nesiginčiju, galėjau nerasti tikslios informacijos. Bet šiuo atveju netikiu zuoko ir žurnalistų skaičiais, nes ne kartą jau rasta, kad skaičiai nėra tikslus. Todėl ir noriu tikslių skaičių su projektais. Kaunietis ne kaunietis, bet kaip LT pilietis norėčiau žinoti kur mokesčių mokėtojų pinigai eina.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Ekonominė situacija Vilniaus miesto savivaldybėje
Collapse
X
-
Parašė udrius Rodyti pranešimąnesiginčiju, galėjau nerasti tikslios informacijos. Bet šiuo atveju netikiu zuoko ir žurnalistų skaičiais, nes ne kartą jau rasta, kad skaičiai nėra tikslus. Todėl ir noriu tikslių skaičių su projektais. Kaunietis ne kaunietis, bet kaip LT pilietis norėčiau žinoti kur mokesčių mokėtojų pinigai eina.
Remiuosi kito panašaus temos dalyvio Liutass pasisakymais.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąKauniečiams nepriklauso kaišioti nosies į Vilniaus pinigus, nes jie tam neskiria nei vieno €, Vilnius pats užsidirba ir šeria dar daug visokių provincijos dykaduonių. Objektyvumo šiuo klausimu iš kauniečių tikėtis iš esmės neįmanoma, jie geriau jau Lenkijai Vilnių atiduos, kad taptų sostine.
Remiuosi kito panašaus temos dalyvio Liutass pasisakymais.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąŠiaip labai daug kauniečių dirba Vilniuje, nors čia ir oficialiai negyvena, todėl norą kištis į Vilniaus reikalus galima iš dalies suprasti.
Comment
-
Ghmmm ir kur aš tai girdėjau ? tratinsim pinigus ir toliau ir kaimo mužikams nereikia žinoti kur sumokėti mokesčiai eina ? Sorry už off topicą. Kažkaip susidaro toks įspūdis, kad nesvarstome iš kur dar užsidirbti, nesvarstome kur dar sutaupyti, bet reikalaujame - duokite babkes ir neklauskite kur leidžiame, ir aplamai mus skriaudžia.
Comment
-
Parašė udrius Rodyti pranešimąGhmmm ir kur aš tai girdėjau ? tratinsim pinigus ir toliau ir kaimo mužikams nereikia žinoti kur sumokėti mokesčiai eina ? Sorry už off topicą. Kažkaip susidaro toks įspūdis, kad nesvarstome iš kur dar užsidirbti, nesvarstome kur dar sutaupyti, bet reikalaujame - duokite babkes ir neklauskite kur leidžiame, ir aplamai mus skriaudžia.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Bet tai juk Vilnius gauna ir naudos priviliodamas gyventi/dirbti žmones iš provincijos - kur jie gyvena, ten daugiausia ir pinigų išleidžia. Gyventojų skaičiaus augimas atveria naujų galimybių verslui/investicijoms. Nebus vilniečiui gerai, jei bijos iš sostinės iškišti nosį, nes provincija apleista, nesaugi ir neįdomi. Tai už gautą darbo jėgą kažkiek ir atsilygina. O tinkamą atsilyginimo dydį turėtų apskaičiuoti specialistai.Paskutinis taisė senasnamas; 2016.04.11, 11:09.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąBet tai juk Vilnius gauna ir naudos priviliodamas gyventi/dirbti žmones iš provincijos - kur jie gyvena, ten daugiausia ir pinigų išleidžia. Gyventojų skaičiaus augimas atveria naujų galimybių verslui/investicijoms. Nebus vilniečiui gerai, jei bijos iš sostinės iškišti nosį, nes provincija apleista, nesaugi ir neįdomi. Tai už gautą darbo jėgą kažkiek ir atsilygina. O tinkamą atsilyginimo dydį turėtų apskaičiuoti specialistai.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąBet tai juk Vilnius gauna ir naudos priviliodamas gyventi/dirbti žmones iš provincijos - kur jie gyvena, ten daugiausia ir pinigų išleidžia. Gyventojų skaičiaus augimas atveria naujų galimybių verslui/investicijoms.
Comment
-
Na tai dėl parduotuvių nematau nieko sudėtingo - pakeliat NT mokestį ir tiek žinių. Va Jums ir papildomos pajamos.
O dėl atvykėlių - priverskite juos registruotis, neleiskite statytis namų rajone ir kame bėdos? Kaip ir minėjau aukščiau - visi miestai turi tą problemą - pasižiūrėkite aplink Klaipėdą kiek satelitų ir ką? Kuom čia jau Vilnius ypatingas?
Comment
-
Parašė udrius Rodyti pranešimąNa tai dėl parduotuvių nematau nieko sudėtingo - pakeliat NT mokestį ir tiek žinių. Va Jums ir papildomos pajamos.
O dėl atvykėlių - priverskite juos registruotis, neleiskite statytis namų rajone ir kame bėdos? Kaip ir minėjau aukščiau - visi miestai turi tą problemą - pasižiūrėkite aplink Klaipėdą kiek satelitų ir ką? Kuom čia jau Vilnius ypatingas?
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąŠiaip labai daug kauniečių dirba Vilniuje, nors čia ir oficialiai negyvena, todėl norą kištis į Vilniaus reikalus galima iš dalies suprasti.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąYra posakis, kas moka tas ir muziką užsako. Kauniečiai pinigų Vilniuj nemoka, tai gali ir už durų patūnoti su patarimais. O gali ir Garliavoje susirinkti Venckienės paramai.
Comment
-
Vilniaus valdžia ir Finansų ministerija bando taikiai susitarti dėl 272 mln. eurų GPM
Vilniaus valdžia ir Finansų ministerija siekia taikiai susitarti dėl prieš 5 metus tuometinio Vilniaus mero Artūro Zuoko inicijuoto ginčo, siekiant iš valstybės atgauti 277,9 mln. eurų (939 mln. litų) gyventojų pajamų mokesčio (GPM).
Finansų ministras Rimantas Šadžius sako kol kas derybų detalių atskleisti negalintis, o Vilniaus savivaldybės administracijos vadovė Alma Vaitkunskienė teigė, kad miestas laukia ministerijos pasiūlymo.
Vilniaus savivaldybei ir Finansų ministerijai bandant susitarti taikiai,Vilniaus apygardos administracinis teismas trečiadienį atidėjo bylos svarstymą iki rugsėjo 7 dienos, BNS informavo teismo atstovė Sigita Jacinevičienė-Baltaduonė.
Į teismą 2012 metais kreipusis savivaldybė reikalauja atlyginti 277,9 mln. eurų patirtų nuostolių dėl negauto GPM, be to, įpareigoti valstybę 2013 metais nustatyti Vilniui 60 proc. GPM tarifą vietoj 40 proc.
Pasak savivaldybės, 157 mln. eurų nuostolių esą susidarė dėl nedidinamos GPM dalies ir Vyriausybės neveiklumo, 40,5 mln. eurų negauta dėl nepakankamo savivaldybės funkcijų finansavimo, Finansų ministerijai esą netinkamai planuojant 2009-2011 metų pajamas, o 74,4 mln. eurų – dėl esą be pagrindo savivaldybėms priskirtų funkcijų – lengvatinio keleivių vežimo kompensavimo.
Byla buvo sustabdyta, laukiant Konstitucinio Teismo sprendimo – 2015 metų birželį teismas nusprendė, kad GPM dalies ribojimas be aiškaus pagrindimo prieštarauja Konstitucijai. Priimant 2016 metų biudžetą, GPM dalis Vilniui buvo sumažinta 2,05 proc. punkto iki 45,95 proc., tačiau miestas gauna tikslines dotacijas, todėl bendri asignavimai jam padidėjo.
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...gpm-793-610621Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė digital Rodyti pranešimąAš prašiau kitų nuomonių, kol kas buvo viena, kuri tamstos teiginių nepatvirtino. Pats buvau Kaune prieš savaitę, tai mano nuomonė sutampa su taspac.
Vilniuje lyg negirdėjau?
Comment
-
Nu va, gi sakiau , kad Vilniaus meras yra viso labo pezius, o ne darbininkas.
http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...ju-likimas.htm
Comment
-
Straipsnis toks per viduriuką tarp tendencingumo ir objektyvumo. Viena vertus, tendencingai pašnekėta ties "neturi vizijų" arba "meras tapo atviras visuomenei". Kita vertus, objektyviai pašnekėta apie kai kuriuos projektus, kad ir pvz. apšvietimo atnaujinimą. Naujasis meras žadėjo iki praėjusių metų galo pateikti naują projektą, dabar jau sakoma, kad po trijų metų (kai baigsis kadencija?). Net norint po trijų metų pradėti įgyvendinimą, projektus reikėtų ramiai ruošti dabar.
Comment
-
Pirmieji Remigijaus Šimašiaus metai Vilniaus mero kėdėje: seni ir nauji pažadai
Miesto skola kol kas tik auga, šiuo metu yra beveik 7 mln. eurų didesnė, nei buvo prieš metus. Bet esą priežastis labai aiški – lėšų skolinamasi statomam vakariniam aplinkkeliui. Savivaldybės administracijos direktorė Alma Vaitkunskienė pabrėžė, kad prieš metus savivaldybė buvo skolinga 390 mln. eurų, bet 2015 metų biudžete buvo suplanuotas per 60 mln. eurų deficitas. Dar buvo ir apie 60 mln. eurų einamųjų skolų, kurios irgi tęsėsi ne vienerius metus.
„Tai buvo senos skolos, kurios nebuvo normaliai struktūrizuotos ir neturėjo grąžinimo grafikų. Mums teko tai padaryti, sudaryti skolų mokėjimo grafikus daugeliui įmonių, kad tos įmonės galėtų planuoti savo darbus. Didžiausias iššūkis buvo taip struktūrizuoti skolas, kad greta senų skolų mokėjimo (o savivaldybė turi nesumokėtų 2009-2014 metų skolų) savivaldybė privalo rasti lėšų naujiems investiciniams projektams“, – kalbėjo A.Vaitkunskienė.
Direktorės teigimu, savivaldybės skola per šiuos metus augo tik dėl to, kad tenka grąžinti senas skolas ir pradėti naujus investicinius projektus.
Comment
Comment