Parašė Aleksio
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Koronavirusas (COVID-19)
Collapse
X
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąViruso nėra, tiesiog vyksta driežažmogių eksperimentas su žmonėmis:
„Koronavirusas, kuriuo mus gąsdino, pasirodo, ne toks jau ir baisus. Kur kas baisesnis virusas plinta tarp politikų ir televizijoje“, - sako stipriausiu pasaulio žmogumi tituluotas Žydrūnas Savickas. Socialiniuose tinkluose ir viešojoje erdvėje plintančiai peticijai, jog A.Veryga turėtų būti teisiamas už įgaliojimų viršijimą, o sprendimai dėl COVID-19 būtų atšaukti, pritariantis galiūnas įsitikinęs, jog vykdomas totalus eksperimentas su žmonėmis.
Kelis mėnesius prieš gates chebra darė įvykio inscenizaciją.
Va the great reset atsirado ta proga.
Turtų perskirtymas didžiausias nuo neatmenamų laikų.
Kad pats virusas yra mažai kas neigia, nes daug kas pažįstamą kokį turi, kuriam ne gripo simptomai buvo (visai kitokia savijauta ar skonio kvapo netekimas)
Comment
-
Parašė PoDV Rodyti pranešimą
Kai užsikrečia, tai labai uždelstai reiškiasi simptomai, o prieš simptomus dar gali virusą paplatinti, kuris kažką gali nužudyt ar suluošint.
Iš užsienio gi grįžus dabar išvis galima pakeisti izoliaciją testu, atliktu kad ir tą pačią dieną po grįžimo.
- 1 patinka
Comment
-
Danijoje iš fermų galėjo pabėgti apie 100 koronavirusu užsikrėtusių audinių: baiminamasi, kad viruso plitimas taps nekontroliuojamas
https://www.lrt.lt/naujienos/mokslas...ontroliuojamas
- 1 patinka
Comment
-
Viena iš mažiausiai aiškinamų, tačiau pastaruoju metu daug klausimų visuomenėje sukeliančių temų – koronaviruso užkrečiamumo laikotarpis. Įrodymais pagrįstos medicinos grupė, dirbanti projekte „Laikykitės, medikai“, aiškina, kuris virusinės infekcijos laikotarpis yra pats pavojingiausias, kodėl net praėjus porai mėnesių po ligos PGR testas rodo teigiamą rezultatą ir kiek laiko po pasveikimo vis dar galite jausti COVID-19 simptomus, rašoma pranešime žiniasklaidai.
https://www.15min.lt/m/id/mokslasit/...ys-650-1416990
Comment
-
Parašė Galys Rodyti pranešimą
Valstietė Šalaševičiūtė pasveiko per tris dienas.
Comment
-
Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
Kodėl tuomet kitos šalys mažina izoliacijos laiką iki 10 ar net 7 dienų ? 14 dienų - tai čia nebent apsidraudimui, nes tai yra maksimalus inkubacinis laikotarpis, o dažniausiai simptomai pasireiškia per 5-7 dienas.
Iš užsienio gi grįžus dabar išvis galima pakeisti izoliaciją testu, atliktu kad ir tą pačią dieną po grįžimo.
Čia kaip Verygos atskleisti tyrimai, kad alkoholis turėtų būti legalus nuo 25 m., nes tada susiformuoja viskas pilnai.
Jo, sutinku, kad turėtų būti 10 dienų, o geriau iš vis minimizuoti saviizoliacijas pažangiau atliekant užkrečiamumo tyrimus.Paskutinis taisė PoDV; 2020.12.01, 16:20.
Comment
-
Parašė mag Rodyti pranešimą
Šalaševičiūtė ten taip gaunas visai nesirgo jei tikėt ja. Pasidarė du testus, kurie neigiami buvo.Nors pagal visas taisyklės turbūt vistiek turėjo 14 dienų būt izoliacijoje arba 10 dieną daryt testą norint sumažint izoliacijos trukmę.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
Ta prasme jie ten pasidalino ir po to parvežė namo prikurdami daug židinių. Ir išvis nėra prasmės lyginti oro salygų birželė ir dabar, virusui sklisti nesant tiesioginių saulės spindulių ir dideliam vėjuotumui yra pats pats.
- 4 patinka
Comment
-
Šiaip sezoniškumas matyt yra, nes Švedijoje, Baltarusijoje rugpjūtį situacija rimo be jokių karantinų, o tik prasidėjo rugsėjis vėl viskas iš naujo.
O dėl Brazilijų ir pan., tai tiesiog tropikuose prasčiau tvarkėsi. Netgi Pietų Europa vasarą buvo aprimus, išskyrus Ispaniją, o ten tiesiog nieko nedarė kai pas juos pirmus viskas prasidėjo, plius gal ir būriavimasis pas juos labiau paplitęs.
Comment
-
Parašė PoDV Rodyti pranešimąKai užsikrečia, tai labai uždelstai reiškiasi simptomai, o prieš simptomus dar gali virusą paplatinti, kuris kažką gali nužudyt ar suluošint.
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąMan buvo nurodyta izoliuotis praėjus 13 parų po kontakto su susirgusiu - teko izoliuotis net 11 valandų. Kur logika?
Čia daugiau susiję su situacijos nesuvaldymu ar kitaip tariant, nusivaldymu, kai "nebespėjama", "visų nebesužiūrėsi" ir pan. Tiesiog įrodymas, kad plitimo užkardymas tiesiog neveikia.
Pagal idėją, kontaktus reikia informuoti kaip įmanoma greičiau, gal net valandų/minučių tikslumu, ir idealiu atveju reiktų visus karantinuoti viešbučiuose ir įvesti padorią covid sekimo kontrolę. Tada gal net pamirštume apie tokį covid (nors grėsmė išliktų) ir sau ramiai gyventume, nes tiesiog nebūtų to viruso.Paskutinis taisė PoDV; 2020.12.01, 19:38.
Comment
-
Parašė PoDV Rodyti pranešimąPagal idėją, kontaktus reikia informuoti kaip įmanoma greičiau, gal net valandų/minučių tikslumu, ir idealiu atveju reiktų visus karantinuoti viešbučiuose ir įvesti padorią covid sekimo kontrolę. Tada gal net pamirštume apie tokį covid (nors grėsmė išliktų) ir sau ramiai gyventume, nes tiesiog nebūtų to viruso.Paskutinis taisė Lettered; 2020.12.01, 22:24.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąRealiai virusą sustabdyti gali kai žmonės patys saugosi, laiku dezinfekuoja, plaunas rankas ir
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Kaip tai įmanoma, jei simptomai kartais pasireiškia tik po 5 dienų. Tada taip ir būna, kad žmogus turėjęs kontaktą informaciją apie izoliaciją gauna tik po 5 dienų po kontakto, kai tas sergantis pajautęs simptomus pasidaro testą. O tų kurie nejaučia simptomų apskritai neįmanoma susekti, nei jų pačių, nei tuo labiau kontaktų. Masinis testavimas irgi tik trumpalaikį efektą gali duoti, po to vėl viskas iš naujo. Realiai virusą sustabdyti gali (neskaitant vakcinos) tik visuomenės sąmoningumas, kai žmonės patys saugosi, tinkamai dėvi kaukes, laiku dezinfekuoja, plaunas rankas ir vengia didelių kontaktų arba visiškas lockdown'as. Ar yra bent viena valstybė, kuri išvengė didelių bangų neturėdama griežtų karantinų vien tik dėl efektyvios biurokratijos "gaudant" viruso nešiotojus ir sergančius?- Laikytis uždaras sienas nuo prasčiau besitvarkančių šalių (12,5%<)
- Kontaktų bei galimų kontaktų stebėjimas (75%)
- Visuomenės samoningumas (<12,5%)
- Uždaros sienos. Stengiamasi, bet greitai prarandama viso reikalo esmė dėl normalaus kontaktų sekimo nebuvimo.
- Kontaktų sekimas. Svarbiausias momentas. Fail'inama dėl šventų privatumo įstatymų ir palyginti žemo pasitikėjimo tarp valstybės ir gyventojų, nediegiamų technologijų
- Visuomenės sąmoningumas. Gal kiek per "wishful thinking"? Iš esmės padeda kaukės, bet ne visur jas norima nešiot, ypač ne Rytų Azijoje.
Paskutinis taisė PoDV; 2020.12.02, 02:39.
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimą
šitas už gripą užkrečiamesnis.
Parašė Gator Rodyti pranešimą
Nesako, kad nėra. Soc eksperimentas gali būti dirbtinį virusą sukūrus ir paleidus.
Kelis mėnesius prieš gates chebra darė įvykio inscenizaciją.
Įvykių inscenizacijos yra darytos kelios ir iš esmės jos modeliuotos ant SARS 1 kuris buvo prieš 10 metų tai čia nieko stebuklingo.
Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
Kodėl tuomet kitos šalys mažina izoliacijos laiką iki 10 ar net 7 dienų ? 14 dienų - tai čia nebent apsidraudimui, nes tai yra maksimalus inkubacinis laikotarpis, o dažniausiai simptomai pasireiškia per 5-7 dienas.
Iš užsienio gi grįžus dabar išvis galima pakeisti izoliaciją testu, atliktu kad ir tą pačią dieną po grįžimo.
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Ar virusui šaltis nėra baisus?
Parašė Lettered Rodyti pranešimąAr yra bent viena valstybė, kuri išvengė didelių bangų neturėdama griežtų karantinų vien tik dėl efektyvios biurokratijos "gaudant" viruso nešiotojus ir sergančius?
- 1 patinka
Comment
-
„Pandeminė situacija Šiaulių mieste ir rajone – siaubinga“, – sako Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovas.
Šiaulių regione yra 320 gydomų pacientų. Nuo pandemijos pradžios čia jau mirė arti 200. Respublikinėje Šiaulių ligoninėje dalis planinių paslaugų dar išsaugota, bet personalas jau balansuoja ant galimybių ribos. „Kai pro ligoninę pravažiuoja, atrodo, gal čia nieko tokio, bet viduj gyvenimas vyksta neįtikėtinai įtemptai. Darbuotojai jau ima ir dirba po du etatus. Iš ligoninės neišeina paromis. Kiek tai gali tęstis? Turbūt suprantate, kad žmonės yra ant pervargimo ribos“, – kalbėjo Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika.
Specialistų teigimu, 23 proc. užsikrėtimų įvyksta darbe. Bet nerimą kelia 46 proc., kurių užsikrėtimo neina nustatyti. Situacija ligoninėje artėja prie pavojingos ribos.
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sveikata/sveika....d?id=85885807
Comment
-
Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
Pietų korėja.
Comment
Comment