Jelcino epocha buvo geriausias dalykas, kas įvyko Rusijoje per šimtmečius. Jei Rusija dabar turi kažkokias minimalias (nors ir blogai funkcionuojanmčias) demokratines institucijas - tai Jelcino nuopelnas. Bet rusai neiškentėjo laisvės nė dešimtmetį, nes nebuvo jai pasiruošę, bijojo jos labiau nei prievartos ir pažeminimo, kurį kentėjo nuo savo lyderių visą likusią savo istoriją. Plius naftos kaina buvo maža ir tiek ...
Jelcino epocha buvo geriausias dalykas, kas įvyko Rusijoje per šimtmečius. Bet jie neiškentėjo laisvės, nebuvo jai pasiruošę, bijojo jos labiau nei prievartos ir pažeminimo, kurį kentėjo nuo savo lyderių visą likusią savo istoriją.
Jeigu Jelcino laikais naftos statinė kainuotų 100$, Rusijoje tas periodas būtų minimas tik geruoju žodžiu.
Jelcino epocha buvo geriausias dalykas, kas įvyko Rusijoje per šimtmečius. Bet jie neiškentėjo laisvės, nebuvo jai pasiruošę, bijojo jos labiau nei prievartos ir pažeminimo, kurį kentėjo nuo savo lyderių visą likusią savo istoriją.
nu ir?
When a man lies, he murders some part of the world
jus geriau ziurekite kas pas mus buvo / yra, o ne kazkur uz 1000 km
Lietuva ir lietuviai niekada neturėjo nei imuniteto, nei svarbiausia instinktyvaus priešiškumo visiems mano minėtiems Vakarų institutams ir vertybėms, skirtingai nuo Rusijos. O svarbiausia - Lietuvoje buvo suprantamas teisės viešpatavimas kaip esminė valstybės pareiga, nuo LDK Statuto laikų bent jau.
Jei lietuviai kultūriškai gali būti šiandien laikomi žymiai 'pragmatiškesni' už rusus - t.y. pasirengę laikytis sutartų taisyklių, net jei jos jiems nepatogios - tai tik dėl tų skirtingų nuo Rusijos istorinių salygų.
Tokios keistai neteisingos žinios kai kam, apsimes kad neskelbta ir nekomentuos:
Минфин допустил перевод вкладов граждан в капитал проблемных банков https://tvrain.ru/articles/minfin_dopustil-402645/ Уровень безработицы в моногородах увеличился на 20%
Уровень безработицы в моногородах увеличился более, чем на 20%. Об этом в пятницу, 29 января, сообщает «Интерфакс» со ссылкой на министра труда и социальной защиты Максима Топилина.
По его словам, во всех населенных пунктах безработицы выросла на 10%, а в моногородах — на 20%.
«Мы постоянно осуществляем мониторинг в том числе и на ситуации на рынке труда, в том числе и в моногородах. За прошлый год во всех населенных пунктах уровень безработицы увеличился на 10%, то в моногородах увеличение составило на 20%», — сказал министр. https://tvrain.ru/news/20-402665/
p.s. kas nesupranta tai svarstoma indėlius bankuose panaudoti bankų likvidumui didinti. Bedarbystė išaugo 10%, o mono miestuose (sėdi ant vienos įmonės adatos) 20% ir daugiau. O tokių miestų yra 206.
Čia truputį tikros statistikos apie realią padėti auto sektoriuje Rusijoje, kad bent trumpam užtildyti kai kurių čia mūsų jau senai demaskuotų idiotų trolinimą apie didėjantį Porsche ir Bentley skaičių Maskvoje:
There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).
Tik papildysiu, kad žlungančioje Rusijoje parduota 1600000 naujų automobilių (t.y. 11 automobilių 1000-iui gyventojų). Klestinčioje ES valstybėje Lietuvoje parduodami 6 nauji automobiliai 1000-iui gyventojų ir dar kas penktas parduotas iš karto reeksportuojamas atgal į vakarus.
It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
По данным Ассоциации европейского бизнеса АЕВ в 2015 году в России продано 1,6 миллиона новых легковых и легких коммерческих автомобилей, что на 35,7 % меньше чем в 2014 году.
Вслед за традиционно занимающей первое место Ладой, продавшей 269,1 тыс. авто (-31%), расположились: KIA - 163,5 (-16%), Hyundai - 161,2 тыс. (-10%) и Renault - 120,4 (-38%).
Тройка лидеров по концернам выглядит так: Avtovaz-Renault-Nissan, Hyundai-KIA Group, VW Group.
Comment