Parašė Egiuxz
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Rusijos vidaus politika. Putino režimo griežtėjimas
Collapse
X
-
Pasireiske ir Putino buves bendaradarbis is GDR Stazi agentas. Jis kaip buves kolega irgi palaiko Putleri.
Comment
-
Būtų Bin Ladenas, tai visi nepatogūs politiniai veikėjai būtų sukergti su juo. Bin Ladeno nėra, tai tiks ir Putinas. Vakarų dešinieji blogi, nes prijaučia Putinui, Ukrainos dešinieji geri, nes neprijaučia. Pagrindinis vertinimo kriterijus net ne dešinumas/radikalumas, o Putinas . Visokius radikalus gimdo ne Putinas, o silpna ES ekonominė politika ir stumiamos "vertybės" bei ES federalizmas, kurių dauguma visai nenori. ES politikos architektams laikas būtų permąstyti savo strategijas, jei kai kurioms partijoms net Putinas ima atrodyti tinkamas sąjungininkas.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąES politikos architektams laikas būtų permąstyti savo strategijas, jei kai kurioms partijoms net Putinas ima atrodyti tinkamas sąjungininkas.
Comment
-
"Vertybė" yra subjektyvus terminas, ir kiekvienas jį supranta skirtingai. Radikalai egzistuoja, nes jiems leidžiama egzistuoti (demokratiniai principai...), pas Putiną jam nepalankūs radikalai kaipmat išnyktų, be to jie atsiranda nepaisant geros/blogos/tinkamos politikos, kvaili žmonės egzistavo ir egzistuos, nepaisant esamos politinės santvarkos, vis tiek kažkas kažkam bus blogai.
"Dauguma" irgi ne konkretus terminas, kokie yra tikslūs skaičiai, kokiu būdu jie surinkti, kur buvo vykdomos apklausos?Paskutinis taisė Lich; 2014.04.21, 14:37.
Comment
-
Radikalai egzistuoja, nes juos taip vadina tie, kuriems nepatogi kitokia nuomonė. Kitaip sakant, tai elementari opozicija, kurią norima marginalizuoti ir sumenkinti, kad tik neįgytų didesnio palaikymo visuomenėje. Bet persistengus rezultatas gali būti priešingas. Ką tokio radikalaus ji daro ir skelbia, taip ir lieka neaišku.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąBūtų Bin Ladenas, tai visi nepatogūs politiniai veikėjai būtų sukergti su juo. Bin Ladeno nėra, tai tiks ir Putinas. ...
Comment
-
Pasirodo Rusijos kariuomenę iš driskių gaujos į modernią, efektyviai pasireiškusią Ukrainoje, per keletą metų paruošė NATO narė Vokietija.
http://www.delfi.lt/news/daily/world....d?id=64605519
Comment
-
ne Vokietijos kariuomenė juk tą darė. O privati įmonė, būna blogiau. Nėra čia jokios sensacijos. Manau sunku surasti karinį konfliktą kur ginklai/ekipiruotė/mokymai nebūtų parduodami abiem pusėm - čia juk verslas. Lenkija pvz nuo Rusijos NATO sieną saugos Mig-29 lėktuvais, Prancūzija parduoda laivus Rusijai ir tuo pačiu į Baltijos šalis siūlo atsiųsti pora naikintuvų
Amerika apginklavo Irako kariuomenę, o 91'ais per Persijos įlankos karą ją subombardavo. CIA Apginklavo talibus, išmokė diversantų taktikos, po to 2002'aisais siaures aljansą su keletu spec pajėgų kuopų mobilizavo karui su talibanu (taktika kurią nusikopijavę, o gal ir gavę spec kursus, sėkmingai taiko rusai Ukrainos pietryciuose).Paskutinis taisė keen; 2014.04.24, 11:28.Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąTai terodo viena - vakariečiai pardavinėja rusams virvę, ant kurios bus pakarti. {© Leninas}
Neišsigimusi valstybė neleistų tokio privataus biznio, kuris kenkia fundamentaliems valstybės saugumo interesams.
Comment
-
Parašė agnette Rodyti pranešimąRusai vokieciu nepuls ir pastarieji tai zino, tai kodel neparduoti technologiju, jei uz jas gerai moka...?- Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
- Rusija su Amerika kariauja.
- Ir ką, kaip ten reikalai?
- Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
- O amerikiečiai?
- Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.
Comment
-
Parašė DSaulius Rodyti pranešimąDabartinėje situacijoje manau niekas tiksliai nežino kas sukasi Putino galvoje.
Comment
-
Parašė a_p Rodyti pranešimąTaigi rusai buvo išbraukti iš "priešų" sąrašo.
Comment
-
Rusams kirto ne Vakarų, o Kremliaus sankcijos
Per neseniai vykusią spaudos konferenciją Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad dabar esą ne sovietiniai laikai, kai žmonių neišleisdavo į užsienį. Bet, pasirodo, geležinės uždangos dvasia gyva.
JAV prezidento Baracko Obamos ir Europos Sąjungos sąrašai, ribojantys įvažiavimą į Europą ir JAV artimiausiems V.Putino bendražygiams, Rusijoje, regis, tėra smulkmena, neverta dėmesio, rašo „Lietuvos rytas".
Kur kas labiau juntamą smūgį tėvynainiams korumpuotiems asmenims sudavė pati Rusijos valdžia.
Pastarosiomis dienomis visų šalies jėgos struktūrų – Federalinės saugumo tarnybos (FST), Vidaus reikalų, Gynybos ministerijų, Federalinės narkotikų apyvartos kontrolės, Federalinės apsaugos tarnybų ir kitų vadovai pasirašė potvarkius, pagal kuriuos visiems darbuotojams draudžiama išvykti į užsienį.
Saugumiečių neišleidžia
Kol kas kalbama apie daugiau nei šimtą šalių, kuriose lankytis rusų piliečiams nerekomenduoja Užsienio reikalų ministerija.
Dar balandžio 10-ąją Rusijos užsienio reikalų ministerija rekomendavo šalies piliečiams susilaikyti nuo šalių, kurios su JAV sudarė sutartis dėl tarpusavio išdavimo.
Jei tik įtariama, kad amerikiečių teisėsauga gali pareikšti kokias nors pretenzijas, geriau ten nevažiuokite. Paprastiems rusams tai tiktai rekomendacija, tačiau jėgos struktūrų tarnautojams ji jau tampa draudimu.
Išimtis – pasieniečiai
Pavyzdžiui, Vidaus reikalų ministerijos vadovybė išsiuntinėjo visiems padaliniams pranešimus, kur sakoma, kad dėl paaštrėjusios tarptautinės padėties, kurią sukėlė krizė Ukrainoje, daugelyje užsienio šalių padažnėjo neteisėtų veiksmų, nukreiptų prieš Rusijos saugumo pareigūnus.
Esą išaugo provokacijų ir mėginimų verbuoti skaičius. Dėl to ministerija priėmė sprendimą laikinai riboti visų lygių vadovų keliones į užsienį asmeniniais reikalais.
Analogiškus pranešimus į savo struktūrinius padalinius išsiuntė kitų Rusijos jėgos tarnybų vadovai.
Formaliai kalbama apie asmenis, turinčius prieigą prie valstybinės paslapties, kurių išvykimas į užsienį laikinai ribojamas. Bet faktiškai tai atsilieps visiems rusams, kurie nešioja karininkų antpečius.
Tiesa, pasienio kariuomenė, kontroliuojanti žmonių išvykimą iš Rusijos, bent kol kas jokių direktyvų šiuo požiūriu negavo.
Griūva atostogų planai
Neramumų neišleidžiamųjų gretose kol kas nepastebėta. Bet pats sovietmetį primenantis terminas „neišleidžiamasis“ turi akivaizdų nemalonų prieskonį. Ypač dabar, kai artėja atostogų sezonas, o jėgos tarnybų darbuotojai jau įprato tą laiką leisti užsienyje.
Rusijos žiniasklaida kiekvieną rudenį pateikia reportažus apie brangiai kainuojantį kuklių specialiųjų tarnybų kapitonų ir majorų poilsį.
Jie buvo pamėgę Jungtinius Arabų Emyratus ir Kanarų salas, Sen Tropezą, Maldyvus ir kitus elitinius kurortus, kur apsistodavo geriausiuose viešbučiuose ir maudydavosi šampano voniose. O iš kur pinigai už itin brangų poilsį, telieka spėlioti.
Todėl dabar atostogas užsienio kurortuose gali tekti iškeisti į poilsį stebuklais turizmo sektoriuje negarsėjančioje Rusijoje.
Turizmo agentūrų atstovai jau drąsiai prabilo, kad saugumiečiai – tai jų rezervas, kuriuo bus galima užpildyti laisvas vietas Rusijos kurortuose. Pavyzdžiui, Rusijos okupuotame Kryme
Comment
Comment