Parašė Lettered
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[GR-EU] Graikijos skolų krizė
Collapse
X
-
Parašė a_p Rodyti pranešimąKaip manai, kiek pasaulyje pirkėjų sau šiuo metu ieškosi privačios salos viduržiemio jūroje?
Comment
-
Parašė a_p Rodyti pranešimąAtėnams iš šiaip Graikijai dar toli iki Madrido ir Ispanijos. Tik tiek, kad pastarieji neturi istorinio konteksto beigi matomai nemoka "tepti".
According to the CIA World Factbook, Greece has 13,676 kilometres (8,498 mi) of coastlineThere is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).
Comment
-
Parašė nomad Rodyti pranešimąSumoj, šiaip jau, Graikija turi daugiau potencialiai įdomių turizmui/pardavimui objektų, nei Ispanija, kuri beveik neturi salų, o 70% tos šalies yra dykuma ... Daugiau nei 25% visos Europos pakrantės yra Graikija, šiaip jau ... Iš tikrųjų ten yra ką monetizuoti.
Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąIr Graikija turi ne tik salas, bet svarbiausia daugybę įspūdingų antikinių objektų, įdomių ir svarbių visai vakarų civilizacijai. Šiaip jau kultūriniam turistui įdomiausi turėtų būti nelabai švarūs ir tvarkingi Atėnai su Akropoliu, Agora, Hefaisto ir Olimpijos Dzeuso šventyklomis ir labai turtingais muziejais. Tik kad įvaizdis pastaruoju metu nekoks.
Atvaizdas
Atvaizdas
Atvaizdas
Atvaizdas
Paskutinis taisė Lettered; 2015.07.14, 01:07.
Comment
-
Na belieka tikėtis, kad kelių savaičių trukmės Graikijos cash'tracinė terapija pagaliau išjudins bent jau didesnės dalies graikų (o ir kitų pietiečių) gyventojų galvose tą continental shift'ą bei privers įsisąmoninti, kad socializmas baigiasi tuomet - kuomet baigiasi svetimi pinigai (anot Margo Stogdengienės).
Kad joks neomarksizmas - niekada nieko neapdovanoja ar oriai nekompensuoja net už juodžiausią (juo labiau) darbą bei pastangas. O graikai kaip tik ES ir buvo 'darbščiausi' gyventojai, dirbantys ''ilgiausias'' valandas (not surprisingly - tik turintys vieną žemiausių produktyvumo lygių).
Kad jokie dialektinio materializmo apologetai inherently - neskatina (nebent at gun point) jokios pažangos, verslumo, iniciatyvos, o tik visom įmanomom priemonėm naikina tą neatsiejamos pažangos selfish gene'o selekciją.
Galų gale, kaip n+k kartų pasufleruoja pageltę istorijos puslapiai, visa tai neišvengiamai priveda prie anarchijos, moralinio bei etinio degradavimo (kam dirbti, man ir taip gerai, vis tiek kažkas duos), ultimatyvaus žlugimo.
Nors žinant graikų istoriją, pradedant kad ir Herodotu, o baigiant Tsiprumi - pas juos skolų ''išmušinėjimų razborkės'' ir žemės nuosavybės persidalinimas, nuolat iškildavo/a kaip pagrindinis leitmotyvas. Contrary to socialism, sakyčiau pamatinės kapitalizmo vertybės. All is not lost.Paskutinis taisė l2ez4m; 2015.07.14, 02:15.
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąŠiaip jau, graikai Olimpines žaidynes vadina vienu blogiausių dalykų naujausių laikų Graikijos istorijoje ir šitų ekonomikos problemų simboliu. Jie man tiesiai šviesiai ir sakė, kad jų nuomone po jų Graikijoje viskas ir pradėjo blogėti, ant tiek tai įsiminė. Ištaškytos ir išvogtos baisios pinigų sumos, niekam nebereikalingi stadionai, kurie tik tvoromis nuo vandalų aptverti, apgriuvęs ir apleistas olimpinis miestelis, kur naktimis privažiuoja budulių pasiautėti.
http://www.lrytas.lt/sportas/tai-ben...ir-palikta.htm
Straipsnis gausiai įliustruotas specialiai olimpiadai pastatyto oro uosto (iš tiesų 2001ais metais uždaryto Ellinikon oro uosto), specialaus olimpinio terminalo (iš tiesų seno graikų aviakompanijos Olympic terminalo neveikiančiame oro uoste) ir apmusijųsių specialių olimpinių lėktuvų šroto (na neturi graikai dykumos, kad galėtų seną šlamštą saugoti ten, kaip amerikiečiai). Štai tokia objektyvi informacija skleidžiama apie Graikiją
Parašė l2ez4m Rodyti pranešimątik turintys vieną žemiausių produktyvumo lygių).
Parašė a_pVienaip ar kitaip, neverta tikėtis, kad žmonės staiga patys suvoks kad kalti jie patys. Dauguma graikų nemato toliau savo lėkštės krašto, persisunkę nihilizmu/pofigizmu ir nėra priežasties kodėl jie staiga turėtų praregėt.Paskutinis taisė 1926; 2015.07.14, 11:11.
Comment
-
Parašė 1926 Rodyti pranešimąKad jau kalba pasisuko apie Atėnų olimpines žaidynes. Tipiškas apie Graikiją skleidžiamos propagandos pavyzdys:
http://www.lrytas.lt/sportas/tai-ben...ir-palikta.htm
Straipsnis gausiai įliustruotas specialiai olimpiadai pastatyto oro uosto (iš tiesų 2001ais metais uždaryto Ellinikon oro uosto), specialaus olimpinio terminalo (iš tiesų seno graikų aviakompanijos Olympic terminalo neveikiančiame oro uoste) ir apmusijųsių specialių olimpinių lėktuvų šroto (na neturi graikai dykumos, kad galėtų seną šlamštą saugoti ten, kaip amerikiečiai). Štai tokia objektyvi informacija skleidžiama apie Graikiją
Kas dėl olimpinio miestelio, tai jis šiaip tikrai apleistas (pats gyvenau Atėnuose, buvau, mačiau ), iš esmės dėl to, kad tiek visokių sporto pastatų Atėnams nereikia. Kažkiek naudojamas, berods, tik centrinis olimpinis stadionas, krepšinio arena.
Kitiems pastatams tiesiog poreikio nėra, nes ir taip pilna jų ten (šiaip savo laiku būtų sutaupę, jei nebūtų statę naujų, bet norėjosi viską turėti vienoje vietoje). Aplinka irgi smarkiai apleista ir dėl to, kad tiesiog ten viskas nelabai kam reikalinga ir dėl to, kad miestas (čia faktas, kitaip nei su "tingėjimu") ten tvarka apskritai nepasižymi.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Kad palyginti kaip graikai gyveno su drachma, o kaip su euru padariau tokį palyginimą. Žemiau esančiame grafike istorinis Graikijos BVP per capita kitimas nuo 1990 iki 2014 metų. Raudonai pažymėtas drachmos periodas , o žaliai - euro. Matyti, kad po euro įvedimo graikų BVP pradėjo staigiai augti, o su drachma jis buvo toks "fairly stable":
Kadangi pats BVP per capita istoriškai nedaug ką pasako, padariau palyginimą kiek procentais graikų BVP per capita sudarė tų metų Vokietijos BVP per capita (vėl nuo 1990 iki 2014). Raudonai drachmos zona, žaliai - euro zona:
Ir vėl akivaizdu, kad prie euro graikai staigiai pradėjo mažinti skirtumą nuo Vokietijos (skolintais pinigais), o prie drachmos jis vėl buvo "fairly stable" palyginti su Vokietija ...
Comment
-
Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimąKad palyginti kaip graikai gyveno su drachma, o kaip su euru padariau tokį palyginimą. Žemiau esančiame grafike istorinis Graikijos BVP per capita kitimas nuo 1990 iki 2014 metų. Raudonai pažymėtas drachmos periodas , o žaliai - euro. Matyti, kad po euro įvedimo graikų BVP pradėjo staigiai augti, o su drachma jis buvo toks "fairly stable":
Atvaizdas
Kadangi pats BVP per capita istoriškai nedaug ką pasako, padariau palyginimą kiek procentais graikų BVP per capita sudarė tų metų Vokietijos BVP per capita (vėl nuo 1990 iki 2014). Raudonai drachmos zona, žaliai - euro zona:
Atvaizdas
Ir vėl akivaizdu, kad prie euro graikai staigiai pradėjo mažinti skirtumą nuo Vokietijos (skolintais pinigais), o prie drachmos jis vėl buvo "fairly stable" palyginti su Vokietija ...Paskutinis taisė Lettered; 2015.07.14, 13:17.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąPrie drachmos irgi buvo augimas, labai abejoju, ar be euro per paskutinius 15 metų ekonomika nebūtų nei kiek paaugus ar dar netgi nusmukus žemiau 2001 m. lygio, kaip tas atsitiko dabar.
Comment
-
Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimąIr vėl akivaizdu, kad prie euro graikai staigiai pradėjo mažinti skirtumą nuo Vokietijos (skolintais pinigais), o prie drachmos jis vėl buvo "fairly stable" palyginti su Vokietija ...
Comment
-
Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimąManyčiau, kad iš pradžių nebūtų tiek augusi su drachma, o paskui - tiek smukusi. Manau, kad tas antras grafikas ir būtų likęs stabilus - graikų BVP taip ir toliau būtų sudariusi apie 45-50 proc. vokiečių BVP per capita. Užmečiau, kad ir anksčiau (apie 1975-1985) graikų BVP sudarė apie 42-46 roc. vokiečių BVP. Čia matyt yra graikų konstantaPaskutinis taisė Lettered; 2015.07.14, 13:42.
Comment
-
Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimąKad palyginti kaip graikai gyveno su drachma, o kaip su euru padariau tokį palyginimą.
snip
Atsakymas paprastas - tai neribotos prieigos galimybė prie easy/loose money (pigių pinigų), kuomet prie drachmos buvę 10-18% rate'ai staiga in a matter of days pavirto 2-3%, nugalejo tingaus plebso vienadienio pasitenkinimo stumiamas welfare state modelis.
BVP augimą vis-a-vis atspindintis diametraliai priešingas palūkanų normų grafikas:
Štai kodėl vieninga monetarinė erdvė be harmoningos bei vienalytės fiskalinės politikos iš esmės yra pasmerkta žlugimui, norint ją rektifikuoti privalomi žymiai intensyveni integracijos (convergence) procesai, sovereign teisių atsisakymas, kas šiandienėj Europoj neįmanoma (berods nobelistas Friedman'as apie tai įspėjo dar prieš 20m.).Paskutinis taisė l2ez4m; 2015.07.14, 15:11.
Comment
-
Parašė 1926 Rodyti pranešimąDu kartus didesnį nei lietuvių.
Šio ''tapeto'' turbūt buvo neįmanoma nepastebėti, net ir didžiausiam miopikui.
Raganosis į raudonąją knygą buvo įrašytas ne dėl savo milžniškų gabaritų, bet dėl įgimtos trumparegystės (obviously ir dėl vertingo rago). Nebūkite ideologiniu raganosiu.
Efektyvumo skirtumas LT vs GR 2014m. buvo apie 15% (Lietuvos panašus į Vengrijos, Estijos), po šių metų debacle'ų nenustebsim, kad jis Lietuvoje bus aukštesnis.Paskutinis taisė l2ez4m; 2015.07.14, 15:27.
Comment
-
Parašė l2ez4m Rodyti pranešimąContrary to socialism, sakyčiau pamatinės kapitalizmo vertybės. All is not lost.Paskutinis taisė nomad; 2015.07.14, 22:42.There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).
Comment
Comment