Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[UA] Įvykiai Ukrainos rytuose (iki 2014.08.25)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
    Į Saur Mogilą spėju.
    Aš galvojau jie visas savo točkas dar ~2000 supjaustė.
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      Primink, ką ten veikia Rusijos piliečiai rytų Ukrainoje? Vadovauja kovoms kitoje valstybėje?
      N N N

      Comment


        Parašė Forumo_Dalyvis
        Va kas vyksta jau netgi vakarų Ukrainoje:

        В Закарпатье протесты против мобилизации продолжаются: заблокировали трассу Киев — Чоп, осадили военкомат в Мукачево (фото, видео)

        Užkarpatėje vyksta didžiuliai karių tėvų ir artimųjų protestai, užblokuotas kelias į Kijevą, apsuptas vojenkomatas Mukačevo mieste. Ne per seniausiai šiomis dienomis jau buvo pranešimų apie panašius įvykius Nikolajeve ir Lvove.

        Gal kažkas netgi šias savo sūnų į karą išvežti neleidžiančias motinas išvadintų "išdavikėmis" ar "koloradėmis", bet iš jų požiūrio taško, viskas yra labai suprantama - ar tam jos augino savo vaikus, nemiegojo naktimis, pergyveno ir rūpinosi, kad jie būtų išvežti į kitą šalies galą ir žūtų kažkur Donbase? Tuo labiau dabar ne 1940 metai, kai šeimose augo po 5 vaikus, ir vienam iš jų žuvus, aišku, būtų labai gaila, bet dar lieka paguoda - gyvi vaikai... Dabar, kai daugumoje šeimų auga po 1 - 2 vaikus, kiekvienas vaikas yra aukso vertės, ir jam žuvus Donbase, neliks nieko, gyvenimo prasmė bus prarasta visam laikui.

        Kai karas paliečia savus vaikus ar kitus artimus žmones, daug kas ima atrodyti kitaip.
        Ir kaip tu elgtumeisi Poroshenkos vietoje ? Atiduotum didele dali salies ruskiams ? Deretumeisi su atsiustais cecenais ir visokio plauko samdiniais ? Karas yra karas ir visais laikais tevai labai nenorejo savo sunu siust karan.

        P.S. Saltiniai tavo solidus. Su kolorado juostelem netgi.
        Paskutinis taisė TH1; 2014.07.29, 22:56.
        .

        Comment


          Parašė Forumo_Dalyvis
          Va kas vyksta jau netgi vakarų Ukrainoje:

          В Закарпатье протесты против мобилизации продолжаются: заблокировали трассу Киев — Чоп, осадили военкомат в Мукачево (фото, видео)

          Užkarpatėje vyksta didžiuliai karių tėvų ir artimųjų protestai, užblokuotas kelias į Kijevą, apsuptas vojenkomatas Mukačevo mieste. Ne per seniausiai šiomis dienomis jau buvo pranešimų apie panašius įvykius Nikolajeve ir Lvove.

          Gal kažkas netgi šias savo sūnų į karą išvežti neleidžiančias motinas išvadintų "išdavikėmis" ar "koloradėmis", bet iš jų požiūrio taško, viskas yra labai suprantama - ar tam jos augino savo vaikus, nemiegojo naktimis, pergyveno ir rūpinosi, kad jie būtų išvežti į kitą šalies galą ir žūtų kažkur Donbase? Tuo labiau dabar ne 1940 metai, kai šeimose augo po 5 vaikus, ir vienam iš jų žuvus, aišku, būtų labai gaila, bet dar lieka paguoda - gyvi vaikai... Dabar, kai daugumoje šeimų auga po 1 - 2 vaikus, kiekvienas vaikas yra aukso vertės, ir jam žuvus Donbase, neliks nieko, gyvenimo prasmė bus prarasta visam laikui.

          Kai karas paliečia savus vaikus ar kitus artimus žmones, daug kas ima atrodyti kitaip.
          ruvesna.su. Tikrai patikimas šaltinis. Dar pacituok ką iš Russia today, Infowars, Anna news ar Life news.

          Aš va pavyzdžiui šiandien per Russia 24 mačiau, kad viską sukėlė JAV, kuri labai nori sukelti pasaulinį karą.
          Paskutinis taisė index; 2014.07.29, 22:59.
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            Bet atsakyk į paprastą klausimą - KĄ RUSIJOS PILIEČIAI VEIKIA KITOJE NEPRIKLAUSOMOJE VALSTYBĖJE? Ką reiškia RF piliečio vadovavimas kažkokiai gaujai kitos valstybės teritorijoje?
            N N N

            Comment


              Parašė LBP Rodyti pranešimą
              Bet atsakyk į paprastą klausimą - KĄ RUSIJOS PILIEČIAI VEIKIA KITOJE NEPRIKLAUSOMOJE VALSTYBĖJE? Ką reiškia RF piliečio vadovavimas kažkokiai gaujai kitos valstybės teritorijoje?
              Aš ir nesakiau, kad tam pritariu, jeigu ką. Tegul būna Ukraina vieninga per amžius, dėl manęs... Tiesiog pasirodė įdomi info, kad vakarų Ukrainoje kai kur jau šauktinių artimieji blokuoja kelius - tai ir pasidalinau. Ir nereikia čia to caps locko

              Comment


                Bet kas gi cia naujo ? Visose demokratinese valstybese buna nepritaranciu. Bet ant kortos pastatytas valstybes likimas ir turi but pasiusta tiek zmoniu kiek reiks. Nes jeigu nepasiusi siandien, rytoj gali atsirast kokia nors Uzkarpates Liaudies Respublika. Putinas eis tiek toli kiek jam ukrainieciai leis. Jis neapsiribojo Krymu. Jeigu Ukraina atiduos jam Donbasa, jis tuom tikrai neapsiribos. Jis eis toliau.
                .

                Comment


                  Mielas forumo dalyvi, o ką siūlai daryti, kai apalčiensai iš tiesų pyškina iš gyvenamųjų rajonų ?

                  Comment


                    Ir kaip vertini, kad apalčiensai laiko įkaitus? 17 žmonių buvo iškeista į vieno apalčiensų veikėjo žmoną

                    Comment


                      Parašė Forumo_Dalyvis Rodyti pranešimą
                      Aš ir nesakiau, kad tam pritariu, jeigu ką. Tegul būna Ukraina vieninga per amžius, dėl manęs... Tiesiog pasirodė įdomi info, kad vakarų Ukrainoje kai kur jau šauktinių artimieji blokuoja kelius - tai ir pasidalinau. Ir nereikia čia to caps locko
                      Prašome "dalintis" neutralesnės prigimties šaltiniais ir asmenine nuomone, o ne propaganda - ne tam forumas skirtas.
                      Pasigendame jūsų asmeninės nuomonės dėl "humanitarinės" separatistų veiklos ir RF veiksmų apšaudant suverenios valstybės teritoriją.
                      Kitaip jūsų postai atrodo kaip elementarus trolinimas.

                      Comment


                        Parašė Tomas
                        Norėčiau moderatorių paklausti, kodėl mes čia turime toleruoti tą žarnyno kirmėlę?
                        Nepadės jokie moderatoriai, jei kolegos tuščiai gaiš laiką ir atsakinės į minties perlus, vietoje to kad pilnai ignoruotų.

                        Comment


                          negi jums neidomu skaityti, ka raso palaikantys rusus? man tai idomu, ir nebutina polemizuoti su jais, tiesiog informacija.

                          rusai vel grizo prie siloviki (pries tai buvo karateli) Nauju sankciju fone pradejo dominuoti fonas "tretja mirovaja voina", "xolodnaja voina".
                          Paskutinis taisė Romas; 2014.07.30, 22:04. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai iš eilės
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Parašė Tomas
                            Norėčiau moderatorių paklausti, kodėl mes čia turime toleruoti tą žarnyno kirmėlę?
                            Aš irgi norėčiau moderatorių paklausti, kodėl toleruojami tokie įžeidinėjamai forumo narių atžvilgiu. Šiaip tai, informacija (bent mano kuklia nuomone) turėtų būti įvairiapusiška (šiuo atveju pilnai pritariu Liūto išreikštam požiūriui). Pulti vadinti žarnyno kirmėlėmis tuos, kurie pateikia info "ne iš tokių šaltinių" - truputį peržengia ribas. Neatrodo? Atsiprašau, kad ne į temą.

                            Comment


                              Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                              Nepadės jokie moderatoriai, jei kolegos tuščiai gaiš laiką ir atsakinės į minties perlus, vietoje to kad pilnai ignoruotų.
                              Tai jis vienas rašinės! Pasižiūrėkite į ką virto kai kurie ukrainietiški rusakalbiai forumai. Arba jie užlaužiami, arba užtvindomi prorusiškų prosovietinių trolių (Pvz.: Donecko, Slaviansko forumai). Kai kur tapo šovinizmo propagandos tribūna praktiškai kitų sąskaita. Jie tarpusavyje nediskutuoja, tiesiog repostina straipsnius, filmukus, "liūdininkų" pasakojimus ir pan.

                              Comment


                                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                Prašome "dalintis" neutralesnės prigimties šaltiniais ir asmenine nuomone, o ne propaganda - ne tam forumas skirtas.
                                Pasigendame jūsų asmeninės nuomonės dėl "humanitarinės" separatistų veiklos ir RF veiksmų apšaudant suverenios valstybės teritoriją.
                                Kitaip jūsų postai atrodo kaip elementarus trolinimas.
                                Asmeninis požiūris yra ASMENINIS, ir dėl to, kad kažkas pašnekės "oi, kaip man tai nepatinka" ar "oi, kiap man tai patinka" - niekam geriau nebus. Subjektyvias šnekas esu linkęs pasilikti pokalbiams prie arbatos su šeima ir draugais. O forumuose įdomiausias dalykas - informacija, ABIEJŲ PUSIŲ. Nes tik žinant abiejų pusių informaciją, galima susidaryti objektyvų vaizdą. Ar reikia skaityti ik vienos pusės naujienas, o bet koks pasidomėjimas, ką šneka kita pisė, yra jau "koloradizmo" požymis?

                                Jeigu taip jau svarbi mano nuomonė, tai aš jau sakiau, pasikartosiu - dėl manęs, tai tegul būna Ukraina vieninga per amžius, man asmeniškai nuo to nebus nei geriau, nei blogiau.

                                Comment


                                  Parašė Forumo_Dalyvis Rodyti pranešimą
                                  Asmeninis požiūris yra ASMENINIS, ir dėl to, kad kažkas pašnekės "oi, kaip man tai nepatinka" ar "oi, kiap man tai patinka" - niekam geriau nebus. Subjektyvias šnekas esu linkęs pasilikti pokalbiams prie arbatos su šeima ir draugais. O forumuose įdomiausias dalykas - informacija, ABIEJŲ PUSIŲ. Nes tik žinant abiejų pusių informaciją, galima susidaryti objektyvų vaizdą. Ar reikia skaityti ik vienos pusės naujienas, o bet koks pasidomėjimas, ką šneka kita pisė, yra jau "koloradizmo" požymis?

                                  Jeigu taip jau svarbi mano nuomonė, tai aš jau sakiau, pasikartosiu - dėl manęs, tai tegul būna Ukraina vieninga per amžius, man asmeniškai nuo to nebus nei geriau, nei blogiau.

                                  Diskutuoja Kopernikas ir Katalikų popiežius. Koperninas sako Žemė yra apvali, Dvasininkas kad plokščia. Kopernikas sukonstruoja gaublį, dvasininkas apšaukia jį raganiumi ir sudegina ant laužo. Kieno puse reikėjo tikėti gyventojams? (čia kaip pavyzdys)

                                  Comment


                                    Parašė Forumo_Dalyvis Rodyti pranešimą
                                    Ar reikia skaityti ik vienos pusės naujienas, o bet koks pasidomėjimas, ką šneka kita pisė, yra jau "koloradizmo" požymis?
                                    Bičas, tu pats viską sudėliojai į stalčiukus - kai konfliktuoja pusė ir pisė, nelieka klausimų, ką palaikyti.

                                    Comment


                                      Parašė Forumo_Dalyvis Rodyti pranešimą
                                      O forumuose įdomiausias dalykas - informacija, ABIEJŲ PUSIŲ. Nes tik žinant abiejų pusių informaciją, galima susidaryti objektyvų vaizdą. Ar reikia skaityti ik vienos pusės naujienas, o bet koks pasidomėjimas, ką šneka kita pisė, yra jau "koloradizmo" požymis?
                                      http://www.miestai.net/forumas/searc...archid=4282432

                                      Labai dažnai skaitau rusiškas svetaines, komentarus jose. Pastebiu vieną dalyką: vis daugiau žmonių Rusijoje reiškia nepasitenkinimą Rusijos pasyviu vaidmeniu Donbase...

                                      Po šio įvykio susidaro įspūdis, kad dabar tik klausimas, kas pirmas įves savo pajėgas, pasakykime taip... Saugumui užtikrinti. Vakarų šalys ar Rusija. Kurie bus pirmi, į tą pusę svarstyklės Donbase...

                                      Vokiečiai žino, kas būtų be Rusijos dujų, ir jie gali Rusiją laikyti KUO TIK NORI, bet faktas, kad be rusų jie...

                                      Jeigu Rusija pirmoji imtųsi oficialios ir niekuo neužmaskuotos iniciatyvos Donbase, tai Novorusija taptų...

                                      Pakartosiu savo mintį, kurią jau sakiau kitoje forumo temoje: jeigu Rusija tikrai įvestų savo kariuomenę, tai Ukrainos karių nebūtų nei Mariupolyje, nei Slavianske...

                                      Tam, kad žinoti Novorusijos palaikymo ar nepalaikymo mastą Donbase, reikia ten gyventi ir kvėpuoti tuo oru. Vien skaitant runetą, Ukrainos ar Lietuvis šaltinius to žinoti neįmanoma...

                                      Ar neatrodo truputį keista, kad galingesnė pusė gauna nuo silpnesnės pusės? Tikrai ima atrodyti, kad arba Rusijos pajėgų ten tikrai nėra, arba Rusija iš tiesų...

                                      Na, Ukrainos susiskaldymas buvo matomas praktiškai visą laiką, jis akivaizdus pasižiūrėjus tuos pačius daugeliui matytus rinkimų ar rusų/ukrainiečių kalbų vartojimo žemėlapius:...

                                      Kaip jau minėjau, mes neturime galimybės patikrinti nė vieno bet kurioje šalyje vykstančio referendumo rezultatų, todėl kažką tvirtinti ar neigti yra beprasmiška. Juk ir minėjau...

                                      Jūs geriau šitą pasižiūrėkit (N18). Čia kas - teroristai? Visi? Ginkluoti ir labai pavojingi?

                                      Tai, kas įvyko Kryme ir kas dabar vyksta Donbase, aiškiai parodo kad pakankamai didelei daliai žmonių tikrai nėra vienodai...

                                      Iš Gorlovkos. Kame šių žmonių kaltė, gal kad dalyvavo referendume?

                                      Galima pritarti ar nepritarti referendumo legitimumui - čia atskiras klausimas, bet versti kažkokią kaltę ant paprastų žmonių?

                                      Padėtis bet kokiu atveju tampa be išeities. Užduosiu tokį, gal ir eretišką klausimą: ar Ukrainos valdžiai nereikėjo vienodai atsižvelgti į abiejų ukrainos dalių interesus, ir susilaikyti nuo...


                                      Ir kur čia "įvairūs" šaltiniai?? Klasikinis trolinimas.

                                      Atsiprašau už off-topą. Galiu pašalinti.

                                      Comment


                                        Parašė Tomas
                                        Norėčiau moderatorių paklausti, kodėl mes čia turime toleruoti tą žarnyno kirmėlę?
                                        Todėl, kad kiekvienas lopinys jaučia pareigą atsakinėti į kiekvieno trolio kiekvieną pezalą.

                                        Comment


                                          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X