Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[UA] Įvykiai Ukrainos rytuose (iki 2014.08.25)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Kas sakė, kad neturiu? Mano galutinė nuomonė yra tokia, kad man visiškai dzin kas vyksta ne mano kieme, t.y. Pabaltyjy, o dat labiau t.y. - Lietuvoje. Kaip čia ukrainiečių propagandistas minėjo, kad karo atveju kažką sunešios, tai tikrai bus tokių, kurie sunešios ir pačius Lietuvoje prieš kompą verkiančius ukrainiečius, kad karą į šalį atnešė
    Į kurią šalį karą atnešė ukrainiečiai? Ir kas čia verkia prieš kompą?

    Tai, kad tau yra visiškai dzin, kas vyksta pas kaimynus, yra labai blogai. Nes tai paprasčiausiai yra amorali pozicija. Jei mano kaimyną skriaustų, aš tikrai nelikčiau abejingas. Pagalvok pats, kas būtų buvę, jei 1990-1991 metais pasauliui būtų visiškai dzin" kas vyksta Lietuvoje. Nežinau, ar tu būtum iš viso dabar toks, koks esi.
    Paskutinis taisė oranger; 2014.08.16, 18:48.

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Į kurią šalį karą atnešė ukrainiečiai? Ir kas čia verkia prieš kompą?

      Tai, kad tau yra visiškai dzin, kas vyksta pas kaimynus, yra labai blogai. Nes tai paprasčiausiai yra amorali pozicija. Jei mano kaimyną skriaustų, aš tikrai nelikčiau abejingas.
      Dar neatnešė. Bet gali atnešt, jeigu ir toliau taip prašys pagalbos iš Vakarų, o mūsų proto bokštai ir toliau geruosius samariečius vaidins.

      Ukrainiečiai nėra mano kaimynai. Juolab ir jiems patiems lietuviai buvo dzin, kai Lietuva pradėjo SSRS ardyt.

      Comment


        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
        Dar neatnešė. Bet gali atnešt, jeigu ir toliau taip prašys pagalbos iš Vakarų, o mūsų proto bokštai ir toliau geruosius samariečius vaidins.

        Ukrainiečiai nėra mano kaimynai. Juolab ir jiems patiems lietuviai buvo dzin, kai Lietuva pradėjo SSRS ardyt.
        Iš kur žinai, kad ukrainiečiams buvo dzin?
        O kodėl Ukraina negali prašyti pagalbos? Prašyti pagalbos yra uždrausta? Be to, kažko ypatingo ir neprašoma, daugiau politinės paramos.

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Iš kur žinai, kad ukrainiečiams buvo dzin?
          Sakai, ne dzin, kai rusai žymiai pirmesni nepriklausomybę pripažino?

          http://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvo...pa%C5%BEinimas

          Comment


            Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
            Sakai, ne dzin, kai rusai žymiai pirmesni nepriklausomybę pripažino?

            http://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvo...pa%C5%BEinimas
            Ukrainoje tuomet buvo komunistinė valdžia, prie ko čia pripažinimas? Ukraina pati tapo nepriklausoma 1991 m. rugpjūčio 24 dieną, o po 2 dienų pripažino Lietuvos nepriklausomybę. Kažkaip bent minimaliai susipažink su istorija.

            Geriau pažiūrime į vaizdą prie Aukščiausios Tarybos 1991 metais.

            Paskutinis taisė oranger; 2014.08.16, 18:58.

            Comment


              Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
              Sakai, ne dzin, kai rusai žymiai pirmesni nepriklausomybę pripažino?

              http://lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvo...pa%C5%BEinimas
              Čia jau visiškas šaudymas Dievui į langus, žinant gerus santykius tarp Lietuvos ir RSFSR, kurios valdžioje Jelcinas siekė diriguoti Rusijai, o nebūti eiliniu genseku Gorbačiovo komandoje. Juolab kad tas periodas buvo bene geriausias visoje Rusijos-Lietuvos santykių istorijoje.

              Comment


                Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
                Čia jau visiškas šaudymas Dievui į langus, žinant gerus santykius tarp Lietuvos ir RSFSR, kurios valdžioje Jelcinas siekė diriguoti Rusijai, o nebūti eiliniu genseku Gorbačiovo komandoje. Juolab kad tas periodas buvo bene geriausias visoje Rusijos-Lietuvos santykių istorijoje.
                Matosi, kad žmogus nelabai žino apie tą laikotarpį. Turbūt gimė jau po to.

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Ukrainoje tuomet buvo komunistinė valdžia, prie ko čia pripažinimas? Geriau pažiūrime į vaizdą prie Aukščiausios Tarybos 1991 metais.

                  Atvaizdas
                  Net dvi vėliavos, oho... Palyginus su tuo, kad dabar tokia pat minia susirinktų Lietuvoje dėl Ukrainos, tai tos dvi vėliavos praktiškai nieko nereiškia. Ir gerai sėdintiems Lietuvoje sakyt, kaip vietiniai ukrainiečiai juos palaiko. Panašiai kaip Amerika dabar Baltijos šalis siutina prieš raudonuosius.

                  O bet tačiau, pripažinimas čia labiau prie ko. Kadangi Gorbačiovas tuo metu leido jau kažką panašaus į autonomijas, tai kodėl gi Ukraina negalėjo Lietuvos siekių palaikyt? Nors gal būt dėl to, kad nuo Lietuvos atsilieka, kaip matome, 24-iais metais

                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Matosi, kad žmogus nelabai žino apie tą laikotarpį. Turbūt gimė jau po to.
                  Žinau kiek reikia. Ir kas iš to, kad ir dabar gyvenam tomis pačiomis sąmoningomis akimis, bet skirtinguose pasauliuose.

                  Comment


                    Egiuxz, tau asmeniškai pasakysiu, kad man nebuvo dzin. Aš tada važiavau į Lietuvą į mitingus, nors Ukrainoje per Maskvos TV visur skelbė, kad "lietuviai yra fašistai ir reikia ten juos "sutvarkyti".
                    Taigi, visiška analogija su dabartine situacija, tik viskas atvirkščiai.
                    Paskutinis taisė oranger; 2014.08.16, 19:06.

                    Comment


                      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                      pripažinimas čia labiau prie ko. Kadangi Gorbačiovas tuo metu leido jau kažką panašaus į autonomijas, tai kodėl gi Ukraina negalėjo Lietuvos siekių palaikyt? Nors gal būt dėl to, kad nuo Lietuvos atsilieka, kaip matome, 24-iais metais
                      Aš jau pasakiau, kad pripažino iš karto kai pati tapo nepriklausoma. Kas turėjo anksčiau pripažinti - Ukrainos komunistų partija?
                      Prie ko čia tie 24 metai - sunku suprasti.

                      Comment


                        Egiuxz logika gelezine. Valdzioje sedintis komunistai nepripazino Lietuvos, reiskias visai Ukrainai buvo dzin
                        .

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Egiuxz, tau asmeniškai pasakysiu, kad man nebuvo dzin. Aš tada važiavau į Lietuvą į mitingus, nors Ukrainoje per Maskvos TV visur skelbė, kad lietuviai yra fašistai ir reikia ten juos "sutvarkyti".
                          Taigi, visiška analogija su dabartine situacija, tik viska atvirkščiai.
                          Kažkodėl tame laikotarpyje minima Rusijos minkšta širdis, Latvija, Estija ir Islandija. O kur Ukraina? Jeigu situacija analogiška, bet atvirkščia, tai didžiausi draugai turėjo būt ukrainiečiai, kaip dabar su ukrainiečiais atvirkščiai yra.

                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Aš jau pasakiau, kad pripažino iš karto kai pati tapo nepriklausoma. Kas turėjo anksčiau pripažinti - Ukrainos komunistų partija?
                          Ne iš karto - po dviejų dienų

                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Prie ko čia tie 24 metai - sunku suprasti.
                          Ne į tą traukinį šoko.

                          Comment


                            Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                            Kažkodėl tame laikotarpyje minima Rusijos minkšta širdis, Latvija, Estija ir Islandija. O kur Ukraina? Jeigu situacija analogiška, bet atvirkščia, tai didžiausi draugai turėjo būt ukrainiečiai, kaip dabar su ukrainiečiais atvirkščiai yra.
                            Man tik vienam nelabai aišku, ką jis nori pasakyti?

                            Comment


                              Parašė oranger Rodyti pranešimą
                              Man tik vienam nelabai aišku, ką jis nori pasakyti?
                              Šiuo metu kaip didžiausi ukrainiečių draugai minimi lietuviai. Lietuvos II pradžioje ukrainiečių tokiais niekas minėjo. Tai kur čia analogiška situacija?

                              Comment


                                Ir vėl diskusija pavirto į trolių vaikymą...

                                O šiaip, dabar jau net nebesvarbu, ką ir kaip darė, daro ar darys ukrainiečiai, žudo jie vaikus ar ne - ne jie žaidžia didįjį žaidimą. Visos Europos likimas dabar priklauso tik nuo Kremliaus valios, lygiai kaip 1939 m. priklausė nuo Berlyno. Klausimas tik ar tikrai Putinas norės rizikuoti tūkstančių žmonių gyvybėmis dėl savo ambicijų, o jei norės - tai kurioje vietoje Vakarai pasakys "stop" Rusijos teritorinėms pretenzijoms. Nenoriu čia būti didelis pesimistas, bet labai tikiuosi, kad "stop" sakyti neprireiks, patys rusai susipras... Kitaip mums nekas.
                                Lietuva visiems.

                                Comment


                                  Iš šitos diskusijos jau uždirbau apie 3000 rublių

                                  Comment


                                    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                    Iš šitos diskusijos jau uždirbau apie 3000 rublių
                                    Pasitenkinimo dozę tai tikrai užsidirbai.
                                    Lietuva visiems.

                                    Comment


                                      Parašė abruo Rodyti pranešimą
                                      Pasitenkinimo dozę tai tikrai užsidirbai.
                                      Aha, naują iškrypimą reikia įrašyt prie kitų filų - trolofilas. Čia - forumas, jo esmė - diskusijos. Ir jeigu kažkas nepalaiko "teisingos" nuomonės, tai jau iškart trolis, kremlinis, runkelis ir t.t. Aha, aš toks

                                      Comment


                                        Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                        Youtube video

                                        Atkreipkite dėmesį į šarvuotį. Jei tai Ukrainos teritorija, tai jau visiškai nesimaskuoja.
                                        Šarvuotis - BTR-80A ar tai BTR-82A. Dėl jo ir kyla daugiausiai abejonių, nes pas "koloradus" tokios technikos iki šiol nesimatė. Ir kur įrodymai, kad čia tikrai rytų Ukraina? Tokie laukai ir kalvos belekur gali būti.
                                        Visgi čia Ukraina - kitas video su tuo pačiu "koloradiniu" snukiu:

                                        Новейшие российские БТР-82А в Снежном. Кремль уже не скрывает свое участие в войне.
                                        www.youtube.com, 2014.08.16

                                        Balto automobilio numeriai ukrainietiški.
                                        Paskutinis taisė Dadis; 2014.08.16, 20:00.

                                        Comment


                                          Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                          Kas sakė, kad neturiu? Mano galutinė nuomonė yra tokia, kad man visiškai dzin kas vyksta ne mano kieme, t.y. Pabaltyjy, o dat labiau t.y. - Lietuvoje.
                                          Jei tau dzin, kam lendi į šitą diskusiją? Nes jei tau dzin, o visvien čia rašinėji, tai jau vadinama trolinimu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X