Parašė Lettered
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Sankcijų ir naftos kainų kitimo įtaka Rusijos ir kt. šalių ekonomikai (iki 2022.02)
Collapse
X
-
Sakot, kad Rusijoje krizė ir Gazpromas neturi pinigų?
Iš Gazpromo tarnybinių patalpų valytojos pavogė rankinuką už 2mln.rublių (~24k€)
Comment
-
Tarptautinės organizacijos Astravo atominę yra pripažinusios kaip statoma ne pagal tarptautinius standartus. Tik jie negali uždrausti jos statyti, tačiau Lietuva tuo pagrindu turi reikalauti uždrausti pirkti iš jos elektrą.
Visų pirma reikia suprasti dėl ko yra statoma Astravo AE. Ji yra statoma tik dėl to, kad ją stato rusai, su savo technologijomis ir už savo pinigus. Man nekyla abejonių, kad statyboms pasirinkta vieta 50 km. nuo Vilniaus buvo būtent rusų nurodymas. Juk Lukašenka puikiai žinojo, kad toks sprendimas labai apsunkins santykius su Lietuva ir tikrai nemanau, kad jis to būtų norėjęs. Šalia Lietuvos sostinės statyti atominę norėjo rusai dėl dviejų priežasčių:
1. tai gadins Lietuvos ir Baltarusijos santykius. Lietuva bene artimiausia Baltarusijai ES šalis, dėl to jų santykių sugadinimas ir neleidimas Baltarusijai suartėti su vakarais yra Rusijos interesas.
2. 50 km. nuo Vilniaus atominė, tinkamai ją panaudojus / pagadinus / pasprogdinus, būtų puikus ginklas nekonvencinio karo metu. Realiai su ja galima būtų paraližuoti Vilniaus ir Lietuvos gyvenimą ir tą pasiekti netgi neįžengus jokiems žaliems žmogeliukams į LT teritoriją.
Lietuva turi daugiau nei moralinę teisę reikalauti vakarų paramos šiuo klausimu, nes stodama į ES prisiėmė didžiulius nuostolius dėl nesauguos elektrinės uždarymo. Tik elektra nėra dešra, uždrausti pirkti elektrą iš Astravo AE gali būti tas pats, kas uždrausti visoms ES šalims pirkti elektrą iš Baltarusijos apskritai. Juk niekas neatskirs kuri elektra iš Baltarusijos yra pagaminta Astrave, o kuri dujų elektrinėse. Tai padaryti bus sunku, bet įmanoma, ypač turint omeny, kad visgi Lietuvos pusėje yra teisybė. Jeigu rusai toliau ekonomiką naudoja politikai daryti - tai tegul prisiima didesnę riziką ir kaštus, kurie būtų uždėti uždaudus elektros importą.
Comment
-
Parašė Eidvis Rodyti pranešimą2. 50 km. nuo Vilniaus atominė, tinkamai ją panaudojus / pagadinus / pasprogdinus, būtų puikus ginklas nekonvencinio karo metu. Realiai su ja galima būtų paraližuoti Vilniaus ir Lietuvos gyvenimą ir tą pasiekti netgi neįžengus jokiems žaliems žmogeliukams į LT teritoriją.
Šitas punktas niekinis - kaip ginklo jos tikrai nenaudos, nes ginklo panaudojimas, ypač šalia savo ir sąjungininkų teritorijos, turi būti kontroliuojamas.
Comment
-
Parašė Dadis Rodyti pranešimąAha, o papūtus vėjui į rytus galima būtų paralyžuot visą Baltarusiją, o ir vakarinėms Rusijos sritims kliūtų.
Šitas punktas niekinis - kaip ginklo jos tikrai nenaudos, nes ginklo panaudojimas, ypač šalia savo ir sąjungininkų teritorijos, turi būti kontroliuojamas.Lietuva visiems.
Comment
-
Parašė abruo Rodyti pranešimąRusija ne kartą įrodė, kad sąjungininkų ir jos pačios žmonių gyvybės yra visiškai nieko vertos, jei tik tai padeda pasiekti kokį nors Kremliui naudingą tikslą.
Comment
-
Parašė Eidvis Rodyti pranešimąNa gal rusams užtektų proto pasižiūrėti į kurią pusę vėjas pučia. Manau tai nebūtų didėlė problema.
Comment
-
Parašė Dadis Rodyti pranešimątikrai nereik svaigt dėl tokių tariamų grėsmių.
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąČia labai primena nukvakusių vakariečių patarimus Lietuvai. Tai praleidot progą patylėti, tai ko čia jūs jaudinatės dėl tos Rusijos, juk tai demokratinė šalis.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąVakariečiai nėra kvaili ir puikiai supranta, kad Rusija nėra demokratinė šalis. Bet taip pat supranta, kad jėga irgi nieko nepasieks.
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąČia labai primena nukvakusių vakariečių patarimus Lietuvai. Tai praleidot progą patylėti, tai ko čia jūs jaudinatės dėl tos Rusijos, juk tai demokratinė šalis.
Geriau jūs nueikit ir pasitikrinkt savo mašiniuką ir sudėtus lagaminus, kad atėjus dienai "x" galėtumėt negaišdamas laiko nešt iš Lietuvos kudašių.Paskutinis taisė Dadis; 2016.01.12, 16:12.
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąNiekas ir nesako kad ginklas. Eina kalba kad kelia didžiulį pavojų dėl daugybės priežasčių. Va, jei sprogs kaip Černobylis, mašiniukas ir pravers iškart
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąŠū..ą jie supranta. Rusija tepripažįsta vienintelį dalyką - jėgą. Juokina jų visokios klintoniškos nesąmonės su "perkrovimais", juokina "nepykdykit rusų" ir panašūs myžčiojimai į kelnes. Jei ne tikri politikai Reiganas ir Tečer, dar dabar būtume Rusijos gubernija.
Reigano administracija įtikino Saudo Arabiją padidinti naftos gavybą, todėl 1985 metais naftos kainos krito net 3 kartus, o juk nafta buvo pagrindinis SSRS eksporto pajamų šaltinis. Visi šie faktoriai privedė prie Sovietų Sąjungos ekonomikos sąstingio Gorbačiovo valdymo metu.
Ronaldas Reiganas suprato, kad su Michailo Gorbačiovo atėjimu į valdžią gali daug kas pasikeisti. Todėl Reiganas perėjo prie diplomatijos, taip norėdamas paskatinti Sovietų lyderį siekti esminio ginklų mažinimo susitarimo. Gorbačiovas sutiko susitikti su Reiganu keturiose viršūnių konferencijose visame pasaulyje: visų pirma, Ženevoje (Šveicarija), antrą kartą Islandijos sotinėje Reikjavike, trečią kartą Vašingtone, ir paskutinį kartą Maskvoje. Reiganas manė, kad jei jis įtikintų sovietus siekti daugiau demokratijos ir žodžio laivės, tai privestų prie reformų ir komunizmo žlugimo.Paskutinis taisė Lettered; 2016.01.12, 16:50.
Comment
-
Reiganas kaip tik ne jėga, o gudria diplomatija sužlugdė komunizmą:
Susidėjo viskas krūvon.
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąNiekas ir nesako kad ginklas. Eina kalba kad kelia didžiulį pavojų dėl daugybės priežasčių. Va, jei sprogs kaip Černobylis, mašiniukas ir pravers iškart
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąVakarai nėra tokie kvaili ir puikiai supranta, kad Rusijai žymiai labiau skauda ir gasdina mažos naftos kainos, sankcijos, o ne grūmojimas kumščiu.
Comment
Comment