Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[UA] Įvykiai Ukrainos rytuose (iki 2014.08.25)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Realiai klausimas, ar NATO mums padės, tiksliau visokios frau ribbentrop ir berluskoniai greičiau Putinui padės nei mums, tad lieka klausimas tik dėl JAV. Ji galėtų Rusiją sustabdyti, kad net nekiltų noras lįsti į Baltijos šalis, turi tam visas galimybes, kitas klausimas, ar norės veltis į karą dėl mūsų.
    Jei NATO mums nepadės, nebeliks jokios NATO. Nes jei mums nepadės, tai kodėl turėtų padėti, pvz. Lenkijai? Rumunijai, Bulgarijai? Turkijai? Variantus matau du: 1) padės iškart; 2) Putinas nueis taip toli, kad nepadėti reikštų matyti visą Europą okupuotą.
    Lietuva visiems.

    Comment


      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
      Aš manau, kad tokia emigracija turėtų būti masinė jei pasirodytų Lietuvoje žali žmogeliukai. Tiesiog visiem normaliem žmonėm pakelt sparnus ir palikt, kad ir kaip būtų gaila, savo nuostabią šalį. Negailėt jokių daiktų ir turto. Aš asmeniškai dar vienos okupacijos nebepakelčiau. Nebijot ruskyno gali tik tie, kurie nėra geriausių savo dienų pragyvenę ruskyno okupacijoje ir nesuvokia ką tai reiškia. Jau esu rašęs šiame forume, kad vienas mano automobilių stovi pilnai tam paruoštas.
      Jei Lietuva subėgtų kur nors Provansan ir gyventų iš pašalpų tai būtų dar ir gera pamoka visiems vakariečiams Putino bendradarbiams.
      Aš tai likčiau savo gimtojoje Lietuvoje, nesvarbu kur ji - ar Europos, ar Eurazijos Sąjungoje.
      Paskutinis taisė Forumo_Dalyvis; 2016.06.01, 17:48.

      Comment


        Parašė Forumo_Dalyvis Rodyti pranešimą
        Niekaip nesuprantu, kodėl mylintys Lietuvą žmonės (o jūs, ko gero, tikrai vienas iš jų, manau neklystu?) šneka apie emigraciją į Vakarus?

        Aš tai likčiau savo gimtojoje Lietuvoje, nesvarbu kur ji - ar Europos, ar Eurazijos Sąjungoje.
        Tamsta niekad ir nesuprasit.

        Comment


          Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
          Tai bebėgančių ar besipriešinančių? Kaip tik sienų ir kelių blokavimas būtų pirmoje vietoje. Lietuva dar tokioje durnoje geografinėje padėtyje, kad nei į Baltarusiją, nei į Kaliningradą nei į Lenkiją (nes tas siauras ruoželis būtų staigiai blokuotas), o per Latvius ir Estus irgi niekur napabėgsi.
          keltais i Vokietija, lektuvais.
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Parašė Forumo_Dalyvis Rodyti pranešimą
            Niekaip nesuprantu, kodėl mylintys Lietuvą žmonės (o jūs, ko gero, tikrai vienas iš jų, manau neklystu?) šneka apie emigraciją į Vakarus?

            Aš tai likčiau savo gimtojoje Lietuvoje, nesvarbu kur ji - ar Europos, ar Eurazijos Sąjungoje.
            bent jau vaikus ir zmonas reiketu isgabenti, nes jiems cia p...zdec bus.
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              keltais i Vokietija, lektuvais.
              Is ruskio pozicijos ziurint, tai pirma ir blokuociau Oro uostus, Juru uosta, Lenkijos pasieni, del galimu NATO daliniu permetimo. Teleportacijos budu gi musu gint nieks neatvyktu
              Show must go von!

              Comment


                uz pinigus praleistu, manau
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  bent jau vaikus ir zmonas reiketu isgabenti, nes jiems cia p...zdec bus.
                  Viskas priklauso nuo to, kaip įsivaizduoti tą galimą Lietuvos perėjimą į Rusijos įtakos sferą. Jeigu kažkas įsivaizduoja karą su didžiulėmis taikių gyventojų žūtimis ir miestų bombardavimais, tai kažkaip nelabai mane tai įtikina. Rusija NATO šalies atvirai nepultų - tai faktas. Beprasmiškos aukos tarp civilių gyventojų Rusijai nė kiek nereikalingos - tai antras faktas. Aš tai viską įsivaizduoju kiek kitaip:

                  1. Lietuvoje ateina į valdžią atvirai prorusiškos jėgos. Labiausiai tikėtina - eilinių rinkimų būdu.

                  2. Lietuva išstoja iš ES ir NATO, jei nepavyksta išstoti - vienpusiškai nutraukia narystę.

                  3. Lietuva tampa Eurazijos Sąjungos nare.

                  O kai kurie čia - karas, kraujas, moteris ir vaikus išvežti... Yra šiais laikais paprastesnių būdų, kuriuos plačiai taiko įvairios didelės šalysbei šalių sąjungos.

                  Comment


                    Parašė Forumo_Dalyvis Rodyti pranešimą
                    Viskas priklauso nuo to, kaip įsivaizduoti tą galimą Lietuvos perėjimą į Rusijos įtakos sferą. Jeigu kažkas įsivaizduoja karą su didžoulėmis taikių gyventojų žūtimis ir miestų bombardavimais, tai kažkaip nelabai mane tai įtikina. Rusija NATO šalies atvirai nepultų - tai faktas. Beprasmiškos aukos tarp civilių gyventojų Rusijai nė kiek nereikalingos - tai antras faktas. Aš tai viską įsivaizduoju kiek kitaip:

                    1. Lietuvoje ateina į valdžią atvirai prorusiškos jėgos. Labiausiai tikėtina - eilinių rinkimų būdu.

                    2. Lietuva išstoja iš ES ir NATO, jei nepavyksta išstoti - vienpusiškai nutraukia narystę.

                    3. Lietuva tampa Eurazijos Sąjungos nare.

                    O kai kurie čia - karas, kraujas, moteris ir vaikus išvežti... Yra šiais laikais paprastesnių būdų, kuriuos plačiai taiko įvairios didelės šalysbei šalių sąjungos.
                    Bet Ukraina parodė, kad tie tavo išvardinti būdai yra beprasmiai ir nepasiteisinę. Kas liko ruskiui - įvest kariuomenę.
                    Show must go von!

                    Comment


                      Į šiandienos pesimistinių nuotaikų rinkinį. Nuotaikai pakelti. Ir įsiklausyti. Vakarykštis Liudo Dapkaus postas, o tiksliau jo pabaiga:

                      Tuštėjanti prislėgtų sodiečių retai apgyvendinta teritorija nėra ta valstybė, kuri galėtų XXI amžiuje kam nors ką nors diktuoti ar nurodinėti, ji nesugeba kontroliuoti savo pačios žemių, tačiau žino tik vieną išeitį - veržtis į gretimas.
                      Taip, jie turi atominį ginklą, ir tai yra paskutinis argumentas. Bet Kremliaus varlės nori valdyti pasaulį, o ne sunaikinti jį. Todėl kariauti teks kitomis priemonėmis, ir jie gaus į kaulus.
                      Ei, vaikai, nebijokite varlės! Ji pati mūsų bijo.


                      Svarbiausias momentas atkreipkit dėmesį (ir ko gero labai teisingas): kariauti teks KITOMIS priemonėmis.

                      Comment


                        Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                        Svarbiausias momentas atkreipkit dėmesį (ir ko gero labai teisingas): kariauti teks KITOMIS priemonėmis.
                        T.y. kariauti paprastą konvencinį karą? Na, vargu, ar tai guodžia.
                        Lietuva visiems.

                        Comment


                          Parašė abruo Rodyti pranešimą
                          T.y. kariauti paprastą konvencinį karą? Na, vargu, ar tai guodžia.
                          Būtent, kad ne tradicinį karą

                          Comment


                            Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
                            Būtent, kad ne tradicinį karą
                            Tai kokį tada?
                            Lietuva visiems.

                            Comment


                              Parašė VNS Rodyti pranešimą
                              Is ruskio pozicijos ziurint, tai pirma ir blokuociau Oro uostus, Juru uosta, Lenkijos pasieni, del galimu NATO daliniu permetimo. Teleportacijos budu gi musu gint nieks neatvyktu
                              O ka pasienj blokuot? Kuo daugiau vketj iu isvyks tuo ramiau jiems juk

                              Comment


                                Yra ir kitų niuansų. paRašos stiprybė remiasi naftos doleriais iš kurių tame tarpe moka pastoviai Kadyrovui/čečėnų smogikams. Ir kurių vienintelių iš visos teritorijos neima į armiją visai. Spėkit iš trijų kartų ką veiks čečėnai, kai nutruks ar ženkliai sumažės $ upė (Tai tikrai bus plius reikės daugiau išleisti maisto, kitų prekių dotavimui) ?
                                Nemanau kad putleris sugebės suvaldyti juos kitaip. Jėga jų taip paprastai nepaimsi, jie patys turi pakankamai rimtas pajėgas ir patirties teroro aktuose. Aišku nemažai jų parišti spec.tarnybų, bet tai tik požiūrio klausimas: nemoka-negauna. Tai va tada prasidės naujos linksmybės viduje, mažiau turės laiko užssimti išore ir zombių palankumas putleriui dings.
                                Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
                                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                Comment


                                  Labai kvaila kalbėti kategorijomis-prasigers, cecenams duoklę moka - mums ju valstybes ir sovinizmo uzteks daugeliui amziu i prieki.

                                  As paklausiu kitaip-kaip manot, galėtų Lietuva sau leisti parengti ir tik (!) karo, mobilizacijos atveju turėti puikiai parengtu 10 000 karių, dar maždaug 40 000 karių parengtų vidutiniškai ir dar maždaug 50 000 žinančių už kurio galo laikyti šautuvą? Total: 50 000 karių aprūpintų absoliučiai visa reikiama technika išskyrus kovinius lėktuvus, sraigtasparnius, tankus ir reaktyvinės artilerijos sistemas ir dar 50 000 individualiom apsaugos priemonėm bei lengvaisiais šaulio ginklais?
                                  Galiu atsakyti - turėjome (ir, o stebukle, vis dar turime) 24 metus tam pasiekti.
                                  tik visus tuos metus reikėjo ne juokinti kaimynus, vėliau ir NATO partnerius, o gal skirti papildomus 0,5 proc. nuo bvp ir laikytis užsibrėžtos krypties.
                                  Pavartykit mintyse skaičiukus ir pagalvokit kas mus pult norėtų tokiu atveju?

                                  Comment


                                    Parašė sausuolis75 Rodyti pranešimą
                                    Galiu atsakyti - turėjome (ir, o stebukle, vis dar turime) 24 metus tam pasiekti.
                                    tik visus tuos metus reikėjo ne juokinti kaimynus, vėliau ir NATO partnerius, o gal skirti papildomus 0,5 proc. nuo bvp ir laikytis užsibrėžtos krypties.
                                    Pavartykit mintyse skaičiukus ir pagalvokit kas mus pult norėtų tokiu atveju?
                                    Tai mat visa bėda tame, kad lietuviški pusdurniai-sovietikai niekaip negalėjo didžiosios to laikmečio dalies pragyvent be komunistų, visokių juršėnų, brazauskų ir tt. O ir dabar valdžioje Lietuvos "patriotai". Tie 2% matant šių dienų realijas yra reikalingi čia ir dabar. Aš, senas žmogus, sutikčiau netgi kad man mažintų pensiją, jei tai būtina pasiekti tuos nelemtus 2%.
                                    Viltis kad išmirus sovietikams viskas pasikeis visai nedidelė, jie gi užaugino sau puikią pamainą. Tą matome netgi šiame forume.

                                    Comment


                                      "Paguodžiantį" šeimininkų planą pateikia dalyvis. Šiaip tai jis dalinai teisus - kolaborantų nepritrūktų. Gal netgi Algirdas P. taptų marionetinės Liaudies Tarybos pirmininku.
                                      Paskutinis taisė Sula; 2014.08.29, 12:57.

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                        Ir kas iš to?
                                        Pasidomėk istorija 1980-1988m.

                                        Comment


                                          Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                          Pasidomėk istorija 1980-1988m.
                                          Žinau aš tą populiarią nesamonę, kad Rusijos biudžetą sudaro už naftą gaunami doreliai ir numušus naftos kainą Rusija žlugs. Bėda ta, kad Rusijos biudžetą sudaro rubliai, o ne doreliai ...
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X