120 instruktorių, ne karių.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Rusijos karas prieš Ukrainą ir bandymai grasinti NATO
Collapse
X
-
Parašė VNS Rodyti pranešimą120 instruktorių, ne karių.
- 3 patinka
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimą
Reiktų nusiųsti "baltųjų kalgotkių" snaiperių. Tada šakės visems 100 000 traktoristų iš vojentorgo.
- 2 patinka
Comment
-
Buvęs Kremliaus ideologas aprašė Rusijos išlikimo sąlygas: „Rusija plėsis todėl, kad tai yra fizika“ https://www.lrytas.lt/pasaulis/ivyki...zika--21728804
V.Surkovo publikacija pirmiausia pasirodė žurnale „Aktualūs komentarai“ ir buvo perspausdinta daugelio Rusijos žiniasklaidos priemonių, nes šalyje seniai žinoma, kad jis „šiaip sau nieko nekalba“. Politikos apžvalgininkų manymu, V.Surkovas, vadintas dešiniąja V.Putino ranka, bet prieš pusantrų metų paties prezidento valia atstatydintas, tokiu straipsniu praneša, kad greitai pretenduoja grįžti į Kremlių.
Išorinė ekspansija, anot jo, padeda nuslopinti vidinę įtampą, kuri kaupiasi visuomenėje ir kurios jokiu būdu negalima išlaisvinti „liberaliais eksperimentais“. Kaip parodė 9-ojo ir 10-ojo dešimtmečių pavyzdžiai, bandymai nuleisti garą šalies viduje gresia nekontroliuojamais pilietinio susierzinimo pliūpsniais, rašo V.Surkovas. O išorinė plėtra, jo nuomone, yra alternatyva: leidžia „eksportuoti“ socialinio chaoso grėsmę ir „utilizuoti svetimoje teritorijoje“. Kaip pavyzdį V.Surkovas pateikia „Krymo konsensusą“ – visuomenės sutelkimą po kaimyninei valstybei priklausančios teritorijos aneksijos. „Imperinės technologijos yra veiksmingos ir šiandien, kai imperijos buvo pervadintos į supervalstybes, – apibendrina V.Surkovas ir priduria: – Mūsų valstybė neprarado savo imperinių instinktų.“
Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
- 1 patinka
Comment
-
Didžiausia Putino problema yra tai, kad Rusijai labai nepasisekė su kaimynais - jie pastoviai patys save užpuola. Štai Moldova užpuolė Moldovą, Gruzija užpulė Gruziją, Ukraina užpuolė Ukrainą.
Jei civilizuotos šalys nebūtų skyrusios Rusijai naudingų jai sankcijų, ko gero ir Baltarusja užpultų Baltarusiją, Kazachstanas užpultų Kazachstaną.-
- 4 patinka
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
O iki WWII Taivanas buvo nepriklausoma valstybė kaip tarkim Lietuva? Jei iki japonų invazijos priklausė tiems patiems kinams, tai kaip tai galima vadinti okupacija? Okupacija yra kai nepriklausoma šalis užimama.
Comment
-
Parašė Stadionas Rodyti pranešimąPutinas vakar lyg ir kažką panašaus apie Ukraina sakė.
Comment
-
Įdomus LRT redakcijos požiūris
Iškastinio kuro atsisakyti siekianti Vokietija yra priversta rinktis. Nusprendus atsisakyti branduolinės energijos, tačiau iš atsinaujinančių šaltinių gaunant tik santykinai nedidelį energijos kiekį, dujų tranzito infrastruktūra, išjungianti dažnai problemines tranzito šalis, tokias kaip Lenkija ir Ukraina, dar prieš keletą metų galėjo atrodyti idealus variantas.
- 2 patinka
Comment
-
kad "rusai puola", jau matyti ir iš Vokietijos.
"Rusijos karinė intervencija parodo, koks moraliai bankrutavęs Vladimiro Putino režimas. Jis, matyt, mano, kad vienintelis būdas išlaikyti Maskvos įtakos sferą – išlaikyti autoritarinius lyderius balne. Putino režimas ir jo sąjungininkai tapo žmonijos rykšte. Po Rusijos karinės intervencijos į Kazachstaną dabar žinome, kam iš tikrųjų naudingas Maskvos vadovaujamas gynybos aljansas KSSO: ne apsiginti nuo tikrų ar įsivaizduojamų priešų iš užsienio, o išlaikyti valdžioje su Maskva sąjungininkus diktatorius.
Maskva tiesiog nenorėjo taikstytis su jau kelias dienas besitęsiančiais masiniais protestais prieš Nursultano Nazarbajevo režimą. Nes kur tu eitum, jei žmonės išsivaduotų iš savo engėjų, galbūt net turėtų pasitraukti iš Rusijos?
Karinė intervencija parodo, kaip moraliai bankrutavo Vladimiro Putino režimas Rusijoje ir kaimyninių diktatorių, tokių kaip Nazarbajevas Kazachstane ir Aleksandras Lukašenka Baltarusijoje, kurie visi išlaiko valdžią tik žiauriu smurtu prieš opozicijos narius.
Ir tai atskleidžia aiškų Maskvos galios panaudojimo modelį. Nes tai, kas dabar vyksta Kazachstane, anksčiau panašiai vyko Baltarusijoje. Kai po suklastotų prezidento rinkimų ten kilo protestai, Rusija suteikė „patarėjus“, kad jie išmokytų Baltarusijos saugumo pajėgas dar griežtesnių Putino režimo represijų metodų.
Taip atrodo administracinė pagalba diktatorių laikais. Putinas, matyt, mano, kad vienintelis būdas išlaikyti Maskvos įtakos sferą – išlaikyti autoritarinius lyderius balne.
Vladimiras Putinas įeis į istoriją kaip Rusijos lyderis, padėjęs Damasko mėsininkui išžudyti savo žmones ir bombarduoti Sirijos ligonines. Kuris bandė užtverti Ukrainos kelią į laisvę įsiverždami. Tas, kuris padėjo Minsko diktatoriui tobulinti Baltarusijos opozicionierių kankinimo metodus ir dabar padeda Kazachstano diktatoriui be įspėjimo šaudyti į demonstrantus .
Tačiau istorija taip pat nedraugiškai vertins Europą, jei pagaliau ryžtingiau nenusiteiksime prieš žmonijos rykštę, kuria tapo Putino režimas ir jo sąjungininkai."
https://www.welt.de/debatte/kommenta...toren-aus.htmlРусский военный корабль, иди нахуй!
- 4 patinka
Comment
-
Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
O kas tas "don" jo mekenime po kiekvieno žodžio? Kažkas kaip rusiškas "blia"?
- 1 patinka
Comment
-
- 4 patinka
Comment
-
Man įdomu ar kas nors mato kažkokią ilgalaikę strategiją čia. Tarkime nugalės Ukrainą pagal scenarijų be didelių problemų, gaus nerimtų sankcijų. O kas tada? Grįžta į bunkerį, sėdės ir lauks 2024 rinkimų? Vis tiek ekonomika bus korumpuota ir bloga, liaudis nepatenkinta ypač jei reikės dar ir pinigus į okupaciją kišti (nesvarbu visos Ukrainos ar rytų) ir vėl gal kokie nors sukilimai aplink ar viduje. O jei karas bus panašesnis į Suomijos tai politiniai kaštai tiesiog milžiniški
Comment
Comment