O kaip konservatorių slapti susitarimai? Kaip konservatorių padaryti teisėsaugos pažeidimai? Komentarų nebus ? KODĖL aš turiu balsuoti už nusikaltėlius?
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
LR Seimo rinkimai 2012
Collapse
X
-
Parašė udrius Rodyti pranešimąO kaip konservatorių slapti susitarimai? Kaip konservatorių padaryti teisėsaugos pažeidimai? Komentarų nebus ? KODĖL aš turiu balsuoti už nusikaltėlius?
Ir nors tu nepaminėjai, tačiau esu tikras, jog jeigu pasakysi ką turi omeny sakydamas "konservatorių slapti susitarimai", "teisėsaudos pažeidimai" ir "nusikaltėliai" - tai bus menkaverčiai reiškiniai, o ne tendencija, kurią galime matyti pvz. Darbo partijos veikloje. Arba išviso bus ne faktais, o paskalomis ir bobutės kalbomis paremti teiginiai.Paskutinis taisė Eidvis; 2012.10.26, 11:45.
Comment
-
Parašė udrius Rodyti pranešimąO kaip konservatorių slapti susitarimai? Kaip konservatorių padaryti teisėsaugos pažeidimai? Komentarų nebus ? KODĖL aš turiu balsuoti už nusikaltėlius?Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė udrius Rodyti pranešimąO kaip konservatorių slapti susitarimai? Kaip konservatorių padaryti teisėsaugos pažeidimai? Komentarų nebus ? KODĖL aš turiu balsuoti už nusikaltėlius?
Comment
-
Paskutinis sakinys sugadina viso pranešimo vertę :
Šios grupės vėlevnešė galėtų tapti Degutienė, kuri turi labai aukštus reitingus ir tikriausiai būnant opozicijoje jie dar labiau sukils.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąPaskutinis sakinys sugadina viso pranešimo vertę :
Manau, kad konservatorių partijoje ji jokių vėliavų daugiau nenešios. Ir dar abejotina, ar konservatoriai tikrai bus opozicijoje.
Tiesiog ji yra radikaliojo konservatorių sparno "Landsbergio konservatorių" atstovė, o ši frakcija, matyti, kad yra šiek tiek nustumta nuo partijos valdžios. Manau, kad ji gali tapti konservatorių pirmininke tik tuo atveju jei partija mes savo dabartinį liberalėjantį kursą.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė udrius Rodyti pranešimąDar klausimai pamąstymams konservatorių šalininkams (nors jie paprastai nemąsto). Ne kartą minėtas slaptas susitarimas tarp DP ir konservatorių, kurio esmė - DP vilkinama juodosios buhalterijos byla, o už tai DP palaiko AE įstatymus. Kodėl dabar verkiate kad vai vai runkeliai balsavo už DP ? Ne, ne runkeliai balsavo už DP, tai Jūs balsavote už DP, nes leidote konservatoriams derėtis su nusikaltėliais, leidote jiems pažeidinėti įstatymus. Todėl ir dabar neverkite jei DP atsistos prie valdžios vairo.
Ir kodėl laikai visada mėgsta grįžti ? Kažkada konservatorių stipriausi šalininkai buvo "megztosios beretės" - aklai tikinčių bobočių gvardija, nepripažįstančių jokios kritikos. Dabar deja, "megztosiomis beretėmis" tapo aklas jaunimas...
Totali demagogija, neparemta jokiais faktais, tiesiog "išvedžiojimais ir prielaidomis". Nereikia net daug smegenų turėti, užtenka skaityti mokėti, jog sužinoti bylos vilkinimo priežastis (Uspaskiho pabėgimas, ligos, nėštumai ir t.t.), kai šitos vilkinimo priežastys gali būti įtakotos konservatorių - na čia jau reikia ypatingų sugebėjimų kažkokias sąsajas rasti. Negana to konservatoriai neturi jokių svertų teismams įtakotį - teisėjai ir teismai yra Prezidento jurisdikcijoje.
Vien perskaičius šitą tavo teiginį apie konservatorius, nebekyla noras gaišti laiką ir skaityti sekančias demagogijas, na bet tiekto:
2. Kodėl dengiamas Motūzas, nors aiškiai pasakyta, kad jis gavo kyšį už tinkamą balsavimą ?
Skirtingai nuo sodemo Adomavičiaus, Matuzas nebuvo sugautas su kyšiais, negana to yra prielaida, jog Matuzui byla buvo iškelta kaip Grybauskaitės atsakas į FNTT įstoriją (primenu, kad teisėsauga yra Grybauskaitės rankose). Tačiau nepaisant visų niuansų niekas Matuzo nedengia ir negina. Konservatoriai patys balsavo, kad būtų panaikintas Matūzo imunitetas seime - kokiu dar kitoku būdu jie galėjo Matuzą pridengti nuo teisėsaugos? Primenu, kad per praeitą kadenciją seimas net kelis kartus paliko galioti teisinę neliečiamybę seimo nariams, kurių visi buvo ne iš konservatorių ar liberalų, o iš tos pačios opozicijos. Tai jeigu ir kas nors kažką dengia - tai tik dabartinė opozicija.
3. Nesileisiu į diskusijas apie konservatorių priimtus buhalterinius ar turizmo įstatymus, nes ištikro apie juos nieko nežinau ir net girdėjęs nesu. Ir nemanau, kad tu ką nors žinai, manau, kad tai tiesiog ta pati demagogija. O jeigu žinai - tada reikėtų sakyti konkrečiai - kas tuose įstatymuose diskriminuoja smulkųjį verslą ir kas konkrečiai tuose įstatymuose propaguoja dvi turizmo įmones.
Comment
-
Diskusija Klaipėdoje: Ar išsaugosime demokratinę Lietuvą?
O svarbiausias dalykas, skiriantis mus nuo Vakarų, yra tai, kad neturime pilietinės visuomenės – tėra jos užuomazgos. Vadinasi, nėra jėgos, kuri galėtų stipriau paveikti valdžios sprendimus. Šiandien reikia dalyvaujamosios demokratijos. Mitinginės jos formos tinka protestams, – sakė A. Kulakauskas, – bet tam, kad valdžia priiminėtų tinkamus sprendimus, reikalingos organizacinės struktūros, ir visų pirma – rimtai veikiančios savivaldos, kur sprendimus priimtų bendruomenės.Jis [Naglis Puteikis] teigė, kad kartu su būsimais parlamentarais Vitalijumi Gailiumi ir Povilu Urbšiu nesitaikstys su politinio elito žaidimais ir gins demokratinę valstybę nuo grupuočių savivalės.
Vytautas Rubavičius pareiškė nemanąs, kad gyvename demokratinėje valstybėje. Procedūrinės demokratijos bruožai akivaizdūs, bet mūsų „demokratija“ neturi turinio. O korupciją sunaikinti Lietuvoje sunkiai įmanoma, nes pati valstybė buvo statoma ant korupcijos pamatų, ir visuomenė į tai buvo įtraukta. Kaip vieną ryškesnių pavyzdžių V. Rubavičius paminėjo žemės reformą: žemės grąžinimas ir žemės sklypų perkėlimas į kitas Lietuvos vietas, t. y. žemės pavertimas kilnojamuoju turtu, yra beprecedentis.Koks politinis elitas kūrė sistemą? Buvo sukurta ta pati partinės nomenklatūros valdžia, ji apaugo naujais žmonėmis, bet mentalitetas liko tas pats: „valdo partiniai“. Sovietinis mentalitetas puikiai prisitaikė. Liaudies turtas atiteko tam sluoksniui, kuris faktiškai turi valdžią. O liaudis registruojasi Maisto banke… 22-aisiais nepriklausomybės metais apie 430 tūkstančių žmonių prašo jiems pagelbėti maistu… Ar jie gali kurti valstybę, jei prašo sušelpti juos duona? Pas mus demokratija yra simuliuojama. Stojant į Europos sąjungą Europa nekėlė politinių sąlygų, o apibrėžė tik ekonomines. Europos sąjungai turbūt reikalingi tokie elitai, kurie išmano valdžios technologijas ir sugeba suvaldyti visuomenės įtampas, kurios pas mus išsilieja savižudišku būdu – emigracija.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąManau, kad konservatorių partijoje ji jokių vėliavų daugiau nenešios. Ir dar abejotina, ar konservatoriai tikrai bus opozicijoje.
Mano nuomone Kubilius daro tai, ką politikai ir turėtų daryti, pvz.: investicijų pritraukimas, valstybinių įmonių pertvarka, energetika, darbo santykių liberalizavimas, korupcijos mažinimas (kasos aparatų įvedimas) ir pan. Tačiau labai didelei visuomenės daliai tai yra neįdomu, o gal jie ir nesupranta tokių dalykų. Jie nenori gilintis į ekonominius politinius niuansus ir jiems daug įdomiau paskaityti apie naują Oksanos Pikul šukuoseną, negu apie biudžeto deficito suvaldymą.
Šita dalis rinkėjų yra milžiniška ir jie vistiek renka seimą - dėl to tiek daug politikų ir patraukė į visokius "Šok su manim" ir "Dainuok su žvaigžde" projektus.
Kaip tokius rinkėjus "papirkti" geriausiai yra įvaldžiusi Grybauskaitė - jinai kas nuo karto nuvažiuoja į kokį miestelį, į kokį kaimelį, į kokią šventę ir pan. Žmonės tada sako "va, Grybauskaitė tai yra arčiau žmonių, ne taip kaip seimūnai". Bet realiai juk mes renkame į valdžią ne dėl to, kad žmogumi būtų, o dėl to, kad šalį valdytų. O šalis yra valdoma įstatymais ir tomis nuobodžiomis politikomis apie biudžeto deficitą, mokestinę politiką ir sodros perspektyvas...
Dėl to manau, jog Degutienė atliktų puikų vaidmenį patraukiant tas mases į konservatorių pusę, juk jos reitingai yra labai aukšti, netgi būnant seimo pirmininke. Nes jeigu jinai jų nepatrauks - nugrymuotas Uspaskichas kiekvieną dieną į juos žvelgs iš Delfi pirmjųjų "puslapių", taip primindamas, kad "jūs apie politiką galit nieko nesuprasti ir nesudomėti, bet žinokit, kad aš čia esu ir kad visada galit už mane balsą atiduoti".
Comment
-
Tačiau nepaisant visų niuansų niekas Matuzo nedengia ir negina.
http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/1089/53/d,detalus/
Pasakojama, kad tą dieną, kai STT pareiškė įtarimus V.Matuzui, Turniškėse vakare buvo susirinkę šie veikėjai – pats premjeras A.Kubilius, V.Matuzas, frakcijos seniūnas Jurgis Razma ir Seimo pirmininkė Irena Degutienė. Partijos bičiuliams V.Matuzas iš karto pasakė, kad jeigu jis nebus „ištrauktas“ iš šio skandalo, tai jis „viską papasakos“.
Comment
-
Parašė Eidvis Rodyti pranešimąNegana to konservatoriai neturi jokių svertų teismams įtakotį - teisėjai ir teismai yra Prezidento jurisdikcijoje.Got sun in my face, sleeping rough on the road
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąŠaltinis ne pats geriausias, bet jei kas turi geresnį, tai pasidalinkit:
"Partijos bičiuliams V.Matuzas (etc. S.Šriūbėnas, J.Pinskus, K.Komskis, B.Bradauskas....) iš karto pasakė, kad jeigu jis nebus „ištrauktas“ iš šio skandalo, tai jis „viską papasakos“."
Yra geras rusiškas terminas: "krugovaja poruka" (nerandu atitikmens). T.y. grandinė, kurioje bet kuris iškritęs, ar, atvirkščiai - iškilęs, traukia visus likusius.
Comment
-
/\
Na, aš tai tiesiog matau čia labai daug konspiracijos. Kadangi šiuo metu labai neturiu laiko - tai netriu galimybių giliau pasigilinti, tačiau straipsnyje pasakojama, kad "ale Kubilius būstinėje jokiomis korupcinėmis schemomis neužsiimdavo, nes žinodavo, jog ten klausosi. O tuo užsiiminėdavo savo namuose, turniškėse, kur jų niekas negirdėdavo. Tačiau kažkodėl toliau sakoma:
Pasakojama, kad tą dieną, kai STT pareiškė įtarimus V.Matuzui, Turniškėse vakare buvo susirinkę šie veikėjai – pats premjeras A.Kubilius, V.Matuzas, frakcijos seniūnas Jurgis Razma ir Seimo pirmininkė Irena Degutienė. Partijos bičiuliams V.Matuzas iš karto pasakė, kad jeigu jis nebus „ištrauktas“ iš šio skandalo, tai jis „viską papasakos“.
Galų gale aš nesuptantu kaip konservatoriai turėtų išsukinėti Matuzą, jeigu vienintėlis to būdas yra seime blokuoti teisinės neliečiamybės nuėmimą (kai tuo tarpu jie ne tik neblokavo - tačiau ir patys balsavo už teisinės neliečiamybės nuėmimą).
Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimąČia, sakyčiau, ne mažesnis absurdas kaip pono udriaus sapalionės.
Arčiausiai teisinei instuticijai vyriausybėje galėtume laikyti Vidaus reikalų ministeriją, tačiau ją valdė/valdo Palaitis/Melianas, su kuriais konservatorių santykiai yra patys praščiausi. O beto ir pats VRM yra atskira įstaiga nuo teismų.Paskutinis taisė Eidvis; 2012.10.26, 14:01.
Comment
-
Parašė Eidvis Rodyti pranešimąTeisėjus skiria Prezidentė, jie nei vyriausybei, nei seimi jokių ataskaitų nepristatinėja ir seimas ar vyriausybė neturi jokių svertų jiems įtakoti. T.y. konservatoriai teismą įtakoti turi tiek pat svertų, kiek ir visi kiti žmonės ar grupuotės Lietuvoje. Bet juk nesakome, kad visi taip ima ir įtakoja, nes jeigu norime sakyti - turime bent jau menkiausią įrodymą to pateikti. Nes prigalvoti galime bet ko, kad pvz. Uspaskichas valdo Putinas, nes ir tas ir tas rusas. Bet tai kur bent menkiausi tą pagrindžiantys įrodymai?
Arčiausiai teisinei instuticijai vyriausybėje galėtume laikyti Vidaus reikalų ministeriją, tačiau ją valdė/valdo Palaitis/Melianas, su kuriais konservatorių santykiai yra patys praščiausi. O beto ir pats VRM yra atskira įstaiga nuo teismų.Got sun in my face, sleeping rough on the road
Comment
-
Tai ką, po šito pasitarimo Kubilius ar Degutienė ėmė žiniasklaidai ir papasakojo, ką gi Matuzas per susitikimą pasakojo? Na, aš tame logikos nematau, o jeig nėra logikos - peršasi mintis, jog tai konspiracija.
Anksčiau paminėtas Povilas Urbšys, Panevėžio Vakarinėje apygardoje išsikėlęs kaip nepriklausomas kandidatas, ko gero, kad pateks į Seimą. Pirmame ture surinko 30 proc. ir kone dvigubai aplenkė antroje vietoje likusį DP kandidatą.Paskutinis taisė senasnamas; 2012.10.26, 14:56.
Comment
Comment