Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos ekonomikos aktualijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

    Apie Rumuniją kaip tik girdžiu, kad šalis keičiasi. Labiau kokia Bulgarija turi to 90s feel'o, sutinkamo giliau posovietinėje erdvėje už Baltijos šalių ribų. Rumunija kartu su Lietuva turi viena aukščiausių augimų sumuojant nuo 1990 m. Bent jau Transilvanija juntamiau "Centrinė Europa". Likusi Rumunija nežinau, gal ten reik daugiau laiko. Labiausiai keistas jausmas aplanko lygintant Juodosios jūros nerijoje/sąsmaukoje esantį Mamaia kurortą su Nida ar net Palanga.
    Nežinau, ką tu girdėjai, bet aš tai šią vasarą Bukarešte buvau.

    Comment


      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

      Nežinau, ką tu girdėjai, bet aš tai šią vasarą Bukarešte buvau.
      Matyt Transilvanija bus kažkas arčiau Lietuvos, o likusi Rumunija, įskaitant sostinę, tiesiog arčiau likusių Balkanų.

      Comment


        Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
        1993 metų rudenį, kuomet pirmąsyk kirtau Vokietijos sieną važiuodamas į Daniją ir turėdamas tranzitinę Vokietijos vizą ir buvau vokiečių pasieniečių ilgai kamantinėjamas kokiu tikslu važiuoju, kokia čia valstybė, parodydamas, kad turiu pinigų, turiu užsakęs viešbutį ir apmikėjęs viešbutį Danijoje ir t.t., o šalia važiavę lenkai buvo praleisti lyg niekur nieko ir jiems jau tada jokių vizų nereikėjo (o kaip sakė, jie važiavo nelegaliai Vokietijoje uždarbiauti). Beje turiu savo pirmame lietuviškame pase vokiečių pasieniečių tada ranka padarytą įrašą kitiems pasieniečiams - palikti Vokietijos teritoriją ne vėliau kaip 20 val. 04 minutės (nors tranzitinė viza galiojo iki vidurnakčio).

        Žmonės, tame tarpe ekonimistai, yra linkę savaip viską vartyti. Jaustis galima įvairiai. Skaičius vartyti irgi įvairiai. Elementarus mano per dvi minutes rastas pavyzdys - lenkiškas "Lazutka", vieno iš didžiausių Lenkijos universitetų profesorius, rimtame leidinyje Bizness Puls Polska varto kaip Lenkijoje yra viskas blogai. Va Lenkija yra trečia skurdžiausia Europos valstybė, Ir kaip argumentą ištraukia tokį faktorių - vienam šalies gyventojui tenkantį turto kiekį ... Beje pagal tokį kriterijų mes ten irgi gale, o beje latviai kažkokiu būdu apie 50 proc. pasirodo už mus turtingesnį. Ir už estus irgi:
        Vokiečiai. Bijojo lietuvių, bet prisileido milijonus 'gydytojų' ir 'inžinierių' iš Artimųjų Rytų net netikrinę nei dokų nei viešbučių nei nieko. Nesuvokiamas jų skystaprotiškumas. Kam tuomet reikėjo prieš lietuvius taip maivytis??

        Comment


          Parašė sauls Rodyti pranešimą

          Vokiečiai. Bijojo lietuvių, bet prisileido milijonus 'gydytojų' ir 'inžinierių' iš Artimųjų Rytų net netikrinę nei dokų nei viešbučių nei nieko. Nesuvokiamas jų skystaprotiškumas. Kam tuomet reikėjo prieš lietuvius taip maivytis??
          1993 dar nauja fauna buvo iš "Šiaurės Korėjos" (TSRS) iš kur 40 metų laukė tankų, aš jų vietoje irgi idėmiai tikrinčiaus. Bei tais laikais, aktyviai kūrėsi biznis legalus ir nelegalus, visi daktarai, princai, dešriniai ir kt.

          Comment


            Parašė Dundorfas Rodyti pranešimą

            1993 dar nauja fauna buvo iš "Šiaurės Korėjos" (TSRS) iš kur 40 metų laukė tankų, aš jų vietoje irgi idėmiai tikrinčiaus. Bei tais laikais, aktyviai kūrėsi biznis legalus ir nelegalus, visi daktarai, princai, dešriniai ir kt.
            Šiaip tai lietuviai ir kiti rytų europiečiai žymiai daugiau sunkių nusikaltimų pridaro nei tie arabai ar indai. Aišku atvažiuoja ir daug kvalifikuotų rytų europiečių, bet daug ir "kvalifikuotų" organizuoto nusikalstamumo atstovų, kas matosi po to antraštėse. Aišku dabar kokioje Švedijoje situacija kaip pas mus 90'aiais ir ne dėl rytų europiečių, bet kad tais laikais mūsų bijojo tai puikiai suprantu.
            Paskutinis taisė Lettered; Vakar, 16:16.
            Flickr

            Comment

            Working...
            X