Ar man taip tik atrodo, ar britai visada buvo kitokio mentaliteto, nei kontinentinė Europa, labiau artimi JAV nei Vokietijai ar Prancūzijai. Galimai tai buvo nulemta geografinio atskirumo, "salos mentaliteto". Azijoje panašūs pavyzdys būtų Japonija su ilgamečiu izoliacionizmu iki Meiji ir nesijungimu prie jokių sąjungų netgi dabar.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Jungtinės Karalystės aktualijos (ex Brexit - Britanijos pasitraukimas iš ES)
Collapse
X
-
Aklavietė: Johnsonas pripažino – susitarti greičiausiai nepavyks, laukia blogiausias scenarijus
https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=85131231
Jis patvirtino, kad Briuselis nesutinka aptarinėti britų pasiūlymų apie būsimas žvejybos kvotas, kol nesulaukė valdžios parengto pagalbos plano, o Londonas kol kas nesutinka jo pateikti. Dėl susidariusios šitokios padėties „labai sunku pasiekti progresą“, nors iki sausio 1 d. laiko nedaug. Prancūzijos ES reikalų ministras Clementas Beaune'as teigė, kad bekompromisis išsiskyrimas yra realus ir kaltę metė JK pusėn. „Reikalai nejuda į priekį, nes JK nori turėti pyragą ir jį praryti vienu metu: išstoti iš ES ir turėti neribotą prieigą prie jos rinkos“, – sakė ministras. Jungtinės Karalystės ir Europos derybose, kuriomis siekiama susitarti dėl santykių ateityje, pažangos nepasiekta dėl Londono „bekompromisio ir nerealistiško“ požiūrio, pirmadienį teigė Prancūzijos užsienio reikalų ministras Jeanas-Yvesas Le Drianas.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimą[B]
p.s. kas mirktels?
Pvz.: aš dirbu su partneriais iš GB ir iki šiol nežinom ką daryti, o tai šiuo metu ypač jautrus klausimas, ypač vaistų ir diagnostikos preparatų rinkoje.
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąAklavietė: Johnsonas pripažino – susitarti greičiausiai nepavyks, laukia blogiausias scenarijus
https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=85131231
p.s. kas mirktels?Post in English - fight censorship!
- 1 patinka
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimą
Bėda, kad Brexito (kaip sėkmingo dalyko) minyis buvo britų imperijos pavyzdžiu sudaryti nelygiavertę sutartį, gaunant priėjimą prie ES rinkos, bet tuo metu sau nusistatyti kokias nori taisykles ir standartus, taip įgaunant nesąžiningą konkurencinį pranašumą.
prieš kelias dienas pasiektas susitarimas tarp Briuselio ir Londono, kai iš esmės buvo patenkinti D. Britanijos iškelti reikalavimai ES. Kai Londonui buvo suteiktos privilegijuotos galimybės apriboti socialines lengvatas atvykėliams, atsiriboti nuo euro ir neprisidėti prie glaudesnės ES integracijos.
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/pol....d?id=70519864
Comment
-
Parašė tajus3 Rodyti pranešimąĮdomu, jei būtų laimėjęs Remaineriai 51% vs 49%, tai jau reikštų, kad UK reikia kuo skubiau stoti į Šengeną ir įsivesti Eurą?
Galėjo būti referendumas "Should the United Kingdom be Great Again?"
Comment
-
Planuojantiems studijuoti Anglijoje – labai liūdna žinia: teks ieškoti kitos vietos
Anglijos valstybinių universitetų ministrė Michelle Donelan paskelbė, kad Europos Sąjungos studentai, kurie planuoja pradėti studijas Anglijoje nuo 2021 m. rudens, praranda galimybę gauti valstybinę paskolą studijoms. Keičiantis paskolų gavimo tvarkai organizacijos „Kastu International” vadovas Artur Jefimov tikina, kad stojančių į Anglijos universitetus skaičius kris beveik 90 procentų ir šios studijos taps tik turtingų šeimų galimybe.
Vietiniams studentams studijų kaina siekia 9200 svarų per metus, tokia ji buvo ir Europos Sąjungos nariams, o tarptautiniams studentams, priklausomai nuo programos, ji svyruoja apie 13500 svarų per metus. Anot jo, po priimto sprendimo studentams iš Lietuvos kaina iš karto šoktelės apie 4000 svarų sterlingų.
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąTegul eina dirbti ir uždirbs studijoms."I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
-
Parašė DeSadas Rodyti pranešimąsiek tiek nesupranti, pragyvenimui taip galima dirbt ir uzsidirbt (nors jei intensyvus kursas gana sudetinga dirbt termo metu) ... bet kas gales sumoket 14000 svaru per metus i priekį?
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąTegul eina dirbti ir uždirbs studijoms.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimą
Studijuoti reikia Lietuvoje."I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
- 2 patinka
Comment
-
Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
101 proc nesutinku kol jaunas reikia keliaut ir pazint pasauli o paskui grizt ir dirbt Lietuvai...
Beje užsienyje studijuoti nebent rimtose mokyklose, o ne ten tose žemo lygio užsieniečių studentų konvejeriuose, kuriuose studijuoja dauguma lietuvių. Vien todėl, kad užsienyje, tai neva gerai.
Comment
-
Parašė DeSadas Rodyti pranešimąsiek tiek nesupranti, pragyvenimui taip galima dirbt ir uzsidirbt (nors jei intensyvus kursas gana sudetinga dirbt termo metu) ... bet kas gales sumoket 14000 svaru per metus i prieki? ir cia tik bakalauro studija, magistrro brangesnes.
Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
101 proc nesutinku kol jaunas reikia keliaut ir pazint pasauli o paskui grizt ir dirbt Lietuvai...Paskutinis taisė Lettered; 2020.09.21, 00:06.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimą
Skamba gerai, bet tik teoriškai, nes grįžta mažai.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimą
Šiaip grįžta nemažai. Va iš mano pažįstamų belenkiek grįžo. Ir planuoja grįžti dar daugiau. Yra vienas kitas normalus, kuris dar neplanuoja konkrečių datų, bet manau tik laiko klausimas. Po teisybei reiktų pridurti, kad su visam ir be planų grįžti į Lietuvą UK ir Airijoje pasilieka dažnaiausiai mažiau kvalifikuoti ir mažiau nusisekę atvejai. Na tokie, kurių galbūt ir nelabai laukiame grįžtant.
- 2 patinka
Comment
Comment