Plius terminalas pajėgus priimti 3 mlrd. kub. metrų dujų, kas realiai yra Lietuvos poreikis. Turint mažesnes galimybes vėl prasidėtų kainų šantažas iš Gazpromo. Bet liutazz geriau žino...
Argumentas paprastas. Iki terminalo kainos buvo 20% didesnes nei EU vidurkis. Su terminalu - susivienodino. Sutapimas - i don't think so. Gazproma paglostem zodziai. Lyg irgi ne.
Oficialiai nekariauja.
Beje, berods, nuo 2016 metų sausio mėn. ES-RF prekybos apimtys tiktai auga, greitai pasieks "prieškarinį" lygį.
ES nei oficialiai nei realiai nekariauja, o Ukraina bent realiai tai tikrai kariauja, manau bent dėl Krymo okupacijos pačioje Ukrainoje ir oficialiai yra paskelbta karo padėtis? Bet kokiu atveju, kaip Porošenka savo rinkėjams paaiškins, kodėl jo saldainiai ar bet kurios kitos prekės iš Ukrainos į Rusiją eksportuojamos ar atitinkamai importuojamos? Kad okupantams būtų lengviau?
ES nei oficialiai nei realiai nekariauja, o Ukraina bent realiai tai tikrai kariauja, manau bent dėl Krymo okupacijos pačioje Ukrainoje ir oficialiai yra paskelbta karo padėtis? Bet kokiu atveju, kaip Porošenka savo rinkėjams paaiškins, kodėl jo saldainiai ar bet kurios kitos prekės iš Ukrainos į Rusiją eksportuojamos ar atitinkamai importuojamos? Kad okupantams būtų lengviau?
ES nekariauja, bet kažkodėl taiko kažkokias sankcijas.
Ukraina, kaip nebūtų keista, karinės padėties neskelbė. Dalinę skelbė tik po Kerčės įvykių. Pragmatiškai šnekant, karo paskelbimas ir visų ekonominių-politinių santykių nutraukimas smarkiai smogtų pačiai Ukrainai ir duotų carte blanche Rusijai. Jau nekalbant apie tai, kad vadovaujantis tokia logika, Rusijos Federacija teisiškai skaitytųsi užpultąja šalimi. Įtariu, kad JTO tai netgi linksmai patvirtintų.
Manau, kad tai puikiai suprantate.
Trolinimas dėl trolinimo yra talentas ir menas, geras trolis moka patrolinti įvairiomis temomis ir iš įvairių kampų. Tuo tarpu, liuto atseit ciniški parašinėjimai kažkaip daugiausiai susiveda į tą patį per tą patį...
Nekeliaus, nes S 400 kinai jau seniai nusipirkę, o rusai dar nesugebėjo pristatyti laiku (naujausias bajeris - kinams skirti s400 "paskendo" plukdomi į Kiniją).
Mane aplamai stebina, kad mes čia turime liūdėti. Rusija parduoda savo "geriausią" ginkluotę NATO šalims. Puiku! 1980 metais apie tai galima buvo tik svajoti.
P.S. S-400 iš principo nelabai skiriasi nuo S-300, kurias kartais galėdavome matyti ir Vilniaus apylinkėse 80-aisiais.
The Moscow Stock Exchange continues to break records despite sanctions on its most important companies, including banking giant Sberbank and the world’s largest natural gas exporter, Gazprom. But despite pretty lousy sentiment on all things Russia-related, the Moscow Russia Index is up over 100% in rubles in the last five years. It’s now at a record high.
“It’s actually amazing how well Russia has done given sanctions and sentiment,” says Chris Gaffney, president of world markets at TIAA Bank. “It makes you wonder what would happen if Russia had sanctions reprieve. I think the market would grow like a monster. And if you consider Trump possibly starting a trade war with Europe, then Europe may be the first to lift its sanctions on Russia in retaliation,” Gaffney says, thinking out loud on the possibilities for Russian securities should investor sentiment improve.
"Ким Чен Ын отказался попробовать каравай" А Путин отказался от церемониальной северокорейской водки. Вот и встретились два ничтожных клопа, трясущихся за свои никчемные жизни.
JAV ženkliai didina naftos eksportą iki daugiau nei 2 mln barelių per parą. 2018 tokių savaičių buvo 25, kai 2017 metais tik 1. Infrastruktūros problemas išspręs 2021 metais: Когда США станут крупным экспортером нефти.Решение проблем с транспортировкой сырья позволит США резко нарастить поставки за рубеж https://www.vedomosti.ru/business/bl...porterom-nefti
Наращивать экспорт еще быстрее американским нефтяникам пока мешает нехватка инфраструктуры для транспортировки сырья и его отгрузки в портах Мексиканского залива. Однако эти ограничения будут сняты уже к 2021 г.
К сильному приросту экспорта в 2018 г. привело 17%-ное увеличение добычи (до 10,96 млн б/с), а также модернизация нефтеналивного порта в Луизиане на берегу Мексиканского залива. Он был переоборудован под прием большегрузных танкеров, способных брать на борт около 2 млн баррелей. Как результат, в 2018 г. экспорт нефти из США превышал 2 млн б/с в течение 25 недель, тогда как в 2017 г. – лишь одну.
В нынешнем году таких недель наверняка станет еще больше, ведь переоснащение порта в Луизиане – первый, но не единственный шаг, призванный снять инфраструктурные ограничения на пути экспорта нефти. Главным барьером пока остается нехватка трубопроводов для транспортировки нефти из Пермского бассейна – ключевого региона сланцевой нефтедобычи, расположенного на территории штатов Техас и Нью-Мексико: в 2018 г. добыча на месторождениях бассейна превышала объем доступных транспортных мощностей на 180 000 б/с, следует из данных Международного энергетического агентства (МЭА).
Trumpas uzdejo sankcijas Iranui, venesuelai. Nafftos kainos pakilo. Tai patiko Putinui. Jis ir toliau tuos pinigus investuoja i ginklus Is NordStream2 ir ten pat investuos. Px sankcijos
Comment