Aliuminio (ir bet ko kito) pirkimas iš Rusijos yra tas pats kaip supirkinėti vogtus telefonus. Pigiau gi.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Sankcijų ir naftos kainų kitimo įtaka Rusijos ir kt. šalių ekonomikai (iki 2022.02)
Collapse
X
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąTrumpa esmė: JAV strateginis tikslas yra atmušti Europą nuo pigių Rusijos išteklių, kad netaptų pernelyg konkurencinga ir turtinga. Visa kita yra tik foninis triukšmas dėmesiui nukreipti. Europos kiršinimas su Rusija vykdomas sąmoningai ir tikslingai. Atsiprašau už nepopuliarią nuomonę
O gi todėl, kad ji prasilenkia su absoliučia logika ir tiesiog demonstruoja visišką ekonominį analfebetiškumą.
If a lion could speak, we could not understand him.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąPalyginimui pažiūrėkit į Š. Korėją - kai paerzinama, puola mėtytis raketom ir grasinimais, kai neerzinama, nustoja mėtytis ir sėda derėtis. Scenarijus priklauso nuo stipriosios pusės, o ne atvirkščiai.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąPalyginimui pažiūrėkit į Š. Korėją - kai paerzinama, puola mėtytis raketom ir grasinimais, kai neerzinama, nustoja mėtytis ir sėda derėtis. Scenarijus priklauso nuo stipriosios pusės, o ne atvirkščiai.Studentas
- 1 patinka
Comment
-
https://m.delfi.lt/uzsienyje/article.php?id=77817093
Kas būtent galėjo priversti Kim Jong Uną sėstis prie derybų stalo? Ar jis mano užimantis stiprias, ar silpnas pozicijas?
Požiūriais į šiuos klausimus nutarė pasidalyti trys skirtingoms institucijoms atstovaujantys diplomatinių santykių specialistai.
Atšiaurumą sumažino itin sunki Šiaurės Korėjos ekonominė padėtis
Williamas Brownas, profesorius adjunktas Džordžtauno diplomatinės tarnybos mokykloje „School of Foreign Service“
Gali būti, kad Kim Jong Unas būgštauja dėl ypač pažeidžiamos Šiaurės Korėjos ekonomikos, o tai reikštų, kad derybose jis dalyvaus iš silpnosios šalies pozicijų.
Prekyba su Kinija, sprendžiant iš rezultatų, patiria tikrą krachą: metiniai Šiaurės Korėjos eksporto rodikliai smuktelėjo 95 proc. ir vasarį tesiekė 9 mln. dolerių (7,3 mln. eurų), o importas sumažėjo beveik trečdaliu – iki 103 mln. dolerių (84 mln. eurų), be to, nepagausino beveik jokių ilgalaikę vertę turinčių šalies išteklių, tokių kaip technika, grūdinės kultūros, naftos produktai arba transporto priemonės.
pažiūrėkit į Š. Korėją - kai paerzinama, puola mėtytis raketom ir grasinimais, kai neerzinama, nustoja mėtytis ir sėda derėtis. Scenarijus priklauso nuo stipriosios pusės, o ne atvirkščiai.
- 1 patinka
Comment
-
Paskutinės Vakarų sankcijos jai buvo skausmingos, todėl ekonominė padėtis ir pablogėjo, tada Š. Korėja pradėjo svaidytis raketom. Po to P. Korėja išsigando, kad nesugadintų jai žiemos olimpinių žaidynių, ėmė kalbėtis ir Kim Jong Unas aprimo.Paskutinis taisė senasnamas; 2018.04.26, 22:52.
Comment
-
https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=77875659
Rusijos karinės išlaidos pernai pirmą kartą nuo 1998 metų smarkiai sumažėjo, nes Vakarų sankcijos skaudžiai smogė valstybės iždui, rašoma trečiadienį paskelbtoje ataskaitoje.
Nepaisant didėjančios įtampos santykiuose su Vakarais, pernai Rusijos karinės išlaidos buvo 20 proc. mažesnės nei 2016-aisiais ir sudarė 54,9 mlrd. eurų, skelbia Stokholmo tarptautinis taikos tyrimų institutas (SIPRI)
Pastarąjį kartą apkarpyti išlaidas gynybai Maskvai teko 1998 metais, siaučiant didžiulo masto ekonomikos krizei.
„Kariuomenės modernizavimas Rusijai tebėra prioritetas, tačiau karinį biudžetą riboja ekonominės problemos, su kuriomis valstybė susiduria nuo 2014 metų“, – sakė SIPRI tyrėjas Siemonas Wezemanas, turėdamas galvoje Vakarų sankcijas, įvestas Maskvai už Ukrainai priklausančio Krymo pusiasalio aneksiją.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Ale geros naujienos.
20% sumažėjusios karinio biudžeto pajamos, gerokai išaugusios išlaidos dėl veiksmų Sirijoje.
Dar porą metelių tokių tendencijų būtų visam civilizuotam pasauliui labai į naudą.Paskutinis taisė Gladiator; 2018.05.03, 09:40.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimąSIPRI - kažkoks () analitinis centras?
Nepaisant didėjančios įtampos santykiuose su Vakarais, pernai Rusijos karinės išlaidos buvo 20 proc. mažesnės nei 2016-aisiais ir sudarė 54,9 mlrd. eurų, skelbia Stokholmo tarptautinis taikos tyrimų institutas (SIPRI)
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=77875659Paskutinis taisė Gladiator; 2018.05.03, 09:51.
Comment
-
Parašė Gladiator Rodyti pranešimąPaprasčiausiai rublis euro atžvilgiu atpigo (buvo atpigintas pačių rusų), o skaičiavimai pateikti eurais, nors visi pirkimai ir išlaidos tai vykdomos rubliais.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąCituoti delfi antraštes, kuriose neigiamai rašoma apie Rusiją, yra geras tonas. O kitokia informacija yra konspiracija bei vatnikizmas. Taip mąsto žymiausi forumo entelektualaiIf a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąCituoti delfi antraštes, kuriose neigiamai rašoma apie Rusiją, yra geras tonas. O kitokia informacija yra konspiracija bei vatnikizmas. Taip mąsto žymiausi forumo entelektualaiPaskutinis taisė Gladiator; 2018.05.03, 09:59.
Comment
-
Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
Pernai metais rublio kursas euro atžvilgiu ne atpigo, o kaip tik pabrango po 2016-ųjų buvusio šokinio piko. Išlaidos gynybai Rusijoje mažinamos, nors tai dar nebutinai reiškia tiesą, nes didelė dalis gynybos išlaidų yra įsisavinama per kitas neoficialias biudžeto eilutes.
Comment
Comment