Parašė sankauskas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Migracija
Collapse
X
-
Paskutinis taisė andyour; 2018.11.04, 11:08.
-
Parašė andyour Rodyti pranešimą
Imigrantai dėl kalbos barjero, laikinai sukuria vietiniams privilegiją prieš juos pačius. Kol imigrantų vaikai neišmoksta kalbėti vietinių kalba ir staiga vietiniams atsiranda konkurencija jų kvalifikuotesniam darbui. Pažangios visuomenės ar bedirba kokiose statybose pagalbiniais, jei apskritai jos ten dirba.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Kokią dar konkurenciją, Japonijoje nedarbas 2,3%
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimąNa taip, aš matau per ekonominę prizmę.
Ir Japonijos ekonomikai žūtbūtinai reikia migrantų.
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimą
Imigrantai užurpuos savo alkanumu visas nekvalifikuotas darbo vietas, o jų vaikai ir kvalifikuotesnes. Japonijos jauna karta nebenorės dirbti šių darbų. Formuosis "pašalpinių" kontingentas su atitinkamom nuotaikom.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimąNa taip, aš matau per ekonominę prizmę.
Ir Japonijos ekonomikai žūtbūtinai reikia migrantų.
Japonai garsėja savo meile robotams. Tačiau tuo pačiu šalyje eismą reguliuoja žmonės, o lifto mygtuką prekybos centre už jus paspaus specialus patarnautojas, rašo „Newsweek“.
Panašu, kad japonai labiausiai bijo įsileisti tas technologijas, kurios didina darbo našumą. Dėl šios tendencijos linkstama kaltinti valdininkus, kurie aktyviai priešinasi naujovėms ir taip išlaiko darbuotojų skaičių. Pavyzdžiui, policijos nuovadoje retai išvysite kompiuterį. O net mažiausia vyriausybės agentūra turės kelis atstovus spaudai.
Nenuostabu, kad sukuriant tiek daug papildomų darbo vietų Japonijos nedarbo lygis siekia vos 3,4%. Kita vertus, nuo prasto technologijų įdiegimo į darbo procesus bei daugybės nereikalingų darbuotojų stipriai kenčia šalies produktyvumas.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Čia toks ekonominis (ir loginis) nonsensas, kad nelabai yra ką atsakyti.
Italijoje ir Ispanijoje normalu su tėvais gyventi iki 30 metų, nes nėra galimybių susirasti normalų(ne imigrantų) darbą. Jaunimo tarpe labai daug bedarbių. Visa ta kritinė masė yra piliečiai turintys teisę balsuoti ir tai jau turi rezultatą šalyse su analogiška situacija.Paskutinis taisė andyour; 2018.11.04, 12:38.
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimą
Esantiems "arčiau verslo" būdingas netoliaregiškumas ir savanaudiškas požiūris.
Italijoje ir Ispanijoje normalu su tėvais gyventi iki 30 metų, nes nėra galimybių susirasti normalų(ne imigrantų) darbą. Jaunimo tarpe labai daug bedarbių. Visa ta kritinė masė yra piliečiai turintys teisę balsuoti ir tai jau turi rezultatą šalyse su analogiška situacija.
http://www.kinopasaka.lt/lt/filmai/pienburniai
Comment
-
Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
Comment
-
Vos tik šalis išsirenka normalesnę valdžią (atseit populistinę), iškart priima protingesnius sprendimus . JAV ir Vengrija taip pat dėjo ant tos sutarties.
Austrija atsisako pasirašyti JT pasaulinę migracijos sutartį
Austrijos vyriausybė trečiadienį pareiškė, kad nepasirašys pasaulinio susitarimo, kuriuo siekiama skatinti saugią ir tvarkingą migraciją, ir pabrėžė, kad yra susirūpinusi dėl nacionalinio suverenumo išsaugojimo.Paskutinis taisė senasnamas; 2018.11.04, 15:34.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimąNa taip, aš matau per ekonominę prizmę.
Ir Japonijos ekonomikai žūtbūtinai reikia migrantų.
Parašė John Rodyti pranešimą
Yep, Japonijos robotizacija nekeičia fakto, kad ten turbūt daugiau manual labour, negu kokioje Kambodžoje. Žmonės sudarbinami just for the sake of it, nors jų darbo vietos nėra kam nors reikalingos. Daugelis darbų atliekami keleto dedikuotų žmonių ir jie tam sugaištą daug laiko, nors tai būtų galima padaryti per pusę sekundės mygtuko ar pelės paspaudimu.Paskutinis taisė Lettered; 2018.11.04, 16:22.
Comment
-
Keista, kaip Japonija su tokiu mažu gimstamumu taip ilgai sugebėjo stipriai riboti imigraciją. Bet matyt, ir jiems jau nėra išeities.
Daug kas kalbėdami apie migraciją vadovaujasi savo asmeniniais "patinka/nepatinka", nors yra toks dalykas kaip ekonominė ir demografinė realybė, kuriai svetimos yra simpatijos ir antipatijos. Dėl to aš pasilaikysiu savo nuomonę sau - patinka man imigracija ar ne, nes tai neturi jokios prasmės. Kai nėra kam dirbti mažiau apmokamų darbų, nes vietinių gimsta mažai ir jie siekia geresnių darbų - susidaro situacija be išeities. Jau ir Lietuva vis labiau tampa imigracine valstybe, ir patys matome, kad kitaip nebus, nes dirbti kai kuriose srityse nėra kam.
Jeigu dagyvensim, bus labai įdomu pasižiūrėti, kokia demografinė skylė po kelių dešimtmečių lauks Kinijos, kur gyventojų daugiau nei Vakarų pasaulyje, o gimstamumas jau dabar labai mažas (urbanizuotose vietovėse daug kur netgi mažesnis už 1 vaiką 1 moteriai). Kinija matyt tiek skiria dėmesio Afrikai ne tik dėl išteklių ir geopolitinės įtakos.Paskutinis taisė Tomizmas; 2018.11.04, 17:26.Snowflakes will attack U <3
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Kodėl tuomet nepriima "pabėgėlių"?If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąKodėl tuomet nepriima "pabėgėlių"?
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Akivaizdu, dėl neigiamo visuomenės požiūrio. "Atvažiuos čia visokių "svetimųjų", atims mūsų darbus"Paskutinis taisė Lettered; 2018.11.04, 19:08.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
O tai nekvalifikuotų darbų neatimtų? Apskritai, koks Japonijoje darbo jėgos deficitas? Kaip matom iš Eikanto įmesto straipsnio, tai nelabai didelis, kad tenka tokių beprasmių darbo vietų prikurti, kad tik užimtumą padidinti.
https://www.japantimes.co.jp/news/20...d-jobs-august/
"Job availability remained at the highest level since January 1974, with the ratio of open positions to job seekers unchanged from the previous month at 1.63, the labor ministry said."
Čia gal lost in translatio truputį, nes matuojama yra jobseekers-to-vacanccies ratio, o čia rašo "open postitions to job seekees".
Net jei straipsnyje ir nėra klaidos, tai 1.63 yra stipriai žalingas rodiklis ekonomikai, reiškia verslui yra ypatingai sunku surasti darbuotojų, plėstis, didinti apimtis. O jei straipsnyje nėra klaidos, tada ratio yra 0.6 - iš viso kostmosas.
If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Akivaizdu, dėl neigiamo visuomenės požiūrio. "Atvažiuos čia visokių "svetimųjų", atims mūsų darbus"
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimąNet jei straipsnyje ir nėra klaidos, tai 1.63 yra stipriai žalingas rodiklis ekonomikai, reiškia verslui yra ypatingai sunku surasti darbuotojų, plėstis, didinti apimtis. O jei straipsnyje nėra klaidos, tada ratio yra 0.6 - iš viso kostmosas.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Kokią dar konkurenciją, Japonijoje nedarbas 2,3%
Daug didesnė bėda yra stabilaus gerai mokamo darbo trūkumas. Iš to atsiranda daug socialinių problemų, kurios ilgainiui ir per gimstamumą kerta. Pvz moterys tradiciškai tikisi ištekėjusios nedirbti ir ieško gerai uždirbančių. Jaunuoliai dirba šūdinus darbus be karjeros perspektyvų. Rezultatas - nekuria šeimų, depresijos, mažas gimstamumas...
Galima sakyt atseit ateis imigrantai - vietiniai galės būt vadybininkais Bet realiau - išstums vietinius iš tų šūdinų darbų. Gamybos iš Kinijos į Japoniją masiškai juk neperkėlinėsPaskutinis taisė mantasm; 2018.11.04, 19:41.
- 1 patinka
Comment
Comment