Parašė Saliamonas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Migrantų krizė pasienyje su Baltarusija
Collapse
X
-
Parašė liux Rodyti pranešimą
taigi pasiūlė - mesimės po plytą ir statysim sieną.
Tai kokia reali problemos sprendimo programa, jei jėgos/riaušių policijos/kariuomenės nenaudojam, o diktatoriumi irgi nekalbam? Taiki kolonizacija?
Vietoje kietumo ir sunkių sprendimų, kurių reikalauja situacija, Prezidentas siūlo "susitarti dėl principų, megzti dialogą su žmonėmis ir t.t." - IMHO atsakomybės nuo realių veiksmų kratymasis.Paskutinis taisė Saliamonas; 2021.07.27, 17:10.
- 1 patinka
Comment
-
Man šita migrantų "krizė" yra tikra dievo dovana, suteikianti galimybę išlaisvinti savo vidinį mizantropą, ir tuo pačiu su džiugesiu stebėti beigi tyrinėti kaip masės reaguoja į "Other, Otherness and Othering". Čia yra kiekvieno socialinio antropologo grynas džiaugsmas.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė 1926 Rodyti pranešimąSprendimas pamažu gimsta savaime. Kai valdžia nesusitvarko, žmonės ima patys tvarkytis.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė 1926 Rodyti pranešimąSprendimas pamažu gimsta savaime. Kai valdžia nesusitvarko, žmonės ima patys tvarkytis.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Gavo bananų nuo VSAT pareigūnų, ir baigėsi "žmonių tvarkymasis".
Comment
-
Parašė 1926 Rodyti pranešimą
Vis tik tam tikri vietos bendruomenių milicijos būriai gali tapti new normal.If a lion could speak, we could not understand him.
- 2 patinka
Comment
-
Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
Normali siena geriausiu atveju bus po dviejų metų. Iki to laiko į Lietuvą su tokiais tempais priplūs 50-60 tūkst. agresyvių barbarų, tai ta siena yra tik ilgalaikis problemos sprendimo būdas o trumpuoju-vidutiniu laikotarpiu tai - tik PR piliečių nuraminimui.
Tai kokia reali problemos sprendimo programa, jei jėgos/riaušių policijos/kariuomenės nenaudojam, o diktatoriumi irgi nekalbam? Taiki kolonizacija?Русский военный корабль, иди нахуй!
Comment
-
Parašė liux Rodyti pranešimąTik, sakykim, nuo kelinto nelegalo ryžtumeisi nepaprastosios padėties įvedimui?Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.
Comment
-
Parašė 1926 Rodyti pranešimąSprendimas pamažu gimsta savaime. Kai valdžia nesusitvarko, žmonės ima patys tvarkytis.
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąIr ką sutvarkė? Atakuoja mūsų pareigūnus?Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.
Comment
-
Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
Labiau turiu galvoje naujų atvykmą. Nes jiems gyventi palapinėse ir šiaip dienas traukti mūsų kliimato sąlygomis yra ohoho išbandymas. O su gražinimu nebus lengva, tai tikrai
Beje, kadangi dauguma pabėgėlių yra kurdai, tai jie prie šaltų žiemų pratę. Gal dar net šaltesnių nei pas mus, kalnuose.
Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
Na, kai žmonės "patys pradės tvarkytis" su migrantais - o aš tikiu, kad galiausiai taip neišvengiamai ir bus jei valdžia nesiims sunkių ir reikalingų sprendimų - žala Lietuvos reputacijai ir vidiniam stabilumui bus žymiai didesnė nei žala, kurią padarytų riaušių policijos/kariuomenės naudojimas prie sienos ar dialogas su diktatoriumi. Taigi šiuo atveju Lietuvos politikams yra pasirinkimas tarp blogo ir dar blogesnio.Parašė 1926 Rodyti pranešimą
Vis tik tam tikri vietos bendruomenių milicijos būriai gali tapti new normal.
Aš tai manau, kad bus vietiniai pagrinde ramūs, kaip Vokietijoje ar Švedijoje. Na, virtuvėse tai visko kalbės.Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.07.27, 18:24.Snowflakes will attack U <3
Comment
-
Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
Nereikia juokauti. Šitie dalykai traukia ant baudžiako - kas norės teistumo ant savo galvos? Kalbėti emocijomis, rėkauti kad "va mes tuoj..." - drąsių daug, bet niekas nieko panašaus nedarys. Kas norės bausmių, teismų, kalėjimų, teistumų, problemų įsidarbinant, finansinių problemų artimiesiems, jeigu pasodins - kad vaikai augtų neauklėjami, ar seni tėvai be pagalbos?
Žodžiu, nenoriu, kad taip būtų, bet jei nebus imtasi spręsti problemą - tik laiko ir aplinkybių klausimas kol tai įvyks. Todėl ir sakau, kad pasirinkimas politikams - tarp blogo ir blogiausio scenarijų. Visuomenė jau įaudrinta su visais Covidais, partnerystėmis, šeimų maršais ir t.t.Paskutinis taisė Saliamonas; 2021.07.27, 18:35.
- 2 patinka
Comment
-
Su Rūdninkais buvo ir pačios vyriausybės klaidų.
Kažkodėl net Šalčininkų rajono meras sužinojo tik iš žinaisklaidos, kas planuojama jo rajone.
Negi sunku paskambinti merui prieš ką nors darant - ir jei ne pasitarti, tai bent iš mandagumo informuoti ?
15min.lt 2021.07.26
Policijai panaudojus jėgą – skirtingos politikų reakcijos, meras prašosi pas ministrę
„Žmonės turi savo nuomonę ir taip pabandė išreikšti savo nuomonę. Ar čia gerai, tai man sunku dabar spręsti. Jeigu būtų kitokia komunikacija, informuotų iš anksto ir savivaldą, ir savivaldybę, ir žmones, tai gal būtų ir kitaip, nebūtų tokios situacijos, kokia yra dabar. Kada neinformuoja, o daro ir turi visokių planų: tai planas A, tai planas B, tai – C, tai – D, todėl taip ir atsitinka“, – komentavo Z.Palevičius. (...)
Bet čia reikia tartis visada. Reikia nors pasakyti, kad Rūdninkų girioje bus tokia stovykla. O ne tai, kad valdžia: ir vietinė, ir rajono sužino tik iš žiniasklaidos“, – kartojo Z.Palevičius.
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...tre-56-1540766
VRM pranešime apie naują migrantų stovyklą Rūdninkuose šiek tiek pagražinta situacija.
Vis dėlto migrantai bus apgyvendinti ne poligine viduryje Rūdninkų girios, o šiek tiek arčiau nuo bažnytkaimio
Delfi.lt 2021.07.27
Rūdninkų gyventojas: viskas vyksta kilometro atstumu nuo mūsų kaimo
Rūdninkų kaimo gyventojai tik vakar dieną spaudoje sužinojo, jog į poligoną bus atkelta 1,5 tūkst. migrantų. „Ir čia buvo gudrus melas. Poligonas yra maždaug 7 km nuo paties kaimo. O čia yra buvęs Vidaus reikalų ministerijos mokymo centras ir jis yra kilometro atstumu nuo mūsų kaimo“, – stovėdamas prie tvoros, kur statomas palapinių miestelis, pasakojo pašnekovas.
Vyras akcentavo, kad ir teritorija, kur bus apgyvendinti migrantai, nėra saugi – tvora pastatyta tik priekyje, o kitoje pusėje jos nėra.
Anot Jaroslavo, Rūdninkuose gyvena 500 žmonių, todėl vietiniams kelia baimę planai apgyvendinti čia 1,5 tūkst. migrantų. „Jeigu, neduok dieve, kas nors atsitiks, mes net negalėsim apsiginti. Artimiausias policijos punktas yra Šalčininkuose, maždaug 30 km nuo mūsų. Įsivaizduokit, kaip mes turime jaustis.
https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=87799871
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąTaip, man skaudu kad Lietuvos kariai vietoje to, kad ginti Lietuvą nuo priešų, tiesią priešams ranką, apgyvendiną juos, vežą į Pabradę, gydo ir t.t.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė Romas Rodyti pranešimąSu Rūdninkais buvo ir pačios vyriausybės klaidų.
- 2 patinka
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąAr aš gyniau tuos migrantus? Liepiau juos gerbti? Esu tikrai prieš juos nusiteikęs, bet negali gi jų su katapulta išmesti atgal.Paskutinis taisė Aleksio; 2021.07.27, 20:45.Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąGalima, galima. Ir neįleisti galima, ir išmesti atgal taip pat galima. Reikia elgtis kaip Anglijos valdžia 1981 Airijos teroristų bado streiko metu.
-
Comment
Comment