Galime balsuoti ir aptarinėti 2012 m. Seimo rinkimus.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
LR Seimo rinkimai 2012
Collapse
X
-
LR Seimo rinkimai 2012
211Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis23,70%50Respublikonų partija0,00%0Darbo partija2,37%5Demokratinė darbo ir vienybės partija0,00%0Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai48,82%103„Drąsos kelias“ politinė partija2,37%5Lietuvos lenkų rinkimų akcija2,37%5Lietuvos socialdemokratų partija4,74%10Partija Tvarka ir teisingumas0,00%0Koalicija „Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“0,95%2Krikščionių partija0,00%0Lietuvos žmonių partija0,95%2Socialistinis liaudies Frontas0,00%0Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga0,47%1Partija „Jaunoji Lietuva“0,95%2Liberalų ir centro sąjunga2,37%5Emigrantų partija0,47%1Politinė partija „Sąjunga Taip“3,32%7Sugadinsiu biuletenį1,90%4Nedalyvausiu rinkimuose4,27%9The poll is expired.
Žymos: Joks
-
Kol nepasipylė balsai už liberalų sąjūdį, reiktų prisiminti, kad E. Masiulis debatuose išsakė palaikymą dvikalbėms gatvių pavadinimų lentelėms bei lenkų pavardžių rašybai originalo raidėmis.
O klausimas geriau skambėtų: už kurią partiją ar koaliciją balsuotumėte, jei rinkimai vyktų šiandien? Nes iki rinkimų dar mėnesis, gali išlįsti visokios informacijos, kuri gal paskatins persigalvoti.Paskutinis taisė senasnamas; 2012.09.12, 14:46.
Comment
-
Šiaip palyginimui mūsų 2008 metų rezultatai
Šį kartą padariau anoniminę apklausą, nes rinkimai irgi nėra viešas reikalas.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąKol nepasipylė balsai už liberalų sąjūdį, reiktų prisiminti, kad E. Masiulis debatuose išsakė palaikymą dvikalbėms gatvių pavadinimų lentelėms bei lenkų pavardžių rašybai originalo raidėmis.
O klausimas geriau skambėtų: už kurią partiją ar koaliciją balsuotumėte, jei rinkimai vyktų šiandien? Nes iki rinkimų dar mėnesis, gali išlįsti visokios informacijos, kuri gal paskatins persigalvoti.
Galima bus po rinkimų padaryti apklausą - "Už ką iš tikrųjų balsavote?"
Comment
-
Parašė oranger Rodyti pranešimąŠiaip palyginimui mūsų 2008 metų rezultatai
Šį kartą padariau anoniminę apklausą, nes rinkimai irgi nėra viešas reikalas.
Šiais metais matyt teks likt prie konservatorių. Nors yra ten keletas labai jau abejotinų personų, o ir pati partija kartais per daug į idėjinį fundamentalizmą linkusi, ale kai toks pasirinkimas per daug išrankiam būti nėra kaip.Got sun in my face, sleeping rough on the road
Comment
-
Parašė oranger Rodyti pranešimąŠiaip palyginimui mūsų 2008 metų rezultatai
Šį kartą padariau anoniminę apklausą, nes rinkimai irgi nėra viešas reikalas.
Tik mūsų apklausa, nuo visokiausių apklausų ir nuo galutinių rezultatų, labai jau ekstremaliai skirsis. Kas yra savaime blogai, nes gaila mūsų visuomenė, ne tokia, kaip šio forumo nariaiYou've got one life! Live it!
Comment
-
Parašė fredis Rodyti pranešimąO aš spaudžiau nebalsuosiu, bet balsavau.
Tik mūsų apklausa, nuo visokiausių apklausų ir nuo galutinių rezultatų, labai jau ekstremaliai skirsis. Kas yra savaime blogai, nes gaila mūsų visuomenė, ne tokia, kaip šio forumo nariai
Comment
-
Parašė oranger Rodyti pranešimąIr ačiū Dievui, kad visuomenė kitokia nei šio forumo nariai, nes kaip aš suprantu - čia visi sako vieną, o iš tikro balsuoja už kitąYou've got one life! Live it!
Comment
-
Parašė fredis Rodyti pranešimąAš tai tokių balsavimo rezultatų ir tikėjausi. Tik dar matau rusofobai neprabalsavo, o gal vis dėl to jau prabalsavo
Comment
-
Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimąUž ką jie turėtų balsuot?You've got one life! Live it!
Comment
-
Sveiki.
Nors sąraše ir yra 18-a pasirinkimo variantų, realiai dėmesio verti man atrodo vos du. Tai Tėvynės sąjunga ir Liberalų sąjūdis.
Mano Tėvynės sąjungos palaikymas remiasi keletu dalykų:- jų atsakingu, nepopulistiniu požiūriu. Net prieš rinkimus jie sunkiai sutinka kelti MMA ir net jei manau, kad MMA kelti reikėtų šiek tiek labiau nei jis bus didinamas, mane toks ryžtingas savo požiūrio kas naudinga Lietuvai laikymasis žavi. Kiekvienas politikas puikiai supranta, kuris sprendimas bus nepopuliarus ir bus pasmerktas, oponentų naudojamas purvasklaidai, o koks patiks liaudžiai. Ir A. Kubilius puikiai supranta, kad dauguma būtų sužavėta ženkliai padidinta MMA, tik ekspertai prieštarautų, bet juk eskpertai nėra rinkėjų dauguma. Tačiau šis žmogus laikosi savo ir sprendimus priima iš išskaičiavimo, naudingo Lietuvai, bet ne sau asmeniškai.
Ne mažiau svarbu yra ir tai, kad visą kadenciją buvo atkakliai dirbama valstybės finansų stabilizavimo linkme, kad pagaliau galėtume nustoti didinti savo skolą turėdami biudžeto deficitą, kuris po ankstesnės kadencijos nepasiruošus krizei ir ją neigiant jos akivaizdoje šoko į aukštumas. Dabar turime įvestus biudžeto planavimo saugiklius, kurie remiasi valstybės ekonomikos būkle ir tai leidžia jaustis saugiau dėl populizmo suvaržymo ateityje bei tikėtis racionalesnių sprendimų valstybės finansų atžvilgiu net konservatoriams ir nesant valdančiojoje koalicijoje; - jų nuveiktais realiais darbais. Čia be minėto darbo finansų srityje, visų pirma omenyje turiu pagaliau pajudintus darbus energetinio saugumo srityje, kurių kažkodėl nejudino dabartinės Vyriausybės pirmtakai, o kai kurie yra tokie įžūlūs, kad netgi neigia tokių objektų, kaip suskystintų dujų terminalas, naudą.
Energetika ir finansai yra bene aiškiausiai išskiriamos šios Vyriausybės darbo sritys, tačiau yra kitų vertų paminėti dalykų, pavyzdžiui, gerėjanti bendra valstybės valdomų įmonių veikla ir tos veiklos rodikliai. VZ.lt skelbia, kad Lietuva šiemet gali pirmą kartą patekti į valstybių, kuriose „patogiausia“ užsiimti verslu, Top20, pakildama galbūt net 10 pozicijų į viršų lyginant su ankstesne ataskaita, o reitingas sudaromas remiantis verslo atstovų atsiliepimais. Apskritai, visiems, kas domisi, turbūt teko skaityti ne vieną užsienio ekspertų teigiamą atsiliepimą apie šios Vyriausybės darbą. Beje, šį tą sako ir tai, kad tai pirmoji Vyriausybė, kuri nepaisant visų opozicijos interpeliacijų išsilaikė visą kadenciją, o prisiminkim, kaip Lietuvos politinis laivelis siūbavo jos pradžioje (kalbu apie riaušes prie Seimo); - bendru teigiamu įspūdžiu, kitaip sakant bendru mentalitetu. O mentalitetas yra labai svarbus dalykas. Lietuvos problemos yra visų pirma ne ekonominės ar politinės, o mentaliteto problemos. Ir ne tik valdžios, bet ir visuomenės. Kai išspręsime šias problemas, ekonomika klestės ir politika stabilizuosis savaime. Todėl niekada negalėčiau balsuoti už tokius žmones, kaip V. Uspaskichas, kurie teisiami bėga slapstytis į kitas šalis ir šiaip tėra oligarchai, tinkantys šou verslui, bet ne politikai. Ar tokie žmonės turi vadovauti valstybei?
"Kai kurie politikai elgėsi kaip turguje - šaukdami, rėkdami, vis norėdami įteigti savo kainą. Pasižymėjo V.Uspaskichas, kurio temperamentas liejosi laisvai - kartais visa juokingai, o kartais sujaukdavo diskusiją. Ir A.Butkevičius kartais elgėsi nesolidžiai, chuliganiškai - šūkavo, kvatojo, baubė, trukdė kalbėti pasisakantiems", - teigė A.Kaušpėdas.
Antra partija, kurią palaikau ne mažiau nei TS, yra Liberalų Sąjūdis. Man patinka jos lyderis E. Masiulis. Tai mano antras geriausias kandidatas į Premjerus po A. Kubiliaus ir tai galbūt tik todėl, kad juo tapti Masiuliui nėra realių šansų. Man patinka tiek kaip jis dirba Susisiekimo ministerijoje, tiek kaip jis konstruktyviai laikėsi FNTT skandalo metu. Skaičiau šios partijos rinkimų programą, ją vertinu 9/10, kas mano manymu yra labai daug. Palaikau ir jų narį eurofederalistą P. Auštrevičių. Teisingumo ministras, šios partijos narys, Remigijus Šimašius yra vienas mano mėgstamiausių politikų apskritai (tik man tas jo "radikalus libertaras" irgi nelabai patinka). Šiuo metu Liberalų Sąjūdis yra lyderiai tarp trijų save aiškiai kaip liberalus pozicionuojančių Lietuvos partijų. Manau, kad ateityje visuomenei vis labiau linkstant link progresyvumo nei konservatyvumo, liberalų vaidmuo didės ir, jei liberalai ims vienytis, o ne skaldytis, kaip yra dabar, taps reikšmingesne valdžios dalimi, galbūt pagrindine, o ne papildoma, valdančiosios koalicijos partija.
Iš likusių „tikromis“ partijomis laikau tik atskirai nepaminėtus liberalus ir socialdemokratus. Kitos partijos man tėra arba vieno asmens politiniai projektai (taip jas ir vadinu, Uspaskicho partija, Pakso partija, dabar atsiras ir Romanovo partija), arba trečiųjų šalių ar siauros specializacijos politiniais projektais (rusų ir lenkų mažumų iniciatyvos) arba tiesiog politiniais klounais ir šiukšlėmis („Frontas“, Prunskienė ir ko., t.t.). Apskritai, permetus visus galimus variantus, dauguma tų variantų tėra politinis balastas, kuris tik jaukia Lietuvos gyvenimą. Tačiau nepaisant to, kad socialdemokratai patenka tarp partijų, juos laikau populistais arba esančiais netoli to. Jų vykdoma politika nėra socialiai atsakinga ilguoju laikotarpiu, be to nepanašu, kad pastaruoju metu jie gintų valstybės interesus arba bent jau keltų juos aukščiau savo partijos politinių (o galbūt ir ne tik) interesų.
Negarbinu aš jokios partijos ir iš politikų nestatau stabų-autoritetų. Visada lieka vietos kur tobulėti ir to visada galime reikalauti. Tiesiog svarbu tai daryti konstruktyviai. Kaip bebūtų, aš asmeniškai nežinau geresnės Vyriausybės nei ši ir norėčiau matyti tiek jos darbų, tiek dabar Lietuvoje vyraujančio politinio požiūrio tąsą. Atitinkamai ir balsuosiu.
Neketinu niekam brukti savo nuomonės. Kokios bebūtų jūsų pažiūros, bent jau būkite pilietiškai aktyvūs - ateikite, nubalsuokite, jei gerų kandidatūrų nerandate, rinkitės "mažiausiai blogus", kitu atveju palaikykite savo favoritus.
Pagarbiai.
P.S. Esamais forumo apklausos rezultatais labai džiaugiuosi. Ne veltui miestai.net. Atitinkamas kontingentas Šaunuoliai.Paskutinis taisė Aš; 2012.09.12, 17:46.
Comment
- jų atsakingu, nepopulistiniu požiūriu. Net prieš rinkimus jie sunkiai sutinka kelti MMA ir net jei manau, kad MMA kelti reikėtų šiek tiek labiau nei jis bus didinamas, mane toks ryžtingas savo požiūrio kas naudinga Lietuvai laikymasis žavi. Kiekvienas politikas puikiai supranta, kuris sprendimas bus nepopuliarus ir bus pasmerktas, oponentų naudojamas purvasklaidai, o koks patiks liaudžiai. Ir A. Kubilius puikiai supranta, kad dauguma būtų sužavėta ženkliai padidinta MMA, tik ekspertai prieštarautų, bet juk eskpertai nėra rinkėjų dauguma. Tačiau šis žmogus laikosi savo ir sprendimus priima iš išskaičiavimo, naudingo Lietuvai, bet ne sau asmeniškai.
-
Parašė Aš Rodyti pranešimąSveiki.
Nors sąraše ir yra 18-a pasirinkimo variantų, realiai dėmesio verti man atrodo vos du. Tai Tėvynės sąjunga ir Liberalų sąjūdis.
Teisingai oranger pastebėjo, viena kalbam, o visai už ką kitą balsuojam, kai reikia
Comment
-
Kubilių galima gerbti už tai, kad nesimaivo prieš kameras dėl įvaizdžio ir nežada aukso kalnų. Bet trūkumas tas, kad yra sausas, mechaniškas. Jei būtų paprastesnis, šiltesnis, reitingai ir perspektyvos rinkimuose būtų visai kitokie.
E. Masiulis tai charizmos turi. Kažkas apie jį rašė: kai pradeda kalbėti, kiti nutyla . Tai lyderio bruožas. Tas jo draugelis, paskirtas vadovauti Vilniaus oro uostui, lyg ir normaliai tvarkosi - lėktuvai skraido, skandalų nesigirdėjo. Jo partiečiai tai nieko ypatinga. P. Auštrevičius, kai "pasiderėjo" stojant į ES, tai smagiai perkam rusišką elektrą. G. Steponavičius kai "liberalizavo" švietimą, tai tuoj besimokančių neliks. R. Šimašiaus pagrindinis darbas ministro poste buvo uoliai saugoti "teisinės valstybės" pamatus. Buvo ir interpeliaciją gavęs, bet atsilaikė. Normalioje šalyje po tiek skandalų ministras būtų pats atsistatydinęs.
Aišku, palyginus su liberalcentristais, tai liberalų sąjūdis keliom galvom aukščiau, tačiau davus jiems daugiau valdžios, būtų visiškas chaosas ir džiunglių įstatymai. Tas jų liberalumas daugeliu atvejų reiškia jokių vertybių ir ribų nebuvimą.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąE. Masiulis tai charizmos turi. Kažkas apie jį rašė: kai pradeda kalbėti, kiti nutyla . Tai lyderio bruožas. Tas jo draugelis, paskirtas vadovauti Vilniaus oro uostui, lyg ir normaliai tvarkosi - lėktuvai skraido, skandalų nesigirdėjo. Jo partiečiai tai nieko ypatinga. P. Auštrevičius, kai "pasiderėjo" stojant į ES, tai smagiai perkam rusišką elektrą. G. Steponavičius kai "liberalizavo" švietimą, tai tuoj besimokančių neliks. R. Šimašiaus pagrindinis darbas ministro poste buvo uoliai saugoti "teisinės valstybės" pamatus. Buvo ir interpeliaciją gavęs, bet atsilaikė. Normalioje šalyje po tiek skandalų ministras būtų pats atsistatydinęs.
Aišku, palyginus su liberalcentristais, tai liberalų sąjūdis keliom galvom aukščiau, tačiau davus jiems daugiau valdžios, būtų visiškas chaosas ir džiunglių įstatymai. Tas jų liberalumas daugeliu atvejų reiškia jokių vertybių ir ribų nebuvimą.
Šimašius irgi nieko itin skandalingo nenuveikė. bet jeigu jau teigi priešingai, gal galėtum priminti bent tris skandalus su Šimašiumi?
Liberalo vertybė yra lygios starto pozicijos (galimybės) ir saviraiškos laisvė, o tamsta teigi, kad tų vertybių nėra. Jeigu pačiam tų vertybių nesiseka įžvelgti, tai nebūtina kitų kaltinti vertybių stoka.I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
Parama Siaurojo geležinkelio klubui
Comment
-
O mokinių skaičius mažėja dėl sumažėjusio gimimų skaičiaus ir emigracijos, prie ko čia ŠMM?
Liberalo vertybė yra lygios starto pozicijos (galimybės) ir saviraiškos laisvė, o tamsta teigi, kad tų vertybių nėra.
„Aš nežinau, kokias vertybes mes ruošiamės deklaruoti, nežinau, už ką mes turime padėkoti šiam ministrui. Už tai, kad iš esmės jo rankomis Seimą pasiekė Partnerystės įstatymas? Už tai, kad jis, būdamas teisingumo ministru, ne vieną kartą viešai pasisakė, jog Kuršių Nerijoje teisminėse bylose, net tada, kai teismai būna priėmę sprendimus dėl neteisėtų statytų griovimo, galimos taikos sutartys? Tai čia teisingumo ministras, kuris tiek daug padarė?“ - piktinosi konservatorė Aurelija Stancikienė.
http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=58669385Paskutinis taisė senasnamas; 2012.09.12, 19:05.
Comment
Comment