Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos karas prieš Ukrainą ir bandymai grasinti NATO

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

    Tai čia ne tik R. Europa. 100 proc. į šį karą įsijungtų Suomija su Skandinavija, niekas nežiūrės kaip dega kaiminystė, kad liepsna persimestų pas juos. Be to, Lenkija, be šiaurės šalių tampa pagrindiniu skydu, tas tai taip.

    Jei aukojama R. Europa dėl sekinančio karo, tai NATO neturi jokio tikslo egzistuoti. Ir ką aš sakiau po Sakartvelo, jog reikia turėti stiprią kariuomenę kaip Suomijoje, to nebuvo daroma, nes toliau Vakaruosia buvo svaičiojama kad ruZZ nekelia globalesnės grėsmės. O LT politiniu atžvilgiu nebuvo galima daryti didesnio spaudimo dėl ginybos biudžeto. Nes juk visi Vakaruose sakė, kad čia lokalus dalykas, ir čia vos ne pilietinis karas į kurį įsijungė ruZZ. Vos ne tokios pat nuotaikos buvo dėl Krymo (sankcijų skaičius buvo juokingas).
    čia aš apie tai ko JAV nori, o ne mes. interesai skiriasi vis dėl to.

    Comment


      Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

      čia aš apie tai ko JAV nori, o ne mes. interesai skiriasi vis dėl to.
      Tai jie daug ko gali norėti, bet ar karą galima taktiškai suvaldyti, kai jis vyksta tokioje didelėje teritorijoje ir kara pradeda 140 mil. valstybė, o ne 14 mil.

      Jei ką sakote bus tiesa ir Vakarai bus BBD, kai nebus suvaldyta situacija - NATO kapituliuoja kaip organizacija. Tada belieka lokalinė šalių ginyba su galima lokalia/kaimynine pagalba.

      Comment


        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

        Tai jie daug ko gali norėti, bet ar karą galima taktiškai suvaldyti, kai jis vyksta tokioje didelėje teritorijoje ir kara pradeda 140 mil. valstybė, o ne 14 mil.

        Jei ką sakote bus tiesa ir Vakarai bus BBD, kai nebus suvaldyta situacija - NATO kapituliuoja kaip organizacija. Tada belieka lokalinė šalių ginyba su galima lokalia/kaimynine pagalba.
        aš tikiuosi UA atlaikys ir nereiks to testuot.
        Paskutinis taisė Stadionas; Vakar, 12:10.

        Comment


          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

          čia aš apie tai ko JAV nori, o ne mes. interesai skiriasi vis dėl to.
          Tai dar karo pradžioj turėjau tokią nuojautą. Jei vis tik tai gręsia viso pasaulio sunaikinimu (icbm apsikeitimu) tai kas tas Rytų Europos paaukojimas.

          Dabar rusai lėtai graužiasi, Ukraina didelė šalis. Ko labiausiai bijau, kad gali žūt per daug ukrainiečių. Čia reikia gerai pasvert santykį žemė vs. ukrainietis, o rusas negalės eiti iki begalybės, neužteks jėgų ir palaikymo. Nežinau kaip jiems tas sekasi. Jei netyčia Ukraina būtų paaukota (ko šiaip nenoriu), nemanau, kad tai turi būt padaryta su visais ukrainiečiais. Jei reikės stabdyt rusus einančius į Vakarus, turės būt tarptautinė mobilizuota jėga ir kuo didesni ukrainiečių likučiai geriau stabdyti rusus.
          Paskutinis taisė PoDV; Vakar, 15:43.

          Comment


            Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

            aš tikiuosi UA atlaikys ir nereiks to testuot.
            Jei Vakarai normaliai neberems, neatlaikys, deja.

            Šiaip jau kruvino farso pavidalu kartojasi istorija "Ledlaužis", Tik vietoje Hitlerio - Putinas, o vietoje Stalino - Xi.
            Paskutinis taisė Sula; Vakar, 16:37.

            Comment


              Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

              aš tikiuosi UA atlaikys ir nereiks to testuot.
              Šiaip tai Bidenui užtektų pasakyti, koks būtų atsakas Rusijai užpuolus kurią nors NATO šalį, kad Putinui net nekiltų toks noras pabandyti (nors manau ir taip nėra noro, per didelė rizika).
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Šiaip tai Bidenui užtektų pasakyti, koks būtų atsakas Rusijai užpuolus kurią nors NATO šalį, kad Putinui net nekiltų toks noras pabandyti (nors manau ir taip nėra noro, per didelė rizika).
                nekas to nedarys, nes tokiu atveju nebegalima bus 5 straipsnį nuduoti susirūpinimui pareikšt.

                Comment

                Working...
                X