvirai. Tada jau visi pajuto, kad pavojus - ir į NATO suskubo stoti kas dar neįstojo, ir naftos bei dujų atsikratyti, ir sankcijas rimtesnes, ir ginklus siųsti. Bet šito karo galėjo nebūti, laiku kirtus visa jėga. Bet tada baisu nebuvo (dėl anksčiau minėtų priežasčių).
Kad rusai "dangstydamiesi" kariauja nuo Gruzijos laikų jei ne dar ankščiau, tai čia jaukaičiuojant tik po sovietmečio. Visiems viskas turėjo būti aišku.
Parašė digital Rodyti pranešimąBet tada tikrai reikės daugelio tų gaminių.
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimą
Rusija silpnėja - Xuilo stiprėja. Standartinė augančio totalitarizmo schema.
Comment
-
Parašė digital Rodyti pranešimąTomas pabijojo atsakyti, bet aš galiu - be abejo.
Comment
-
Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
Reikės, bet rusai įpratę gyventi kai "reikia, bet gausiu po 10 metų". Ypač jeigu yra idėja "priešą" mušti. Tas jiems visada buvo svarbiau savo gerovės.
Galų gale, SSRS buvo 10 tankų gamyklų. Kada, iš ko jas atstatys?
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Įdomu, kiek ten stiprėja, jei kalbos apie vėžį teisingos. Visas elitas ir oligarchai supranta kas kaltas dėl visų ekonominių bėdų dabar.
Gali būti, kad originalas jau miręs.
Kai 90% šalies meldžiasi stabui, t.t. ir elitas. Nematėte, kaip šlapiom kelnėm lemeno?
Comment
-
Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimąYpač jeigu yra idėja "priešą" mušti. Tas jiems visada buvo svarbiau savo gerovės.Snowflakes will attack U <3
Comment
-
Taiwan Restricts Russia, Belarus to CPUs Under 25 MHz Frequency
Starting today, Russian entities cannot buy chips that meet one of the following conditions from Taiwanese companies, reports DigiTimes:- Has performance of 5 GFLOPS. To put it into context, Sony's PlayStation 2 released in 2000 had peak performance of around 6.2 FP32 GFLOPS.
- Operates at 25 MHz or higher.
- Has an ALU that is wider than 32 bits.
- Has an external interconnection with a data transfer rate of 2.5 MB/s or over.
- Has more than 144 pins.
- Has basic gate propagation delay time of less than 0.4 nanosecond.
In addition to being unable to buy chips from Taiwanese companies, Russian entities will not be able to get any chip production equipment from Taiwan, which includes scanners, scanning electron microscopes, and all other types of semiconductor tools that can be used to make chips locally or perform reverse engineering (something that the country pins a lot of hopes on).
Speaking of chip production in Russia, it is interesting to note that MCST, the developer of Elbrus CPUs, is negotiating with Russian contract chipmaker Mikron to make processors domestically, according to RBC. MCST's most advanced Elbrus chip was made at TSMC using the company's 16 nm fabrication technology. By contrast, Mikron's most advanced node is 90 nm.
- 7 patinka
Comment
Comment