Jaučiu kažkokią planinės ekonomikos kinivarpą kirbant. Juk su atkritusiais galima kurti dar 4 naujas tokias įmones ir pagaminti daugiau produktų.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Emigracija ir imigracija Lietuvoje
Collapse
X
-
Paskutinis taisė senasnamas; 2016.11.24, 18:20.
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąŠiuo metu nėra problema daugiau pagaminti, yra problema daugiau parduoti. Kad būtų paklausa, reikia didelio gerai uždirbančių skaičiaus. Pasižiūrėk tendencijas JAV: naujos darbo vietos daugiausia kuriamos paslaugų sektoriuje ir jos nėra gerai apmokamos, todėl vidurinioji klasė mažėja, o vartojimas stagnuoja. Paskolų krizė ir kilo todėl, kad be paskolų nėjo išjudinti vartojimo ir palaikyti ekonomikos augimo.
Comment
-
Parašė Emigraves Rodyti pranešimąJaučiu kažkokią planinės ekonomikos kinivarpą kirbant. Juk su atkritusiais galima kurti dar 4 naujas tokias įmones ir pagaminti daugiau produktų. Taip ir atrodytų šalies vystymasis. Pasaulį galima įsivaizduoti kaip uždarą katilą: kuo daugiau ir našiau visko sukuriama, tuo lengviau kiekvienam tas prieinama. Nuo vandens iki automobilio. Panašiai ir šalies mastu - kiekvieno mūsų vidutinis darbo efektyvumas išvirsta į vidutinį pragyvenimo lygį.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąVerlso tikslas uždirbti pelną, o ne finansuoti "kūrybinę veiklą" dėl robotizacijos ar kitų technologijų atleistų darbuotojų. Tą gali daryti nebent pati valstybė, bet tam prieš tai reikia surinkti pinigus iš to verslo/kapitalo.
Parašė Lettered Rodyti pranešimąViską rinka sudėlioja, dauguma nori aukštojo, bet gero gyvenimo dažnai dar labiau, todėl profkėse daugėja studentų, o aukštosiose mažėja. Net su aukštaisiais ateina į profkes arba išvažiuoja dirbti darbininkais į Norvegiją.
Ateities pasaulyje vyriausybės norėdamos išlikti privalės didinti išlaidas, ir visiems self-righteus dešiniesiems teks pripažinti, kad tai racionali idėja. Užtenka palyginti skandinavų pasaulį, su socialiai orientuota politika ir anglosaksiškąjį (ir Lietuva) su neoliberalia politika: skandinavai labiausiai išsivystę, sveikiausi ir laimingiausi žmonės pasaulyje, anglai apturėjo brexit, USA Trumpą, o mes - kaimiečių partiją valdžioje. Šių trijų situacijų bendras vardiklis - protestas.Paskutinis taisė Pedigree; 2016.11.24, 19:50.
Comment
-
Parašė Emigraves Rodyti pranešimąTai be abejo - pagaminti daugiau už geresnę kainą.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąTarkim, įmonė modernizuoja liniją ir vietoj 50 mažiau kvalifikuotų jai tereikia 10-20 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Tai net jei ir visi tie 50 darbuotojų mokytųsi ir stengtųsi pakelti kvalifikaciją, toje įmonėje vis tiek negalėtų likti visi, nes tokio skaičiaus tiesiog nereikia.
Comment
-
Parašė Pedigree Rodyti pranešimąAteities pasaulyje vyriausybės norėdamos išlikti privalės didinti išlaidas, ir visiems self-righteus dešiniesiems teks pripažinti, kad tai racionali idėja. Užtenka palyginti skandinavų pasaulį, su socialiai orientuota politika ir anglosaksiškąjį (ir Lietuva) su neoliberalia politika: skandinavai labiausiai išsivystę, sveikiausi ir laimingiausi žmonės pasaulyje, anglai apturėjo brexit, USA Trumpą, o mes - kaimiečių partiją valdžioje.
Šių trijų situacijų bendras vardiklis - protestas.Paskutinis taisė andyour; 2016.11.24, 21:26.
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąNe tik daugiau už geresnę kainą, bet - daugiau, už geresnę kainą ir kad tas daiktas tarnautų kuo trumpesnį laiką.
Comment
-
Kad nereikėtų tuščiai kalbėti apie papildomas šimtines, pastudijuok neseniai Credit Suisse išleistą pasaulio turto piramidę. Sprendžiant iš argumentų, andyour ir Emigravęs yra jos viršuje ir bent jau kokį 1 mln. USD tikrai turi sukaupę
Global Wealth Update: 0.7% Of Adults Control $116.6 Trillion In Wealth
http://www.zerohedge.com/news/2016-1...ion-net-assets
As Credit Suisse tantalizingly shows year after year, the number of people who control just shy of a majority of global net worth, or 45.6% of the roughly $255 trillion in household wealth, is declining progressively relative to the total population of the world, and in 2016 the number of people who are worth more than $1 million was just 33 million, roughly 0.7% of the world's population of adults. On the other end of the pyramid, some 3.5 billion adults had a net worth of less than $10,000, accounting for just about $6 trillion in household wealth. And inbetween is the so-called global middle class - those 1 billion people who rising anger at the status quo made Brexit and Trump possible.
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąIr vėl tu iš naujo ir vėl be jokių faktų. Pasidomėk, kiek kainuoja pvz. vienas industrinis robotas. Tai reiškia, kad tiek reikia sukurti darbo jam pagaminti, pinigai=darbas. Tokios modernizacijos neatsiperka nei per metus, nei per kelis. Vadinasi, reikia sukaupti didelį kiekį kapitalo=darbo investicijoms.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąKad nereikėtų tuščiai kalbėti apie papildomas šimtines, pastudijuok neseniai Credit Suisse išleistą pasaulio turto piramidę. Sprendžiant iš argumentų, andyour ir Emigravęs yra jos viršuje ir bent jau kokį 1 mln. USD tikrai turi sukaupę
Global Wealth Update: 0.7% Of Adults Control $116.6 Trillion In Wealth
http://www.zerohedge.com/news/2016-1...ion-net-assets
Nepriklausau turtingiems, jei tau taip aktualu. Aš tiesiog mačiau paprastų verslininkų, dirbančių nuo ryto iki vakaro, aukojančių savo asmeninį gyvenimą ir sveikatą. Pasiseka tik vienetams iš tūkstančių, kuriuos senasnamai ir baksnoja. Rezultate ką jie gauna, tai tik daug materialinių vertybių, tie vienetai sugebėję nebankrutuoti. Svarbiausia, patys tie pavyduoliai iš savo tingumo jiems ir suneša pinigus. Žinoma, aš čia nekalbu apie monopolijas ir sukčius. Pvz. tokie kaip Trumpas susikrovė iš spekuliacijų(dirbtinių deficitų) ir papirkinėjimų. Žemės ištekliai riboti ir yra iš būtinų išgyventi poreikių.Paskutinis taisė andyour; 2016.11.24, 22:13.
Comment
-
Parašė spirit Rodyti pranešimąŽiūrint kiek tų robotų nori užsipirkt. Paprastai tai naujas robotas kainuoja kaip geras, prabangus automobilis - 80,000-150,000eur. Sėkmingai veikiančiai įmonei tikrai nėra didelė problema per trumpą laiką atpirkt savo užsipirktus robotus.Paskutinis taisė andyour; 2016.11.24, 22:19.
Comment
-
Apie smulkius verslininkus ir nerašiau, rašiau apie McDonalds .
Arba apie tokius. Rėmė Clinton, tai dabar turėtų bėgt Trumpo atsiprašyti ir pasidalinti pelnu .
W. Buffeto turtas po D. Trumpo pergalės išaugo 11 mlrd. JAV dolerių
Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/....d?id=72956840
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąApie smulkius verslininkus ir nerašiau, rašiau apie McDonalds .
Arba apie tokius. Rėmė Clinton, tai dabar turėtų bėgt Trumpo atsiprašyti ir pasidalinti pelnu .
W. Buffeto turtas po D. Trumpo pergalės išaugo 11 mlrd. JAV dolerių
Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/....d?id=72956840
Jau rašiau apie McDonalds, kiek tenka pelno vienam darbuotojui - viena šimtinė per mėnesį. Tai čia yra gyvenimo laimė - papildoma šimtinė JAV valstybėje? Tada klausimas, kodėl tie pavyduoliai tokie tinginiai ir patys maisto nepasigamina?
Buffetas yra spekuliantas, joks verslininkas.Paskutinis taisė andyour; 2016.11.24, 22:22.
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąAišku, kad investicijos nedaromos amžiams. Viena tokia man žinoma įmonė per krizę nebegalėjo parduoti robotų, nes darbo jėgos pasiūla smarkiai išaugo. Nepamenu, kad per krizę atlyginimai labai jau smarkiai krito. Tai reiškia, kad tie robotai dažnai vos pigiau nei fizinė darbo jėga. Kitas dalykas, kiek gamyba atpinga, tiek konkurencija numuša kainas arba priverčia gerinti gaminio savybes ir galimybes. Kažkada automobilis buvo vežimas su mediniais ratais, dabar su kondicionieriais, jaukiais salonais, ABS sistemom, automatiniais langais, galingais varikliais ir t.t. ir t.t.
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąO tai iš kur atsiranda tie stambūs verslai? Iš tų pačių smulkių. Niekas netampa iškart stambiu verslininku.
Jau rašiau apie McDonalds, kiek tenka pelno vienam darbuotojui - viena šimtinė per mėnesį. Tai čia yra gyvenimo laimė - papildoma šimtinė JAV valstybėje? Tada klausimas, kodėl tie pavyduoliai tokie tinginiai ir patys maisto nepasigamina?
Buffetas yra spekuliantas, joks verslininkas.
Comment
-
Parašė spirit Rodyti pranešimąTai matai, jeigu kažkokia firma prisiperka robotų, tai reiškia kad jie greičiausiai bent minimaliai pakels kainas kad jie kuo greičiau atsipirktų.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąKad atsiranda, tai nieko tokio. Blogiau kai sustiprėję ima naudotis savo įtaka ir prastūminėti tik sau patogius įstatymus.Paskutinis taisė andyour; 2016.11.24, 22:51.
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąTaip lengvai kainų nepakelsi. Įsivaizduok parduotuvėje perki prekę už nusistovėjusią kainą ir staiga ją pakelia, o šialia guli prekė su nepadidinta kaina. Kurią prekę čiupsi?
Comment
Comment