Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie JAV aktualijas. Joe Bideno administracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Deus Rodyti pranešimą

    Paaiškinkite kaip žmogus kuris ničnieko gero nepasakė apie Ukrainą, jai "bus" geresnis variantas? Ištrinkite savo TruthSocial profilį ir atsigaukyte kažkiek.

    Čia kalbama apie tapati žmogų kuris reketavo Zelenskį dėl laptopo kad jie gauti keletą ginklų? Arba tapati kuris silpnapročiams aiškina kad Zelenskis prisikrovės 60 milijardų išskrendą į lagamina iš JAV? O kaip gi galima pamiršti apie naujausias naujienas kad khuilo prašymų Trumpas nusiuntė Covid testavimo aparatų? Arba tiesiogiai kalbėjo su juo telefonų 7 kartus kai nebuvo jokios JAV administracijos dalimi?

    Būtų žmogus su aiškia užsienio politiką, aš bei kiti kalbėtume kitaip, bet deje su jo neatsakymų į normalų klausimą per debatus Ukrainos klausimu, daug ką pasako
    Aš ne, kad trumpas bus geresnis variantas nei Bimbo sakiau, o, kad prie trumpo galimai bus geresnis rezultatas nei eidvis prognozuos trumpo išrinkimo atveju, o prie Bimbo - prastesnis rezultatas nei eidvis prognozuos Bimbo išrinkimo atveju.

    Dėl pagaminti tai tu gal metaforų at hiperbolių nesupranti, jei galvoji, kad trumpas tiesiogiai tą turėjo omenyje.

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą

      Šiaip bidonas dirba Huseinui. Bet jo, norėjau pasakyti, kad apart sarkastiškų triedalų, nieko nepasakai.
      Na taip, kalbėti rimtai su žmogumi gyvenančiu ir kalbančiu alt-right interneto memais apie JAV politiką (ir net gan egzotiškais, pvz kad Obamos žmona yra trans vyras), gyvenančiu Lietuvoje, tai efforto švaistymas

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą

        Aš ne, kad trumpas bus geresnis variantas nei Bimbo sakiau, o, kad prie trumpo galimai bus geresnis rezultatas nei eidvis prognozuos trumpo išrinkimo atveju, o prie Bimbo - prastesnis rezultatas nei eidvis prognozuos Bimbo išrinkimo atveju.

        Dėl pagaminti tai tu gal metaforų at hiperbolių nesupranti, jei galvoji, kad trumpas tiesiogiai tą turėjo omenyje.
        Atmazas? "Nu jis iš tikro taip negalvoja... jis tikrai bus geras Ukrainai" - girdėjau tai daug kartu iš MAGA, bet pro-ukrainietiškų pažiūrų žmonių. Ypač su savo "nediskutuokite JAV politikos" arba "nesuprantate JAV politikos"

        Tiesiogiai negalėjo pasakyti ar nori kad Ukrainą laimėtų per debatus, ir su savo kalbomis priešina respublikonus prieš Ukraina. Ir tiesiog jo paskirtą aplinką labai pro-rusišką. Visiškai nepalyginsi Harris pasisakymų užsienio politikos klausymais.

        Tiesiog ponui reikia tiesiog mesti laukan šia smirdančia MAGA politika ir grįžti į realybe. Ypač kalbant kad žmogus gyvena Lietuvoje, ir vos už sienos yra karinė grėsmė, bet elgiasi tarsi gyventų Alabamoje kaip bedantis kaimietis kažkur gyliai pelkėse su aligatoriais.

        Comment


          vyrai, liko 1 menesis. Viska pamatysit, viskas savu laiku. Ateina tamsus laikai
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Parašė neamos Rodyti pranešimą

            Na taip, kalbėti rimtai su žmogumi gyvenančiu ir kalbančiu alt-right interneto memais apie JAV politiką (ir net gan egzotiškais, pvz kad Obamos žmona yra trans vyras), gyvenančiu Lietuvoje, tai efforto švaistymas
            Prieš tai sarkazmas, dabar nepagrįsti sufantazuoti kaltinimai, kad aš teigiau, kad Obamos žmona trans.
            Na tipinis far left liberiūgos bendravimo stilius.
            Paskutinis taisė Gator; Vakar, 20:04.

            Comment


              Breaking your brain with right wing memes to own the libs

              Comment


                Trumpas neblogai pirmauja apklausose. Ten vos ne kasdien daro
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment

                Working...
                X