Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė blitz Rodyti pranešimą
    Ką bendro turi šitie imbecilai su normaliais emigrantais?
    Ir tie ir tie yra emigrantai.
    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

    Comment


      Parašė blitz Rodyti pranešimą
      Nelabai suprantu, kodėl padugnės, apie kuriuos rašo straipsnyje, yra vadinami tiesiog emigrantais, o ne pvz. "emigravusiom padugnėm". Ką bendro turi šitie imbecilai su normaliais emigrantais?
      Turbut todel, kad tokiu yra nemaza dalis.

      Comment


        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
        Turbut todel, kad tokiu yra nemaza dalis.
        Taaip.. O pernai prieš Kalėdas man Kopenhagoj vienam tarp tokių bare sėdint teko nerealų anglišką akcentą kažko barmenės prašant išlaužt, kad tik nesuprastų iš kur esu Švelniai tariant nejaukiai ir nesaugiai jaučiausi

        Comment


          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
          Ir tie ir tie yra emigrantai.
          Eimantai, juk nenorėtum, jei tave pavadinčiau kuo nors asocijuojančiu su žemąja kultūra, nors tokiu tipų Klaipėdoj pilna. Pagal kelis asmenis spręst apie tautą ar jų nemažą grupę yra mažų mažiausiais trumparegiška ir neobjektyvu.
          www.scriptorium.ie

          Comment


            Parašė blitz Rodyti pranešimą
            Nelabai suprantu, kodėl padugnės, apie kuriuos rašo straipsnyje, yra vadinami tiesiog emigrantais, o ne pvz. "emigravusiom padugnėm". Ką bendro turi šitie imbecilai su normaliais emigrantais?
            Kiek tokių tėra? John'as, na dar keletas ...
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              yra daug. Prasome netersti musu vardo
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                Kiek tokių tėra? John'as, na dar keletas ...
                Dar keletas... bent koks 100 tūkstančių

                P.S. Čia, beje, gal buvo tavo būdas pasakyti, kad aš nesu normalus emigrantas?
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  o ką reiškia "normalus emigrantas"?
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Kaip ir visur viskas priklauso nuo zmogaus, kokie jo norai siekiai ir tt.
                    Emigracija yra geris Lietuvai, nes kai kurie zmones sugrys pramoke anglu kalbos, pagarbos zmogui kulturos, bei sutvirteje finansiskai.
                    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                    - George W. Bush President of the USA

                    Comment


                      Čia man patiko emigranto nuomonė apie Lietuvos valdžią. Gal dar kam bus įdomu?

                      http://www.delfi.lt/news/daily/voxpo...hp?id=15789396

                      Comment


                        Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                        Kaip ir visur viskas priklauso nuo zmogaus, kokie jo norai siekiai ir tt.
                        Emigracija yra geris Lietuvai, nes kai kurie zmones sugrys pramoke anglu kalbos, pagarbos zmogui kulturos, bei sutvirteje finansiskai.
                        Vienareikšmiškai sakyti, kad yra gėris tikrai negalima, kiek porų išsiskyrė, kiek vaikų su močiutėmis palikta ir t.t.
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                          Kiek tokių tėra? John'as, na dar keletas ...
                          Na nežinau, aš tai tokių budulių kaip Johnas, blitzas, DeSadas ar pan., tikrai nepriskyrinėčiau normalių, padorių emigrantų grupei.

                          Comment


                            ei ka vyrs blevyzgoji apie padorius emigrantus
                            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                            - George W. Bush President of the USA

                            Comment


                              Parašė Edd Rodyti pranešimą
                              Na nežinau, aš tai tokių budulių kaip Johnas, blitzas, DeSadas ar pan., tikrai nepriskyrinėčiau normalių, padorių emigrantų grupei.
                              Pritariu Edd-ui ir tikiuosi, kad be neigiamų pasekmių emigracija turės ir teigiamą aspektą, kad dauguma budulių (ypač tikrų, kuriems ten tėvynė - kur daugiau moka) išvažiuos iš Lietuvos ir likęs santykis tarp normalių piliečių ir tų, kurie viską matuoja tik savo pilvu, pasikeis normalių naudai
                              Parašas :)

                              Comment


                                O jei dar emigrantas ir gėjus...
                                www.scriptorium.ie

                                Comment


                                  Du visiskai skirtingi dalykai. Kuo tai susije? Nebent gejai, grize Lietuvon, gali tik nusivilti tautos bukumu ir vel ''listi po sluota''.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Tai gal jau baikit?
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Du visiskai skirtingi dalykai. Kuo tai susije? Nebent gejai, grize Lietuvon, gali tik nusivilti tautos bukumu ir vel ''listi po sluota''.
                                      Amiko, tai buvo jumoras
                                      www.scriptorium.ie

                                      Comment


                                        Aš tai iš emigracijos matau tik pliusus.
                                        1. Labai pagerėjo situacija darbo rinkoje: greičiau kyla atlyginimai, lengviau keisti darbą ar susirasti naują. Ne toks svarbus faktorius tapo amžiaus cenzas ar tavo "prekinė" išvaizda.
                                        2. Iš tikrųjų juntamai sumažėjo skeltanagių budulių. Per užmaršumą per naktį palikęs mašinoje magelį, turi 90% tikimybę, kad ryte jį rasi, kai anksčiau būtum nespėjęs atsirakinti buto durų.
                                        3. Emigrantų pinigai. Vėlgi, tiek patys parveža ir juos čia paleidžia, tiek artimieji išleidžia.

                                        Na aišku, medalis turi dvi puses, kažkiek "nutekėjo" ir protų.

                                        Pasižiūriu aš kartais tą laidą "Emigrantai", tai ir juokas ir pyktis ima. Aria po 14-16 val. ir dar savaitgaliais, gyvena kažkokioj skylėj po 4-5 galvas, kad pigiau būtų, maistą perka iš tokių a la "norfų" ir dar nupigintą, ant visko taupo. Tai jei čia (Lietuvoj) taip dirbtum ir taupytum, tai tų pinigų irgi kaip šieno turėtum, bet čia ne, čia kiekvienas žino darbo inspekciją, kas antras ratuotas, o užėjus į "Akropolį" atrodo kad prasidėjo akcija - viskas nemokamai, kiek paneši - tiek tavo.

                                        Man tai gerai kaip ir mano paraše parašyta, na gal ne žodis žodin, bet panašiai. Ir kolkas gerai sekasi .
                                        gera gyventi gerai

                                        Comment


                                          Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                          Aš tai iš emigracijos matau tik pliusus.
                                          1. Labai pagerėjo situacija darbo rinkoje: greičiau kyla atlyginimai, lengviau keisti darbą ar susirasti naują. Ne toks svarbus faktorius tapo amžiaus cenzas ar tavo "prekinė" išvaizda.
                                          pagerejo situacija darbo rinkoje? Tu juokauji!?
                                          chroniskas darbo jegos trukumas ir desperatiskas atlyginimu didinimas darbo nasumo ir konkurencingumo saskaita, bei nekontroliuojamas infliacijos kilimas, tai pagerejimas!? Tai greiciau artejancio kracho pozymis... negana to, viskas uz skolintus pinigus is Skandinavijos banku...
                                          Paskutinis taisė John; 2008.01.30, 17:53.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X