Parašė index
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Koronavirusas (COVID-19)
Collapse
X
-
Parašė PoDV Rodyti pranešimą
Dabar jau susierzinęs sėdžiu po 8 savaitės Norisi paturistauti John stiliumi po Rytų Lenkijos miestus. Įdomu, ar bus proga pasirodyti antrai dozei anksčiau nei 12 sav. be registracijos, ar vis tik dar trūksta Vakszebrijos vakcinųPost in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimą
Kiek girdėjau, jau greitai bus, nors jau ir dabar pasitaikydavo visokios akcijos, kai vakcinos daugiau atlikdavo. Tiek, kad vėliau antru skiepu pasiskiepijus, kiek skaičiau, geresnė apsauga susidaro.
Turiu omeny, radau glitch'ą sistemoje, kad jei netyčia priklausytų dvi savaitės izoliuotis po didelės rizikos kontakto nors ir su neigiamu rezultatu (teigiamas vis tik reikštų tą patį ką skiepas, kiek žinau), nebent išleistų gydytojas ar pan.?Paskutinis taisė PoDV; 2021.06.13, 18:49.
Comment
-
Parašė PoDV Rodyti pranešimą
O jei 13-14 savaitę skiepytumeisi antra doze, tai vis tiek užsiskaitytų kaip antra dozė ir galėčiau ramia širdimi keliauti per Saločius ar Lazdijus, ar jau vėl pirma dozė po nutraukto kurso ir bye bye užsienis?
Comment
-
Parašė liutass Rodyti pranešimą
bet ruoskis treciam skiepui mRNA vakcina
Comment
-
Parašė PoDV Rodyti pranešimą
O jei 13-14 savaitę skiepytumeisi antra doze, tai vis tiek užsiskaitytų kaip antra dozė ir galėčiau ramia širdimi keliauti per Saločius ar Lazdijus, ar jau vėl kaip pirma dozė po nutraukto kurso ir bye bye užsienis?
Turiu omeny, radau glitch'ą sistemoje, kad jei netyčia priklausytų dvi savaitės izoliuotis po didelės rizikos kontakto nors ir su neigiamu rezultatu (teigiamas vis tik reikštų tą patį ką skiepas, kiek žinau), nebent išleistų gydytojas ar pan.?Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimą
Neįsivaizduoju kaip ten tiksliai biurokratija veikia.
Comment
-
Maskvoje (Rusija) išaugo susirgimų COVID-19 skaičius. Jis pasiekė gruodžio mėnesio lygį. Įvestos savaitės trukmės "išeiginės" iki birželio 20 d.
Įvesti apribojimai viešojo maitinimo įstaigoms. Darbdaviams rekomenduojama ne mažiau 30% darbuotojaų dirbti nuotoliniu būdu.
RBC.ru 2021.06.12
Сегодня в Москве зафиксировали рекордное с декабря прошлого года суточное число заболевших. На фоне роста заболеваемости власти продлят выходные до 20 июня, ограничат работу общепита.
С 13 июня работодателям также рекомендуется перевести на дистанционный режим работы не менее 30% сотрудников, а также всех работников в возрасте от 65 лет или страдающих хроническими заболеваниями (при условии, что они не сделали прививку от COVID-1
https://www.rbc.ru/society/12/06/202...om=from_main_2
Comment
-
Parašė liutass Rodyti pranešimą
bet ruoskis treciam skiepui mRNA vakcina
- 1 patinka
Comment
-
15min.lt 2021.06.12
Pandemija įrodė, kad galime dirbti iš namų.
Kodėl vadovai mus nori matyti biure?
54 proc. britų darbuotojų jautė pareigą fiziškai ateiti į biurą kažkuriuo pandemijos laikotarpiu. Ypač tai būdinga asmenims, kurie tik pradėjo ar įpusėjo karjerą.
Valdymo ir organizacijų profesorė Leigh Thompson sako, kad fizinį buvimą darbe kursto du psichologiniai fenomenai.
Pirmasis jų – „tiesiog buvimo efektas“ (angl. mere-exposure effect). Tai reiškia, kad daugiau žmogus mato ir būna šalia ko nors kito, tuo labiau jį tas asmuo traukia.
„Jei matau žmogų 10 kartų dažniau nei ką nors kitą, aš natūraliai labiau mėgsiu pirmąjį“, – sakė L.Thompson.
Vadinasi, vien darbuotojo buvimo užtenka, kad jam būtų lengviau bendrauti su aplinkiniais, net jei jie negali nurodyti, ką tiksliai mėgsta tame žmoguje. „Gali sakyti, kad tau patinka jo šypsena, požiūris, kad iš jo gali išeiti lyderis“, – sakė profesorė ir pridūrė, kad taip tas fiziškai darbe būnantis asmuo gali sulaukti paaukštinimo ar atlyginimo pakėlimo.
Anot L.Thompson, svarbus ir „aureolės efektas“ (angl. halo effect): kai savo teigiamą įspūdį apie žmogų priskiri jo charakteriui. „Imi galvoti, kad žmogus, kuris tau atnešta kavos ar paklausia apie tavo savaitgalį, galimai yra šaunus vyrukas, tuomet pagalvoji, kad jis taip pat yra ir produktyvus darbuotojas“, – sakė ji.
(...)
Pandemijos metu darbo valandų skaičius visame pasaulyje išaugo, o ne sumažėjo. 2020 metais kasdienis darbo valandų skaičius vidutiniškai išaugo daugiau nei pusvalandžiu. Idėja paprasta: „Jei visi kiti yra prisijungę, turiu būti prisijungęs ir aš“.
https://www.15min.lt/naujiena/aktual...1519324
Po pandemijos lietuviai užplūdo psichoterapeutų kabinetus
95 proc. lietuvių jaučiasi stipriai paveikti pandemijos, o kas trečias nerimą jaučia kasdien arba dažnai
https://www.delfi.lt/multimedija/rin....d?id=87378435
Comment
-
Vyrai, jeigu susirgot korona arba šiaip su čy ir ying yang kažkas negerai, pasidarykit kinietiškas klizmutes ir viskas bus tvarkoj. Pažįstu daktarą iš Kinijos, jis man taip sakė (šiaip meluoju, nes atkopinau iš čia: Diagnosis and Treatment Protocol for COVID-19 (Trial Version 7) (shutcm.edu.cn))
- 1 patinka
Comment
-
Parašė PoDV Rodyti pranešimąO jei 13-14 savaitę skiepytumeisi antra doze, tai vis tiek užsiskaitytų kaip antra dozė ir galėčiau ramia širdimi keliauti per Saločius ar Lazdijus, ar jau vėl kaip pirma dozė po nutraukto kurso ir bye bye užsienis?
Comment
-
Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimąVyrai, jeigu susirgot korona arba šiaip su čy ir ying yang kažkas negerai, pasidarykit kinietiškas klizmutes ir viskas bus tvarkoj. Pažįstu daktarą iš Kinijos, jis man taip sakė (šiaip meluoju, nes atkopinau iš čia: Diagnosis and Treatment Protocol for COVID-19 (Trial Version 7) (shutcm.edu.cn))
nes atkopinau iš čia: Diagnosis and Treatment Protocol for COVID-19 (****) (shut****))
Comment
-
BNS 2021.06.14
Pasiankstinti antrą „AstraZeneca“ skiepą galės visi norintys
https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=87454953
Comment
-
Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimąAtrodo, kad jau pasiekėme tą nesmagų momentą, kai vakcinavimas pradeda strigti ne dėl vakcinų trūkumo, o dėl norinčiųjų skiepytis trūkumo.
Parašė index Rodyti pranešimąŠiaip panašu, kad didelei daliai žmonių tiesiog nepatinka ten visokios "sudėtingos" registracijos sistemos, kur reikia autentifikuotis, registruotis, atvykti laiku, o žiūrėk netyčia oras toks puikus ir sodas laukia. Kas panašu pasiteisino tai laisvas skiepijimas gyvomis eilėmis, kurį darė Kraujo centras. Tai gal (ypač mažesniuose miestuose) ir reikia toliau taip tęsti ir daryti tokias skiepijimo keliones po Lietuvą dar kartu suorganizuojant kokias muges ir dovanėles pasiskiepijusiems.
O ir šiaip sudaryti galimybes pasiskiepyti laisvai be registracijų tiesiog nuvažiavus į skiepijimo centrą ir atstovėjus eilę. Nes labai tikėtina, kad dalis žmonių neskuba skiepytis dėl kirtimosi su kitais, jau smarkiai normalėjančio, gyvenimo planais (sodas, ežeras, kelionės į pajūrį etc.).
P.S. Straipsniai apie tai kad net užsiregistravus tenka prastovėti 2h eilėje tikrai nepadeda.
Parašė PoDV Rodyti pranešimą---
Man būtų įdomu sužinoti, kiek laiko ši epidemija tęstųsi jei ji būtų įsimetusi pvz. 18 amžiuje? Ką ji būtų padariusi žmonijai? Ypač įdomi MedinisStrazdas nuomonė.
Na Indijos provincija tai vos ne vidiramžių priemonėmis ir taip kovojo. Miestelyje nėra užkrėtimų, pastatė barikadą, nieko neįsilaido. Net policijai grasino lazdomis kad nevažiuotu ir neužneštų viruso. Europoje per Juodajį marą panašiai kovojo kaimai - jeigu kaime sergančių nėra jis save izoliuoja ir jeigu tu ten bandysi atvažiuoti jie tave dėl viso pikto užmuš. Tokie kaimai išgyveno daug geriau nei kiti.
Šiaip sunku pasakyti apie 18 amžių, mat tada medicina nebuvo pažengusi tiek kad suprastu kaukes kaip per ispaniško gripo protrūkį, nors tam ištakos buvo (iš esmės daktarų kaukės su snapu buvo dėl dviėjų priežasčių - priversdavo pacientus laikytis atstumo kas tuo metu nebuvo įprasta ir būdavo pridedamos česnakų kad neužuostų mirštančiųjų dvoko.)
18 amžiuje medicinoje labai populiaru buvo kraujo nuleidimas. Yra garsių atvejų kur net nuo gripo prezidentus "gydė" kraujo nuleidimu. Na dar kokainą nuo kosėjimo davė. Tai galimybė nugalėti virusą manau kad nebūtų buvusi didelė. Tiesa tuo metu daug daugiau populiacijos buvo jauni todėl mirtingumas tikėtina būtų mažesnis. Nemanau kad būtų toks efektas visuomenei kaip turėjo juodasis maras, bet pokyčiai būtų pakankamai reikšmingi kad dabar gyventume kitaip. Manau būtų daug rimtesnis požiūris į "šiaip kosėju" žmones ir gal net jų socialinis išstumimas. Žiūrint į šalutinius poveikius manant kad virusu sugebėtu persirgti visi gali būti labai įvairių pokyčių. Pvz jeigu tavo visuomenėje 200 metų kas penktas turi plaučių nepakankamumą tai net saugumo standartus visai kitaip rašytum į tai atsižvelgdamas.
Parašė hobo Rodyti pranešimąRusijoje, Maskvoje, sugalvojo idomu buda skatinti vakcinuotis. Kas eis vakcinuotis pirma karta, tas gales nemokamai dalyvauti loterijoje, kur tarp situ śvieziai-vakcinuotu bus lośiami 5 automobiliai per savaite. Kas jau anksciau pasivakcinavo, tie jau, deja, toje loterijoje nedalyvaus.
Comment
-
Parašė digital Rodyti pranešimąPataisysiu už tave:
nes atkopinau iš čia: Diagnosis and Treatment Protocol for COVID-19 (****) (shut****))
Comment
-
Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
O jau atsirado vietų registruotis ne litexpo ar vis dar nori kad skiepytųsi tik automobilių savininkai?
Beje, testavimo punktas Vilniuje iš esmės irgi tik vienas (privačių laboratorijų, kurios daro mokamus tyrimus, neskaitau).
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
O kuo Litexpo blogai ? Blogas pasiekiamumas viešuoju transportu ?
Beje, testavimo punktas Vilniuje iš esmės irgi tik vienas (privačių laboratorijų, kurios daro mokamus tyrimus, neskaitau).
Comment
-
Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimąO kuo Litexpo blogai ? Blogas pasiekiamumas viešuoju transportu ?
Kitas dalykas, nelabai aišku kam apskritai turėti gyvą eilę kitoms vakcinoms išskyrus AZ.
Comment
Comment