Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geriausia vieta gyventi / gyvenimo kokybės indeksai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

    visu pirma 3 ne 1, o visų antra apart lengva autizmą turinčius ir žmonėms kuriems aplamai dirbti 8-9valandas nereik, nevažios į jokias Merkinės (žinoma variantas sodybą turėti ir vasara gyvent jei suderini su darbu) niekas gyvent. Vievis, Riešė, Nemenčine dar kokie Elektrėnai (panašaus atstumo Kauno miesteliai), sutinku bet pagrinde dėl kvadrato kainos ir kvadratų kiekio santykio. O visa kita provincija tiesiog toliau lietai mirs.
    Dabar tokių žmonių, kurie nedirba ofise ar gamykloje 9-18 val. visai nemažai, todėl kaip ir sakiau provincija LT visai neblogai atrodo, bent matant statybas, atsidarančius restoranus ir kitas paslaugas, bent palyginus kokia situacija buvo prieš 10-15 metų, kur viskas merdėjo.
    Paskutinis taisė Lettered; 2024.07.24, 10:43.
    Flickr

    Comment


      Parašė Zygis Rodyti pranešimą
      Statistika savo, užkabintų “provincijos” forumiečių jausmai savo.

      ir good luck su vienu pasirodymu ofise. Dirbu vienam didžiausių service centre Vilniuj ir taisyklė yra 3 dienos, nesutinkančių net nepriimam. Kituose panašiai. Jei kam yra noras iš Merkinės kasdien važinėt į darbą - tegul būna su tokiu fetišu.
      Merkinei tenka 10 nykstančių kaimų, kas tikrai gali iškreipti statistiką. Plius Merkinei užtenka vos 20 tokių freelancerių, kas tikrai nėra daug.

      Comment


        Parašė Laure23 Rodyti pranešimą

        City limits duomenys. Dėl metro, žinoma, Vilnius žemiau - dabar nepaieškosiu pats, bet abejoju jog į Top 100 nepatenka.

        Bet kokiu atveju, palyginimui pateikiau lygiaverčius, NUTS2 lygio administracinius duomenis Bratislavai ir Vilniuj iš Eurostat. Tai jeigu argumentas jog Bratislava taipogi yra provincija, I stand corrected.
        Bratislava be Vienos tikrai būtu ES provincija. Europos federacijos atveju Vilnius (kaip ir krūva kitų sostinių) liktu, kaip JAV vidurio valstijų miestai. Kai kurie iš šių miestų gan dideli, bet vistiek nusileidžia pakrantėm politine/ekonomine/kultūrine įtaka.

        Comment


          Parašė mantasm Rodyti pranešimą
          Kažkaip pažįstu tikrai ne autistų, kurie išsikraustė į panašias vietas. Bet tamstos požiūrį, kad turi būti psichiškai nesveikas jei negyveni kaip priklauso suprantu.
          Manau čia tiesiog pavydas, kad kažkas gali gali pusę metų dirbti ir gyventi pajūryje, pusę Ispanijoje ir dar uždirba daugiau nei kasdien iš miegamojo rajono į darbą važiuojančius ir viršvalandžius dirbančius ofiso darbuotojus.
          Flickr

          Comment


            Parašė acetonas Rodyti pranešimą

            Bratislava be Vienos tikrai būtu ES provincija. Europos federacijos atveju Vilnius (kaip ir krūva kitų sostinių) liktu, kaip JAV vidurio valstijų miestai. Kai kurie iš šių miestų gan dideli, bet vistiek nusileidžia pakrantėm politine/ekonomine/kultūrine įtaka.
            Galbūt Bratislavai kaip tik Vienos buvimas arti kišą koją, nes Bratislavos stagnacija ekonominiu požiūriu yra akivaizdi.

            Comment


              Parašė Laure23 Rodyti pranešimą

              Galbūt Bratislavai kaip tik Vienos buvimas arti kišą koją, nes Bratislavos stagnacija ekonominiu požiūriu yra akivaizdi.
              Kaip ir oro uostas merdėjantis.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Dabar tokių žmonių, kurie nedirba ofise ar gamykloje 9-18 val. visai nemažai, todėl kaip ir sakiau provincija LT visai neblogai atrodo, bent matant statybas, atsidarančius restoranus ir kitas paslaugas, bent palyginus kokia situacija buvo prieš 10-15 metų, kur viskas merdėjo.
                kad provincijoje kažkas geriau nei prieš 10-15 metų, tas nieko bendra neturi su žmonėmis kurie dirba ne 9-18, tiesiog vietiniai kurių vis dar yra pradėjo geriau gyventi ir dotacijos iš Vilniaus yra gi gaunamos procentinė išraiška .Dar vidinis turizmas prisideda ar jūs galvojat V. Radzevičiaus restoranas Merkinėje iš vietinių išsilaiko?

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Manau čia tiesiog pavydas, kad kažkas gali gali pusę metų dirbti ir gyventi pajūryje, pusę Ispanijoje ir dar uždirba daugiau nei kasdien iš miegamojo rajono į darbą važiuojančius ir viršvalandžius dirbančius ofiso darbuotojus.
                  mantasm rašė apie gyvenimą pastoviai Merkinėje, prie ko čia pajūris ir užsienis ir dar rotacija tarp jų? aš gi irgi parašiau, kad vasarai sodyba Merinėje yra gerai bet tik vasarai?

                  Comment


                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                    Užjaučiu jei jus taip dažnai varo į ofisą. Bet galiu nudžiuginti, kad tai nėra vienintelė pasaulyje darbovietė.
                    Diskusija net ne apie tai. Bet trendus zinau, is esmes visur panasiai. 5 freelanceriai hipsteriai provincijos neisgelbes. Po kolkas visi kontraargumentai buvo bezdejimai i vandeni filosofuojant kai statistikos departamento skaiciai yra konkretus ir aiskus.

                    Comment


                      Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                      Diskusija net ne apie tai. Bet trendus zinau, is esmes visur panasiai. 5 freelanceriai hipsteriai provincijos neisgelbes. Po kolkas visi kontraargumentai buvo bezdejimai i vandeni filosofuojant kai statistikos departamento skaiciai yra konkretus ir aiskus.
                      5 frylancerių kaime pakanka, kad pradėtų judėt kultūrinis gyvenimas ir minimali vietinė ekonomika. O po to ir daugiau atsiranda. Ir gyvenimas vyksta. Miestu aišku nepavirs.

                      Dėl gyventojų mažėjimo tos pačios tendencijos visur. Čia kaip verkt, kad be imigerizacijos iš velnias žino kur Vilniuj bus katastrofa kai pradės trauktis gyventojų skaičius. Kas anksčiau ar vėliau neišvengiamai nutiks.

                      Comment


                        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                        mantasm rašė apie gyvenimą pastoviai Merkinėje, prie ko čia pajūris ir užsienis ir dar rotacija tarp jų? aš gi irgi parašiau, kad vasarai sodyba Merinėje yra gerai bet tik vasarai?
                        Koks skirtumas tarp Merkinės ir pajūrio? Apart skonio reikalo kas labiau patinka - jūra ar miškai. Nu ir kainos dėl labai riboto mūsų pajūrio dydžio.

                        Comment


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                          Koks skirtumas tarp Merkinės ir pajūrio? Apart skonio reikalo kas labiau patinka - jūra ar miškai. Nu ir kainos dėl labai riboto mūsų pajūrio dydžio.
                          Pajūris ne vienalytis, Klaipėda yra didmiestis Lietuvoje, Palanga tikras kurortas tai su Merinė ner, ką lygint. Neringa pastoviam gyvenimui, jo panašiai kaip Merkinė. bet pas Lettered pajūris tik vienas iš variantų (greičiausiai vasarai) ir kuris nebuvo labai į temą mūsų diskusijai.

                          Comment


                            Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                            Pajūris ne vienalytis, Klaipėda yra didmiestis Lietuvoje, Palanga tikras kurortas tai su Merinė ner, ką lygint. Neringa pastoviam gyvenimui, jo panašiai kaip Merkinė. bet pas Lettered pajūris tik vienas iš variantų (greičiausiai vasarai) ir kuris nebuvo labai į temą mūsų diskusijai.
                            Tema buvo apie būsto kainas, tai pajūris ta tema gan vienalytis.

                            Prie ko čia Palanga tikras kurortas ar ne?

                            Comment


                              Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                              Tema buvo apie būsto kainas, tai pajūris ta tema gan vienalytis.

                              Prie ko čia Palanga tikras kurortas ar ne?
                              aš ne kainas lyginau, o su Merkinė. kas dėl kurorto, esmė tame, kad ten bent kažkokios gyvasties yra (nors ir nedaug), pasibaigus sezonui, ką vasarai pasibaigus Merkinėje veikt aš nežinau
                              Paskutinis taisė Stadionas; 2024.07.24, 12:39.

                              Comment


                                Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                aš ne kainas lyginau, o su Merkinė. kas dėl kurorto, esmė tame, kad ten bent kažkokios gyvasties yra (nors ir nedaug), pasibaigus sezonui, ką vasarai pasibaigus Merinėje veikt aš nežinau
                                Gal nustebinsiu, bet kasdieninis gyvenimas tiek Vilniuje, tiek Merkinėje sukasi tarp darbo, vietinės maximos (nežinau ar Merkinėj yra tikra Maxima, bet kažkokia maisto krautuvė tikrai yra), teliko ir lovos.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                                  Gal nustebinsiu, bet kasdieninis gyvenimas tiek Vilniuje, tiek Merkinėje sukasi tarp darbo, vietinės maximos (nežinau ar Merkinėj yra tikra Maxima, bet kažkokia maisto krautuvė tikrai yra), teliko ir lovos.
                                  Meriknėje vietoje Maximos yra apžvalgos bokštas.

                                  Comment


                                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                    aš ne kainas lyginau, o su Merkinė. kas dėl kurorto, esmė tame, kad ten bent kažkokios gyvasties yra (nors ir nedaug), pasibaigus sezonui, ką vasarai pasibaigus Merinėje veikt aš nežinau
                                    Tamstos požiūris į gyvenimą labai siauras ir nėra suvokimo, kad yra žmonių su kitokiais poreikiais ir požiūriais.

                                    Comment


                                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                      Tamstos požiūris į gyvenimą labai siauras ir nėra suvokimo, kad yra žmonių su kitokiais poreikiais ir požiūriais.
                                      tai aš ir nesakiau, kad nėra aš sakiau kad jų nedaug.

                                      Comment


                                        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                        tai aš ir nesakiau, kad nėra aš sakiau kad jų nedaug.
                                        Man rodos ne tiek ir mažai. Kokia dalis gyvenančių tam pačiam Vilniuj eina ieškot „gyvasties“? Kažkaip kiek žiūriu daugumai pasibaigus studentavimui ir „gyvastis“ nusikelia į kokį kartą-du per mėnesį. Jei atmetam pasisėdėjimus savam rate tai ir dar rečiau.

                                        Comment


                                          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                          kad provincijoje kažkas geriau nei prieš 10-15 metų, tas nieko bendra neturi su žmonėmis kurie dirba ne 9-18, tiesiog vietiniai kurių vis dar yra pradėjo geriau gyventi ir dotacijos iš Vilniaus yra gi gaunamos procentinė išraiška .Dar vidinis turizmas prisideda ar jūs galvojat V. Radzevičiaus restoranas Merkinėje iš vietinių išsilaiko?
                                          Tai aš tą puikiai suprantu, kad tokių kaip aš atvažiuojančių iš VLN dėka padeda išsilaikyti, bet Merkinė pakeliui į Druskininkus, ten daug tranzitinio srauto, bet kai nuvažiuoji į kokią Šilalę, Rokiškį ir randi normalius restoranus, tai manau tikrai ne tik iš vilniečių savaitgalio išvykų išsilaiko, šiaip ir vizualiai matosi, kad tikrai ne vien pijokai provincijoje gyvena.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X