Vasarą juk atostogos, niekas niekur neišstos . JK turi pirmiausia pateikti oficialų prašymą, bet Kameronas nenori tuo reikalu užsiimti. Jis, rodos, valdys bent iki rudens, o ES neturi priemonių, kaip tą prašymą dėl išstojimo išsireikalauti. O iki to laiko gal bus sumąstytas koks nors formatas, kad būtų ir vilkas sotus, ir avis sveika. Be to, juk galima "demokratiškai" rengti referendumus tol, kol bus gautas reikalingas rezultatas .
Nereikia į tokius labai kreipti dėmesio. Pas mus irgi visokių yra "anti-imperialistų"..., bet jie tiesiog neturi nei masinio palaikymo, nei daugiau jėgų padaryti kažką rimčiau.
Nereikia į tokius labai kreipti dėmesio. Pas mus irgi visokių yra "anti-imperialistų"..., bet jie tiesiog neturi nei masinio palaikymo, nei daugiau jėgų padaryti kažką rimčiau.
Aš manau kad Sosnovskio barščius reikia naikinti vos jiems pasirodžius. Paskui gali būti per vėlu.
/\ Manau, kad Latvijoje, kaip ir Lietuvoje, ES parama sudaro penktadalį biudžeto. Bankrotas sekančią dieną. Taip galėtų padaryti tada, kai nebegaus paramos, o tik beliks mokėti įmokas į ES biudžetą.
Taip pat ir čia viskas buvo nuspręsta jau anksčiau. Tada, kai minios Europos entuziastų ir jiems artimų intelektualų gaujos vykdė nesibaigiantį Anglijos ir jos euroskeptikų pjudymą. Tai buvo ne tik euroskeptikų vadinimas eurofobais ir paranojikais. Tai buvo atkaklus ir piktas aiškinimas, kad jei nebalsuosite taip, kaip norime mes, jūs būsite ksenofobai, rasistai, siaurakakčiai Mažosios Anglijos primityvai. Jei nebalsuosite už Europos Sąjungą, mes žinosime, kad jūs – neišsilavinę, isteriški, nesusigaudantys provincialai.
Kai reikia apginti anglus, tai Užkalnio euroentuziazmas kažkur išgaruoja. Bet kai rašys apie lietuvius, euroentuziazmas vėl sugrįš ir bus panaudoti tie patys runkeliški epitetai .
Nu jam atrodo, kad lietuviams narystė ES yra naudinga ir gal net gyvybiškai būtina, o anglams ir valams - ne. Dėl daugybės istorinių, ekonominių, karinių, politinių, geografinių ir visokių kitokių priežasčių.
Tai taip. Ir euro netekimas būtų vienas iš didžiausių trūkumų, jei ES tokios kaip dabar neliktų. Kita vertus, neaišku kokios alternatyvos.
Aš kalbėjau apie užsienio politiką. O čia jie yra pagadinę. Ir su Jacques Chirac "gera proga patylėti", ir su Sarkozy padlaižiavimu Rusijai. Dabar jie gali pagadinti reikalus sužlugdydami TTIP, nes neleis visokių protekcionizmų, kaip prancūziškų filmų kvotos ir šiaip amerikiečiai blogi.
Dar neramina ir jų su vokiečiais svaigimai apie ES kariuomenę, kaip alternatyvą NATO.
ES kariuomenė žingsnis link stipresnės ES, kas nėra blogai. Aišku, tautininkai dejuos, kad praradom valiutą, įstatymų viršenybę, dabar prarasim kariuomenę, bet aš už ES federacinę sąjungą, manau Lietuvai tai būtų naudinga.
Naikink, naikink. Taip ir prasideda visokie radikalūs judėjimai. JK vietiniai irgi jau pradeda naikinti "Sosnovskio barščius", a.k.a. imigrantus.
Zmones laukia tvirtos rankos. Nori diktaturos, manau kad ja gaus. Mieli ziurovai, ar jus pastebejote, kokius istatymus primineja, kad ir LT ? Pokalbiu klausymas be teismo sprendimo, STT reikalauja mokejimo korteliu savininko sarasa ir pan. Cia paruosiamieji darbai.
Zmones laukia tvirtos rankos. Nori diktaturos, manau kad ja gaus. Mieli ziurovai, ar jus pastebejote, kokius istatymus primineja, kad ir LT ? Pokalbiu klausymas be teismo sprendimo, STT reikalauja mokejimo korteliu savininko sarasa ir pan. Cia paruosiamieji darbai.
Iš kur tokia išvada, kad nori diktatūros? Žmonės nori "duonos ir žaidimų".
Diktatūros (totalitarizmo) esmė tame, kad joje įstatymai visada yra "teisingi".
As manau, kad zmones nori tvarkos. Prisiminkite Hitlerio atejima i valdzia. Arba kodel rusai ilgisi Stalino, todel kad pavargo nuo nebaudziamumo. Bet, bet visi pamirsta pasekmes viso sito reikalo. bet yra kita medalio puse, kokie zmones tokia ir valdzia.
Latviški Sosnovskio barščiai yra publika norinti sugriauti valstybę iš vidaus. Todėl nereikia čia lieti ašarų dėl diktatūros ir panašių kraštutinumų. Kiekviena moterėlė kaime savo daržą ravi. Ar nereikia to daryt, gamtai kenkia?
Comment