Pritariu, kad offtopic, bet ką čia jūs nušnekat?
Google: blacklisted celebrities.
Tada Google blOcklisted celebrities - tokio dalyko išvis nėra ir permeta į BlAcklisted celebrities.
Google denylisted celebrities - tokio irgi nėra.
Blacklisted yra plačiai naudojamas terminas, ką jūs čia bandot paneigti su savo neegzistuojančiom alternatyvom?
Aš irgi pirmą kartą girdžiu žodžius blocklisted ir denylisted. Daugybę kartų įvairiose vietose teko girdėti tik tą vieną blacklisted - įtrauktas į juodus sąrašus. Beveik tiek pat blogai, kaip būti friendzoned
Blocklist įtariu kad specifinis techninis žodis, kurį žino administruojantys svetaines, forumus, ir blokuojantys negerus asmenis. Su tokiais dalykais nedirbantys, tokiais terminais nelabai naudojasi.
Taip kad jeigu Taylor palaikytų respublikonus, ji būtų blacklistinta, nucancelinta ir liaudiškai tariant, apš*kta nuo galvos iki kojų. Meno ir pramogų pasaulio žmonės, palaikantys konservatyvias jėgas - nėra tipinis dalykas niekur, ne tik JAV. Paprastai pramogų pasaulio žmonės ypač noriai palaiko tokius daug kam jautrius klausimus, kaip pvz. LGBT santuokos, kurių palaikymas "vidutinėje liaudyje" tikrai visada būna mažesnis, nei tarp dainuojančių, šokančių ir kitaip mus linksminančių celebričių.
Nu kad visur kiek matau Blocklist naudojamas, nors yra ir Denylist. Bet čia jau offtopicas.
Prieš kurį laiką darbe masiškai gavom pervadint whitelist ir blacklist su dar keliais terminais, nes snaigutės pradėjo skųstis. Politiškai korektiška yra allowlist ir denylist, o blocklist toks... jei yra matyt galima praslyst nekeitus, bet keičiant saugiau naudot denylist, kad nereiktų po kurio laiko vėl keist.
Pritariu, kad offtopic, bet ką čia jūs nušnekat?
Google: blacklisted celebrities.
Tada Google blOcklisted celebrities - tokio dalyko išvis nėra ir permeta į BlAcklisted celebrities.
Google denylisted celebrities - tokio irgi nėra.
Blacklisted yra plačiai naudojamas terminas, ką jūs čia bandot paneigti su savo neegzistuojančiom alternatyvom?
Cha cha cha, pasirodo dar yra nežinančių naujų politkorektiškų terminų
Kai kulka liepą užkabino jam ausį jau tada sau juokiausi kad gyvename simuliacijoje ir simuliatoriai daro taip, kad būtų kuo labiau dramatiška. Bet viskas kažkaip labai greit pasimiršo. O čia še tau:
Routh said in a 2022 interview with a Romanian reporter in Kyiv thathe flew to Ukraine to join the army in the months after Russia’s full-scale invasion but learned that he was “not an ideal candidate” for the battlefield because he was in his mid-50s with no military experience.
Neįtikėtina dovana rusų propagandistams. Jei teisingai sužais užvemdami viską melais, atsiginti nuo šito ukrainiečiams bus labai sunku, ypač jei žinutes platint padės visa ta anti-ukrainietiška dešinio sparno ekosistema; o kokia bus rinkėjų reakcija prognozuoti sunku. Greičiausiai viskas užsimirš iki rinkimų. Ir tai jau ne pirmas kartas kai Ukrainai nesant jų kaltės tenka būti kertiniu žaidėju Trumpo dramoje (pirmas buvo skambutis Zelenskiui ir paskesnis impyčmentas). Dar vienas svarbus momentas - ar tai kaip nors paveiks Trumpo vidines nuostatas?
update: savaitė po originalaus įrašo - 2024 rugsėjo 23-ia, ir panašu kad reikalas beveik užmirštas. Gal tai ir gerai, žinant antrojo pasikėsintojo asmeninį kontekstą, bet kita vertus tai neblogai pademonstruoja faktą, jog bene visą stambioji JAV žiniasklaida simpatizuoja demokratams. Jei būtų 2 kartus taip rimtai pasikėsinta į Harris, jie užmiršt neleistų
To pasikėsinimo niekas neprisimena ir jis reitingų nepaveikė, šitas irgi nieko nepakeis
Čia keli faktoriai
1) šaudymai tapo įprastas reikalas
2) gyventojai jau poliarizuoti ir apsisprendę dėl vienų ar kitų priežasčių, šaudymai nuomonės nepakeis
3) šitą daro psichiškai nesveiki žmonės su keistomis pažiūromis, sunku jiems užklijuoti, kad jie konkrečiai pro-ukrainietiški ar pan.
Sklanda visokios žinutės kad jis balsavo už Trumpą ankščiau, ir taipogi buvo už Nikki Haley. Taipogi žmonės rado informacija kad jis buvo teistas už daug dalykų, bet vą ginklą vistiek turi. Gandai eina kad jis bandė afganus ir sirus įkišt ukrainiečiams.
Bet, dabar kaip tik rusams gerai - informacija įvairi - vieniems jis yra demokratas, kitiems jau respublikonas ir t.t.
Kažin ar eiliniams JAV rinkėjams Ukrainos klausimas stovėtų pirmoje vietoje, renkantis už ką balsuoti. Daug kas nelabai net žino kur ta Ukraina ir dėl ko tas karas. Gyvenant už vandenyno, tam jau reikia specialiai domėtis, o dauguma žmonių nelinkę domėtis tuo, kas tiesiogiai nedaro įtakos jų buičiai ir kasdienybei.
Suspect in apparent Trump assassination attempt was pro-Ukraine activist, reports say
Vėl bandė nukepti Trumpą.... nelabai gerai kad tai buvo daroma "pro-ukrainietiškų" pažiūru žmogaus.
Kad paskaičius daugiau apie jį tai jis toks labiau šizofrenikas, buvo jau keliuose susirėmimuose su policija, keičia pažiūras kas sezoną, apie Ukrainą užmiršo dar 2022.
– Atsižvelgiant į šiuos iššūkius, kas būtų geriau: Harris ar Trumpas?
– Kai žiūriu į JAV rinkimus, kartais jaučiuosi šiek tiek taip, kaip Henry Kissingeris jautėsi dėl Irano ir Irako karo. Jis viešai pasakė: gaila, kad abu negali pralaimėti. Tai nėra geriausi kandidatai, iš kurių turėtume rinktis, bet tai yra kandidatai, kuriuos turime.
Donaldas Trumpas laimėjo pirminius rinkimus. Jis laimėjo prieš rimtus konkurentus. Ronas DeSantisas jo nenugalėjo. Nikki Haley jo taip pat negalėjo įveikti. Taigi, nėra abejonių, kad D. Trumpas pelnė respublikonų nominaciją. O nemaža dalis amerikiečių respublikonų rinkėjų nori pamatyti tą antrąją kadenciją, kurios jis nelaimėjo 2020 m.
Kitoje pusėje demokratai atliko labai elegantišką masalo ir pakeitimo veiksmą. Jie suteikė Joe Bidenui nominaciją, o tada atšaukė jį ir perdavė Kamalai Harris, kuri neturėjo dalyvauti nė vienuose pirminiuose rinkimuose.
Tai yra kandidatai, iš kurių turime rinktis. Nieko kito nėra. Joks trečiosios partijos kandidatas nėra vertas diskusijos.
Su Harris, manau, turėsime tęstinumo garantiją. Manau, kad jos nacionalinio saugumo strategija labai mažai skirsis nuo J. Bideno strategijos, ir iš tiesų gali būti, kad su ja dirbs tie patys žmonės. Nebūčiau nustebęs, jei Jake`as Sullivanas ir toliau užims svarbią poziciją. Nebūčiau nustebęs, jei Williamas Burnsas, šiuo metu Centrinės žvalgybos valdybos direktorius, turėtų svarbų darbą K. Harris administracijoje, taigi, gausime daugiau to paties.
Problema ta, kad Rytų Europai tai reiškia lėtą ir skausmingą kelią į Ukrainos pralaimėjimą. O tada kitas krizes, kurios beveik tikrai paveiks Lietuvą tiesiogiai.
Su Trumpu tai yra loterija. Yra galimybė, kad D. Trumpas pasakys: mano nacionalinė saugumo strategija yra išstoti iš NATO, atsisakyti Ukrainos, perduoti Ukrainą Putinui, JD Vance`as perims kontrolę ir aš pasikviesiu Tuckerį Carlsoną patarti. Tai nėra neįmanoma.
Yra tam tikra tikimybė, kad tai įvyks, bet labiau tikėtina, kad jis į svarbias pozicijas paskirs tuos žmones, kurie turėjo svarbias pozicijas anksčiau: Mike`as Pompeo, kuris buvo valstybės sekretoriumi, galėtų būti gynybos sekretoriumi, Robertas O'Brien`as, kuris buvo nacionalinio saugumo patarėju, galėtų būti valstybės sekretoriumi.
Ir jei klausysite tų žmonių, ir aš girdėjau, kaip M. Pompeo kalbėjo Kyjive prieš keletą dienų, būsite nuraminti girdėdami, kad jų įsipareigojimas Ukrainai yra stipresnis nei Bideno ir Harris įsipareigojimas, nes jie yra pasirengę suteikti Ukrainai tai, ko jai reikia, kad ši galėtų pakenkti Rusijai. Prieš keletą dienų M. Pompeo Kyjive sakė: šiuo metu karinės šio karo sąnaudos Putinui yra mažesnės nei nauda; turime padidinti tas sąnaudas. Manau, kad tai būtų tai, ką Trumpo administracija padarytų, jei jis prisiektų kitų metų sausį.
Mano nuomone, vienintelis būdas pasiekti kovų pabaigą ir tokį paliaubų susitarimą, apie kurį ką tik kalbėjome, yra taikyti daug didesnį karinį spaudimą rusams, kad šio karo kaina Putinui padidėtų. To nepasieks Harris. Vienintelė galimybė – kad tai ateis iš Trumpo. Ar tai rizika?
Taip. Bet, atvirai sakant, manau, kad geriau imtis rizikos nei balsuoti už lėtą, bet neišvengiamą Ukrainos pralaimėjimą ir didėjantį nesaugumą, kurį jaučia visos Europos NATO šalys.
Jau pats nužvelgiau kalbančias JAV galvas, kad demokratai atrodo per silpni žaisti rimtus žaidimus, pvz. bijo ar nenori fokusuotis rimčiau į mūsų regioną, ypač juos gąsdina atominis karas. Respublikonai tiesiog grėsmingesni, ar sieks JAV padū**inimo (Ukrainos ar net Rytų Europos pralaimėjimo), kas yra gana arti Europos širdies, geras klausimas.
Galų gale, matyt mes patys sau ir kitiems turim įrodyt, kad esam įdomūs. Gali patikt ar nepatikt Izraelis, bet ko gero belieka būt Baltijos Izraeliu su lengvinančia aplinkybe, aiškios sienos, kurias reik saugoti. Įdomus laikas laukia Lietuvai. Vien JAV pasikliaut nepavyks, kad išspręs mūsų visas problemas. Pati JAV turi problemų, ir net ne viskas ten man patinka aplamai.
Šiaip visada maniau, kad tik per atsitiktinę klaidą Rytų Europa nėra grynas Vakarų Europos tęsinys kultūriškai, ekonomiškai. Viską sugadino "komunizmo statyba", bet išskyrus rytinius Šv. Romos imperijos pakraščius, tikra priežastis yra ilga šimtmečių istorija su (euro)azijietiškais užkariautojais mus kūrė kitokiais ir mes nuo to nepabėgsim ateinančiais šimtmečiams, o gal ir amžiams. Rytų Europa yra Rytų Europa ir nėra dėl ko kompleksuot, kad tokie esam prieš Vakarų Europą. Turim gyvus pavyzdžius kaip išlieka kitos, dar sudėtingesnėje situacijose esančios tautos, ir dabar kažkaip reiks įrodyt kad nesam prastesni (bet ar pavyks, kita kalba). Po 2022 m. ir vėlesnių apmąstymų visai kitaip žiūrisi europietiškojo "Blue banana" turtai ir urbanistika.
Mano nuomone, vienintelis būdas pasiekti kovų pabaigą ir tokį paliaubų susitarimą, apie kurį ką tik kalbėjome, yra taikyti daug didesnį karinį spaudimą rusams, kad šio karo kaina Putinui padidėtų. To nepasieks Harris. Vienintelė galimybė – kad tai ateis iš Trumpo.
Jau įsivaizduoju, kai išrinkus Trumpą jis ateina prieš kameras ir sako: "brangūs amerikiečiai, pamenat, kad aš pastoviai kritikavau, kad demokratai jus apiplėšinėja Ukrainai dešimtis milijardų skirdami? Tai pamirškit, aš ten juokavau. Su Pompeo pasikalbėjom, kad jiems reikia skirti trigubai daugiau jūsų pinigų."
Šūdini yra abu atvejai iš esmės. Psichopatas ir primyžtų batų sindromas
Man lygybės ženklas tarp to, kuris ragina visiškai nutraukti paramą Ukrainai ir to, kuris skiria nepakankamai tos paramos, niekaip nesideda. Dar galėtumėm paklausti ukrainiečių, kas jiems geriau, ar 50 mlrd. USD ginklais, ar likti prie suskilusios geldos ir prieš Putiną bandyti su molotovo kokteiliais kariauti.
Comment