Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lettered, aš puikiai suprantu, kad dėl Ukrainos yra daroma per mažai ir per vėlai, jei būtų mano valia - aš ne tik raketas duočiau, bet ir atomines bombas. Bet juk čia ne ta tema, čia tema apie JAV administraciją. Ir jei mes abu sutinkam, kad daroma permažai, tai klausimas, į kurį tu spėju nesugebėsi atsakyti, tai palengvinimui pateikiau variantus:

    Jei dėl Ukrainos yra daroma per mažai, kokia yra Trumpo pozicija tuo klausimu? :

    a) Kad daroma per mažai
    b) Kad daroma pakankamai
    c) Ar kad daroma per daug ir tą paramą reikėtų nutraukti.

    Ir kokia Trumpo pozicija dėl ginklų tiekimo?

    a) Ukrainai reikia duoti visus ginklus ir visus leidimus atakuoti Rusijos teritoriją.
    b) Ukrainai reikia duoti ginklus ir leidimą atakuoti Rusijos teritoriją, išskyrus ilgolo nuotolio raketomis.
    c) Ukrainai reikia duoti ginklus, bet neleisti atakuoti Rusijos teritorijos
    d) Ukrainai ginklų išvis nereikia duoti.

    Problema su Trumpu yra ta, kad jis net neslepia, kad nori paramą Ukrainai nutraukti, o tu bandai jį ginti, kad jei kokia UK nedavė leidimo Shtorm Shadows atakuoti Rusijos gilumos - vadinas jie lygiai tiek pat blogi, kiek ir Trumpas.

    Comment


      Eidvis Gal trumpink postus rašydamas ir geriau paklausyk suvokiant frazes, kai sako, kad po 1 mėnesio iš brigados lieka tik 20% ir ji atitraukiama naujai komplektacijai be jokio patirties perdavimo naujiems


      Ir palygink su tuo vaizdeliu ir surašyta info. Būtina paspausti Show more:
      There are 4,400 airplanes and helicopters on an area of 10.5 km². There is everything: from cargo planes to B-52 bombers, military transport Hercules aircraft and F-14 Tomcat fighter-interceptor jets.
      Sierra Army Depot is roughly estimated to store 1,440 M-1 Abrams tanks, 503 M-2 Bradley IFVs, 738 M-113 armored personnel carriers and M-577 command vehicles, 98 M-109 155mm self-propelled howitzers, 209 M-119 105mm towed howitzers, and 110 M-198 155mm towed howitzers.
      Paskutinis taisė Arunasx; Šiandien, 17:08.
      Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

      Comment


        Arunasx, ar pastbėjai kokia čia tema ir nuo ko prasidėjo diskusija? Tema apie Trumpą, o ne apie tai, kad vakarai skiria Ukrainai per mažai paramos, su kuo aš sutinku. Tik aš nesuprantu, kodėl bandoma paneigti, kad mažai paramos yra vis tiek geriau, nei jokios paramos. Kad leidimas Ukrainai naudoti vakarų ginklus RF teritorijoje, kad ir ribotus, kad ir be tolimo nuotolio raketų, yra vis daug geriau, nei draudimas juos ten naudoti. Ar jeigu pripažįsti paprastus faktus - tai reiškias, kad manai, jog vakarai Ukrainai skiria pakankamai paramos?

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Arunasx Ar jeigu pripažįsti paprastus faktus - tai reiškias, kad manai, jog vakarai Ukrainai skiria pakankamai paramos?
          Gal žolės rūkei kad tokią durną prielaidą surašei?
          Aš kaip tik manau, kad didžiosios valstybės pirmiausia pradedant nuo JAV ir Vokietijos per mažai, per vėlai ir ne tokią skyrė ir skiria pagalbą. Ir bijo chuilostano subyrėjimo kaip siūlė ir Ukrainai ir Baltijos šalims negadinti gorbio veido, pabūti sovietų sąjungoje.
          Ir Biden (nekenčiu Trump'o) vaikšto primyžtais pilnais batais, todėl taip sunkiai kilnoja kojas.
          O O.Scholz yra kilmė tokio bjauraus priežodžio - Scholtsinti kas reiškia šnekėti, bet nieko nedaryti. Gerbiu Pistorius, Baerbock, bet ne šolcintoją.
          Paskutinis taisė Arunasx; Šiandien, 17:49.
          Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

          Comment


            Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
            Aš kaip tik manau, kad didžiosios valstybės pirmiausia pradedant nuo JAV ir Vokietijos per mažai, per vėlai ir ne tokią skyrė ir skiria pagalbą.
            Kyla klausimų kas čia žolę rūko, kai yra rašoma po to, kai aš lyg ir aiškiai ir net kelis kartus parašiau:

            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
            aš puikiai suprantu, kad dėl Ukrainos yra daroma per mažai ir per vėlai, jei būtų mano valia - aš ne tik raketas duočiau, bet ir atomines bombas.
            Kaip suprantu kai Trumpo dėka iš JAV nutrūksta ginklų tiekimas Ukrainai - tai to negalima kritikuoti, nes prieš tai "JAV ir Vokietijos per mažai, per vėlai ir ne tokią skyrė ir skiria pagalbą". Ar kritikuojant ginklų tiekimo nutraukimą būtinai reikia dar pridėti prierašą, kad prieš tai ginklų buvo duodama per mažai ir tai yra lygiai taip pat blogai, kaip ir visiškas ginklų tiekimo nutraukimas.
            Paskutinis taisė Eidvis; Šiandien, 18:00.

            Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
              Kaip suprantu kai Trumpo dėka iš JAV nutrūksta ginklų tiekimas Ukrainai - tai to negalima kritikuoti, nes prieš tai "JAV ir Vokietijos per mažai, per vėlai ir ne tokią skyrė ir skiria pagalbą". Ar kritikuojant ginklų tiekimo nutraukimą būtinai reikia dar pridėti prierašą, kad prieš tai ginklų buvo duodama per mažai ir tai yra lygiai taip pat blogai, kaip ir visiškas ginklų tiekimo nutraukimas.
              Nesuprantu gal neaiškiai parašiau:
              nekenčiu Trump'o

              Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

              Comment



                Aš niekur nekvestionavau tavo požiūrio į Trumpą, aš klausiau kodėl, kai parašiau, kad Trumpas smerkdamas Ukrainos įsiveržimą į RF teritoriją pradėjo grasinti branduoliniu karu, lygiai taip pat, kaip tai daro Lukašenka ir Medvedevas, tu į tai reaguoji:

                geriau paklausyk suvokiant frazes, kai sako, kad po 1 mėnesio iš brigados lieka tik 20% ir ji atitraukiama naujai komplektacijai be jokio patirties perdavimo naujiems
                Klausimas buvo ne koks tavo požiūris į Trumpą, o kodėl į Trumpo kritiką reaguoja lyg aš neigčiau Rusijos barbariškumą ar tai, kad vakarai Ukrainai per mažai padeda.

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  O ką reiškia tas "įsitraukti į karą"? Ar ne tą pačią eskalaciją? Nejuokinkit apie tą visuomenės paramą ar darymą per daug, niekas visuomenės neklausią, kokio nuotolio raketas ar kokio modelio naikintuvus Ukrainai perduoti, visuomenės kaip tik labiau už pačius politikus nori matyti Rusiją pralaiminčią, tik politikai to bijo.
                  Čia kurios visuomenės nori matyti maskolius pralaiminčius? Mūsų užkampyje tai taip, bet kuo toliau į pietvakarius, tuo entuziazmo ir putinveršteherių daugiau

                  Comment


                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                    Čia kurios visuomenės nori matyti maskolius pralaiminčius? Mūsų užkampyje tai taip, bet kuo toliau į pietvakarius, tuo entuziazmo ir putinveršteherių daugiau
                    Aš irgi laukiu konkrečių atsakymų. Lenkijos neminėti.

                    Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                    Comment

                    Working...
                    X