Ir po viso to Lietuvos tarnybos tempia gumą, kažką burbuliuoja apie tai jog neturi tokio tikslo uždaryti rusiškus propagandinius kanalus, atseit tai būtų nedemokratiška. Apskritai matyti kaip ant delno, kad radijo ir televizijos komisijos vadovas sėdi ne savo vietoje, lemenimų per TV net gėda klausytis.
Ir po viso to Lietuvos tarnybos tempia gumą, kažką burbuliuoja apie tai jog neturi tokio tikslo uždaryti rusiškus propagandinius kanalus, atseit tai būtų nedemokratiška.
Tegul žmonės žiūri viską. Nebus transliuojama propaganda Lietuvoje, rusija sumažins finansavimą, o tai jos kiauram biudžetui bus tik į naudą.
Tebeveikia. Per Russia Today taksistas vaizdingai pasakojo, kaip nuvežė du rusų žurnalistus kažkokių dūmų žiūrėti, kaip jie stovėjo kartu su būreliu uniformuotų rusų samdinių, ir kiek ten iš jų liko, kai atskrido mina.
Per Rusijai skirtus rusakalbius kanalus uniformuotų rusų neliko, bet atsirado pasakojimas, kaip fašistai 2 dienas medžiojo tuos žurnalistus.
Čia toks įdomus precedentas, žemė dalinama tik tam, kad stabdyti migraciją. Kinija matyt jau visai čia pat, kad šitaip drastiškai stabdytų žmonių išvykimą.
Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.
Čia toks įdomus precedentas, žemė dalinama tik tam, kad stabdyti migraciją. Kinija matyt jau visai čia pat, kad šitaip drastiškai stabdytų žmonių išvykimą.
O tai tos išdalintos žemės kinai paukšt ir nesupirks?
Abejoju ar dalina su teisę parduoti tą žemę. Greičiausiai dalins su sąlyga, kad jie liks ten gyvent.
Tai kad Kinija jau po truputį kolonizuoja geriausius Sibiro rajonus:
In June 2010, the Xinhua News Agency reported that China had leased a total of 426,600 hectares in the Jewish Autonomous Oblast (District) – popularly known as Birobidzhan – and the Khabarovsk region of Russia to Chinese farmers. This has caught Russian nationalists’ attention; they have called the arrival of waves of farmers the beginning of “the Chinese conquest” of Siberia.
Tačiau kovodama su Kremliaus propaganda A. Frolova sako vis tiek nepritarianti rusiškų televizijos kanalų draudimui, nors puikiai supranta, kad tai būdas daryti įtaką žmonių mąstymui.
„Viskas, ką draudi, tampa dar patraukliau. Tai žmogiška. Be to, neuždrausi jų 100 proc. Visuomet egzistuos palydovinės televizijos, vietinė žiniasklaida, kuri gali irgi būti prorusiška. Draudimais informacinės erdvės neišvalysi. Aišku, jeigu esama kanalų, kurie kursto neapykantą, ragina imtis agresyvių veiksmų, tada galbūt ir galima juos uždrausti, bet vėl: reikia atitinkamų įstatymų, mes Ukrainoje neturime tinkamų teisės aktų, atimti licenciją labai sunku“, - pasakojo Alina.
Pašnekovė pripažįsta, kad techniškai įmanoma uždrausti viską, bet tai jau būtų nedemokratinės valstybės bruožas.
Na, manęs nestebina, Rusija visą laiką buvo tokia. Gerai atsimenu tas dienas ir to meto informacinį karą. Visi laikraščiai, SSSR radijas tik ir kalbėjo apie kontrrevoliuciją Čekijoje. Per baisius trukdymus klausėmės BBC ir Amerikos balso norėdami žinot kas ten vyksta.
Comment