Taigi tu turi II grupės invalidumą už protinę negalią.
Kažkiek ten tų kapeikų vistiek prikapsi?
Jei už tokius požymius kaip liutass duoti, tai 90% kauniečių reikės mokėti. Geriau aptverti spygliuota viela, vis tiek daug maž visi žinos už ką sėdi.
Istorinis labai įdomus rakursas apie "lietuvybės" centrą Kauną:
„Mūsų istorinėje savimonėje tarpukario Kaunas – Respublikos laikinoji sostinė – dažniausiai iškyla kaip lietuvybės švyturys. Tiktai kartais prisimenama, kad pirmojoje Kauno miesto taryboje, išrinktoje 1918 m. gruodžio mėnesį, posėdžiai vykdavo rusų kalba“,
p.s. pasakėčios moralė tokia, kad Kaunas riečia nosį nežinodamas savo 100 metų senumo istorijos.
Straipsnyje aiškiai parašyta, kas toje srityje buvo pasiekta nuo 1919 m. situacijos. Ir dabar Kaune tautinė sudėtis yra puiki , tai pagrindas riesti nosį yra.
Premjeras Saulius Skvernelis nurodė, kad visiems dirbantiesiems socialinio draudimo įmokos sumažės 2 procentiniais punktais, o vidutiniai atlyginimai „į rankas“ kitąmet padidės apie 50 eurų.
Šiaip jau dėl algų aritmetika gana aiški. Bet labai daug nežinomųjų visose kitose sferose. Pats pristatymas skystokas. Gal yra kažkokia popierinė išplėstinė forma?
Parlamentarė kalbėjo aiškiai pamačiusi „laimėtojų grupę“, kuri, pasak jos, yra žmonės, kurių pajamos yra 7,5 tūkst. eurų ir daugiau per mėnesį ir kurie pajamas gauna darbo užmokesčio pavidalu. „Logiška, kad jie turėtų mokėti mažiau, bet daug kur pasaulyje, faktiškai visur, kur yra „lubos“, nustatytos „Sodrai“, yra kitas dalykas – ryškus progresinis pajamų apmokestinimas. Tie žmonės didesnius mokesčius moka tiesiogiai per gyventojų pajamų mokestį (GPM). Pas mus šito nėra. Reiškia, kad mūsų mokesčių sistema funkcionuoja taip: apačioje yra progresas, kuris dabar pakeliamas turbūt iki 1,5 tūkst. eurų, progresas kyla, tada atsiranda vadinamasis plokščias mokestis ir tada viršutinėje grupėje, kur yra žmonės gaunantys virš 7,5 tūkst. eurų, krenta“, – kalbėjo politikė.
Geriau apmokestintų turtą, o ne kapitalą. O bet tačiau, kažin kiek Seimo narių supranta, kuo jie skiriasi?
Manau supranta, bet turto mokesčiams (NT, automobiliai) labai neigiamas visuomenės požiūris, daugumai visuomenės darbo, kapitalo mokesčius moka "kažkas kitas" (verslininkai, darbdaviai, investuotojai, bet ne jie patys), todėl iš karto premjeras nebeturėtų jokių šansų prezidento rinkimuose, o Karbauskis parlamento dar vėliau.
Tas priverstinis įrašymas į papildomą kaupimą yra nesąmonė, kam reikalingas papildomas biurokratinis procesas? Visą kita kaip ir ok, bet lubas Sodrai įvedėm, o progresinį GPM pamiršom. Jeigu kopijuojam Vokietiją, tai iki galo.
edit: pasirodo kažkas bus iki 25%, bet toli nuo 45%
Aš tai vertinu teigiamai - mažinami mokesčiai uždirbantiems mažiau + uždirbantiems šiek tiek daugiau nei vidurkis. Nieko radikalaus, bet tvirtas žingsnis į gera pusę. Man asmeniškai gal ir mažai kas keisis, plius turiu antrą NT nuomai, tai laukiu detalesnės informacijos, kaip jis bus apmokęstintas.
Maldeikienės keliami klausimai taip pat aktualūs, žinoma. Iš ko dengsime atsiradusias skyles biudžete? Iš iki 21% padidėjusių mokesčių kapitalo pajamos ir 2 būstui?
If a lion could speak, we could not understand him.
Nelaimės, jei reklamuosis tik Facebooke. Savo komentare Nausėda ieško prie ko prikibti, kitaip sakant politikuoja
Visiskai ne i tema cia sovei komentara. Apgailetinas esi. Juk jei butu rode Nauseda per tv, butum rekes: va ziekit kaip bando sita banku kandidata prastumt, kisa ir kisa i telika.
Comment