Parašė Kaimai
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Diskusijos apie JAV aktualijas. D. Trumpo administracija
Collapse
X
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąMiuleris tyrimą baigė, bet jį pratęs EidvisParašė senasnamas Rodyti pranešimąKaimai bent garbingai pripažino, kad klydo, tai nėra dėl ko kabinėtis. Įdomiau būtų sulaukti viešų ekspertų komentarų tuo klausimu. Bet turbūt kurį laiką jiems bus patogiau išvis patylėti.
Parašė Eidvis Rodyti pranešimąAš tai vis dar neatmetu varianto, kad Trump'as (o ir jo aplinka), galėjo tiesiog iš kvailumo pasimauti ant Kremliaus metamo kabliuko. Tačiau tokiame poste, kaip JAV prezidento, kvailumas neturėtų būti pasiteisinimas.
Comment
-
Pagaliau sulaukėme ir paklodės, tik kažkodėl trumpesnės, nei tikėjausi
Parašė Eidvis Rodyti pranešimąAntra vertus tos tyrimo išvados visų abejonių dėl Trumpo ryšių su Kremliumi man taipogi neišsklaidė. Man vis dar trūksta paaiškinimų kodėl jis iki šiol nėra sukritikavęs Putino ar kodėl per susitikimą Helsinkyje atstovavo jo, o ne savo šalies interesus.
Comment
-
Parašė digital Rodyti pranešimąPagaliau sulaukėme ir paklodės, tik kažkodėl trumpesnės, nei tikėjausi
Tau jau šimtą kartų aiškinta, kad reikia žiūrėti į darbus, o ne žodžius. O faktai tokie - Trumpas vienintelis prieš Nord Stream 2, kai Merkel ir kiti jį stumia. Taip pat ir storuliukui Kimui, kurį Trumpas gyrė, vis tik nepavyko apgauti Trumpo, kaip čia rašinėjo sankauskas.
Po pirmo susitikimo paršiukas Čiukas gavo laisvas rankas toliau tobulinti atominį arsenalą mainais į pažadą nebetobulinti atominio arsenalo. Such a deal, much success.
Per antrą susitikimą užgriebė per daug - pilno sankcijų paketo panaikinimo mainais už kažkokius efemeriškus, trivialius pažadus. Čia jau net "World's greatest dealmaker" suprato kad paršiukas Čiukas jam riebiai šika į kepurę, ir dylo nebuvo.
Kitą vertus, čia besitesianti saga, ir Trumpas toliau stengiasi padaryti kuo daugiau žalos Amerikai ir likusiam civilizuotam pasauliui.
Trump Overrules Own Experts on Sanctions, in Favor to North Korea
WASHINGTON — President Trump undercut his own Treasury Department on Friday with a sudden announcement that he had rolled back newly imposed North Korea sanctions, appearing to overrule national security experts as a favor to Kim Jong-un, the North Korean leader.
The move, announced on Twitter, was a remarkable display of dissension within the Trump administration. It created confusion at the highest levels of the federal government, just as the president’s aides were seeking to pressure North Korea into returning to negotiations over dismantling its nuclear weapons program.It was initially believed that Mr. Trump had confused the day that the North Korea sanctions were announced, and officials said they were caught off guard by the president’s tweet. Asked for clarification, Sarah Huckabee Sanders, the White House press secretary, declined to give specifics.
“President Trump likes Chairman Kim, and he doesn’t think these sanctions will be necessary,” she said.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Jau galima pradėti tirti Trumpo sąmokslą su Š. Korėja. Aš manau, kad Kim Jong Unas tikrai kišis į ateinančius JAV prezidento rinkimus.
Bet demokratai suka kita linkme. Tas jų liguistas apsėdimas, kad Trumpą reikia nušalinti bet kokiomis priemonėmis, seniai akivaizdus.
Prosecutors left a trail of breadcrumbs about Trump’s finances, and House Democrats are now digging deeper
https://www.businessinsider.sg/house...-hints-2019-3/
Comment
-
Parašė digital Rodyti pranešimąTau jau šimtą kartų aiškinta, kad reikia žiūrėti į darbus, o ne žodžius. O faktai tokie - Trumpas vienintelis prieš Nord Stream 2, kai Merkel ir kiti jį stumia.
Comment
-
Neblogai abu "susimokę": Trumpas Putiną giria, Putinas Trumpą kritikuoja. Turint galvoje, kokią žalą JAV įvaizdžiui padarė tas teisinis tyrimas, tai sakyčiau, kad reiktų ieškoti demokratų sąmokslo su Rusija.
Russia responds to Mueller report by calling America dysfunctional and painting Trump as incompetent
https://www.businessinsider.com/russ...UxFmjOU37VMxQQ
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąXi Jinpingas su Putinu Vokietijai ar Prancūzijai negrasina prekybos karu, sankcijomis už tai, kad su kokiu Iranu prekiauja, kodėl vokiečiai su prancūzais juos turėtų laikyti priešais? Plius dar Vokietijoje nuo WWII stovi JAV karinės bazės, bet Trumpas vis tiek aiškina, kokį gynybai skirti finansavimą, lyg jos būtų skirtos Vokietijos gynybai nuo Kinijos ar Rusijos, tai nieko keisto tokie apklausų rezultatai.
NATO gairėse rekomenduojamas 2 proc. BVP rodiklis, tačiau analitikai kalbėjo, kad Vokietijai, ilgus metus chroniškai gailėjusiai lėšų gynybai, bent jau kol kas gana ir 1,5 proc.
Vis dėlto greičiausiai nebus pasiektas ir šis barjeras. Šalies finansų ministras, socialdemokratas Olafas Scholzas paskelbė 2020–2023 metų biudžeto gaires, kuriose ambicingas gynybos biudžeto didinimas nenumatomas – atvirkščiai.
...
Tikslesni skaičiai tokie: pernai gynybai Vokietija skyrė 1,25 proc. BVP, o kitais metais numatomas 1,37 proc. BVP prilygstantis gynybos biudžetas. Tačiau tuomet gynybai norima skirti jau mažiau lėšų, o 2023 metais planuojama grįžti prie 1,25 proc. BVP rodiklio.Kai kurie ekspertai įspėja, kad toks Berlyno atsitraukimas sukeltų grėsmę įsibėgėjančioms pastangoms padidinti Vokietijos karinius pajėgumus.
Daug dešimtmečių investicijų labai trūko, o apie neveikiančius tankus ir žaislinius šautuvus juokauja visa Europa.
„1,5 proc. BVP dydžio gynybos biudžetas reikalingas skylių užkamšymui.
Kirsti per tokią sumą – kirsti ir per Bundesvero (Vokietijos ginkluotųjų pajėgų, – red.) operacinę parengtį ir pajėgumus“, – teigė Bundestago ginkluotųjų pajėgų komisaras Hansas-Peteris Bartelsmas.
Comment
-
A. Bačiulis, FB
O tuo metu Vašingtone prasideda - po to, kai dvejus metus trukęs spec. prokuroro Muellerio tyrimas gėdinai pasibaigė niekuo, JAV Generalinis prokuroras Williamas Barras sudarė komandą, kuri turi ištirti, kieno iniciatyva, kokiomis aplinkybėmis ir kuo remdamasi Obamos FBI vadovybė pradėjo "Trumpo sąmokslo su Rusija" tyrimą.
Iš to, kas per pastaruosius pora metų jau iškilo viešumon, žinoma, kad tyrimas pradėtas remiantis Clinton rinkimų štabo užsakymu buvusių britų šnipų ir kagėbistų suklastota "Trumpo dosjė" ir tiek tuometė FBI, tiek Teisingumo Departamento vadovybė tai gerai žinojo.
Žinoma, kad FBI vadovai buvo susimokę prieš Trumpą tiek tarpusavyje, tiek su Teisingumo Departamentu, tiek su Obamos administracija, tiek su Clinton aplinka, iš kurios gaudavo kyšius savo artimųjų politinės veiklos išlaidoms dengti.
Žinoma, kad apie FBI veiklą tiriant "Trumpo sąmokslą su Rusija" buvo meluojama tiek Kongresui, tiek visuomenei, tikslingai tekinant į žiniasklaidą dezinformaciją.
Žinoma, kad buvo padaryti daugybiniai tyrimo procedūrų ir įstatymų pažeidimai, dėl kurių atleista kone visa Obamos FBI vadovybė, dalies jų veiklą tiria vidinė inspekcija.
Žodžiu, bus linksma ir įdomu. Aišku, pradžioje amerikiečiai kuops savas Augijaus arklides, bet paskui ateis eilė britams, kurių vaidmuo klastojant "Trumpo sąmokslo su Rusija" skandalą buvo kone svarbesnis, nei amerikiečių. O per britus tyrimo gijos ir į mūsų kraštus gali nusidriekti. Nerijus Maliukevičius kaip manai - tavo draugai Estijos šnipų tarnyboje turėtų ką papasakoti JAV Teisingumo Departamento prokurorams?. Tik lėtokai viskas vyksta.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąA. Bačiulis, FB
Lazda gręžiasi antru galu. Tik lėtokai viskas vyksta.
Comment
-
L. Kojala.
Vakarykštis specialiojo tyrėjo Roberto Muellerio liudijimas, panašu, galutinai palaidojo opozicijos palaikomą prezidento Donaldo Trumpo apkaltos galimybę. Bent jau per tas septynias valandas nesužinojome nieko, kas šiam procesui suteiktų naują pagreitį.
Demokratų partija - tiksliau dalis jos narių - jau kurį laiką ragina žengti lemtingą žingsnį; tikėtasi, kad Muellerio liudijimas atskleis naujų detalių "užsikabinimui" (ypatingai dėl Trumpo ir jo atstovų bandymų kliudyti Muellerio tyrimui dėl Rusijos kišimosi į rinkimus - tai praktiškai vienintelė iki galo neišnarpliota dilema). Nors Muelleris paneigė, jog jo kiek anksčiau pristatyta ataskaita "visiškai išteisina" prezidentą (kaip teigė pats Trumpas), jis taip pat pakartojo, jog tikslingo sąmokslo elementų tarp Rusijos ir jo kampanijos nebuvo atrasta. Tad išliekame pato situacijoje, kuri galėtų reikšmingai keistis nebent Trumpui pralaimėjus rinkimus bei netekus prezidento privilegijų, saugančių jį nuo teisinio persekiojimo.
Ne veltui dalis Demokratų, tarp jų ir lyderė Atstovų rūmuose Nancy Pelosi, nori pakeisti naratyvą ir atsitraukti nuo diskusijų apie apkaltą. Šis procesas ne tik neturi realių galimybių baigtis prezidento atstatydinimu (dėl Respublikonų daugumos Senate), bet ir vargina rinkėjus. 59 proc. amerikiečių naujausiose apklausose nepritaria apkaltai - yra kur kas opesnių dilemų nei totali abiejų politinių partijų poliarizacija ir "įkalinanti" priešprieša.
Tad tikroji Demokratų kova su Trumpu persikels į rinkimus - jau kitų metų pradžioje startuos pirminiai rinkimai, o Demokratų kandidatai kitą savaitę dar kartą stos į vieną gretą debatams.
#Clinton2020Paskutinis taisė Lettered; 2019.07.25, 12:53.
- 1 patinka
Comment
-
Galima būtų paskaičiuoti, kiek žiniasklaida purvo išpylė ta tema, remdamasi vien visokiom spėlionėm. O realiai vien dėl politinio šališkumo.
Nuo pat išrinkimo Trumpas turėjo pagrindo bendrauti su žiniasklaida taip kaip bendravo.
You are untruthful!’: Trump lashes out at reporters after Mueller testimony
Later in the gaggle, another reporter chimed in and began to ask about Mueller’s statement that a president could be charged after leaving office, to which Trump interjected, “No, he didn’t say that. Again, you’re fake news and you’re right at the top of the list also.
Comment
-
Kai Trump'as atšaukia susitikimą su Danijos ministre pirmininke dėl jos nesutikimo parduoti Grenlandiją, ar kai siūlo su uraganais kovoti sprogdinant atomines bombas - tai regis jau nieko nebestebina. Kai siūlo sugrąžinti Rusiją į G8 irgi nekreipiam dėmesio - čia gi Trump'as, jam nusišnekėt leidžiama. Bet kai jo svaigimai persikelia į realią politiką - tai jau kelia nerimą.
JAV žada dėti pastangas, kad Rusija grįžtų į galingųjų valstybių klubą
JAV administracija dės pastangas, kad Rusija grįžtų į Didįjį septynetą (G-7), pareiškė valstybės sekretorius Mike'as Pompeo interviu Amerikos žiniasklaidai.
„Prezidentas taip mano“, – sakė M. Pompeo, atsakydamas į klausimą, ar Rusija turėtų būti pakviesta grįžti į G-7. „Prezidentas galvoja, kad turėtume tai padaryti. Dirbu prezidentui. Žinoma, dirbsime šia kryptimi“, – sakė valstybės sekretorius.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Eidvis Rodyti pranešimąKai Trump'as atšaukia susitikimą su Danijos ministre pirmininke dėl jos nesutikimo parduoti Grenlandiją, ar kai siūlo su uraganais kovoti sprogdinant atomines bombas - tai regis jau nieko nebestebina. Kai siūlo sugrąžinti Rusiją į G8 irgi nekreipiam dėmesio - čia gi Trump'as, jam nusišnekėt leidžiama. Bet kai jo svaigimai persikelia į realią politiką - tai jau kelia nerimą.:
Comment
-
Parašė mantasm Rodyti pranešimąTiek Merkel, tiek Macronas su Putinu šnekasi dažniau nei Trumpas. Rusijos grįžimas į G8 būtų fakto konstatavimas, kad visiems toks Rusijos elgesys tinka ir tiek.Paskutinis taisė Lettered; 2019.08.28, 14:07.
Comment
-
Jei atmintis neapgauna, tai Rusija ir Putinas iš G8 buvo išmestas būtent dėl Ukrainos. Man niekaip neišeina suvokti logikos, kad Rusijos sugrąžinimas į G8 kažkaip prisidėtų prie Ukrainos klausimo sprendimo. Ne akmens amžiuje gyvenam - yra telefonai, yra diplomatai yra ir privatūs susitikimai, per kuriuos vakarų lyderiai Putinui gali išsakyti visas savo pozicijas, bet Rusijos sugrąžinimas į G8 reikštų Rusijos, kaip vienos galingiausių pasaulio šalių, pripažinimą. Rusija nėra nei supervalstybė, nei super galinga, visa jos jėga slypi tik tame, kad neprognozuojamas diktatorius uzurpavęs visą valdžią ir gali sau leisti nuodyti žmones kitose šalyse ar kariauti su kaimynine šalimi jo šalies žmonėms to net nežinant.
- 2 patinka
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Netiesa, tiek Merkel, tiek Macronas susitikę su Putinu aiškiai jam pasakė, kad jokių nuolaidų dėl Ukrainos nebus, kol nebus vykdomi įsipareigojimai. Tam ir yra reikalingi tie visi susitikimai, G8 ir pan., kad būtų galima tą pasakyti akis į akį, tą patį Trumpas ir Š. Korėjos lyderiui pasakė susitikęs. Eidvio pozicija kaip suprantu yra sukištį galvą į smėlį ir nuo visų nemalonių klausimų nusimuilinti.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
Jei atmintis neapgauna, tai Rusija ir Putinas iš G8 buvo išmestas būtent dėl Ukrainos. Man niekaip neišeina suvokti logikos, kad Rusijos sugrąžinimas į G8 kažkaip prisidėtų prie Ukrainos klausimo sprendimo. Ne akmens amžiuje gyvenam - yra telefonai, yra diplomatai yra ir privatūs susitikimai, per kuriuos vakarų lyderiai Putinui gali išsakyti visas savo pozicijas, bet Rusijos sugrąžinimas į G8 reikštų Rusijos, kaip vienos galingiausių pasaulio šalių, pripažinimą. Rusija nėra nei supervalstybė, nei super galinga, visa jos jėga slypi tik tame, kad neprognozuojamas diktatorius uzurpavęs visą valdžią ir gali sau leisti nuodyti žmones kitose šalyse ar kariauti su kaimynine šalimi jo šalies žmonėms to net nežinant.
Kaip Rusijos negrąžinimas į G8, kuris yra tiesiog diskusijų klubas, padeda ar trukdo Ukrainos klausimo sprendimui? Jei šiaip ar taip vyksta įvairaus formato susitikimai ir pan ir t.t. Tuo tarpu Rusijos grąžinimas į Europos tarybą yra gerokai įdomiau. Ten jau ne tik diskusijų klubas. Bet apie tai buvo biški paburnota ir viskas greit nutiloAš čia matyčiau kitą skirtumą. Į ET Rusija grįžo dėka partnerių vakarų Europoje. Kurie yra geri ir ant kurių negalima stumt. O tą patį padaryti su G8 pasiūlė Trumpas. Kuris yra blogai. Reiškia čia jau skandalas
Žiūrint į įvairias vakariečių apklausas, dažnas mieliau matytų G7 su Putinu ir be Trumpo.
- 3 patinka
Comment
-
Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
Jei atmintis neapgauna, tai Rusija ir Putinas iš G8 buvo išmestas būtent dėl Ukrainos. Man niekaip neišeina suvokti logikos, kad Rusijos sugrąžinimas į G8 kažkaip prisidėtų prie Ukrainos klausimo sprendimo. Ne akmens amžiuje gyvenam - yra telefonai, yra diplomatai yra ir privatūs susitikimai, per kuriuos vakarų lyderiai Putinui gali išsakyti visas savo pozicijas, bet Rusijos sugrąžinimas į G8 reikštų Rusijos, kaip vienos galingiausių pasaulio šalių, pripažinimą. Rusija nėra nei supervalstybė, nei super galinga, visa jos jėga slypi tik tame, kad neprognozuojamas diktatorius uzurpavęs visą valdžią ir gali sau leisti nuodyti žmones kitose šalyse ar kariauti su kaimynine šalimi jo šalies žmonėms to net nežinant.Paskutinis taisė Lettered; 2019.08.28, 14:38.
Comment
Comment