O rublis tup tarpu nestabdo. 53,9 šiuo metu. Šiek tiek anksčiau šiandien 54,3 pasiekęs buvo - jau eilinis rekordas.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Sankcijų ir naftos kainų kitimo įtaka Rusijos ir kt. šalių ekonomikai (iki 2022.02)
Collapse
X
-
Parašė pauliaK Rodyti pranešimąO rublis tup tarpu nestabdo. 53,9 šiuo metu. Šiek tiek anksčiau šiandien 54,3 pasiekęs buvo - jau eilinis rekordas.Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.
Comment
-
Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimąMan asmeniškai įdomu kada prasidės banų apgultis ir viskas išsivystys į akseleraciją, kurios baigtis bus rusijos krachas. Kitą vertus ką mane jaudina, tai faktas, kad badaujančios šalys linkusios kariauti, manau, kad tai gali išsivystyti į kiek didesnį konfliktą(Hitlerio populiarumą būtent lėmė tai, kad šalis buvo nuskurdusi po 1PK, nes Hitleris siūlė visas tas problemas išspręsti vienos nacijos naudai), manau, kad putinas gali vesti alkanų, prasigėrusių alkašų gaują ir į kitas valstybes.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąJeigu 0% ekonomikos augimą jūs vadinat krachu ir badmečiu, kas tuomet vyko Lietuvoje 2009 m., kai ekonomika smuko 15%? Manau nereiktų perlenkti lazdų su sąvokų vartojimu kalbant apie ekonomiką, kad ir kaip mums nepatiktų rusiška politika. Beje, nepaisant visų sankcijų, prekybos ribojimų ir politinės konfrontacijos, Lietuvos eksportas į Rusiją paskutiniu metu išaugo 26%, tad kur jūs matot tą badą?Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.
Comment
-
Parašė pauliaK Rodyti pranešimąO rublis tup tarpu nestabdo. 53,9 šiuo metu. Šiek tiek anksčiau šiandien 54,3 pasiekęs buvo - jau eilinis rekordas.
Comment
-
Brangstančios pirmos būtinybės prekės ir infliacija verčia Rusijos valdžią ir vėl mąstyti apie maisto produktų kortelių sistemą, tiesa, kol kas šią sistemą išmėginti planuojama tik keturiuose Rusijos regionuose.
Šią sistemą planuojama išmėginti Mordvijos, Saratovo, Omsko ir Uljanovsko srityse. Pagal maisto produktų kortelių projektą už šias korteles bus galima įsigyti tik Rusijoje pagamintas prekes.
Sankt Peterburge svarstoma galimybė dalinti maisto produktų korteles arba produktų talonus“, - tada kalbėjo Sankt Peterburgo savivaldybes Ekonominės plėtros, pramoninės politikos ir prekybos komiteto pirmininko pavaduotojas Jurijus Rakovas.
http://www.delfi.lt/verslas/verslas/....d?id=66527446Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
/\ Ar draudžiama linksmintis? Kaip kažkas čia rašė kad atrado naują hobi - stebėti maisto produktų kainas rusų prekybos centrų websaituose.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąGerb. forumiečiai, siūlau labiau rūpintis savo kišenės turiniu, o ne pergyventi dėl eilinio ruselio gyvenimo
Comment
-
Ar draudžiama linksmintis? Kaip kažkas čia rašė kad atrado naują hobi - stebėti maisto produktų kainas rusų prekybos centrų websaituose.Paskutinis taisė Tomas; 2014.12.03, 10:41.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimą/\ Ar draudžiama linksmintis? Kaip kažkas čia rašė kad atrado naują hobi - stebėti maisto produktų kainas rusų prekybos centrų websaituose.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąMakabriškai atrodo linksminimasis dėl neva badaujančios Rusijos, kuomet mūsų fūros šala prie Rusijos sienas laukdamos, kad tik greičiau atsidarytų.
Rusijoje problemos dėl apsirūpinimo maisto produktais yra kito pobūdžio.
Comment
-
JAV nutarė atsisakyti rusiškų raketinių variklių
Karinių poreikių asignavimo įstatymo projektas, kuriuo ir planuojama uždrausti rusiškų raketinių variklių pirkimą, gruodžio 2 d. jau suderintas Senate ir Kongreso atstovų rūmuose. Senatorius respublikonas Johnas McCainas dokumente padarė pakeitimą, pagal kurį amerikiečių kompanijos dėl įvykių Ukrainoje, negalės sudaryti raketinės įrangos įsigijimo kontraktų su Rusijos kompanijomis.
„Varikliai, nupirkti pagal kontraktus, sudarytus iki Rusijos įsiveržimo į Krymą, gali būti naudojami. Viską, kas atsiras po to, draudžiama“, – agentūrai paaiškino JAV Kongrese.
Tap pat pagal šį įstatymą JAV skirs 220 milijonų dolerių RD-180 analogo sukūrimui.
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąProblema tame, kad šitos tariamos linksmybės gali atsirūgti mums patiems.
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąBent jau viena teigiama pasekmė Lietuvai yra ta, kad sumažėjus naftos kainoms ir Lietuvoje pingant degalams, vis daugiau vairuotojų perka dyzelinį kurą Lietuvoje, o ne belarusišką. T.y. nors PVMo surenkama nuo kiekvieno litro mažiau, bet pačių mokėtojų yra daugiau.
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąCBR'as vakar pardavė $700mln. EidviPost in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąJeigu 0% ekonomikos augimą jūs vadinat krachu ir badmečiu, kas tuomet vyko Lietuvoje 2009 m., kai ekonomika smuko 15%? Manau nereiktų perlenkti lazdų su sąvokų vartojimu kalbant apie ekonomiką, kad ir kaip mums nepatiktų rusiška politika. Beje, nepaisant visų sankcijų, prekybos ribojimų ir politinės konfrontacijos, Lietuvos eksportas į Rusiją paskutiniu metu išaugo 26%, tad kur jūs matot tą badą?
2009-aisiais, per pasaulinę krizę, naftos kainos panašiai krito kaip ir dabar, o rublis šiuo metu krenta dar labiau, nei kad krito 2009-aisiais. Tais metais Rusijos BVP krito -7,8%, dėl to -0,8% BVP kritimo prognozė šiems metams atrodo tikrai optimistiškai.
Tačiau viskas priklausys nuo naftos kainos. Yra JAV skalūnų nafta, kuri kėsinasi į panašią revoliuciją, kaip ir su skalūnų dujomis. Ir yra Iranas, kuriam gali būti nuimtos sankcijos, kas vėlgi kirstų per kainas. Dėl to šį kartą, skirtingai nei per 2009-ųjų krizę, efektas gali būti ilgalaikis. O tai reikš Rusijos ekonomikos krachą, nes jinai metus gal net du gali pratempti ant savo sukauptų rezervų, tačiau rezervai senka vis sparčiau ir jeigu nesimatys, kad situacija gali pasikeisti - Rusijai teks adaptuotis prie skurdesnio gyvenimo. Manau jin tą palaipsniui jau dabar daro.
Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimąKitą vertus ką mane jaudina, tai faktas, kad badaujančios šalys linkusios kariauti, manau, kad tai gali išsivystyti į kiek didesnį konfliktą(Hitlerio populiarumą būtent lėmė tai, kad šalis buvo nuskurdusi po 1PK, nes Hitleris siūlė visas tas problemas išspręsti vienos nacijos naudai), manau, kad putinas gali vesti alkanų, prasigėrusių alkašų gaują ir į kitas valstybes.
Tačiau dabar tas momentas, kai vakarai galėtų imtis iniciatyvos. O konkrečiai, tai paskelbti atvirą ultimatumą Putinui - 'Rusijos kariams iš Ukrainos išvesti ir sienos stebėjimui užtikrinti turi dvi savaites, vėliau bus įvesta dar viena porcija sankcijų'. Esmė, kad turi būti suformuotas aiškus tikslas "išvesti iš Ukrainos kariuomenę", nes šiuo metu Rusijoje beveik visi mano, jog sankcijos yra dėl Krymo. Tokiu atveju tas dvi savaites Rusijoje daugiausiai apie tai ir gautų kalbėti, kad jų kariai yra Ukrainoje ir kad jeigu nebus išvesti - bus dar didesnės ekonominės problemos. Tai būtų dar vienas smūgis ir tam pačiam rubliui. O svarbiausia, kad Rusijos propogandai nepavyktų užmaskuoti aiškios žinutės 'Putinas Ukrainoje laiko karius'.
Parašė Tomas Rodyti pranešimąCBR'as vakar pardavė $700mln. Eidvi
Comment
Comment