Parašė balietis
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Rusijos informacinis karas
Collapse
X
-
Parašė balietis Rodyti pranešimąAną savaitę taigi Grozne įvyko milijoninis Kadyrovo palaikymo mitingas. Šiandei Navalnas paviešino šitą:
Atvaizdas
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąGalėjo kas nors tuo pačiu ir Lietuvoje ateiti pamitinguoti į Čečėnijos aikštę, kad palaikom brolišką čečėnų tautą ir esam su kartu su jais.
Comment
-
Jau kuris laikas koloradų žiniasklaida gana aktyviai eksploatavo vadinamųjų Oregono apalčėncų temą. Koloradų taip vadinami Oregono apalčėncai - keli "federalų" nemėgstantys kaubojai užgrobę kažkokį tariamai reikšmingą "federalinį objektą" Oregono valstijoje (iš tiesų gamtinio draustinio administraciją ar kažką panašaus). Buvo svarstoma, kad Abama neišdrįs jėga malšinti "paprastų amerikiečių sukilimo". Na aišku viskas baigėsi taip kaip ir buvo galima tikėtis. "Apalčėncai" areštuoti, vienas jų lyderių nušautas:
http://www.rawstory.com/2016/01/lavo...otout-reports/It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė Eimantas Rodyti pranešimąTaigi akademikas jų tarpe buvo, reiškia ir jam skirta.
Comment
-
Parašė Galis Rodyti pranešimąo ar kas gali garantuoti kad akademikas nesukils prieš carą?
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąGarantuoja dideli caro mokami pinigai, savo laiku akademikas kovojo prieš carą už nepriklausomybę, bet caras nusprendė, kad paprasčiau nupirkti, o ne kariauti.
p.s. visa ko esmė ką norėjau pasakyti, kad jei vertinsim kiekvieną tautą 5-10 metų laikotarpiu, tai geriau jau visokias aikštes ir gatves vadinti skaičiais ar grybų pavadinimais.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąGarantuoja dideli caro mokami pinigai, savo laiku akademikas kovojo prieš carą už nepriklausomybę, bet caras nusprendė, kad paprasčiau nupirkti, o ne kariauti.
Comment
-
Arba tiesiog su galva galvoti prieš pavadinant.
O kas gali garantuoti, kad carui ir toliau užteks pinigų akademiko išlaikymui? Natūrinės duoklės atvejis jau buvo, perleido kažkokią berods naftos kompaniją vietos valdžios jurisdikcijai. Galbūt tai ženklas dėl problemų finansinių, galbūt apetitas išaugo.
Comment
-
Parašė Eimantas Rodyti pranešimąArba tiesiog su galva galvoti prieš pavadinant.
O kas gali garantuoti, kad carui ir toliau užteks pinigų akademiko išlaikymui? Natūrinės duoklės atvejis jau buvo, perleido kažkokią berods naftos kompaniją vietos valdžios jurisdikcijai. Galbūt tai ženklas dėl problemų finansinių, galbūt apetitas išaugo.
ir išvis truputi nukrypome į šoną, jei nusprendžiame kad tie kurie žuvo už Čėčėnija yra verti pagerbimo tai lai taip ir būna ir nereikia čia kišti akademiko. Partizanų irgi visokių buvo, bet kogero ir vienas tikras partizanas vertas paminklo, nepaisant to, kad galbūt šalia guli kokie vagys.
Comment
-
Dėl trylikametės rusės kančių – Kremliaus kaltinimai Vokietijai
" Rusė paaiškino, kad daug Vokietijoje gyvenančių jos tautiečių nusisuko nuo vokiškos žiniasklaidos tada, kai prasidėjo konfliktas Ukrainoje, o dabar dažniau žiūri rusiškus televizijos kanalus."
Turbūt gera gyventi Vokietijoje, nejausti caro politikos rezultatų, nu o prie progos dar ir paprotestuoti prieš Vokietijos valdžią(imigrantai protestuoja prieš imigrantus).
Comment
-
Iššifruoti Rusiją. Mokslo istorija kaip smegenų plovimas: Lomonosovas, Kalašnikovas ir kiti melai
Viena kontraversiškiausių – propagandinė pasakaitė apie didįjį rusų mokslo genijų M. Lomonosovą. Jam priskiriama galybė įvairiausių atradimų – porceliano, masių tvermės dėsnio, Veneros atmosferos ir daugelis kitų, nuo chemijos ir fizikos iki žemės ūkio ir geologijos. Tačiau tiesa, kokia ji bebūtų nemaloni, pasirodo gerokai paprastesnė.
M. Lomonosovas, Jekaterinos laikų Ostapas Benderis, bekeliaudamas pėsčiomis į Maskvą greitai išmoksta vieno dalyko – trūks plyš įtikti vyresnybei. Apgaule patekęs į Maskvos Akademiją, didysis kombinatorius spėriai mokosi gražbylystės (dabar sakytume, viešųjų ryšių) ir netrukus eiliuotos panegirikos dėka tampa imperatorienės ir jos aplinkos favoritu. Toliau reikalai klojasi kaip iš pypkės – Vokietijoje pasimokęs ir pakonspektavęs profesorius K. Volfą ir J. F. Henkelį, pseudogenijus grįžta tėvynėn ir kaip fokusininkas iš kepurės ima traukti „atradimus.“
Europoje šie atradimai jau seniai žinomi, tačiau Rusija didelė ir plati, o ir pats kombinatorius jau ganėtinai tobulai įvaldęs „būti vietoje ir laiku“ meną. G. Salachutdinovas, technikos istorikas, užsitraukęs Kremliaus, rusų mokslo elito ir visos tautos nemalonę sako, kad nežiūrint visų priskiriamų nuopelnų mokslui, M. Lomonosovas nepadarė nei vieno atradimo. Net žymųjį masių tvermės dėsnį atrado Lavuazjė, o vienintelis priskirtinas jam atradimas yra Veneros atmosfera.
Kitas žymus rusų genijus, kosmonautikos tėvas, pakopinės raketos kūrėjas, filosofas humanistas, visuotinių dorybių visuomenės kūrėjas K. Ciolkovskis, dar Pirmojo pasaulinio karo išvakarėse dėstė: „Tarkim, žmogus ar kitas mirtingas gyvūnas gyvena tik iki to laiko, kol nepradeda lenktis senatvės link (čia toks smagus išsireiškimas, sunkiai verčiamas iš rusų kalbos) ir gyvenimo sunkumo link. Žmogui šis periodas prasideda nuo 30, 40 ar 50 metų, priklausomai nuo temperamento (!!!!) ar sąlygų. Kai prasideda žmogui gyvenimo sunkumas, užmušim jį neskausmingu būdu. Gydytojai įtikinėja, kad toks būdas yra. <...> Labiau apsimoka, negu siekti pernelyg didelio ilgaamžiškumo, padaryti žmogaus baigtį kuo mažiau skausminga. Tai ir labiau įgyvendintina.“
Tuo tarpu atradėjas K. Ciolkovskis praktiškai įgyvendinti tarpplanetinę kelionę (nugalint Žemės traukos jėgą) siūlė paleidžiant 512 skirtingų raketų su pilotais, pusė kurių išdeginę pusę raketos kuro, kažkokiu būdu perpiltų kurą likusiems, ir taip toliau, kol liktų vienas pilotas su viena raketa (likę pilotai nukristų). Dar daugiau, kosmonautikos tėvas taip pat lengvai sukūrė ir amžinąjį variklį. Pasirodo, tai visai paprasta – imamas vamzdis, prie jo tvirtinami ratukai, visas aparatas pastumiamas nuo kalnelio ir... viskas. Aerodinaminės jėgos sukuria amžinąjį variklį. Manote, juokauju? Šio rusų genijaus darbus (rusų k.) galite lengvai pasiskaityti ir jūs. Tiesa, šių ir panašaus pobūdžio „atradimų“ garbusis genijus prirašė virš 800 knygų.
Tačiau, matyt, smagiausias melo ir absurdo, net ir Rusijos (Sovietų Sąjungos) mąstu pavyzdys – 28 didvyriai panfiloviečiai, senesnei kartai žinomi iš kinofilmų „Mūšis už Maskvą“ ar „Volokolamsko plentas“. Rusijos karo istorija ir dabartinės pamokos mokiniams apie didvyrius iš 1075 pulko, kurie herojiškai gynė Maskvą 1941 m. lapkričio 16 d. prie Volokolamsko, sunaikino 18 priešo tankų ir patys visi žuvo, dažniausiai užbaigiami paskutinio iš 28 žuvusių, politrukoKločkovo fraze: „Didi Rusija, o atsitraukti nėra kur, – už mūsų Maskva!”.Šios nelaimingos gražios pasakos (eufemizmas) arba dezinformacijos ir melo tiesa ta, kad jau 1943 m. rusų kontrpuolimo metu, Charkovo rajone buvo sulaikytas Sovietų Sąjungos didvyris Dobrobabinas. Taip, čia tas pats iš 28 žuvusių. Apkaltintas valstybės išdavimu, minėtas asmuo sugeba pasprukti. O 1947 m. Karinė Charkovo prokuratūra dar kartą sulaiko tą patį Dobrobabiną, kuris pasirodo 1942 m. pasidavė vokiečiams į nelaisvę.Tyrimo metu nustatyta, kad mažiausiai dar 4 panfiloviečiai yra visiškai gyvi ir vaikšto sau nežuvę. Maža to, prokuratūros tyrimo išvadoje pabrėžiama,kad visa istorija yra išgalvota „Raudonosios žvaigždės“ (pirminis šaltinis) literatūros sekretoriaus Krivickio, taip pat redaktoriaus Ortenbergo ir korespondento Korotėjaus. Žinoma, didvyriai jau buvo apdovanoti ir „palaidoti“, todėl prokuratūros tyrimas įslaptintas, o 1075 –ojo pulko vadui Kaprovui, tyrimo metu paaiškinusiam, kad jokio 28 panfiloviečių mūšio su vokiečių tankais nebuvo, prigrasinta tylėti.
Comment
-
Atvežti Šmaiseris su komanda StG-44 spynos užraktą perdaro į senesnio tipo M42 ir sukuria „naują ginklą“.The roller-locked bolt assembly consists of a bolt head, two rollers, a striker sleeve, bolt body, and a large return spring, which is responsible for pushing the bolt assembly into battery (the locked position) and returning it there when it is unlocked and pushed backwards by the recoil of firing or by the charging handle.Paskutinis taisė Dadis; 2016.01.28, 10:33.
Comment
-
Dėl Lomonosovo, panašu, kad ne "kliurka". Dar studijų metais, o studijavau KTU Chemijos fakultete vienas docentas minėjo, kad Lomonosovo "susapnuotoji" (taip teigė pats Lomonosovas) periodinė elementų lentelė yra tik perdaryta šiek tiek kitokiu principu sugrupuotų elementų lentelė, kurią Lomonosovas matė naudojant Europoje. Ir tiesa, mes naudojom tą kitą dažniau, nei Lomonosovo "susapnuotąją".Birth, school, METALLICA, death
Comment
Comment