Parašė sankauskas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Jungtinės Karalystės aktualijos (ex Brexit - Britanijos pasitraukimas iš ES)
Collapse
X
-
Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
Tai kad Brexitas referendume laimėjo santykiu 52:48, tai apie kokią “didelę dalį” visuomenės mes čia šnekam ?
Bet dalis yra hardcore brexiteers - Blue Passports, British Empire, yada yada yada. Ir jų tikrai nėra mažai.
If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Tai kalbame apie dalį iš tų 52%. Dalis jų yra soft brexiteers (i.e. Norway style deal), dalis apskritai pakeitė nuomonę ir visai nebenori Brexit.
Bet dalis yra hardcore brexiteers - Blue Passports, British Empire, yada yada yada. Ir jų tikrai nėra mažai.
If we were not in the European Union, however, no such deal could have been agreed. There would be little we could do to stop discriminatory policies being introduced, and London’s position as the world’s leading financial centre would be in danger. The banks may be unpopular, but this is no small risk: financial services account for more than seven per cent of our economic output, thirteen per cent of our exports, a trade surplus of almost £60 billion – and more than one million British jobs.Paskutinis taisė Lettered; 2019.01.16, 13:54.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Bet tie brexiteeriai neturi labai daug atstovų parlamente, tad teks susitaikyti su soft brexitu arba iš vis no brexitu, taip veikia demokratija.
Iš esmės todėl ši afera ir pavyko. Tik Cameron'as tikėjosi, kad užsitikrins amžiną valdžią toriams. Kas iš dalies pavyko, tik jau be jo asmeniškai.Paskutinis taisė Sula; 2019.01.16, 14:02.
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimą
Kad atvirkščiai, parlamente visokių soft-, mild- and hard- brexiterių yra maždaug 70%. Įskaitant netgi opozicijos lyderį Jeremy Corbin, kas dar kartą parodo, kad išverstaskūriais socialistais pasitikėti negalima.
- 3 patinka
Comment
-
Laboriu pozicija man šiuo metu didžiausia mįslė. Jie už Brexitą, bet jų tarpe hard-brexito šalininkų yra lygtai labai mažai. Tačiau savo veiksmais jie viską daro, kad pasiekti hard-brexit'ą. Kas buvo wrong May susitarime jų manymu, ir svarbiausia kaip tai pataisyti aš nieko nepajėgiu surasti.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimą
Šiaip didžiausias išverstaskūris buvo ne Corbyn'as, kuris kol kas tik šneka visokias pievas. Cameronas yra didžiausią žalą padaręs politikas.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimąLaboriu pozicija man šiuo metu didžiausia mįslė. Jie už Brexitą, bet jų tarpe hard-brexito šalininkų yra lygtai labai mažai. Tačiau savo veiksmais jie viską daro, kad pasiekti hard-brexit'ą. Kas buvo wrong May susitarime jų manymu, ir svarbiausia kaip tai pataisyti aš nieko nepajėgiu surasti.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Cameronas ir torių partija manau apskritai dabar jau gailisi, kad surengė referendumą dėl brexito. Tiksliau, kad numetė kaip rinkiminį pažadą, kurį po to reikėjo ištęsėti.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimąLaboriu pozicija man šiuo metu didžiausia mįslė. Jie už Brexitą, bet jų tarpe hard-brexito šalininkų yra lygtai labai mažai. Tačiau savo veiksmais jie viską daro, kad pasiekti hard-brexit'ą. Kas buvo wrong May susitarime jų manymu, ir svarbiausia kaip tai pataisyti aš nieko nepajėgiu surasti.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
5m ago19:16 May wins confidence vote with majority of 19
The government has won by 325 votes to 306 - a majority of 19.
Comment
-
Parašė liutass Rodyti pranešimąRatas uzsisuko. Kas toliau?
Comment
-
Parašė liutass Rodyti pranešimąKaip suprantu, nauja pasiulyma May teiks pirmadieni?
Comment
-
Dar vakar ES lyderiai kalbėjo, kad jokio naujo susitarimo nebus, o šiandien jau planuoja atidėti Brexit'ą ir iš naujo derėtis.
Europos Sąjunga (ES), pasak laikraščio „Times“, yra pasirengus atidėti „Brexitą“ iki 2020 metų. ES diplomatai ruošiasi atitinkamus planus ir yra pasirengę toliau derėtis, rašo laikraštis, remdamasis neįvardytais šaltiniais, informuoja agentūra „Reuters“.
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=80123359
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąNėra iš kur atsirasti pasiūlymams, kol pats JK parlamentas neapsispręs, ko jie nori. Kažkoks marazmas. Kaip rusų pasakoje: nueik ten - nežinau kur, parnešk tą - nežinau ką. Phoney War laikų neveiksnumas kartojasi.
Comment
-
Esmė ta, kad May norėjo formaliai deliverinti brexitą nieko realiai nepakeisdama. T.y. deale norėjo iš esmės aprašyti esamą santykių situaciją. Formaliai Britanija out, realiai - in. Bet čia įsijungė ES vadovų godumas ir durnumas. Vietoj to, kad tyliai viską sutvarkytų, nutarė pasinaudoti situacija ir paspausti Britaniją kai kuriose srityse ir dar blogiau - už popieriukų pasirašymą pareikalavo 39 ar kiek ten milijardų svarų išpirkos. Atgal gavo vidurinį pirštą, nes UK tai ne Graikija.
Spėju, kad dabar Berlynas ir Briuselis labiau stresuoja nei Londonas.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
Comment