Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos vidaus politika. Putino režimo griežtėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
    Palaukit. Aš jau susipainiojau. Kas kam ką turi parduoti, kad rezultate dalintume ne Vokietiją, o Rusiją?
    Pirkimai ir pardavai nepadės, Š. Korėjai įvestos visos įmanomos sankcijos, bet ji vis dar kelią pavojų kitiems, kol turi branduolinį ginklą.
    Flickr

    Comment


      /\ bet negali panaudoti, nes po to sektų atsakas, tik šimtą kartų galingesnis.

      Comment


        Labai įdomi versija apie Lenkijos prezidento lėktuvo katastrofą prie Smolensko - http://aillarionov.livejournal.com/946788.html. Sako, kad prieš skrydį pakeitė kurso-glisados sistemą ir įdėjo sprogmenis lėktuvo remonto metu prieš 3 mėnesius.

        Comment


          Parašė digital Rodyti pranešimą
          Labai įdomi versija apie Lenkijos prezidento lėktuvo katastrofą prie Smolensko - http://aillarionov.livejournal.com/946788.html. Sako, kad prieš skrydį pakeitė kurso-glisados sistemą ir įdėjo sprogmenis lėktuvo remonto metu prieš 3 mėnesius.
          Niekada netikėjau ir dabar netikiu kad tai buvo paprasta avarija. Kyla keletas labai svarbių ir iki šiol neatsakytų klausimų. Sakykim, kodėl Lenkijos valstybės žiedas turėjo skristi visi vienu metu tuo pačiu lėktuvu? Lenkija pinigų neturi, taupė? Kodėl reikėjo skristi būtent rusišku lėktuvu, techniškai tvarkytu Rusijoje kai Lenkija turi normalių lėktuvų?

          Comment


            Parašė J.U. Rodyti pranešimą
            Kodėl reikėjo skristi būtent rusišku lėktuvu, techniškai tvarkytu Rusijoje kai Lenkija turi normalių lėktuvų?
            Nes kaip tik Tu-154 buvo tuomet Lenkijos prezidentiniu lėktuvu.

            Comment


              Parašė J.U. Rodyti pranešimą
              Niekada netikėjau ir dabar netikiu kad tai buvo paprasta avarija. Kyla keletas labai svarbių ir iki šiol neatsakytų klausimų. Sakykim, kodėl Lenkijos valstybės žiedas turėjo skristi visi vienu metu tuo pačiu lėktuvu? Lenkija pinigų neturi, taupė? Kodėl reikėjo skristi būtent rusišku lėktuvu, techniškai tvarkytu Rusijoje kai Lenkija turi normalių lėktuvų?
              Siūlau šitą video pažiūrėti, visos avarijos priežastys paaiškintos labai gerai:
              Flickr

              Comment


                Jei paskaitytumėte komentarus tame livejournal, tai pamatytumėte, kad yra neatsakytų klausimų. Beje, nors praėjo 6 metai, rusai iki šiol neatiduoda nuolaužų Lenkijai.
                Paskutinis taisė digital; 2016.09.25, 17:56.

                Comment


                  Siūlau šitą video pažiūrėti, visos avarijos priežastys paaiškintos labai gerai:
                  Aš labai gerai galiu paaiškinti kodėl kažkas matė Šiluvoje mergelę Mariją stovinčią ant akmens. Man svarbūs tiktai faktai arba atkaklus nenoras juos pateikti. Turiu omenyje rusus. Rusai ir Korėjos lėktuvo nenumušė, paskui po daugelio metų Malaizijos Boingo irgi nenumušė, ar ne?

                  Comment


                    Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                    Aš labai gerai galiu paaiškinti kodėl kažkas matė Šiluvoje mergelę Mariją stovinčią ant akmens. Man svarbūs tiktai faktai arba atkaklus nenoras juos pateikti. Turiu omenyje rusus. Rusai ir Korėjos lėktuvo nenumušė, paskui po daugelio metų Malaizijos Boingo irgi nenumušė, ar ne?
                    Man irgi svarbu, todėl ir rekomenduoju pažiūrėti, jei iš tikrųjų svarbu faktai ir visos realios aplinkybės, o ne visokios sąmokslo teorijos.
                    Flickr

                    Comment


                      Kad net ir teoriškai tyrimas dar nebaigtas (ir dėl to rusai neatiduoda nuolaužų), Lenkija nori atnaujinti savo tyrimą, taip kad sakyti, kad šiuo metu viskas aišku, tikrai negalima.

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Man irgi svarbu, todėl ir rekomenduoju pažiūrėti, jei iš tikrųjų svarbu faktai ir visos realios aplinkybės, o ne visokios sąmokslo teorijos.
                        Ten ne faktai. Ten vaidybinis filmas kaip jie tuos faktus įsivaizduoja.

                        Comment


                          Putino jaunystės draugas-Petras Kolbinas

                          Comment


                            Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                            Ten ne faktai. Ten vaidybinis filmas kaip jie tuos faktus įsivaizduoja.
                            Tai gerai, pateik savo faktus. Beje, NatGeo vaidybinių filmų nekuria
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė digital Rodyti pranešimą
                              Labai įdomi versija apie Lenkijos prezidento lėktuvo katastrofą prie Smolensko - http://aillarionov.livejournal.com/946788.html. Sako, kad prieš skrydį pakeitė kurso-glisados sistemą ir įdėjo sprogmenis lėktuvo remonto metu prieš 3 mėnesius.
                              Ilarionovas yra etatinis sąmokslo teorijų kūrėjas ir skleidėjas - net neverta kreipt dėmesio.
                              Prieš 5-ius metus pabandžiau padiskutuot su aviacijos profais "Plieno sparnų" forume kaip tik šia tema ir pakišt vieną sąmokslo teoriją - buvau sudirbtas.
                              Jei turit noro, galit tenai diskusiją atnaujint - bent jau būsit tikras, kad jums atsako žmonės, apie aviaciją išmanantys kiek daugiau nei eilinis lietuvis.
                              Paskutinis taisė Dadis; 2016.09.27, 17:46.

                              Comment


                                jums atsako žmonės, apie aviaciją išmanantys kiek daugiau nei eilinis lietuvis.
                                Aviacijos išmanymas yra viena, o KGB metodų perpratimas yra visai kas kita. Norint ir mokant galima bet kokią diversiją surengti taip kad atrodys nelaimingas atsitikimas.

                                Comment


                                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                  Tai gerai, pateik savo faktus. Beje, NatGeo vaidybinių filmų nekuria
                                  O tai kas ten per video, leiskite paklausti jei ne vaidybinis? Eilinė versija kurią išdėsto aktoriai taip kaip galvoja filmuko statytojai. Faktai? Juokinate, kolega.

                                  Comment


                                    Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                    O tai kas ten per video, leiskite paklausti jei ne vaidybinis? Eilinė versija kurią išdėsto aktoriai taip kaip galvoja filmuko statytojai. Faktai? Juokinate, kolega.
                                    Ne, čia jūs, kolega, juokinate rašydamas nesąmones apie dokumentinių laidų kanalą.

                                    Taipogi, aš paprašiau kad pateiktumėte savo kalbas pagrindžiančių įrodymų. Neturite? Nieko naujo - ne jūs pirmas toks.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                      Aviacijos išmanymas yra viena, o KGB metodų perpratimas yra visai kas kita. Norint ir mokant galima bet kokią diversiją surengti taip kad atrodys nelaimingas atsitikimas.
                                      Jo, ėmė KGB ir iškasė tenais gilų upės slėnį.
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                        Jo, ėmė KGB ir iškasė tenais gilų upės slėnį.
                                        Kitą dieną po katastrofos darbe kalbėjome apie tai ir vienas kolega metė frazę: "Matėt "Kietąjį riešutėlį"? Galvokite."

                                        Comment


                                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                          Ne, čia jūs, kolega, juokinate rašydamas nesąmones apie dokumentinių laidų kanalą.

                                          Taipogi, aš paprašiau kad pateiktumėte savo kalbas pagrindžiančių įrodymų. Neturite? Nieko naujo - ne jūs pirmas toks.
                                          Dabartiniuose vakarietiškuose dokumentinių laidų kanaluose, by the way, aš matau daugybę netikslumų o kartais ir nesąmonių. Beje, geriausius dokumentinius, kuriems praktiškai neturiu priekaištų stato BBC, jokiu būdu ne amerikiečiai.
                                          Eilinis žmogus negali turėti įrodymų, gali turėti tik įtarimus paremtus ilgo gyvenimo patirtimi. Įrodymus gal (jei norės ir išdrįs) pateiks Lenkija. Aš tuo tarpu žinau kad negalima tikėti nė vienu Rusijos argumentu. Laikas parodys.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X